Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Nuin
image
Revol
image
CryRat
QUOTE(anti @ May 10 2005, 06:03)
ir šamējais winampļa & co skins :)
get it here!
*
10x :)

QUOTE(deBUGa @ May 10 2005, 08:09)
Nekas sevišķs jau nav... bet sen nekas te netika iepostots... ^_^
*
interesanti, ikoni ir ar iDesk vai ko citu salikti ?
anti
QUOTE(deBUGa @ May 10 2005, 09:09)
Nekas sevišķs jau nav... bet sen nekas te netika iepostots... ^_^

P.S. Vēl joprojām nevaru savest kārtībā wm konfigurāciju... rokas pa īsu... :(
P.P.S. Sorre... nejauši paķērās pilnizmēra bildīte... bet gan jau zilā krāsa labi kompresējas... :P
*



ļoti skaisti, nudien :)

*anti fano par minimālismu un, priecīgi spiegdama, lēkā apkārt :>
Revol
kaut kas no shodienas:
image
bypass
Minimālisms, huh?
Man gan šķiet parocīgāk, ka visi darba rīki pie rokas, ti. uz desktopa.
Izņēmums, dators - jukebox - dizaina sastāvdaļa.
CryRat
QUOTE(bypass @ May 10 2005, 21:20)
Minimālisms, huh?
Man gan šķiet parocīgāk, ka visi darba rīki pie rokas, ti. uz desktopa.
*
kā nu kuram... manuprāt ikoni uz desktopa tāda nejēdzīga padarīšana vien ir - visu laiku taču kāds logs virs viņiem un savukārt logus nekad nevajadzētu minimizēt jo pārāk daudz laika aizņem viņus pēc tam atkal atrast... ko es saucu par ērtu desktopu ir viens neliels menu ar biežāk lietojamajiem softiem + ātri atverams vai vienmēr atvērts termināls + daudz virtuālo desktopu + labi nokonfigurēti keyboarda shortcuti...

image
Revol
muahahaha ph34r.gif
image
anti
QUOTE(Revol @ May 10 2005, 21:49)
kaut kas no shodienas:
*



nevari man atsūtīt šito wallpeiperi?
anti@marta.lv

es būtu ļoti pateicīga.
anti
QUOTE(CryRat @ May 10 2005, 22:59)
QUOTE(bypass @ May 10 2005, 21:20)
Minimālisms, huh?
Man gan šķiet parocīgāk, ka visi darba rīki pie rokas, ti. uz desktopa.
*
kā nu kuram... manuprāt ikoni uz desktopa tāda nejēdzīga padarīšana vien ir - visu laiku taču kāds logs virs viņiem un savukārt logus nekad nevajadzētu minimizēt jo pārāk daudz laika aizņem viņus pēc tam atkal atrast... ko es saucu par ērtu desktopu ir viens neliels menu ar biežāk lietojamajiem softiem + ātri atverams vai vienmēr atvērts termināls + daudz virtuālo desktopu + labi nokonfigurēti keyboarda shortcuti...

*



āāh, minimālisms un manas mīļākās krāsas!
CryRat, poustojies te biežāk :)
anti
QUOTE(bypass @ May 10 2005, 22:20)
Minimālisms, huh?
Man gan šķiet parocīgāk, ka visi darba rīki pie rokas, ti. uz desktopa.
Izņēmums, dators - jukebox - dizaina sastāvdaļa.
*



gaumes lieta. man tieši tā škiet briesmīgi neērti, nevis parocīgi :)
bet nu, katram savs.
Church
QUOTE(CryRat @ May 10 2005, 21:59)
QUOTE(bypass @ May 10 2005, 21:20)
Minimālisms, huh?
Man gan šķiet parocīgāk, ka visi darba rīki pie rokas, ti. uz desktopa.
*
kā nu kuram... manuprāt ikoni uz desktopa tāda nejēdzīga padarīšana vien ir - visu laiku taču kāds logs virs viņiem un savukārt logus nekad nevajadzētu minimizēt jo pārāk daudz laika aizņem viņus pēc tam atkal atrast... ko es saucu par ērtu desktopu ir viens neliels menu ar biežāk lietojamajiem softiem + ātri atverams vai vienmēr atvērts termināls + daudz virtuālo desktopu + labi nokonfigurēti keyboarda shortcuti...
*


