Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
edg
QUOTE(aya-angel @ Jan 14 2005, 16:22)
Ella-chan, vai es vareetu no teviim shito bildiiti dabuut????? PLEASE!!
Yume, would you mind to send me that pic u have on your desktop???? Es ar' taadu gribu!!!
JurCHiX!!!!!!!! Luudzu, Luuudzu, vai tu nevareetu man atsuutiit to bildi, kuru tu iepostoji 15.lpp.????? Man taa nezeeliigi patiik!!!!!
*


JurCHiX!!!!!!!! Luudzu, Luuudzu, vai tu nevareetu man arii atsuutiit to bildi, kuru tu iepostoji 15.lpp.????? Un pasaki man, kur tu vinju raavi!
silent1
Nu tad jau laikam būs jāatrāda arī manējais ar Magna Carta. Relatīvi vienkāršs, bet man patīk. tongue.gif
image
X_Kamui
He-he..... smile.gif
image
Spectre
image
nuus tas buutu mans desktops ^_~
Kikumi
image
Chaos
kikumi, spelee heroes? cool, es ar pa reizei uzspeleeju ja savaacas kaads pulcinsh ar draugiem, vienam parasti nav interesanti, bet ja uznaak tad arii viens var speleet, parasti man patiik heroes speleet lietainos rudens vakaros, vai tumshos ziemas vakaros cool.gif
Ella
Manam sagribeejaas vasaru =] man ar skreenserveris taads atbilstosh =] Un tie anime chibii6i kas virsuu kustaas uz desktopa man =] smile.gif
image
DasH
Kaa var to desktopu nofokeet??? blink.gif
Yume
Ja tu paskatīot biš iepriekš tad redzētu, te jau tas pāris reizes skairots.
Use "print screen", un tad "past" opciju kādā grafiskaja redaktorā, piemēram paint'ā.
edg
Taa, kur nu veel labaaks desktops man - tsukihime fanaatam un traktoru cieniitaajam:
image

P.S. aya-angel, es paarvareeju slinkumu un nosearchoju peec taa arcueid wallpapera, ko jurchix bija iepostojies 15.lpp. Taa kaa man tagad ir shams izshkjirtspeejaas 800x600 1024x7** u.t.t Pasaki, kaadu tev vajag, un es iepostoshu.
jurc
QUOTE(edg @ Jan 21 2005, 17:46)
QUOTE(aya-angel @ Jan 14 2005, 16:22)
Ella-chan, vai es vareetu no teviim shito bildiiti dabuut????? PLEASE!!
Yume, would you mind to send me that pic u have on your desktop???? Es ar' taadu gribu!!!
JurCHiX!!!!!!!! Luudzu, Luuudzu, vai tu nevareetu man atsuutiit to bildi, kuru tu iepostoji 15.lpp.????? Man taa nezeeliigi patiik!!!!!
*


JurCHiX!!!!!!!! Luudzu, Luuudzu, vai tu nevareetu man arii atsuutiit to bildi, kuru tu iepostoji 15.lpp.????? Un pasaki man, kur tu vinju raavi!
*


aya-angel sorry.. nebiju pamaniijis tavu postu, būtu aisūtījis ātrāk.. bet nu sūtu.. edg arī dabūsi! smile.gif A kur dabūju to gan es vairs neaceros... Vienkārši stāv manos wallpaper kolekcjās..
edg
Paldies, Jurchix, tomeer palieku pie savaa ieprieksheejaa postaa rakstiitaa:
QUOTE
P.S. aya-angel, es paarvareeju slinkumu un nosearchoju peec taa arcueid wallpapera, ko jurchix bija iepostojies 15.lpp. Taa kaa man tagad ir shams izshkjirtspeejaas 800x600 1024x7** u.t.t Pasaki, kaadu tev vajag, un es iepostoshu.
aya-angel
QUOTE(edg @ Jan 25 2005, 17:41)
Paldies, Jurchix, tomeer palieku pie savaa ieprieksheejaa postaa rakstiitaa:
QUOTE
P.S. aya-angel, es paarvareeju slinkumu un nosearchoju peec taa arcueid wallpapera, ko jurchix bija iepostojies 15.lpp. Taa kaa man tagad ir shams izshkjirtspeejaas 800x600 1024x7** u.t.t Pasaki, kaadu tev vajag, un es iepostoshu.

