Help - Search - Members - Calendar
Full Version: w3!rD t0p!(
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
CryRat
noilgojāties pēc manis ? biggrin.gif kāpēc nav neviena jauna topika pie Art ?

nu labi... te ir viena no pašām dīvainākajām bildītēm kādu man nācies redzēt...
CryRat
vēl viena meitene ar zvēriņu-ūdens-tīkliņā...
CryRat
izskatās ka viņa kaut ko no manis grib... There Is No Spoon....
CryRat
oki tagad jūsu kārta wink.gif
xikes
ok ...
Saiko
nezinu cik dīvaina vai neparasta... but at least funny happy.gif
Aardark
,( '_'), ¬
kaarleens
Saiko labaa bilde laugh.gif
Rags
Heh, ar laikam vairak funny biggrin.gif
AlexMak
Lain nav jabut ipashai bildei vinja pati par sevi ir w3!rD.
Roze
Vareetu gan likt arii pie cute smile.gif
Roze
..
Roze
..
CryRat
mazliet pa lielu bet ja samazina tad diezgan briesmīgi izskatās...
Yume
miilji, ne? huh.gif
arteck
ORO! Āaaa! Mans mīlulis Kenšins!
ShinChan
Ok, piekriitu, ka bilde nebija seviskji baudaama, tacju ieksj topika iedereejeejaas, tacju cienot un respekteejot foruma daliibnieku veelmes sekosju volzha's piemeeram un izmetiisju savu bildi meeslainee. dry.gif
volzha
Deleted pics, they were too ugly!
AlexMak
Ej galigi! Shadas bildes! Vai shis ir no kadam spelem vai serialiem? Speciali par sho temu veidotas? Kada slima anime makslinieka izstade?
zenofex
Dziizaz, sveists pilniigs. Tam dzjekam kas ziimeeja vajag psihopataloga konsultaacijas aatri blink.gif ph34r.gif
Rune
nu tur konsultaacijas diez vai liidzees rolleyes.gif
xikes
eh... nu gan ... tas jau nedaudz pa traku ... ph34r.gif
AlexMak
Ieej shaja saitaa www.5chan.net, ko volzha paradija, tur vel dazhi no shis operas ir. Es tadas bildes izlikt negribu. Es labak kaut ko pie cute un angels ielikshu!
Flufa_Girl
Nu,nu,nu!
New one doesnt have any place on her life?
I see it...
CryRat
ehh... varējāt jau kaut cik ievērot kaut kādu kārtību... tas bildītes galīgi neiederās iekš šī topika... nav tak tik grūti uztaisīt jaunu ?

...
user posted image

kaut kādi stipri dīvaini zvēriņi...
user posted image

heh...
user posted image
arteck
Otrajā attēlā ir mīļais, labais Totoro biggrin.gif Vajadzēs kaut kad atkal noskatīties.
Rune
Njaa , Totoro toch ir wierdo un tur blakus veel viens taads pats tikai mazaakaa formaataa un zilaa kraasaa...
Rob_X
Wierd.
Batou
Totoro nav wierd smile.gif. Pat ljoti miilja anime no Ghibli.
CryRat
te ar salīdzinoši maz postu... hmm... nepatīk jums mani topiki ? ehh... man gan patīk...

pāris dīvaini skaistas bildītes...

ok šitā ir... uz šo brīdi viena no skaistākajām bildītēm kādu esu redzējis...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ja es vēl zinātu autoru kādai no šitām bildītēm sad.gif
Roze
user posted image
Rob_X
That's not w3!rD!!! That's ugly!! Yuck!
Pikis
QUOTE (CryRat @ Mar 18 2004, 06:33 PM)
te ar salīdzinoši maz postu... hmm... nepatīk jums mani topiki ? ehh... man gan patīk...

pāris dīvaini skaistas bildītes...

ok šitā ir... uz šo brīdi viena no skaistākajām bildītēm kādu esu redzējis...

ja es vēl zinātu autoru kādai no šitām bildītēm sad.gif

Cepuri nos sitaadas bildiites ne katru dienu var redzeet baigi labaas. it iipasi man taa peedeejaa patika ,es taadu veselu gleznu gribeetu pie sienas sev maajaas biggrin.gif smile.gif
Rob_X
.......
Guest_CaptSolo
QUOTE (CryRat)
Ja es vēl zinātu autoru kādai no šitām bildītēm