mans viedoklis i diezgan liidziigs. pats gnomi lietojot atsleedzu desktop drawingu ar nautilus, jo nereizi neizmantoju nevienu ikonu kas ir uz desktopa. mostly visas aplikaacijas iet fullscreenaa un tu tik paarsleedzies ar klavieres shortcutiem starp taam/virtuaalajiem desktopiem. liidziigs viedoklis par pulkstenjiem / rss newsiem / sysmon desktopaa. rezons no jamiem, ja pamataa aizsegti ar apaam? resursu nevaidziiga teereeshana. noder pamataa tikai kad taisa screenshotus ;D
Revol
QUOTE(anti @ May 11 2005, 10:22)
QUOTE(Revol @ May 10 2005, 21:49)
kaut kas no shodienas:
*



nevari man atsūtīt šito wallpeiperi?
anti@marta.lv

es būtu ļoti pateicīga.
*


Nu ko tur ar suutiishanu apgruutinaaties, ielikshu tepat, gan jau veel kaadam noderees biggrin.gif
image
anti
QUOTE(Revol @ May 11 2005, 14:32)
QUOTE(anti @ May 11 2005, 10:22)
QUOTE(Revol @ May 10 2005, 21:49)
kaut kas no shodienas:
*



nevari man atsūtīt šito wallpeiperi?
anti@marta.lv

es būtu ļoti pateicīga.
*


Nu ko tur ar suutiishanu apgruutinaaties, ielikshu tepat, gan jau veel kaadam noderees :D
*



lielumlielais paldies :)
deBUGa
QUOTE(CryRat @ May 10 2005, 20:39)
interesanti, ikoni ir ar iDesk vai ko citu salikti?
*
Būtībā jamie vienkārši iekš fvwm konfigurācijas faila piedefinēti (fvwmButtons). Sākumā doma bija sataisīt dinamisku ielādēšanu un izvietošanu no kādas parocīgākas vietas, bet tā kā tas biežāk izmantojamo aplikāciju skaits nav bezgalīgs, tad aprobežojos ar definēšanu turpat konfigurācijā.

QUOTE(anti @ May 10 2005, 20:42)
*anti fano par minimālismu un, priecīgi spiegdama, lēkā apkārt :>
*
abpusēji happy.gif

QUOTE(bypass @ May 10 2005, 21:20)
Minimālisms, huh?
Man gan šķiet parocīgāk, ka visi darba rīki pie rokas, ti. uz desktopa.
*
Manā gadījumā praktiski visi "darba rīki" atrodas "pie rokas, ti. uz desktopa". Vienīgā nianse, ka uz katra desktopa (īstenībā t.i. page) izvietotas savas ikonas... iepriekšējais snapshots ņemts no "browseru desktopa", tur kur 100% gadījumos maximizēts FF. Citi desktopi tad attiecīgi paredzēti e-pasta klientam, openofisam, izstrādes vidēm u.t.t. Un lai tai visā saimniecībā nenomaldītos katrai lietai sava vieta... smile.gif

QUOTE(CryRat @ May 10 2005, 21:59)
manuprāt ikoni uz desktopa tāda nejēdzīga padarīšana vien ir - visu laiku taču kāds logs virs viņiem
*
Savējos "ikonus" izmantoju praktiski tikai regulāri palaižāmām un turpat atstājāmām aplikācijām...

QUOTE(CryRat @ May 10 2005, 21:59)
savukārt logus nekad nevajadzētu minimizēt jo pārāk daudz laika aizņem viņus pēc tam atkal atrast
*
Pilnībā piekrītu... pilnībā atteicos no taskbāra un minimizēšanas (kautgan dažreiz funkcionāli izmantoju, kā "paslēpšanu", jo taskbārs ir tikai atsevišķi izsaucams). Savukārt esmu piekonfigurējis papildus funkcionalitāti logiem un darbībām ar tiem... dažreiz ir nepieciešamība, lai logs vienmēr atrastos "augšā" vai sekotu līdzi aktīvajam desktopam...

QUOTE(Church @ May 11 2005, 10:17)
paarsleedzies ar klavieres shortcutiem starp taam/virtuaalajiem desktopiem.
*
Es gan izmantoju dažiem šķietami neērto automātisko pārslēgšanos ar peli, bet nu tā ir iegājies, ka ar elegantu peles kustību var ātri "atrast" nepieciešamo aplikāciju...

