Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Takashy
ok,mazliet ne tik laba qualitaate.... ^^"
user posted image
Rob_X
Omg. blink.gif
narkomanC
blink.gif
narkomanC
user posted image
narkomanC
user posted image
volzha
Takashy tev tas desktops viens bradaks riktīgs, pats neapmaldies ?
TheBadEdd
user posted image
Ne cik gribeeji palieliities ar savu "darbagaldu" rolleyes.gif cik gribeejaas paarbaudiit to imedza aploada fishku! cool.gif
xikes
nu ja .. mans patreiz izskataas shaads, bet tas nenoziimee, ka taa arii uz ilgu laiku paliks.... kuru katru mirkli varu izdomaat kaut ko citu uzlikt...
edg
xikes, tas no kaadas animes?
xikes
Tas ir no animes vai mangas "Sakura Wars"..
vispaar jau tonnu ar visaadiem anime wallpaperiem var dabuut sheit...
http://www.animewallpapers.com/wallpapers/sakura/
Kikyou
Heh... shito wallpaperu es pilniibaa savaam rocinjaam PSP7 uztaisiiju (jaa jaa arii to ziimeejumu biggrin.gif)
Garlaiciigi sametaas, uzziimeeju saveejo komiksu kakji (briivajaa laikaa vai nu es ziimeeju nopietnas bildes vai arii karikatuuras/komiksus) biggrin.gif

user posted image

Pilnais izmeers

Shkiet ka prieksh mana vecuma tiiri okei cool.gif
CryRat
vakarnakt uzliku freedesktop.org X Serveri ( CVS ) un Dropline GNOME lidz 2.6 ( test ) pacelu - rezultats pamatigi iespaidigs... dmn ! vajag man monitoru lielaku uz 1600x* vispar tads efekts butu ! negribat saziedot ? tongue.gif

user posted image
pilna izmera .png ( 376 kb )

cik Winux lietotaju man tiko izdevas parkonvertet uz GNU/Linux ? smile.gif

btw ta dziesma ( Delerium - Silence (feat Sarah McLachlan) ) loti patik... non-stop jau nez cik desmitus stundu...

oki tagad gan gulet... a to jau neesu gulejis vairak ka 50h ja neskaita kaut kadus blackoutus :/ rit vai parit... vobshem kad izguleshos sava saita sikak uzrakstishu par to X Server un GNOME 2.6... stipri daudz ko gribu pateikt un te droshi ka nevienam tas neintereses smile.gif

gaidu komentarus smile.gif
keitaro
skatījos Chobits, baigi patika...
user posted image
tautietis
hahaha manu pilniigi drosi neveins negribees redzeet, galiigi nekaa esteetiska - hlami un nekaartiiba:)

tautietis
kikyo tika pie ps...

cryrat: pasaki man kaa var uz ļinux flash animaacijas un ekselentas kvalitaates bildiites ziimeet un tuuliit atvados no bremziigaa xp win
Rob_X
Re ku mans jaunais. happy.gif
CryRat
QUOTE (tautietis @ Apr 10 2004, 12:47 PM)
cryrat: pasaki man kaa var uz ļinux flash animaacijas un ekselentas kvalitaates bildiites ziimeet un tuuliit atvados no bremziigaa xp win

ar Flash Playeru jau nu noteikti nav problemu... ja normals browsers ( rekomendeju Firefox vai ja GNOME tad var Epiphany ) tad tak kad atver saitu ar falash filminu vinsh piedav novilkt pluginu... nu ja nepiedava tad vari te izlasit kur vinu novilkt un ka ieinstalet...

