Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Ito no Kazuki
Hummm, par to Naruto jāsvārstās...Sliecos par labu daiļajam dzimumam...Bet tas varētu būt arī sievišķīgs, mazgadīgs cross-dresser ar izsmalcinātu gaumi wub.gif
Yume
Nu, mans arī ļoti svārstās. Starp citu, šite būs vēl kāds no naruto, arī skumi :3
image
Nu un šis ir bez variantiem, kawaiiiii... Naruto chibi
image
aya-angel
Waaaaaa!!!!!!!! Cik smuks Naruto augšejā bildē!!!! biggrin.gif Un tie Chibi Naruto-chani vienkārši mīļi!!!! Mans fano!!!! wink.gif
Yume
hai, Sasuke tur tiešam smuks , un laik cik mēs ar Yuki nemeklētu, visu rakstīts ka tas ir džeks.
Un bērni.. pilnīgi prieks par viņiem.. hehe, kamēr man pieleca kas ir kas, neskaitot Sakuru.. laugh.gif
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Jan 13 2005, 18:05)
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 13 2005, 01:24)
es nenormāli izcelsos ar kārtējo Naruto pieminēšanu... tongue.gif   Bet šitā bilde, manuprāt, ir ļoti laba...


image
*


Smuks gan, emm, a kas pa dzimumu ir cospleyeram? Lai cik skatītos, grūti uzminēt.
*




Tā ir meitene, citās bildēs var redzēt.. paga, tūlīt atradīšu....





P.S. Sasukeeee.... tongue.gif Ļoooooti smuki,......
+Chibi+
atradu vēl...



image


image

dievīga bilde, ne? happy.gif

image

Šitas cosplayers ļoti populārs.. Have seen this pic many times..



image

Šitas no tās iepriekšējās bildes, ko es postoju..

image

Iruka un Kakashi... happy.gif Weee!!! tongue.gif
Yume
Vā, kādi bērneļi. Super.
Njaa, un cospleyeri... ek, mums vēl līdz tādam.. em gribās izteikties krievu frāzē,bet nu.. iet un iet. biggrin.gif
+Chibi+
*sigh* vienmēr esmu apskaudusi labus, profesionalus cosplayerus... kuriem viss tērps un tēls tik detalizēts.. un aziāti vienmēr izskatās labāk.. maybe that's 'cause i think that asiatic peo0ple are naturally much more beautiful..
Ghoul
Man piemeeram Cosplay nepatiik ( tikai ANIME( jaa taada ir)) tikai ja tur ir daudz maz apgeerbtu skukju...... cool.gif
Yume
nesapratu, kā bija domāts tas pēdējais posts.
Jā starp citu, ir tāda anime par cosplay'u, laikam anime party saucās. Un es jau nerunaju par Genšiken'u kur šitā lieta jautri apspēlēta.
Sigfa
QUOTE(S.U.D @ Jan 14 2005, 15:01)
Man piemeeram Cosplay nepatiik ( tikai ANIME( jaa taada ir)) tikai ja tur ir daudz maz apgeerbtu skukju...... cool.gif
*



tev kospleijs nepatiik tikai tad ja tur ir daudzu, maz apgjeerbtu, skukju?

Interpunkcija, veciit, interpunkcija... un tu laikam esi gejs... laugh.gif

PS. un tajaas iekavaas es vispaar neiebraucu.
Ella
Lab mans i dum6 unsure.gif ko noziimee interpunkcija??? Man kaa likaas tas ar latv val kkaa bij saistiits unsure.gif
aya-angel
Interpunkcija=pieturzīmes. Njā, cospleys jau parasti ir saistīts ar anime....... Arī neierubijos S.U.D. teiktajā........
Kikumi
Hm, S.U.D., izsakies skaidrāk, jo mēs esam pārpratuši (vai nesapratuši) tevis rakstīto! huh.gif
+Chibi+
QUOTE(Ella @ Jan 15 2005, 23:50)
Lab mans i dum6  unsure.gif  ko noziimee interpunkcija??? Man kaa likaas tas ar latv val kkaa bij saistiits  unsure.gif
*



skolaa taadas lietas vairs nemaaca? laugh.gif
Seven_of_zero
image

Pec arhitekturas elementiem jau var noprast kura valsti tas notiek biggrin.gif .

image
image
image
Seven_of_zero
image
image
image
image
Seven_of_zero
image
image
image
image
Seven_of_zero
image
image
image
image
Seven_of_zero
image
image
image
image
image
Kikumi
QUOTE(Seven_of_zero @ Jan 21 2005, 12:23)
Pec arhitekturas elementiem jau var noprast kura valsti tas notiek  biggrin.gif .
*