QUOTE(Church @ May 11 2005, 10:17)
liidziigs viedoklis par pulkstenjiem / rss newsiem / sysmon desktopaa. rezons no jamiem, ja pamataa aizsegti ar apaam? resursu nevaidziiga teereeshana. noder pamataa tikai kad taisa screenshotus ;D
*
Praktiski vienmēr ir vismaz viens desktops, kurā šī "svarīgā" informācija nav "nosegta". Vienkārši dažreiz gribas zināt cik patreiz laika un kā tur ar vietu uz "cietā"... smile.gif A tā visumā jēgas jau nu nekādās lielās nav...
deleted-ray
image
CryRat
QUOTE(anti @ May 11 2005, 09:30)
CryRat, poustojies te biežāk :)
*
sure, why not ;) here:
image

runājot par FVWM * kaut kā man viņš nepatīk... problēma tur ka nobeigsies kamēr normāli nokonfigurēsi un tā pat nedabūsi kā gribi... vo pasaki kā lai logus iekš [Alt]+[Tab] menu sakārto pēc viņu fokusēšanas laika, nu tā kā iekš vairākuma WM, ka iespējams starp diviem logiem visu laiku pārslēgties ar vienu [Alt]+[Tab], man to neizdevās panākt... otra problēma kas radās bija sakarā ar to ka logu dekorācijas nevarēju sataisīt tādas kā gribēju ( * ), precīzāk - nav iespējams logam labo/kreiso malu dabūt divās krāsās... un tad man apnika ar viņu čakarēties :)
Church
QUOTE(deBUGa @ May 11 2005, 19:32)
QUOTE(Church @ May 11 2005, 10:17)
liidziigs viedoklis par pulkstenjiem / rss newsiem / sysmon desktopaa. rezons no jamiem, ja pamataa aizsegti ar apaam? resursu nevaidziiga teereeshana. noder pamataa tikai kad taisa screenshotus ;D
*
Praktiski vienmēr ir vismaz viens desktops, kurā šī "svarīgā" informācija nav "nosegta". Vienkārši dažreiz gribas zināt cik patreiz laika un kā tur ar vietu uz "cietā"... smile.gif A tā visumā jēgas jau nu nekādās lielās nav...
*


prieksh taa i aatri palaizhams xterms kuraa uzsit df -h vaj date ;> .. nu labi .. es teixim iztieku ar vienu vieniigu taskbaaru kaa minimaalo ljaunumu, kuraa sabaazhu visu. most used quicklaunch stuff / clock / taskbar / desktop pager / yadayada. saliidzinoshi daudz nezuud no screen estate un vismaz most used stuff is there ..
deBUGa
QUOTE(CryRat @ May 11 2005, 20:40)
problēma tur ka nobeigsies kamēr normāli nokonfigurēsi un tā pat nedabūsi kā gribi...
*
Kas tiesa tas tiesa - dažas lietas izdevās "piedabūt" tikai pēc dažiem mēnešiem, BET piekš sevis neko "labāku" diemžēl vēl neesmu atradis... visos pārējos trūkst kāreiz kāda sīkumiņa... smile.gif

Par to [Alt]+[Tab] faktiski jamo nelietoju (vispār pat grūti iztēloties, kā šī kombinācija sadzīvosies ar manu "fokusēts logs, kurā dzīvojas kursors" stilu), bet intereses pēc vajadzēs apskatīties... ja vien vēlēšanās pārslēgties starp diviem pēdējiem fokusētajiem logiem, tad tur nevajadzētu būt problēmām...
Par dekorācijām gan neko neesmu skatījies, jo tās atstāju tik vien daudz lai varētu "ieķerties" ar peli biggrin.gif

QUOTE(Church @ May 12 2005, 11:33)
prieksh taa i aatri palaizhams xterms kuraa uzsit df -h vaj date ;>..
*
Teorētiski jau var vispār dzīvot tikai iekš konsoles, bet nu dēļ tēvoča Billija iesaknējušies daži slikti pieradumi... biggrin.gif

