Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Saiko
user posted image

click here for a full view smile.gif
Roze
MMmm tur kaut kaadus DesktopX vai Winowblinds izmanto?

Maneejie kaadreiz senaak smile.gif

user posted image

user posted image

Tagad kad viss pa vecam ar bardaku:

user posted image
volzha
Updated!
user posted image
arteck
user posted image

sk. lielāku

Es dievinu pēc iespējas "lielāku" minimālismu.
Saiko
QUOTE
MMmm tur kaut kaadus DesktopX vai Winowblinds izmanto?

StyleXP skinam + IconPackager ikonam un tā statistika kreisajā stūrī ir Samurize smile.gif
btw 3 ss - that's a lot of icons ph34r.gif
QUOTE
ehh man kaut kur vieta latvijā jāatrod kur bildes likt caur ftp mošk kāds var ieteikt.

es arī neatteiktos sad.gif pagaidām lietoju freewebs.com jo viņš atļauj direct image linking savādāk nav nearko labāks kā citi tāda veida hosti...
btw volzha man tā arī neizdevās ieraudzīt tavu dtopu sad.gif
QUOTE
Es dievinu pēc iespējas "lielāku" minimālismu.

minimālisms ir ok smile.gif
zenofex
Nesaprotu kas taa par modi desktopus publiceet peedeejaa laikaa paraadiijusies? huh.gif

Bet vispaar incanti paskatiities par ko winxp paarveerties cool.gif Man jau nav iisti ko raadiit, parastie winxp logi ar wallpaperi kaut kaadu...
arteck
Pēdējā laikā? Tāda mode ir jau no laika gala. Un man patīk.
zenofex
nu, mans desktops, nekas jau taaads nav:
user posted image
CryRat
pēdējais labais desktops man bija -Cute Kitty desktop
un pirms pēdējais - Copland OS Enterprise desktop
tagad ir pilnīgi savādāks bet man ne īpaši tāpēc arī nelikšu screenu...
edg

Wallpaperis gan man peedeejaa laikaa cits, bet, taa kaa shitais man patiik vislabaak, tad nu sanjemiet:

user posted image
Rob_X
Pasakat kaa nofo4eet desktopu smile.gif Es ar gribu savu paraadiit smile.gif unsure.gif
kaarleens
mans bardaks
CryRat
QUOTE (Robik)
Pasakat kaa nofo4eet desktopu
njā... vispirms [PrtScn] ( vai kaut kā tamlīdzīgi... skaties uz kborda ) patom Start -> Run... -> mspaint -> [ENTER] un patom [CTRL]+[V] heh... tālāk zināsi kas jādara ? smile.gif

garlaicīgi gan jums tie desktopi sad.gif pašiem neriebjās katru dienu uz tādu skatīties ? paskataties manus ! nu labi jūs M$ fani... paskataties Saiko dtopu ! vo rox... a ne tā kā jums... kauns nav ? smile.gif nu labi Rozei ar kaut kas ir darīts...
edg
CryRat, visiem jau nav laika ar taadaam muljkjiibaam nodarboties, kaa sava desktopa paartaisiishana. Taapeec jau nav uzreiz jaasaak lamaaties mad.gif un par M$ faniem saukaat! Un, ja tu lamaajies taapeec, ka, piem., man ir M$ OS, tad saproti, ka tas par fanu uzreiz nepadara. Var jau buut, ka es paaraak saapiigi to uztveru, bet kaut kaadas robezhas tachu jaaieveero. dry.gif Ehh, varbuut paarcentos...
Roze
Nuu *ixi savu smukumu ir ieguvushi tikai peedejaa laikaa.. Agraak uz jau nekas tur izcils nebija..

Mans Ximian Gnome shots no 2001. gada
http://roze.lv/kewl/2001_06_02_213535_shot.png

Un te viena taja alaikaa izvirtiiba smile.gif
http://roze.lv/kewl/shots/2001_05_25_004217_shot.jpg
CryRat
QUOTE (edg)
CryRat, visiem jau nav laika ar taadaam muljkjiibaam nodarboties, kaa sava desktopa paartaisiishana. Taapeec jau nav uzreiz jaasaak lamaaties
eu... beidz... tas nebija ļauni domāts... es tikai tā... es labs... bez īpaša iemesla nevienam nekā slikta nesaku... var jau būt ka tās tādas vien muļķības priekš tevis ir bet es pret to attiecos nopietni... skaistam un ērtam desktopam ir liela nozīme...

