Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Dzonis
QUOTE(tostermaize @ Oct 20 2004, 08:26)
a kā jūs tās desktopu te iedabujat pasakiet tās pogas ar kāds
*


ieksh "ADDREPLY" ir poga Upload IMG....
Yuki
Te buus... Nezinu kaapeec ir tik tumsha bilde. unsure.gif
user posted image
deleted-ray
Shis jau turas kaadu laicinju smile.gif
user posted image
Tador
QUOTE(Kikyou @ Aug 23 2004, 14:14)


=3
*




No kaadas animes ir shitais??
Tador
noleemo ariidzan ko ielikt
user posted image
Dzonis
beidzot esmu ticis pie kaut cik pienjemamas tapetes,bet mekleejumi veel turpinaas
user posted image
karlik
user posted image
user posted image

dry.gif
xikes
Izskataas, ka veel kaads arii bez manis speelee Grandia2 un Final Fantasy VIII
biggrin.gif
ONIX
Kur tu dabuuji Grandia 2 visur mekleeju( Latvijaa), bet nekur nevienam nav?
Dzonis
hehe..Grandia laba tikai taada paviegla liekas un versija ar kaut kaada pagrabu tulkojums uz krievu val. sad.gif
pats tikai nesen dabuuju.nedaudz atgaadina FFVII
xikes
Vienreiz netiishaam iegaaju 636 uz Caka ielas..
un skatos un briinos.. plauktinaa staav anglu versija no kaut kaada Lietuvieshu izplatiitaaja pat ar apraxtu vaacina otraa pusee latvieshu val..
nu paveicaas.. smile.gif

sorry par offtopic..
ONIX
MJaa, gribeetos man arii pie taas tikt klaat. smile.gif Bus jaaizstaigaa uz 636.
Westy
user posted image
jurc
Nu ja te visi izraadaas ar saviem desktopiem, ta paraadiishu saveejo ar....
user posted image

Un shitais man ir darbaa:
user posted image

Tagad shitaads:
user posted image
ONIX
Seit buus maneejais.
user posted image
Yume
Ui kā es nemīlu onkuli vārdā VanGogs... vienas antipātijas pret viņa daiļradi.. Nez, un tādu wallu var ilgi skatīties? huh.gif
ONIX
Yume seit druscinj jauc- tas nav onkulis Van Gogs, bet gan onka Salvadors Dali, par kuru varo drosi teikt, ka apbriinoju gan vinja maakslu, gan vinja dziivi un pasaules uztveri.
Vispaar esmu es taads neliels sirreaalisma friiks, proti, tas izpauzaas arii manaa dziives uztveree, manaa gaumee uz kino, maakslu un literatuuru.
Veeleejies zinaat cik ilgi var saadaa darbaa luukoties....ilgi, ljoti ilgi, lai ieveerotu visas siis smalkaas detaljas un niances, lai izbaudiitu visas siis brriniskiigi sapnjainaas Dali izdomas auglus. Luukosanaas vinja darbos ir kaa savdabiigs celojums caur sapnjiem, kurus izveidojusi sii geniaalaa personiiba.
deleted-ray
Oj shitaada tipa Dalii gleznas man riktiigi patiik (sireaalisms laikam). es vienkaarshi kaifoju ^^
ONIX
Taapat ir ar mani.
Yume
Ui, stulbā es sajaucu uzvārdus.. brrr.. sirreālismu ar postimpresionistu sajaukt.. (*jūtās kā galīgs cirvis*) Nu jebkura gadījumā, es biju domājusi tieši Dalī..
Hmm.. nu jā, es par gaumi nestrīdos, jo gidīgi atdzīstu, katram sava, bet nu es piemēram nevaru uz Dalī bildē skatīties ilgak par pāris minūtēm, man uz nerviem krīt sad.gif.. laikam prats neaiziet tik tālu.. man labāk patīk protorenesanses laika gleznotāju darbi..
ONIX
Kaa jau saka-katram savs.... smile.gif
ShinChan
Dali mīļi novākušies?! Es ar viens no tiem tongue.gif Atļaušos ievietot nelielu offt. attēlu
image
XipnosS
Manejais.. galds ar monitoru uz mana monitora cool.gif


image
Kikyou
Heh, XipnosS biggrin.gif
Shito vajadzeetu paraadiit muterei, tad vinja saprastu ka nokraameets datorgalds = normaali :3
Shinobi-sama
man knapi pietiek vietas visu sakraut visu uz datorgalda
volzha
Nekas īpaš mēģinu ieturēties minimālista stilā. image
asamashii ritori banpaia
image
+Chibi+
image


un


image
Aazmandius
This one I hawe for a while
image
+Chibi+
image


jauns.... hmzeee... sāku justies apsēsta. laugh.gif
Yume
mmmm, nu labi, tad es arī čupai pielikšu.. happy.gif
šitā man dasktops izskatās pašlaik.
image
+Chibi+
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Daisuke!!!!!!!!!!!!!!! ^_________^ Kawaii!!!!


arteck
image

Skatīt pilno versiju - 1600x1200
Rinchis
image
Puma
smile.gif
image
Hikaru
image
X_Kamui
Ka jus radat savus desktopus ar visiem shortcut`im sad.gif help.................................

