Help - Search - Members - Calendar
Full Version: w3!rD t0p!(
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Yume
jap.. bet ieveero. te nav neviena yaoi bildiite, ja te paraadiisies yuri, tad es uzskatiishu to par zalo gaismu un likshu yaoi.. un tad juus sapratiisiet atshkiriibu starp shounan ai un yaoi praktikaa. dry.gif
Seven_of_zero
QUOTE
Yuri, laikam... 

Jā tieši tās biggrin.gif
Ella
QUOTE (Seven_of_zero @ May 17 2004, 10:56 PM)
Bildītes gan te ir "interesantas" bet ir redzētas briesmīgākas.
Varbut izveidot sadaļu "tikai kam 18 vai netbildam par sekām" dry.gif
Tur varetu likt foršas hentai bildītes biggrin.gif

Un es izdrukaatu un Intai, vai pa taisno uz kompja paraadiitu smile.gif)))))))))))
zweihander
QUOTE (Roze @ Feb 29 2004, 06:44 AM)
Vareetu gan likt arii pie cute smile.gif

Baigi liidziiga Nadiai!!
Ella
Nu tas an tieshaam skiet mazliet wierd
user posted image
user posted image
Ella
Nepiefikseeju to animi neesu redzeejusi. Tai princesei gljuki naak vai tie buutu dzjeki ar kuriem vinja neko lau nav izdariijusi??? wink.gif
volzha
user posted image
Hehe nu ko sportisti uz priekšu tongue.gif
volzha
user posted image

Kill Bill Catgirl Style ! cool.gif
ShinChan
Žēl zaķīša...
image
Dzonis
LOL..gandriiz no kreesla nokritu un aizrijos ar makaroniem... biggrin.gif ..nu shis ir pilniiigi manaa gaumee + veel taa piebilde biggrin.gif biggrin.gif
Yume
hehe, nu kam kas, man irmais kas ienāca prātā par zaķīti bija dzejolīts - uranili mishku napal- īsti nav par zaķīti, bet nu uz grīdas gan ir.
Inc
image

Imho, viens no most plaanpr. ever.
CloudX
Read the words out loud. Easy! Next, say the color each word is printed in out loud. Most people screw
this up. One of those right/left side brain things. Which means you have them! dry.gif image
ShinChan
eyes wide open...
image
Kikumi
Pievērsiet uzmanību cepurei...

image
aya-angel
Hmmm...... shitaa bilde iedereetos Sexy Babes topikaa..............
A par to uzraxtu runaajot---> blink.gif
asamashii ritori banpaia
nez nez, tik ljumiigas kruutis ar taadiem galinjiem... tas pat nav sey, tas ir YUCK!!!! fuiiii........... sad.gif
aya-angel
Njaa.......... laikam tev ir taisnība....... Tās krūtis izskatās pretīgi!!!! wacko.gif
Kur tu tādas šausmenes dabū, Kikumi-chan?
Kikumi
Caur Goggle meklēju kādas bildes no Arjuna un atradu šo te... wacko.gif
ShinChan
Die fetus, die!!!
image
aya-angel
Khm........ Nesaprastu huh.gif
Kikumi
Tjipa, TAUKI, MIRSTIET!!!! laugh.gif
aya-angel
Weird...... blink.gif
Kikumi
The one who drew it must have fatal fat issues...
ShinChan
Nu gan laiki pienākuši, jāsāk skaidrot, ko es ar savu komentāru biju domājis, eh.
Visupirms, fetus tulkojumā no angļu valodas nozīmē "auglis". Otrkārt, es nezinu, kur tajā attēlā ir redzamas liekā svara problēmas? Un treškārt, tas ko es biju domājis ar to komentāru - šis ir viens sasodīti labs veids kā izbeigt nevēlamu grūtniecību.
Ella
fet=tauki-resnums tulk.no anglju val. Auglis=Fruit dry.gif
ShinChan
QUOTE(Ella @ Jan 16 2005, 14:47)
fet=tauki-resnums tulk.no angļu val. Auglis=Fruit  dry.gif
*


ej nu ej blink.gif Tu gadījumā te negribi iejaukt iekšā vācu valodu, kurā ir vārds fett (taukains, trekns, tauks utt.). Cik man zināms angļu valodā "tauki" ir fat. Un augļa apzīmēšanai angļu valodā eksistē daudz un dažādi vārdi, fruit ir tikai viens no tiem wink.gif Es biju domājis to "augli", kas ir guzā biggrin.gif
Ella
A Latviski blink.gif
ShinChan
QUOTE(Ella @ Jan 16 2005, 20:02)
A Latviski  blink.gif
*


