Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Yume
Aaa... don't say that this is Fuji... no-no-no..

Brrr... nu labi... shkiet ka shito veel nemetu..reku labs Sanji..

image
dmonster
Līdzīgs Sanjiam jau ir.
not_alone
QUOTE(Kagome @ Apr 21 2005, 21:37)
image
*


oh my....cik piemiiliigi laugh.gif taisni vai passai gribaas Inuyashu cosplayot.... cool.gif

aber,kas tad tur stuuriitii atluuzis laugh.gif ??
Kagome
QUOTE(not_alone @ Apr 26 2005, 12:06)
QUOTE(Kagome @ Apr 21 2005, 21:37)
image
*


oh my....cik piemiiliigi laugh.gif taisni vai passai gribaas Inuyashu cosplayot.... cool.gif

aber,kas tad tur stuuriitii atluuzis laugh.gif ??
*



cik man zinaams tas ir liikjis
kaarleens
Rozes avatara meitene cool.gif
image
Church
kautkas teicienaa par maziem oppai japaanju sievieteem ir. ;>
Kagome
image
bloody_dragon
image
Westy
Vai paziistat smile.gif
image
Kikyou
O_O... pēdējie divi visai labi izdevušies.

-> Khmmm.... XD

image
SmartGoat
POKEMONS

Mazs un jauks pokemons happy.gif Ui, un tikai pasakiet, ka neizskatās jauki!
dmonster
QUOTE(Westy @ May 2 2005, 17:34)
image
*


Sharingan, labā lēca smile.gif
Dzonis
Atrodi 10 atšķirības:
image
Shaisuke
Tsumi to batsu Shinya

image

MDM Shoxxx Mana & MM Indies Mana

image

Mana & Kyo

image

Christine Daae

image
jurc
=)
image
Taka
Tūlīt vemšu...
bypass
QUOTE
Tūlīt vemšu...
Tā tas arī bija domāts. wink.gif
Yume
hmm, a ja labi pameklēsiet es to jau labi sen liku.
anti
QUOTE(Yume @ May 16 2005, 20:40)
hmm, a ja labi pameklēsiet es to jau labi sen liku.
*



bet arī otro reizi viņa ir tikpat.. ē.. skaista :]
Lija
Ryuuichi and Shuuichi
image
ak Dievs!!!!! Kad es ŠITO ieraudzīju. gandrīz datoru pa logu izsviedu!!! Tā ir zaimošana!!!! mad.gif sad.gif
alt
image
Kikyou
Wow... Tai Sakurai smuka matu krāsa. :3 Nav koši rozā.
anti
ēm.. jā. nujā. iespaidīgi. tādas taisa http://www.facingcostumes.com/ ..

The Automail is a complex item composed of over 31 individually sculpted and cast elements. The glove alone is 23 affixed pieces built to fit specific measurements. Joints at the armpit and elbow are made from a much softer latex for comfort and mobility, while the arm and shoulder plates are rigid.

image

All surfaces are sanded, buffed and layer painted to achieve a smooth, metallic sheen, as well as a true worn-metal appearance. Shadows are hand-painted in acrylic. The painted surface is virtually impervious to moisture and other common wear.

image

The arm is specifically build to be worn directly on the bare arm for a non-bulky look, but can be worn over clothing. In the above images, spirit gum* has been used to secure the front, back, and side points of the body mount to the skin. When clothing is worn over the arm, side-straps or cross-straps are not necessary to hold the arm in place. (*Spirit gum - rubber cement-like substance used in theatrical settings to apply prosthetic appliances to the skin.)

image
update: vēl mazliet automail :)
image

The arm is made out of polyurethane resin then airbrushed to make it that wonderful silver.
http://www.geocities.com/jenisteencantrell/Automail.html

image
bloody_dragon
image
image
image
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Eking
Godīgi sakot man cosplay topiks ne īpaši patīk, bet atradu
vienu jauku bildi - meitene bildē tiešām atgādina anime varoni
nevis tikai zīmējās, kā pārējas cosplay bildēs (izņemot dažas). biggrin.gif
image
aivvv
hmm taa kaa es biju kaadu briidi iegriezies anime festaa tad atkal saskaaros ar sso diibvaino lietu cosplay un tad nu tagad atkal papeetiijis sso pavedienu gribu juus izaicinaat uz kaarteejo diskusiju ssoreiz nevis par passa ssii pasaakuma jeegu bet gan vairaak tiessi par to ko gan ellee juus iisti saprotat ar cospleju un kaa to veerteejat

respektiivi peec juusu komentiem es peetu ka ir lloti buutiski lai teela ateelotaajs un veel biezzaak atteelotaaja buutu smukinni seksuaali un iisti jaukuminni tiessi taapat juus atziistat arii taadus teelus kur ssis personiskais faktors vispaar nav svariigs teiksim teels no fma kur juus apbriinojat brunnas vai milziigi izgatavoto ieroci kaukaadam tur dzzekam taa jau tam nebuutu ne vainas....

