Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Yume
Nu, sis ir no saiyuki, bet pat pie taa man bija probleemas paziit..
user posted image
Lija
swiesc....
aya-angel
A nākamās bildes ir speciāli priekš Yumes:) Wolf's Rain.......
aya-angel
huh.gif
aya-angel
smile.gif
Yume
Aaaa...taa ir Cheza... blink.gif
Nu jaa....
user posted image
TheBadEdd
Labi peec ilgas slinkoshanas es gribu naakt "skatuvee" ar kautko shokejosho... enjoy!

user posted image

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
aya-angel
turpinu Kakamakas aizsaakto šokējošo bilžu ''izstādi'' biggrin.gif
aya-angel
wacko.gif
aya-angel
ak šie amerikāņi! biggrin.gif
aya-angel
amerikāņu Chii:
aya-angel
...no comments.......
aya-angel
Turpinu amerikanizēto Chobitu tēmu...... Ja noskatoties iepriekšējās bildes no šīs sērijas jums vēl vāji pukst sirds, tad pēc šis bildes apskatīšanās tā momentām apstāsies! laugh.gif
aya-angel
Rei no EVAs:
aya-angel
un no kuras mangas vai anime ir "izlecis" šis "varenais un skaistais jauneklis" man nav ne jausmas wacko.gif Varbūt kādam ir kāda ideja?? huh.gif
keitaro
par to čīīī - īstenībā tas ir pretīgi!!!
nezinu kā tie cilvēki ir spējīgi uz kaut ko tādu...
aya-angel
ja kādam pēkšņi radīsies "ekstrēmā" vēlēšanās iečekot kādu cosplaya bildi no sērijas "neiesakam skatīties pirms gulētiešanas", tad es ar lielu prieku "dalīšos" ar jums šajās bildēs! biggrin.gif
zenofex
QUOTE
un no kuras mangas vai anime ir "izlecis" šis "varenais un skaistais jauneklis" man nav ne jausmas  Varbūt kādam ir kāda ideja?? 


Tas ir Lupin III, un pie tam veel traki liidziigs. Nja dazhreiz tomeer kospleijaa kaut kas arii sanaak, jo redzot apveelushaas Chii, man apteceejaas sirds blink.gif wacko.gif
edg
QUOTE (aya-angel @ May 16 2004, 12:42 PM)
Turpinu amerikanizēto Chobitu tēmu...... Ja noskatoties iepriekšējās bildes no šīs sērijas jums vēl vāji pukst sirds, tad pēc šis bildes apskatīšanās tā momentām apstāsies! laugh.gif

Aarpraac, man asaras aciis deelj taas bildes... no smieshanaas laugh.gif
edg
Man te arii ir cosplay bildes. Ticu, ka pat tie, kas nav redzeejushi attieciigo anime, varees uzmineet, par kaadu anime ir runa... tongue.gif
user posted image
aya-angel
Klau, edg, šitā tevis ieliktā cosplaya bilde izskatās tā it kā būtu uzņemta tepat Rīgā, Bastejkalnā!!!!!!!!! blink.gif Kur tādu dabuji??
edg
lol, Bastejkalnaa! laugh.gif

http://ozashiki.milkcafe.to/gallery2/2003-1026-tsukihime/
Kikumi
Sviesc!!!

user posted image

user posted image
Kikumi
Šis jau ir kaut kas baudāmāks...

user posted image

user posted image
Kikumi
Šeit gan var apvemties...

user posted image
ShinChan
Veel nesteidz vemt, pataupi kaadu biskju arii sjai brasajai loka sjaaveijaai (drosji vien nebuus gruuti izdomaat, kas te tiek parodeets)...
Jaffa
tolks vinnai no taa loka ja vinna jebkuru var nogaalinaat vienkaarssi uzvelloties virsuu ff9 bij viens liidziigs personaazzs biggrin.gif tik iisti neatceros kaa to riimu sauca
Seven_of_zero
Ak vai, nu matus vareja tumšākus uzkrāsot,
Jaffa
sevn man tev jautaajums kaa piebaast savam nikam apakssaa bildi man ne suu nesanaak vinnss met kautkaadu eroru sad.gif
Lija
es smiedamās gandrīz no krēsla nokritu... biggrin.gif šitās zeķes...
Kikyou
QUOTE (ShinChan @ May 17 2004, 02:01 PM)
Veel nesteidz vemt, pataupi kaadu biskju arii sjai brasajai loka sjaaveijaai (drosji vien nebuus gruuti izdomaat, kas te tiek parodeets)...

