Help - Search - Members - Calendar
Full Version: w3!rD t0p!(
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
CryRat
rolleyes.gif

user posted image

happy.gif
edg
Tas nav weird. Tas ir ecchi ph34r.gif
Roze
Kaads sakars dzershanai ar echii? smile.gif
edg
Nu vinja taada jauka un piedzeerusies... kaadas domas lai domaa??? laugh.gif
CryRat
mans tagadējais wp... vairāk jau cute nu bet man ir pāris weird bildītes kuras ir vērts parādīt...
user posted image

diezgan interesanta bildīte... tas šķībais mēnes ar labi izskatās smile.gif
user posted image

interesanti uzzīmēta... pēc Lain tā meitene pa kreisi izskatās smile.gif
user posted image

un vēl kaut kas interesants... balts ar sarkanu happy.gif
user posted image
Lija
user posted image
user posted image
Yume
Lija, a driikst uzzinaat, kas tajaa pedeejaa bildiitee ir diivains? huh.gif
edg
Battle Athletes Victory...
user posted image
Lija
QUOTE (Yume @ Apr 17 2004, 09:22 AM)
Lija, a driikst uzzinaat, kas tajaa pedeejaa bildiitee ir diivains? huh.gif

nedrīkst... he,he,he... man vienkārši viņu gribējās te ielikt... wink.gif
Yume
A, nu man arii te gribaas chupinju ar taadaam ielikt, bet baidos ka cilveeki neieveertees.. kas zin kaada buus reakcija? tongue.gif
Bet runaajot par zemaak nopostoto bildiiti, kas redzeeja Gravitation vai/ un Ai no Kusabe, sapratiis. wink.gif
Hideki
user posted image
Pikis
Nebija ko darīt un vienkārši ielīdu inboxfoto kur atradu arī nedaudz bildīšu kas saistīts ar anime
Pikis
Nu vel dažas biggrin.gif
Pikis
rolleyes.gif
Pikis
smile.gif
Yume
Pati par sevi bildiite smuka, bet taas laastekas... dry.gif
user posted image
ShinChan
No coments...
edg
Moins, ShinChan, kur tu taadas bildes dabuu??? (es domaaju - maakslinieciski asinjainas tongue.gif)
Yume
Jap, man arii dikti inzteresanti, jo peec dazhiem siikumiem var droshi pateikt ka tas velk uz Shounan ai rolleyes.gif .. un es labpraat papeetiitu pashu saitu.
ShinChan
QUOTE (edg @ May 5 2004, 12:49 PM)
Moins, ShinChan, kur tu taadas bildes dabuu??? (es domaaju - maakslinieciski asinjainas tongue.gif)

Kas meklee tas atrod. Pirms kaada laika uzgaaju rakaajoties pa Krievijas anime lapeleem. Diemzjeel links nav saglabaajies. Sjis ir fanart un autora (laikam driizaak autores) paraksts kraasnjo bildes apaksjeejo labo stuuri. Sjis bija, manupraat labaakais vinjas veikums. Es te veel sjo to no tiem bilzjiem esmu iepostojis, paskataas pie lol un vins&vina. Man ljoti iet pie sirds.
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 5 2004, 03:46 PM)
Jap, man arii dikti inzteresanti, jo peec dazhiem siikumiem var droshi pateikt ka tas velk uz Shounan ai  rolleyes.gif .. un es labpraat papeetiitu pashu saitu.

iipasji prieksj tevis paraknjaajos veelreiz: http://yanagoya.lsssc.ru/
edg
QUOTE
Jap, man arii dikti inzteresanti, jo peec dazhiem siikumiem var droshi pateikt ka tas velk uz Shounan ai  .. un es labpraat papeetiitu pashu saitu.