........................... nu gan............ mde visi ir skola neeeeeeeee es šeit tikai liiiidz kadiem 12.30 sad.gif ...............plz help sad.gif

Mde xe-xe-xe tad nositišu laiku klausoties melodijas no Vagrant Story un parejam RPG spelem...........................xe.......................................... (sorry par offtopik sad.gif )
jurc
QUOTE(-Kai- @ Nov 23 2004, 10:32)
Ka jus radat savus desktopus ar visiem shortcut`im sad.gif help.................................

........................... nu gan............ mde visi ir skola neeeeeeeee es šeit tikai liiiidz kadiem 12.30 sad.gif ...............plz help sad.gif

Mde xe-xe-xe tad nositišu laiku klausoties melodijas  no Vagrant Story un parejam RPG spelem...........................xe..........................................
*


uz klawas ir taada poga kaa "PrtScn" jeb "Print Screen", piespied to, ta atver kautvai to pashu Paint, un ctrl+v cool.gif
X_Kamui
image
Re kur mans smile.gif
image
biggrin.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif ph34r.gif
image
jurc
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ blink.gif krieviskais windows! Kaa vispaar ar taadu var padarboties! Vienreiz pieseedos pie taada, neko nelasiiju, jo vienkaarhsi zinaaju visu no galvas, bet ja nu saak tur iedziljinaaties ta gan ir sviests! Ja izlaistu latvieshu windowsu, taa pat to virsuu neliktu!
arteck
QUOTE(JurCHiX @ Nov 23 2004, 12:08)
Ja izlaistu latvieshu windowsu, taa pat to virsuu neliktu!
*


Tāds jau sen ir. Un tikpat sen par to jau ir rēkts. Par "diskdziņiem" un ko tik vēl ne.
Leonheart
Hikaru nodarbojasmies ar Siemens PLC ? )))
X_Kamui
Krievu ........he ............... man patik smile.gif laugh.gif biggrin.gif
Shinobi-sama
Tikliidz iebraukshu Jpaanju valodaa taa paarieshu uz Japaanju.. .stilam.. un lai ari paziimeetos.. .ka arii lai neviens cits nespeetu neko izdariit biggrin.gif
Yume
hehe, nu kāpēc, man stāvēja vienu brīdi zviedru.. ļoti jauki izskatījās, un cilveki kas nesaprot zviedru valodu protams sākumā apstulba ieraugot , bet tāpat taču, viss paliek savas vietās, un tur pat nelasot var saprast. Tapēc tomēr tika galā. dry.gif
Hikaru
QUOTE(Leonheart @ Nov 23 2004, 13:23)
Hikaru nodarbojasmies ar Siemens PLC ? )))
*



Jā.


P.S. Leonheartam: Šogad taisīšu pie Ozola inženierdarbu... O..oo... Я попался... blink.gif biggrin.gif laugh.gif ohmy.gif Izskatās, ka tu zini, kas ir Ozols. ph34r.gif
Kikyou
QUOTE(Yume @ Nov 23 2004, 15:56)
hehe, nu kāpēc, man stāvēja vienu brīdi zviedru.. ļoti jauki izskatījās, un cilveki kas nesaprot zviedru valodu protams sākumā apstulba ieraugot , bet tāpat taču, viss paliek savas vietās, un tur pat nelasot var saprast. Tapēc tomēr tika galā. dry.gif
*



Man vienu briidi bija latvieshu windows.... laugh.gif... recycle bin = atkritne.... laugh.gif

...Anyway. Eku mans jaunais deesktops. :3

image
X_Kamui
Vel dažus atradu smile.gif
image
smile.gif laugh.gif biggrin.gif ohmy.gif tongue.gif
image
Nebulosa
Mi descktop is blue, no have a figures.
I create one wallpaper...
The hair of the Kiba was horrible therefore had that to cut it of one another dark engraving, and I did not obtain to see right the hair of it and finished very cutting wrong.
image
deleted-ray
image
Zeel tikai ka feisaa pa kreisi iz labaa vaiga ir scar, ne uz kreisaa. Makten gluks sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.