O_o;;;;;;;;;;;;; Kaa tad var neatpaziit vis-vis-uz-nerviem-kriitoshaakaas anime varones teerpu? Kagome, ja nekljuudos biggrin.gif
Bet kaapeec gan vismaz svaigaaki cilveeki nevar parodeet? O_o;;;
Yume
Ideja jauslaveejama, bet nu tas izpildiijums... happy.gif
user posted image
Seven_of_zero
biggrin.gif Varbūt no Cosplay bildītēm izvēlēties ne pārāk drausmīgas.
Yume
Seven_of_zero > a tad visa jautriiba pazudiis.. biggrin.gif
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 17 2004, 06:28 PM)
Seven_of_zero > a tad visa jautriiba pazudiis.. biggrin.gif

Tiesji taa tongue.gif Sjiis topika meerkjis ir nokjengaat stulbus ljautinjus, kas sevi iedomaajas par anime varonjiem esam un pieiet sjai lietai visai nekritiski. Ja es kaadreiz praata aptumsuma briidii meegjinu izstraadaat ko liidziigu vinjiem - nosjauiet mani (taa ir paveele nevis luugums).
Seven_of_zero
YES SER You can count on that! biggrin.gif
edg
QUOTE (ShinChan @ May 17 2004, 07:00 PM)
Ja es kaadreiz praata aptumsuma briidii meegjinu izstraadaat ko liidziigu vinjiem - nosjauiet mani (taa ir paveele nevis luugums).

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Seven_of_zero
Tas laikam ir kāds no berserk, vai nē? biggrin.gif
edg
Mazohists smaidoshais pikachuu... [sado-mazo]
Seven_of_zero
biggrin.gif
Seven_of_zero
biggrin.gif
Seven_of_zero
biggrin.gif
Sigfa
Un padomaajiet, ka tiem amerikaanjiem tieshaam liekaas, ka vini/vinjas ir skaisti/as =] taas apaljiigaakas ir vispaar dieviigas bildes... un iedomaajieties, ka tadu cilveeku puulis salasaas un izraada savu teerpu daudzveidiibu... to sauc par 'gotta' catch em' all!' ... mnjam...

PS. sveiki, me be newbie to anime as well as this forum tongue.gif
Rune
laugh.gif Te jau var paarsmieties. Es pat dzeerumaa taadas lietas nedariitu.

P.S. Atkal viens, kursh nemaak anglu valodu, bet izliekas, ka maak. wink.gif
Sigfa
Rune? =] tu domaa, ka nemaaku anglju valodu ? smile.gif Teikshu, ka atljaujos rakstiit nepariezi, taa kaa man patiik vairaak (vai liekas smiekliigaak or whatever) tamdeelj, ka a. val. zinu pietiekami labi wink.gif

mans favoriits no shiim peedeejaam bildeem ir 'amerikaanju chii' laugh.gif
ShinChan
QUOTE (Seven_of_zero @ May 17 2004, 07:41 PM)
Tas laikam ir kāds no berserk, vai nē? biggrin.gif

Tas nu nav iistais cilveeks, kam ar savu musi vajadzeetu lepoties, toties atradis labu pielietojumu gludinaamajam deelim, nedaudz to modificeejot.
Yume
Njaa, un iisteniibaa vinsh ir atrodams "Dark Stalkers" anime OVAs. happy.gif Bet tas korku attaisaamais, aka gludinaamais deelis ir geniaals. laugh.gif
Pikis
Nezinu šīs bildītes ir smiekligas, bet kaukā patīkamas emocijas neizraisa. blink.gif
Kikumi
Esmu redzējusi diezgan normālas, bet tādu nav daudz. Man patika Hellsinga bildīte, kura te tika iepostēta jau agrāk. Tīri neko, bet tā Amerikāņu Chii... blink.gif Nu, ja cilvēks uzskata sevi par skaistu, tad lūdzu, uz priekšu! Tomēr es domāju, ka tādas bildes nav vēlams likt publiskai apskatei i-netā. Tas ir kaut kas vairāk ģimenes albumam. laugh.gif
aya-angel
Te ir pilniigs pretstats amerikāņu Chii "formām" biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.