Kas ir Shounan ai? Google atrada kaut kaadas 30 lapas, kuraas neko taapat nesapratu...
Yume
ShinChan...paaldies!!! rolleyes.gif

Un edq...shounan ai ir boy love, tas ir ideaalaa miilestiiba no seno kultuuru viedokla. TAs nebuut nav yaoi, kas peec savas buutiibas ir hentai tikai ar pagrieztu "orienataaciju", bet tieshi miilestiiba bez aizspriedumiem. Nu varbuut vieglaak paskaidrot ar piemeriem.. tas vareetu buut Gravitation, Our Kingdom, Loveless utt. Tagad neviens links praata nenaak.. bet netaa jaabuut daudz infai.

Un te buus bildiite, lai nav pavisam offtopic.. happy.gif
user posted image
edg
Njaa, man tas kaut kaa liekas pretiigi... (laikam esmu vecs un aizspriedumains tongue.gif) Kas tad skaitaas meitenes-meitenes miilestiiba - arii ideaala?
Yume
edq, a tu romieshu veesturi pavisam nezini? Nu vai teiksim grieku? Kas tad vinji bija... visi pedofiili vai? Un japaanaa ar sho lietu arii nebija viss gludi.. bet labi, taa ir teema atsevishkai sadalai, un noteikti ne sheit..
Un nu meitenju miilestiiba, arii ir zhanrs mangaa un anime, tas ir yuri... teiksim Uranus un Neptun tajaa pashaa Sailor Moon... Vai Utena... veel pasaki kad nekad par taadiem seriaaliem nedzirdeeji... tongue.gif

Nu jaa un par pretiigi, nu tas kaa kam.. es piemeeram hentai nevaru redzeet.. slikti paliek.. tas noziimee ka pa gaumeem nestriidaas. happy.gif
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 6 2004, 08:43 PM)
edq, a tu romieshu veesturi pavisam nezini? Nu vai teiksim grieku? Kas tad vinji bija... visi pedofiili vai? Un japaanaa ar sho lietu arii nebija viss gludi.. bet labi, taa ir teema atsevishkai sadalai, un noteikti ne sheit..

Nu jaa, no taam valstiim naakusi ne tikai demokraatija, republika un virkne zinaatnju atzaru laugh.gif Nezinu vai izejot no muusdienu zinaasjnaam un sabiedriibaa valdosjaas moraales mees vareetu kaa Senajaa Griekjijaa par augstaako miilestiibas formu uzskatiit maza zeena un pieaugusja viiriesja miilestiibu (tajaa ietilpst arii sex). Tacju ja vairaakums piekriit, kaapeec gan ne, tikai paraadiet man maati, kas savu beernu uzticeetu kaadam eisakonkulim (un justos par to laimiiga), kas veel bez savu progresiivo dziives uzskatu boreesjanas siicim, regulaari arii vinju njemtu prieksjaa...khem, apmaaciitu turpmakajai dziivei, es gribeeju teikt.
edg
Neko taadu man veesturee nemaaciija... Kur var kaut ko taadu izlasiit?
ShinChan
QUOTE (edg @ May 6 2004, 10:44 PM)
Neko taadu man veesturee nemaaciija... Kur var kaut ko taadu izlasiit?

Taa tik veel truuka, lai skolaa maaciitu biggrin.gif Tacju iipasji tas netiek sleepts, katraa daudz maz nopietnaa graamataa par seno Griekiju tu vareesi atrast kaadu aprakstu par sjo teemu. Man liekas, ka Rubenis arii par to savaas graamataas raksta.
Smogs
Palasi par Romas imperatoriem. Kurš tur bija tas "Visu sievu vīrs un visu vīru sieva"!
Yume
Taa... daargie, juus neaiizraavaaties, ja ir tik interesanti, tad taisiet jaunu sadalju un tur apspriezhat... sheit nav iistaa vieta..
Nu un par homoseksuaalismu...tas ko juus te apspriezhat ir juusu moraalaas normas, kas ir iespaidotas no muusdienu sabiedriibas, bet tajaa laikaa tas bija normaali. Juus veesturi dziljaak palasiet un sapratiisiet ka sho var uzskatiit par romantiku. Tur taadas lietas bija uzskatiitas par normaalaam, ka dazhreiz no domas vien slikti sametaas...
Kikumi
Varbūt nav nemaz tik dīvaini, bet man gan tā liekas...