QUOTE(Church @ May 12 2005, 11:33)
es teixim iztieku ar vienu vieniigu taskbaaru kaa minimaalo ljaunumu
*
Dēļ specifiskas pārslēgšanās starp desktopiem (ar peles palīdzību) un aktīvās virsmas ekonomijas dēļ (kā nekā vairāk nekā 25 tūkstoši pikseļu sleep.gif) nācās attiekties no vecā labā taskbara... par ko nemaz nenožēloju... BET tagad rodas problēmas, kad nepieciešamības spiests sēstos klāt kādam XP, jo tur vēl parādās aplikāciju gruppēšana - nu tā, lai galīgi veicinātu produktivitāti... smile.gif
Church
QUOTE(deBUGa @ May 12 2005, 11:52)
Par to [Alt]+[Tab] faktiski jamo nelietoju (vispār pat grūti iztēloties, kā šī kombinācija sadzīvosies ar manu "fokusēts logs, kurā dzīvojas kursors" stilu), bet intereses pēc vajadzēs apskatīties... ja vien vēlēšanās pārslēgties starp diviem pēdējiem fokusētajiem logiem, tad tur nevajadzētu būt problēmām...
Par dekorācijām gan neko neesmu skatījies, jo tās atstāju tik vien daudz lai varētu "ieķerties" ar peli biggrin.gif
QUOTE(Church @ May 12 2005, 11:33)
prieksh taa i aatri palaizhams xterms kuraa uzsit df -h vaj date ;>..
*
Teorētiski jau var vispār dzīvot tikai iekš konsoles, bet nu dēļ tēvoča Billija iesaknējušies daži slikti pieradumi... biggrin.gif
QUOTE(Church @ May 12 2005, 11:33)
es teixim iztieku ar vienu vieniigu taskbaaru kaa minimaalo ljaunumu
*
Dēļ specifiskas pārslēgšanās starp desktopiem (ar peles palīdzību) un aktīvās virsmas ekonomijas dēļ (kā nekā vairāk nekā 25 tūkstoši pikseļu sleep.gif) nācās attiekties no vecā labā taskbara... par ko nemaz nenožēloju... BET tagad rodas problēmas, kad nepieciešamības spiests sēstos klāt kādam XP, jo tur vēl parādās aplikāciju gruppēšana - nu tā, lai galīgi veicinātu produktivitāti... smile.gif
*


ar klavieri + peli vienmeer straadaasi aatraak nekaa tikaj peli. piem. logu resize ar alt+right drag jebkuraa vietaa, lai nau jaavalkaa pele liidz loga robezhai, vai loga move ar alt+drag, alt+tab starp logiem currentajaa desktopaa paarsleegties, ctrl+alt+kursors laj starp pashiem virtual desktops paarsleegties .. tomeer savs laiks tiek pateereec lai paarnestu roku no klavieres liic pelej.
btw, arii pirms billija pashreizeejiem garadarbiem bij taadas lietas kaa ms dos ar ko savlaik ne mazums i straadaac pirms 3.[0,1] windozeem ;>
alt
QUOTE(Ray @ May 11 2005, 20:13)

mia tongue.gif
deBUGa
QUOTE(Church @ May 12 2005, 13:09)
ar klavieri + peli vienmeer straadaasi aatraak nekaa tikaj peli.
*
Pieradums ir spēcīga lieta... rolleyes.gif
katram savs... kam mouse gestures, "traktoristiem" pele vispār nav vajadzīga... "Šortkati" tas protams i labi, bet jamiem ir tendence mainīties no vides uz vidi... un galu galā šaubos, ka pelei bumbiņa nodils no papildus kilometrāžas biggrin.gif

QUOTE(Church @ May 12 2005, 13:09)
btw, arii pirms billija pashreizeejiem garadarbiem bij taadas lietas kaa ms dos ar ko savlaik ne mazums i straadaac pirms 3.[0,1] windozeem ;>
*
sen tas jau bija... es jau pat nespēju atcerēties, kad pēdējoreiz win3.1 mocīju, kur nu vēl "tīro" DOS (iespējams, ka pēdējoreiz kāreiz kopā ar win3.1)... un vēl agrāk bija abakus (nez kā pareizi latviski) un kāju pirksti smile.gif tas tā lai neztcerētos pilnīgi visu datoru attīstības vēsturi...