...taccu ir moments kuraa juus vispaar sagraujat iespeeju pateikt kas iisti cosplejaa ir svariigaakais jo mirklii kad cilveeks jums vairs vizuaali nepatiik un vinnam nav kaada uuber kruta fiicca par ko vinnu vareetu atziit bet vienk tiessi taads teerps kaads iedomaatajam anime varonim arii ir un ssis teerps tiessaam ir uztaisiits tik labi ka nu labaak jau vairs nevar jo tur jau nekaa daudz no taa teerpa nav juus visi saakat ssausminaaties veemstiities un kritizeet tad hmmm nu varbuut meigginiet sev noformeet ko iisti noziimee cosplay nemaz iipassi nepiedomaajot par taa jegu bet vienk izpildiijumu

(btw vai ta postaa virs maneejaa taa nav datoranimaacija ?????)
Taka
Seksualitāte nav galvenais, bet tērpam manuprāt jābūt gaumīgam un jāizvēlas tāds varonis/varone, kura/as fiziskie parametri plus/mīnus saskan ar paša/as fiziku smile.gif
Resns, neskūts džeks Sailor Moon bruncīšos vai rozā zaķīša tērpā ir vienkārši pretīgs un bezgaumīgs.
aivvv
njaa bet taadaa gadiijumaa cik tad to teelu paliek un hmm pat ja izveelas tiessam taadu vai tad tiessaam vinnus noveertee hmm labaakajaa gadiijumaa laikam neko nesaka jo vienk nevar piesieties ta nafig sleedzam naakamo uz sexiigu cciksi vai tad taa nav ????
Kima
image
image
so kaa jums shiis?......
Hikaru
Hehe.. tas ir Inuyasha.
Hmmm..... bet nav viņam zobena nezkāpēc. Bet vispār tērps baigi labs, jā...

Iori Yagami
Inuyasha biggrin.gif Cool laugh.gif laugh.gif
Naktspukjiite
Tas nav zobens. Tas ir mūsu daudzcietušais limbo koks ^^
Kagome
Hikaru, fors cosplay. biggrin.gif
Nuin
Vietējais Cosplay. biggrin.gif
Ito no Kazuki
Wiii, jāpiekrīt vien ir, InuYasha kostīms bija detalizēti visizsmalicinātākais - līdz pat spicajiem nadziņiem, kas bija pārklāti ar baltu laku (checked the out personally wink.gif ). Wiii, ovkors, arī Wolfwood bija perfekts *drool* In general - ši gada cospleyeri iedvesa sirdī siltumu, that's for sure ^^ Malači!
Hikaru
Atrodiet vienu lieko biggrin.gif
image

Dažas jaunas cosplay bildes:
image
image
<Graph>
Labi izkataas. cool.gif
jurc
image
Lija
eu, bet superīga līdzība... ohmy.gif blink.gif
Kagome
reaali!!! tieshaam kaa dviinji tongue.gif
+Chibi+
Hikaru otrā bilde ir vienkārši amazing! happy.gif
Iori Yagami
I'm reaaly impressed blink.gif blink.gif blink.gif
aivvv
nju bet peec kaa ellee lai to visu veertee kur var nostaadiit kriteeriju ????
Naktspukjiite
Aivvv, tava vēlme visam piesieties mani burtiski fascinē.
Andiigais
QUOTE(JurCHiX @ May 26 2005, 16:05)
image
*



NU es jau protams gibeetu veel lielaaku liidziibu, bet ir jau labi biggrin.gif cool.gif

Taas ausis nedaudz traucee dry.gif
Kima
QUOTE(Andiigais @ May 27 2005, 21:09)
QUOTE(JurCHiX @ May 26 2005, 16:05)
image
*



NU es jau protams gibeetu veel lielaaku liidziibu, bet ir jau labi biggrin.gif cool.gif

Taas ausis nedaudz traucee dry.gif
*


njuf kad mees tew taas wilkaam, tu iipashi nepretojies.....

ausis es tik un taa nedabuuju atpakalj.... dry.gif kas zin pie kaa?..... sad.gif
Andiigais
QUOTE(za4peedinja @ May 28 2005, 11:16)
[
njuf kad mees tew taas wilkaam, tu iipashi nepretojies.....

ausis es tik un taa nedabuuju atpakalj.... dry.gif kas zin pie kaa?..... sad.gif
*


nu tavas ausis es kau kam atdevu, un vinjsh teica, ka nodoshot iipashniecei, buutu zinaajis, pats buutu pataupiijis un atdevis tagad dry.gif
+Chibi+
QUOTE(aivvv @ May 26 2005, 21:47)
nju bet peec kaa ellee lai to visu veertee kur var nostaadiit kriteeriju ????
*




a tu nekad neesi manījis, ka katram cilvēkam ir sava vētrību sistēma, un ka citam bieži vien ir grūti saprast cita individuālo uztveri? Tu domā, ka tu sapratīsi, ja jau no sākuma esi nostādījis sevi 'anit' pozīcijā?
Andiigais
QUOTE(+Chibi+ @ May 28 2005, 20:45)
QUOTE(aivvv @ May 26 2005, 21:47)
nju bet peec kaa ellee lai to visu veertee kur var nostaadiit kriteeriju ????
*




a tu nekad neesi manījis, ka katram cilvēkam ir sava vētrību sistēma, un ka citam bieži vien ir grūti saprast cita individuālo uztveri? Tu domā, ka tu sapratīsi, ja jau no sākuma esi nostādījis sevi 'anit' pozīcijā?
*



man jautaajums.... par kura teerpa kritiku iet runa???
Dzonis
nav jau vairs no festa, bet P1K4ChU 4eva'!
image
p.s.Hikaru un Andiigais izskataas lieliski (par cosplay runa), un veel tie saliidzinaajumi.laps..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.