user posted image
Yume
Jap, es domaaju vinjiem tas diivaini vareetu arii nelikties.. bet nu zini, man tas arii liekas anormaali.. tongue.gif Kas tad taa dara, vai ne?
Kikumi
Cilvēkam uznāca neliela "draudzības lēkme"... wink.gif
Kikumi
Es kā tāda izlēcēja iepostēju vēl vienu bildīti, kura man liekas tāda diezgan smieklīga. Enjoy...

user posted image
Yume
Ja, tada draudziibas leekme, kautgan man ir vien draudzene ar liidziigaam noslieksmeem, bet vinja taa daraas jo zin ka es peectam dikti lamaashos.. kaitina bezkauniigaa.. bet nu.. dry.gif

user posted image
tihiro
Kautkas vienkārši skaists wub.gif happy.gif
Yume
user posted image
Kikyou
Kautkas man shite lika njirgt =D

user posted image
Yume
Nez kaapeec shii bildiite pozetiivas asociaacijas nerada... dry.gif
user posted image
edg
un pat man ne...
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 17 2004, 05:50 PM)
Nez kaapeec shii bildiite pozetiivas asociaacijas nerada... dry.gif

Labinieks. Sjo es iekopeeju savaa bilzju kolekcijaa smile.gif Riktiigs melnais humors, taads kaadu es to cienu un miilu
edg
humors? kur? peekshnji sajuutos bez humora izjuutas, apjucis un neizpratnee...
Yume
Shis te ir melnais humors, kautgan kad pirmo reizi redzeejo sho bildi, man taa, nelabi sametaas. Veelarvien ar lielu prieku uz vinju neskatos.. dry.gif Itkaa vajadzeetu PG-18 likt, bet nu paliek cereet ka katrs par saviem nerviem atbild un mani peectam tiesaa nesuudzees...

sorry Yume, that was a bit too much...
Sigfa
fascineejoshi... es njemshu ausi laikam... cik naak?
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 17 2004, 08:33 PM)
Shis te ir melnais humors, kautgan kad pirmo reizi redzeejo sho bildi, man taa, nelabi sametaas. Veelarvien ar lielu prieku uz vinju neskatos.. dry.gif Itkaa vajadzeetu PG-18 likt, bet nu paliek cereet ka katrs par saviem nerviem atbild un mani peectam tiesaa nesuudzees...

Vienubriid paaris cilveeki ielika liidziigas bildes sjajaa topikaa. Tas vairumam foruma daliibnieku likaas pretiigi, taapeec naacaas tos aizvaakt, lai gan es atbalstu arii sjaada tipa dailjradi. Par aspraatiigu gan es to nesauktu, aspraatiiga bija tevis ieprieksj ieliktaa bilde (tas uzraksts uz sienas vien ko veerts).
edg
Man toties shii peedeejaa skjita tiiri uzjautrinosha...

Taa ieprieksheejaa ar to uzrakstu ir paaraak shiziska un divdomiiga, lai man shkjistu smiekliiga.
Seven_of_zero
Bildītes gan te ir "interesantas" bet ir redzētas briesmīgākas.
Varbut izveidot sadaļu "tikai kam 18 vai netbildam par sekām" dry.gif
Tur varetu likt foršas hentai bildītes biggrin.gif
Yume
Mēģini, mēģini, tikai nebrīnies ja es hentai iepretīm likšu tikpat foršas yaoi bildes. tongue.gif
Nu jā, un par to iepriekšējo bildi, saku godīgi, mani nervi neizturēja domu ka kāds bērns sev bojā psihi, manas vainas dēļ, tāpēc gribēju viņu nonemt, bet re, pilnīgi prieks, viņa te vairs nav.. TNX happy.gif
Seven_of_zero
Tas būtu pat ļoti labi, tikai tad es arī liktu bildites kuras ir pretējas yaoi, aizmiru tikai kā to sauca. biggrin.gif
Kikumi
Yuri, laikam... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.