P.S. Kāpēc man tā uzcītīgi liekas, ka dažas aplikācijas iekš DOS tomēr supportēja grauzēju...
P.S.S. ufff... mazbišķi offtopiks aizgāja, bet wallpapers ta vēl taspats... sleep.gif
standby
image

Nesen uzgāju krievu lpp kur ļaudis posto savus veikumus. Wallpeiperi ar savu noskaņu, saturu un jēgu. Neņemos spriest par izpildījumu, bet mani šie veikumi ikdienas dara laimīgu:)

P.S. šis saucas "Brodjaga" ph34r.gif
Yume
va, cik jauks. Hmm, es varu lūdzu dabūt to wallu?
Nuin
image
SheWr
Es ar jaunu uztaisiiju...:

image
DasH
image

Nav jau nekas kruts, bet man baigi patika, uzliku ....
anti
QUOTE(SheWr @ May 14 2005, 18:40)
Es ar jaunu uztaisiiju...:
*



heh, es ar kādu laiku šitās ikonas jūzoju :)

runājot par desktopiem.. mans jaunais:
image
GunMetaL
viens jautājums SheWr ka varēj to uztaisīto bildi uzlikt par ikonas atēlu?
nomot vienkarsi mos .jpg uz .ico ?
SheWr
QUOTE(EliminatoR @ May 15 2005, 19:44)
viens jautājums SheWr ka varēj to uztaisīto bildi uzlikt par ikonas atēlu?
nomot vienkarsi mos .jpg uz .ico ?
*



Nezinu kuru tu iisti no manaam ikonaam domaa kaa pashtaisiitu, bet jaa - ja tev ir irfanview, tad tur atver failu, saglabaa kaa .ico un tad vienkaarshi foldera propertijos izmaini...
standby
To Yume: nezinu vai tas bija jautāts man bet drošības dēļ iepostoju linku:)

http://www.wallpapers.ru/ (tik vienkārši vai ne wink.gif )
+Chibi+
image


priekš festa.. spogulis, har har... laugh.gif
Revol
image
jurc
Uhh.. kā patīk man šī bilde...

image
GunMetaL
image


Dažreiz man patīk ari šadi viekkārši varianti
Hikaru
Mans jauns Desktops tongue.gif

image
jurc
He he he.. šitais smagi ierullē...

Tāds tādu atrod! tongue.gif
volzha
image

Nekas iipash bet manam patikt
Kikyou
image

Kārtējā desktopa maiņa. :3
SheWr
Nu gribeejaas man ar sakaartot savu datoru, taapeec dariiju ko vareeju:

image
Kikumi
Yay, for Windows XP! happy.gif

image
X_Kamui
smile.gif Kikumi plzzzzz....... iedod man ludzu 6o bildi unsure.gif
Kikumi
Ek, man tak nav žēl! happy.gif

image
Ella
image
anti
QUOTE(SheWr @ May 28 2005, 14:55)
Nu gribeejaas man ar sakaartot savu datoru, taapeec dariiju ko vareeju:

*



smuki :> gandrīz ideāli, tik tā krāsainā ffox ikona bik no koneksta krīt ārā :)
Fotons ir labs VS, samērā ilgu laiku ar jūzoju ;]

kuru docku izmanto, btw?
un kā AveDesk patīk? es jau baigi safanojos.
Sērfijs
Nekas īpaš, bet tomēr savs.
image
SheWr
QUOTE(anti @ Jun 1 2005, 17:31)
QUOTE(SheWr @ May 28 2005, 14:55)
Nu gribeejaas man ar sakaartot savu datoru, taapeec dariiju ko vareeju:

*



smuki :> gandrīz ideāli, tik tā krāsainā ffox ikona bik no koneksta krīt ārā smile.gif
Fotons ir labs VS, samērā ilgu laiku ar jūzoju ;]

kuru docku izmanto, btw?
un kā AveDesk patīk? es jau baigi safanojos.
*



hehe...tas fox jau manam braalim, pats esmu Operas fans ^.^

Ja pareizi sapratu jautaajumu, tad iznamtoju - ObjectDock
nu par to Fotonu - piedo, bet vinsh tik labi izskatiijaas, ka man naacaas no tevis noshpikot.. rolleyes.gif
AveDesk jau baigi labs, tik man itkaa dazhaadas probleemas ar vinju... pakar mazliet kompi, bet tas jau siikums...
Angelina
man shaads... smile.gif
image
Kagome
QUOTE(Angelina @ Jun 3 2005, 13:00)
image
*



Angelina, vari luudzu iedot sho bildi?
Angelina
a bet luudzu! no problem! biggrin.gif
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.