QUOTE (edg)
un par M$ faniem saukaat!
hehe... es lepojos ar to ka lietoju GNU/Linux... un principā tak nav iemesla kādam lietot tādu OS kādu viņš grib ? citiem vārdiem sakot katrs sava OS fans... nepiekrīti ?

QUOTE (Roze)
Nuu *ixi savu smukumu ir ieguvushi tikai peedejaa laikaa..
umm... cik ir pēdējais laiks... pēdējajos gados es domāju... kaut gan arī daudzus gadus atpakaļ varēja skaisti visu sataisīt... ja neticat paskataties Enlightment logu menedžeri viņš ir stipri vecs un jauni skini viņam nav taisīti bet tā pat izskatās kaut cik sakarīgi...

un vispār es nekā slikta nesaku par M$Win... it īpaši ja runa iet par izskatu... paskaties kāds Saiko desktops... rulz vienkārši !
Roze
QUOTE
umm... cik ir pēdējais laiks... pēdējajos gados es domāju... kaut gan arī daudzus gadus atpakaļ varēja skaisti visu sataisīt... ja neticat paskataties Enlightment logu menedžeri viņš ir stipri vecs un jauni skini viņam nav taisīti bet tā pat izskatās kaut cik sakarīgi...


Nuja taa arii es domaaju.. peedeejos gados (1-2)..

Tas viss smuki izskatijaaas tikai screenshotaa bet dziivee bija diezgan nelietojams (saakot jau no pashiem iXiem un beidzot ar logu menedzheriem - bremziigs kaaraas utt etc analogi arii ar pirmajiem reaalajiem windozes skina mainiitaajiem - WindowBlinds un DesktopX) .. viegli manageri alja blackbox atkal sameeraa maz kustomizeejami/skinojami..

Protams tagad ir savadaak..
Tachu fakts ka reizeem ir veeleeshanaas paspeleet un wine (u.c. win4lin) daudzkur neliidz tad gribot negribot *ixu var atstaat tikai kaa otro desktopu (man patiik vinsh kaa serverlietojums)..

Bet nu tas jau velk uz citu teemu galiigi ne anime related smile.gif
CryRat
njā... aizgāja mums te offtopic... bet gribu atbildēt...

pilnīgi piekrītu par to ka viss līdz normālam lietojamības līmenim attīstījies tikai pēdējajos gados... it īpaši visi linux-veidīgie... agrāk tās bija diezgan lielas mokas a tagad nav problēmu ar kaut kādu RedHat vai Mandrake...

interesanti ka "*ixu var atstaat tikai kaa otro desktopu" smile.gif kādēļ ne otrādi Win kā otro ? nezinu kā tu bet spēlējot es pavadu 1000x mazāk laika nekā darot visu pārējo... un jā ir man WinXP uz kura pa retam kaut ko paspēlēt...
Roze
QUOTE
"*ixu var atstaat tikai kaa otro desktopu"


Tas bija ar domu.. ka sisteema ir Dual/multi boot un ar otro desktopu apzimeeju ka pie ielaades kaa otrais OS.. Pie kam desktops shajaa gadijumaa ir vairaak lietojums jebshu vides apzimeejums (ne burtiskaa noziimee vieta kur staav ikonas), jo serveri kaa taadu bez liekas vajadziibas nerestartee vispaar smile.gif
karlik
user posted image

Kaadu nedeelju atpakalj smile.gif
arteck
QUOTE (karlik @ Feb 18 2004, 09:14 AM)
Kaadu nedeelju atpakalj smile.gif