sakara ar grafiku... ko lai saka...
Winux - speles | GNU/Linux - programmeshana | MacOS - grafika
tadel nevajag ipashi daudz gaidit shaja sakara... ir jau daudz labu programmu bet vai tev pietiks nezinu... varu ieteikt saprotams GIMP - loti patikams un erts un labs ( ir ari prieksh Winblows ) tad prieksh vektor grafikas ir Inkscape pats neesu meginajis bet itka ir diezgan sakarigs... talak prieksh 3D ir Blender vajag panemt kaut kadus tutorialus lai saprastu kas un ka bet pec tam nav problemu erti un patikami... un tas viss for free smile.gif cik maksa Photoshop + Illustrator + 3D Studio Max ?
tautietis
es biju flash programminju nevis pleijeri domaajis.. aj, katraa zinjaa taads ekstreems garastaavoklis, izmeegjinaasu ar izdziivosjanu bsd.. ja no manis kaadu meenesi nava zinju..
CryRat
QUOTE
es biju flash programminju nevis pleijeri domaajis.. aj, katraa zinjaa taads ekstreems garastaavoklis, izmeegjinaasu ar izdziivosjanu bsd.. ja no manis kaadu meenesi nava zinju..
jā tas gan ka Flash animācīju uz GNU/Linux neuztaisīsi... ja nu vienīgi ar caur Wine vai VMware... ja gribi tā teikt izmēģināt paspēlēties tad nav jau obligāti jānones viss nav nemaz nekādas izmaiņas jādara... nezinu vai esi dzirdējis par tādu lietu kā Live CD ? tjipa ieliec disku iestartējies un ir GNU/Linux... pameklē googlē kaut ko par Live CD un pietiks visa kā pats vienīgi esu mēģinājis Slax...
tautietis
mmm! man taads knoppix.. pat vairaaki atvilknee dziivojas...
tautietis
vinji abi komerciaali.. wine ljoti sen meegjinaaju, baigi diivaini..
edg
CryRat, briinos, ka tev Chii nav kaa wallpaper laugh.gif
CryRat
QUOTE (edg @ Apr 13 2004, 03:58 AM)
CryRat, briinos, ka tev Chii nav kaa wallpaper  laugh.gif
hmm... nu lieta tāda... atrast labu wp ir ļoti grūti parasti nav iespējas izvēlēties... un vispār teiksim tas wp kas tajā screenshotā man notorējās pavisam īsu laiku tā teikt uzlikts tikai priekš screenshota jo tiešām perfekti viņš iederās... tā jau parasti kaut kas tuvāks sirdij un garastāvoklim teiksim tagad man ir... hmm... tūlīt kaut kur iepostēšu...

anyway... ja ir labs Chī wp tad būtu pateicīgs ja iepostotu vai dotu kādu norādi... un ar "labu" es domāju labā kvalitātē ar 1024x768 minimālo rezolūcīju ( ideāli 1280x1024 ) ar minimālistisku backgroundu un saprotams ar patīkamu bildīti kā tādu... praktiski neatrast... sad.gif
BlackDragon
es arii savu paraadiishu wink.gif
user posted image
Rags
nesen savacu ta lai pasam labs liktos biggrin.gif
Takashy
Aj,tagad mazliet labaak laikam...
xikes
QUOTE (Rags @ Apr 21 2004, 01:39 AM)
nesen savacu ta lai pasam labs liktos biggrin.gif

Ir ok .. smile.gif Shito es arii sev savaacu, lai uzliktu kaa wallpaper'u .. biggrin.gif
TheBadEdd
Rags, cik es noprotu tas tev Linux?! Pasaki tikai kaa Linux tas ir jo es sev nokachaahu Mandrake 10 nezinu vai buus labs... blink.gif Tagad staav XP... gan jau labaaks buus, ne? wink.gif
CryRat
tjipa esu atgriezies... ar jaunu desktopu... galīgi pārgāju uz Linux...

user posted image
pilns izmērs...

starp citu ja kādam interesē tad ir interesans saits ar dažādime *nix screenshotiem...


QUOTE (Kakamaka!)
Rags, cik es noprotu tas tev Linux?!
hehehe... šitas i labs... vienmēr mani ir uzjautrinājuši cilvēki kas nevar atšķirt osus laugh.gif nē Kakamaka! tas nav Linux paskaties uz ikoniem... kaut vai Micro$oft Internet Exploreru... kā domā Micro$oft taisa programmas priekš Linux ?
TheBadEdd
QUOTE (CryRat @ Apr 29 2004, 09:17 PM)
hehehe... šitas i labs... vienmēr mani ir uzjautrinājuši cilvēki kas nevar atšķirt osus laugh.gif nē Kakamaka! tas nav Linux paskaties uz ikoniem... kaut vai Micro$oft Internet Exploreru... kā domā Micro$oft taisa programmas priekš Linux ?

Labi, labi kljudijos bet sanaak, ka tas ir kaut kaads theme ja, jaa tad es ar sev taadu gribu! tongue.gif Sakiet kur novilkt taadu!

P.S. Pasaki ko tu domaa par 10. Mandrake?!
Guest
QUOTE (CryRat @ Apr 8 2004, 01:41 AM)
cik Winux lietotaju man tiko izdevas parkonvertet uz GNU/Linux ? smile.gif

oki tagad gan gulet... a to jau neesu gulejis vairak ka 50h ja neskaita kaut kadus blackoutus :/ rit vai parit... vobshem kad izguleshos sava saita sikak uzrakstishu par to X Server un GNOME 2.6... stipri daudz ko gribu pateikt un te droshi ka nevienam tas neintereses smile.gif

gaidu komentarus smile.gif

es mocijos nesen ar GNOME 2.6 uzlikshanu kaa arii ar XFree 4.4.0 uzlikshanu.
jebkurai linux distribuucijai X logiem bija probleemas ar manu radeon 9800, kuru tas 'itkaa' neatbalstiija, pietam arii oficiaalie ATI linux driveri nepaliidzeeja. nesen atkal piekeeros hardcore instaleeshanai, bet jau kaadu 8.reizi man nekas nesanaaca un es GNU/Linux lietu atliku uz veelaaku laiku. ar Gentoo taa bija. itkaa baazi uzinstaleeju normaali, kerneli arii - viss ok, apstaajos pie package instaleeshanas - tieshi pie Xfree un GNOME.