CryRat: skaties šeit, tālāk seko linkam "Her Silent Silthuette". Un atradīsi pēdējo no tām bildītēm un domāju, ka arī tās autoru.
CryRat
QUOTE
seko linkam "Her Silent Silthuette". Un atradīsi pēdējo no tām bildītēm un domāju, ka arī tās autoru.
thx... šis tas tīri interesants atradās... pats īpaši bieži iekš tā dART neiegriežos...
ShinChan
Akira, Akira, Akira...nebeidzu vien apbriinot sjo gjeniaalo anime
xikes
hmm
xikes
I come for you.....
CryRat
QUOTE (xikes @ Mar 26 2004, 01:10 PM)
I come for you.....
laba bildīte wink.gif

user posted image
edg
xikes, taveejai naaviitei smuka frizuura smile.gif
Heh, kaut mana naave buutu kaut kas liidziigs vinjai, nevis kaut kaada veca sagrabeejusi vechinja...
ShinChan
QUOTE (edg @ Mar 27 2004, 03:51 AM)
Heh, kaut mana naave buutu kaut kas liidziigs vinjai, nevis kaut kaada veca sagrabeejusi vechinja...

"vajag tikai kaut ko ljoti veeleeties un visa pasaule sadosies rokaas lai tev paliidzeetu" biggrin.gif
tautietis
QUOTE (ShinChan @ Mar 29 2004, 01:34 PM)
QUOTE (edg @ Mar 27 2004, 03:51 AM)
Heh, kaut mana naave buutu kaut kas liidziigs vinjai, nevis kaut kaada veca sagrabeejusi vechinja...

"vajag tikai kaut ko ljoti veeleeties un visa pasaule sadosies rokaas lai tev paliidzeetu" biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ShinChan
Skumjsj diivainums vinjas gjiimii lasaams...
CryRat
no Range Murata artbooka futurhythm
user posted image

user posted image
njā... kaut kā stipri neparastast tās bildītes... vēl ?

user posted image

vēlreiz Chii ! wub.gif
user posted image
Pikis
QUOTE (CryRat @ Apr 1 2004, 02:37 AM)
no Range Murata artbooka futurhythm

Eu es taads kaa neziniitis kas tas taads artbooka futurhythm ir un kur taadu var dabuut ???????? mellow.gif
CryRat
QUOTE (Pikis @ Apr 1 2004, 07:56 AM)
QUOTE (CryRat @ Apr 1 2004, 02:37 AM)
no Range Murata artbooka futurhythm

Eu es taads kaa neziniitis kas tas taads artbooka futurhythm ir un kur taadu var dabuut ???????? mellow.gif
umm...

kad ir artbook ? nu kaut kādas bildītes kaut kādā formātā ( parasti jau grāmatas ) par kaut kādu tēmu vai no kaut kāda autora...

kas ir futurhythm ? Range Murata ( kaut kāds sakars viņam ar Blue Submarine #6 un Last Exile ir ) artbooks zem nosaukuma futurhythm...

kur dabūt ? hmm... pasūti no .jp tongue.gif nu pameklē kaut kur nekur tālu no anime un mangas jau nav... vai arī mēģini no manis sarunāt smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
CryRat
QUOTE
vareetu ar Tevi meiginaat sarunaat lai Tu iedotu man sos artbooka, bet es tacu nedziivoju Riiga
un... ? inets izskatās ka tev ir... pienāc pie manis iekš irc.lv vai irc.apollo.lv ( nicks tas pats kas te ) vai arī PM... ta jau kaut ko izdomāsim...

user posted image
ShinChan
QUOTE (Pikis @ Apr 1 2004, 10:07 PM)
P.S Es dziivoju un maacos Daugavpilii mad.gif un man seit riebjasribjas. mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Kas tad vainas otrai lielaakajai (peec iedz. skaita) Latvijas pilseetai blink.gif
Roze
Hehe visia biezhi nenaakas shitaadas redzeet:
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.