Aaaaaa! The Little Ninjai! Es gribu turpinājumu!
n00b
Shis ir mans Win desktops, loti tiirs kaa pashi redzat, man nav tik daudz ikonas uz vinja tapeec ka shamo gandriiz neredzu un visas ikonas iedaliitas windows comandera smile.gif

user posted image

Shir ir mans linuxa desktops smile.gif Man baigi patiik

user posted image

user posted image

CryRat
QUOTE
Shir ir mans linuxa desktops
ee... otraja shota tev tur ir Midnight Commander ja ? ka tu vinu dabuji caurspidigu ? man vinsh diezgan tizli zils sad.gif
Rob_X
Nu reku mans desktops :
n00b
QUOTE (CryRat @ Feb 18 2004, 05:22 PM)
ee... otraja shota tev tur ir Midnight Commander ja ? ka tu vinu dabuji caurspidigu ? man vinsh diezgan tizli zils sad.gif

tur tak ir opcijas par transperency, vai nekad neesi pamaniijis?
CryRat
QUOTE
tur tak ir opcijas par transperency, vai nekad neesi pamaniijis?
iekš kāda menu neesu gan pamanījis... bet manuālā atradās kā nomainīt visas krāsas viņam smile.gif njā tā iet ka man slinkums lasīt...
capsx
/me nav anime fanac, bet nu ir lietas kas man tiik :]

rekushekumans:
http://web.team.lv/screens/1720190204.gif

a taa vispaar ir incanti paluureet kas citiem ir uz deska un kaadas pergas staav :]
jurisv
QUOTE (arteck @ Feb 16 2004, 08:15 AM)

sk. lielāku

Es dievinu pēc iespējas "lielāku" minimālismu.

kā uz desktop dabūt tādas ikoniņas, lai teksts ir tās malā nevis zem tās?
arteck
Ir tāds softiņš - WinTidy. Ar to arī var to lietu izdarīt. Vienīgā problēma, ka es neesmu sapratis, kā lai uzliek kādu attēlu uz dekstop'a, jo WinTidy neatbalsta Active Dekstop. Tāpat arī nav ieteicams spiest Refresh, jo uzreiz pazūd visas ikonas. Ja atklāti, man to Refresh nav bijusi vajadzība izmantot, tā kā tas ir fufla. Galvenais ir tā Active Desktop problēma.
mxz
user posted image
fullsize

un ar pārlūku

user posted image
fullsize

style xp + neatceros kāda tēma no themexp.org
firefox .8 + breeze tēma
custom ikoni no dažādām ikonu (parastajām) pakām

Fatalis
Šādi izskatās manējais: Samurize, Rainlendar, StyleXP (tēma no themexp.org) un CursorXP.

Klik uz bildēm.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
mxz
QUOTE (Fatalis @ Feb 20 2004, 10:42 AM)
Šādi izskatās manējais: Samurize, Rainlendar, StyleXP (tēma no themexp.org) un CursorXP.


ko tu izmanto priekš tā kalendāra, sistēmas statiem, laika apstākļiem un tml.?
zenofex
Nu krotu izskataas pilniigi man arii sagribeejaas sakustomizeet savu desktopu smile.gif
kaarleens
naz man atkal iekaas ka nav jeega kjeepaties ar to darba galdu labaak pa to laiku ko pavadiisi njemoties paskatiities kadu anime seriaalu =)
Fatalis
mxz, Rainlender ir kalendārs, bet Serious Samurize - viss pārējais.
mxz
QUOTE (Fatalis @ Feb 20 2004, 02:15 PM)
mxz, Rainlender ir kalendārs, bet Serious Samurize - viss pārējais.

palīdzi man sakonfigurēt to DesktopWeatherXML skriptu priekš Samurize.
vari atsūtīt gatavo vbs failu ar pareizajām lokācijām un settingiem?

spam@mxz.lv

thnx
Fatalis
mxz, es tagad neesmu īsti savos prātos, tāpēc man grūti rakstīt... bet principā lieta ir ļoti vienkārša un nav vērts neko sūtīt. Dari tā: atver viņu, samaini konstantes sākumā (locid = "LGXX0004"), varbūt vēl k-ko, un viss. Ja nemaldos, man bija tā, ka no sākuma redzēju CA laiku, un tikai vēlāk parādījās pareizais.
CryRat
beidzot sataisīju savu desktopu... briesmīgi ilgi man nekā skarīga nebija sad.gif toties tagad esu ļoti apmierināts ar rezultātu...