Tu gribi teikt, ka tas ir tepat Ziepniekkalnā? huh.gif
Seven_of_zero
Ne ne, citur. biggrin.gif "Hint" ta nav Latvija.
Chaos
Krievijaa ? =]]
aya-angel
Sure, ka tā ir mana mīļā, jaukā Krievzemīte biggrin.gif
Kikumi
Heh, nemaz neatšķiras no Ziepniekkalna! laugh.gif
aya-angel
Tā tas ir smile.gif
Njā, bet tie tērpi nav jau slikti(protams, ka ne visi). Cerams, ka mums arii taadaa liimenii sanaaks kaut ko uztaisiit wink.gif
Yume
Njā, īstenībā, lieta ir tāda, tie tērpi kas mums jau ir, ir labā līmenī, tu vienkāŗši viņu neredzēji.
Vienkāŗši mums fotogrāfu vajag, lai tas būtu redzams. Vienreiz normālu fotosesiju uzteisīt un visiem būs prieks.
Un bāc, man meitene kas cospley'o Himemiu sarkanā, ļoti atgādina Chibi kas dzīvo Krievijā, meitene kas pie mums anifestā cospleyoja Yunu.
Shaisuke
Te buus kkas no j-rock cosplay... By Amerikaanji...

image

image

image

image

image

image
aya-angel
WoW!! Nepavisam nav slikti!!!!!!!! Vienk super-duper!!!!!! Cerams, ka mums arī būs tik pat auksts līmenis! Mēs viņiem vēl parādīsim! tongue.gif
Shaisuke
Njaa, tie ir cilveeki, kas ar to nodarbojas vairaakus gadus... =P Bet jap, mees vinjiem vel paraadiisim... tagad tik jaakjeras pie jauna kostiima gatavoshanas...

image

image

image

image

image

image



aya-angel
Waaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Viena bilde labāka par otru!!!!!! ^__________^
Manam radās doma, ka varētu vienu manu labu draudzeni pierunāt cospleyot kādu no j-rock artists. Viņa gan nav liela anime vai Japāņu kultūras cienitāja, bet viņai ir ideāla frizūra, viņa ģerbjās pat ļoti incanti un viņai patīk visi j-rock/pop stari pēc izskata.
Shaisuke
Ubersuperduper cooliigi!!! Yey, buus par veelvienu cilveeku vairaak... Es pashlaik meegjinu vienam dzekam un vienai meitenei izskalot smadzenes par kospleju, jo arii vinjiem ljoti patiik j-rockeri peec izskata. ^.^

image

image

image


image

image

image

aya-angel
Tā otrā no beigām ir vienk- WoW!!!!!!
Mana draudzene drošivien būs ar mieru cospleyot kādu vīrieti....... Laikam Gacktu........ A da viņi visu tur ir vīrieši!!!!! laugh.gif Nu gandrīz tongue.gif
Yume
Emm, tu par Krisi runā? huh.gif
aya-angel
Yap, Katsumi-kun droši vien piekritīs smile.gif
Yume
Emm, nu manemaz jautājums neradās ka viņa tur varētu nepiedalīties. Viņai tas būtu ideāli, kādi tur vēl jautājumi. GACKT no Melice Mizer laikiem, un viņai pat mati nebūtu jāgriež, tikai jāuzkasa.
Shaisuke
Akdies... tava draudzene izskataas peec Gackt???? *wubwubwub* wub.gif

image

image

image

image

image
aya-angel
Ugu, un ko ar to "iekaisumu" galvas vidu lai dara? T.i. tie sarkanie mati pa vidu tak baigi labi izskatās, bet vai šitāda fiška ir arī kādam jrock staram? Lai viņai tas smukums nav jākrāso nost
Yume
Nu,kas tad nokrāsot nevar, vai? Zu uz igauņu cospley'u matus zilus nokrāsoja, un nekas. Tai pat patika. biggrin.gif
aya-angel
Shaisuke- tu turpini mani bombardēt ar perfektajām bildēm! Mans laikam nemaz neies šodien gulēt, jo visu laiku uz tām skatīsies! laugh.gif
Yap, mans Katsu-kun ir līdzīga Gacktiņam smile.gif Varu tev viņas bildīti aizsūtīt ja vēlies, tikai aizsūti man pa personalmessage savu e-maila adresi.
Shaisuke
Tuulinj aizsuutiishu =DDDD


*turpina bombardeet Aya ar bildeem*
XD

image

image

image

image

image
aya-angel
*vairs nereaģē uz apkartējo pasauli un nepievērš uzmanību tam, ka žoklis jau sen guļ zem galda*
Shaisuke
*nedaudz pacenshas lai Ayas zobi arii guleetu zem galda*

image

image

image

image
aya-angel
*Ayai zobu vairs nava, a viņai pofigs- tik blenž uz ekrānu*
Shaisuke
*paruupeejas par to lai Ayai buutu uz ko blenzt*

image

image

image

image
aya-angel
Tā otrā no augšas un pēdējā ir.... no need to tell u understand what I mean wink.gif
*Aya kā pielīmēta sēž un blenž*
Shaisuke
hehe , man ir ssausmiigi daudz ssitaadu cospleja bilzu... tiesi ssis bildes mani iedvesmoja arii saakt kospleju, tik nezinu kas no manis vairs var sanaakt.

image


image

image


image

image
aya-angel
Pēdējā ir vienkārši awesome!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shaisuke
Zinu, man arii nezeeliigi patiik...

Teev vel shii pirmaa vareetu patikt - > image

image

image

image

image
Kyoushu
Es shitaajaa Mana cosplay lapaa iegaaju a tur rakstiits, ka tas ir zeens 16 gadiigs... taa taisniiba???? =/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.