*




smile.gif 1024x7** <--- man interesē šitais izmērs.
DasH
Nekas dizhs jau nav... dry.gif

image
edg
Prieksh aya-angel un citiem, kam patiik:
image
Kikumi
Yay! Tsukihime rullē! smile.gif

image
DasH
Ja kaadam interesee, ir taads diezgan labs (no anime...) Wallpaper`u saits:
---> Luudzu Spiest Te <---
CirvjaKaac
JURCHIX!!! EEj nost! Taa bilde, kur tipa meeness zemee triecas - vienkaarshi perfekta. Man no taadaam bildeem saakas panika un juudzos nost... Tev noteikti man jaatsuuta! Luudzu! CirvjaKaac@inbox.lv
Rob_X
image
ui kaa miilu sho melnbaltumu tongue.gif

p.s. varbut sanaca miseklis un galerija pie desktopiem ielikts dubults... gomen
X_Kamui
He .... ar labs wallpapers...... smile.gif
image
deleted-ray
image
Shaisuke
image
Kikyou
Mans pustukšais desktops... :3

image
Kikumi
Arī pustukšos desktopos ir savs šarms! biggrin.gif Nez, man patīk...
..Delicious..
Ai.. esmu garastāvokļa cilvēks.. kāds garīgais, tādu attēlu uzlieku desktopam.. nu.. okei... te ir pāris, kurus biežāk uzlieku:
http://img.photobucket.com/albums/v126/Madara/1.bmp
http://img.photobucket.com/albums/v126/Madara/2.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v126/Madara/31d5d225.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v126/Madara/4.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v126/Madara/5.jpg
un tas te pēdējais man vēl tagad ir:
http://img.photobucket.com/albums/v126/Madara/6.jpg
Revol
image
Shaisuke
Dzeltens blink.gif dry.gif
sandzi
sis ir realaks desktops
image
bisskkinn krasu nomainiju
deleted-ray
sen nav spam... eee postots ")
image
Aazmandius
image

Kikyou
image

Style XP beigts ir.
Ar defaultiem jādzīvo.
Ak, mana nelaim'.
SheWr
image
baseboalbatboy
Kā tādus screenshotus var uzņemt?
Kikyou
Uz klaviatūras vajadzētu būt tādai pogai PrtScrn.
Piespied to pogu, un tad aizej uz Paint kaut vai un uztaisi paste, tad ieseivo. :3
jurc
Mierīgs, darbam atbilstoš desktops...
image
Kikyou
QUOTE(JurCHiX @ Mar 6 2005, 10:47)
Mierīgs, darbam atbilstoš desktops...
*



Eu toč smuks desktops... o_o
Kur atradi?
Nuin
image

Nekaads shedevrs, bet tomeer tongue.gif
X_Kamui
Luk šis ir šedevrs rolleyes.gif laugh.gif biggrin.gif
Vienkarši superiigs wallpapers.... jura.. mmmm... superigi rolleyes.gif
image
Rags
aaa, -Kai- iedo man sito wallpaperi ludzu happy.gif
X_Kamui
biggrin.gif Hehe... Rags tev ir laba gaume attieciba uz wallpaperiem rolleyes.gif
He... iepostošu šeit varbut vel kadam savajadzeesies... biggrin.gif
image
SheWr
jauki, jauki, bet es labaak palieku pie vecaa labaa Naruto
image
alt
QUOTE(SheWr @ Mar 7 2005, 10:27)
jauki, jauki, bet es labaak palieku pie vecaa labaa Naruto
*


image
es vinju sauktu par chibi-sama tongue.gif
Hikaru
laugh.gif
image
Ella
Bafija laugh.gif Labs spaiku sasējuši nabadziņu tongue.gif
Yume
Bet ievērtē kāds viņam skatiens. Ņamm..
Baka
Eeem... te buus arii maneejais.
image
baseboalbatboy
Kur tad bez manis smile.gif ...
image
+Chibi+
image



hē, hē, Edam īstākā modeles poza.... XD Bet man tapat šitais nenormāli patīk. XD
Deadly Frozen
image

Šizofreniķa cienīgs wallpapers man ir, bet ko nu tur daudz. Man vienkārši ļoti patika the ring, ņemts kā screencaps no mājas lapas, apgraizīts un uzlikts par wallpaper.
Forgotten*Memory
image

Wallpapers ņemts no DA'a. Skaists māxlasdarbs (fanart's) un ļoti fascinē šī darba noskaņa - drūma un vientuļa - tieši kā radīts manam raxturam.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.