pilnā izmēra ir te...
Batou
oj tagad man buus laamerisks jautaajums. kas tas par OS kas tik interesanti izskataas un nr2: ar ko taisiiji ASCII art?
CryRat
QUOTE
kas tas par OS kas tik interesanti izskataas
jau vairākus gadus ( ne īpaši daudz bet tomēr gadi ir ) uzticīgi lietoju Slackware GNU/Linux ar Dropline GNOME... bet ja runa iet par izskatu tad tam nebūtu nozīme jo jebkuru Linux sistēmu ar GNOME var sataisīt tieši tā kā man tagad ir ( ja neiedziļinās sīkumos )

QUOTE
ar ko taisiiji ASCII art?
aj sen senos laikos gadījās pa rokai viens interesants softs... bet tas bija stipri sen un ne man tā softa ne es atceros kā viņš saucās... un pat ja attcerētos diez vai tev izdotos viņu atrast... stipri sen tas bija...
Fatalis
mxz, starp citu, reku FAQ par to tēmu.
arteck
QUOTE (CryRat @ Feb 20 2004, 08:53 PM)
beidzot sataisīju savu desktopu... briesmīgi ilgi man nekā skarīga nebija sad.gif toties tagad esu ļoti apmierināts ar rezultātu...

Haha, labajā apakšējā stūrī kaut kāds Samurai Shodown hentai vairants vai arī es ar savu sachakarēto domāšanu to redzu biggrin.gif
CryRat
QUOTE
Haha, labajā apakšējā stūrī kaut kāds Samurai Shodown hentai vairants vai arī es ar savu sachakarēto domāšanu to redzu
It's All in Your Head... tas ir standarta Samurai Shadown 4... smile.gif
arteck
Jeez... Tiešām vairs nav ar galvu labi smile.gif
arteck
QUOTE (volzha @ Feb 22 2004, 01:32 AM)
...Un Arteckam paldies par divu meiteņu telefoniem (es jau viņus neizmantoju, bet tomēr rolleyes.gif

Tās ir sievietes biggrin.gif Un jā, nolohojos atstādams to numurus. Jūs jau cilvēki arbūt neko, bet ir daudz visādu ļaundaru, kas izdomātu visādas nesmukas lietas.
mxz
QUOTE (CryRat @ Feb 20 2004, 09:34 PM)
jau vairākus gadus ( ne īpaši daudz bet tomēr gadi ir ) uzticīgi lietoju Slackware GNU/Linux ar Dropline GNOME... bet ja runa iet par izskatu tad tam nebūtu nozīme jo jebkuru Linux sistēmu ar GNOME var sataisīt tieši tā kā man tagad ir ( ja neiedziļinās sīkumos )

skaisti, patiešām. viens no skaistākajiem minimalistic tipa Linux desktopiem, kuru jebkad esmu redzējis. ja tu uzraksītu kādu labu tutoriali latviski - kā GNOME padarīt šādu, kādas papildprogrammas būtu vajadzīgas, tu būtu pirmais džeks ciemā. nindza ph34r.gif
CryRat
QUOTE
ja tu uzraksītu kādu labu tutoriali latviski - kā GNOME padarīt šādu, kādas papildprogrammas būtu vajadzīgas, tu būtu pirmais džeks ciemā. nindza
hmm... nu nez... a ko tur rakstīt / stāstīt... nekā īpaša nav... ja kas interesē prasi pastāstīšu wink.gif
Aardark
Laiks atpaliek par gadu. =/
arteck
Skatos te kādam arī šadās tādas simpātijas pret Ļebedeva kunga studiju. Jauki, jauki. Vienīgi visas tās skinu, shell'u un nezin kā vēl padarīšanas man ne visai patīk.
Yume
*meklee zhokli zem galda* kaadi jums dasktopi, es arii sevu gribu stilizeet... pastaastiet kaa to paveikt... unsure.gif
Man .. nee neatceros kad, bet nesen bijashaads..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.