vispaar kaa tu vinju instaleeji?
TheBadEdd
Sakiet ar ko visi Linuki wink.gif atshkiraas?! Un kursh ir smukaakais?! Es sev dabuuju 3 diskos Mandrake 10, sakiet vai ir veerts instaleet un kaadas uz vinja ir speeles?! CS ir?! wink.gif
CryRat
QUOTE (Guest)
vispaar kaa tu vinju instaleeji?
umm... es savu tā mazliet perversi instalēju... vispirms novelku jaunākās Slackware pakas uzdedzinu uz diska un ieinstalēju galīgo minimumu tā lai tikai ieboototies var patom instalēju dropline-installeru un ta vai nu no neta vai no hdd instalēju Dropline GNOMU... principā man ir ATi Radeon 8500 un nekādu problēmu nav ne ar tiem draiveriem kuri nāk kernelim līdzi ne ar oficiālajiem ATi...

QUOTE (Kakamaka!)
Sakiet ar ko visi Linuki atshkiraas?! Un kursh ir smukaakais?! Es sev dabuuju 3 diskos Mandrake 10, sakiet vai ir veerts instaleet un kaadas uz vinja ir speeles?! CS ir?
es tev ieteiktu kaut ko palasīt kas tas GNU/Linux ir un ar ko ēdams... izskatās ka tu stipri maz saproti... Mandrake domājams ka būs labs sākumam... kaut gan mani nepiespiestu viņu lietot... ja vienīgi ar Winblows piedraudētu biggrin.gif
Saiko
patīkams dtop CryRat ! varbūt mazliet par tumšu un ikoni ( ? ) ar tādi interesanti - krāsani but still nice happy.gif
TheBadEdd
user posted image
Hehe... mans desktops peec nopietnas tiiriishanas un tuuninga! cool.gif
keitaro
QUOTE
Sakiet ar ko visi Linuki atshkiraas?! Un kursh ir smukaakais?! Es sev dabuuju 3 diskos Mandrake 10, sakiet vai ir veerts instaleet un kaadas uz vinja ir speeles?! CS ir?!

mandrake 10? es vinju it kaa lietoju. nu nezinu, nav tik liela pieredze ar citaam distr., lai vareetu spriest. speeles? standartaa ir kaut kaadas tongue.gif CS? nu nezinu kaa tev tur buus....
Yume
Vaa...kaadi jums smuki windi... man ar dereetu dizainu nomainiit... tikai operatiivaa jau taa nosligita, pavisam bremziigs buus...
Mans uz parastaa XP dziivojaas... man tikai dikti patiik kaads walam uzraxts.. user posted image
keitaro
QUOTE
Hehe... mans desktops peec nopietnas tiiriishanas un tuuninga!

kakamaka, skatos tu skype lieto. iedod man savu niku!
Kikyou
=DDDDDDDD!!! Kur tu taadu bildi raavi? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Yume
Kikyou ...kam tas bija adreseets?
Nu, visam gadiijumam, ja man...tad nofocheeju. happy.gif
TheBadEdd
Jauna diena... jauns gariigais... jauns desktops! smile.gif
user posted image
Kikumi
Jā, un mans arī. Nekas īpašs. Bildi izraku kādā saitā... smile.gif

user posted image
Kikyou
Baigi iepatikaas tas wallpapers ko atradu... jau visu maiju staav man uz fona vinsh...
user posted image

Edit: Ups, aizmirsu par to cik suudiiigi kljuust .gif faili --;
Siriuss[FN]
Laikam nekas īpaši saistīts ar anime, bet, savs pleķītis ir. smile.gif

user posted image
Sigfa
te buus mans pashreizeejais. Shis ir pashtaisiits, par nelaimi nav paaraak izdevies, bet pagaidaam apmierinosh =]

UPDT: te ir viens kas man agraak staaveeja - http://bildes.oho.lv/wallpapr.php?fails=an...e_Wallpaper.jpg

un vispaar tajaa oho skriinu galerijaa var daudz labus atrast.
Siriuss[FN]
QUOTE (Sigfa @ May 29 2004, 07:22 PM)
un vispaar tajaa oho skriinu galerijaa var daudz labus atrast.

biggrin.gif
Yume
Njaa, es sev arii beidzot nomainiiju...
Tomeer pieedaas tie vali pa 2-3 dienaam..
Shis ir no Wild Adapter...
user posted image
xikes
ok nu man arii beidzot kaut kas jauns...
user posted image[IMG]
PS.. kaa tam sasodiitajam winXP var nomainiit folderu ikonas...?
cubrix
user posted image
Spectre
Ja jau visi tada visi ..... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.