A kā tas ir - Latviski?
----------------------------------
lai nebūtu offt. ielikšu mīļu bildīti
image
Ella
QUOTE(ShinChan @ Jan 16 2005, 18:08)
Un augļa apzīmēšanai angļu valodā eksistē daudz un dažādi vārdi, fruit ir tikai viens no tiem wink.gif Es biju domājis to "augli", kas ir guzā biggrin.gif
*


te mans neiebrauca blink.gif
ShinChan
QUOTE(Ella @ Jan 16 2005, 22:22)
QUOTE(ShinChan @ Jan 16 2005, 18:08)
Un augļa apzīmēšanai angļu valodā eksistē daudz un dažādi vārdi, fruit ir tikai viens no tiem wink.gif Es biju domājis to "augli", kas ir guzā biggrin.gif
*


te mans neiebrauca blink.gif
*


Redzi, ir tāda lieta, ka apaugļotu olšūnu arī mēdz dēvēt par "augli". Taču angļu valodā šo "augli" nav pieņemts dēvēt par "fruit", bet gan par fetus, vai arī foetus (latv. embrijs). Un ar "guzu" (kas, cik man zināms, ir tikai putniem) bija domāts sievietes vēders, jeb precīzāk tā vēdera daļa kurā tiek iznēsāts bērns. Un tādejādi sanāk, ka tas ko es gribēju pateikt, bet mans mesidžs nesasniedza adresātu ir - "Mirsti, augli/embrij, mirsti!". Tagad rūpīgi aplūko to attēlu un izlasi manus paskaidrojums. Any questions?
image

Ella
No more....
aya-angel
Paldies,ka tik centīgi mums paskaidroji what was it about smile.gif
Yume
Em, parasti šādā situācijā izmanto vārdnīcu. Bet nu, katram savs.
image
Ella
Miilji *ahh how sweet smile.gif *wub.gifwub.gifwub.gif
aya-angel
Daudz daudz aitiņu.... Yume, tas man liek domāt par daudziem, daudziem kaķiem!! laugh.gif U know wink.gif
edg
Ta nu es ieliidu shitajaa topikaa palasiities un paspamoshu, lai uztureetu savu spamotaaja lomu...

Pirmkaart, tu kaut kur ap 14. decembri bija taada bilde, kur jaalasa vaardi un kraasas jaasauc. Es, lasot vaardus, pie beigaam saputroju zalju uzrakstu "Yellow" izlasot par Black vai kaut kaa tamliidziigi... ph34r.gif Un tur bija rakstiits, ka tas ir viegli...

Ta veel es paarreecos kaartiigi par auglja skaidrojumu, jo man "guza" asocieejas ar putniem un rijamo dalju...

Un, ShinChan, kur tu taadas bildes atrodi?

Es arii gribu bildi ielikt, bet man nav ne jausmas, kas tiek uzskatiits par diivainu. Neredzu taa iisti robezhu starp smiekliigu, paarsteidzoshu, aizraujoshu un diivainu... Varbuut sekojoshaa bilde?
image

P.S. Vai kaads vareetu paartulkot tos uzrakstus?
Yume
Io, nu mans neizņemās tulkot visu, bet hiroganu izlasīt mans ir pratis. Taču tālak par izlasīšanu netiku, ko tas nozīme nezinu, un vārdnīca arī.
Tas centralais uzraksts ir - torokesodzuni ( par dzu mans nav pārliecināts, padīvaini uzrakstīts)
Un biš augstāks rakstīts -soreha, ko mans arī nepazīst.
ShinChan
QUOTE(edg @ Jan 18 2005, 15:13)
Un, ShinChan, kur tu tādas bildes atrodi?
*


Kas meklēt prot tas arī rod! Šo to interesantu izdodas nejauši uziet dažādās lapelēs, šis tas pasen stāv kolekcijā. Līdz šim bija slinkums likt bildes iekšā, taču pēkšņi sajutu zināmu pienākumu pret forumu un nolēmu padalīties. Tāda nu ir tā mana slima cilvēka gaume, ņemiet par labu.
image
aya-angel
Šitā ir ļoti smuka, bet liekās, ka šajā forumā jau redzēta smile.gif
edg
QUOTE(Yume @ Jan 18 2005, 16:48)
Io, nu mans neizņemās tulkot visu, bet hiroganu izlasīt mans ir pratis. Taču tālak par izlasīšanu netiku, ko tas nozīme nezinu, un vārdnīca arī.
Tas centralais uzraksts ir - torokesodzuni ( par dzu mans nav pārliecināts, padīvaini uzrakstīts)
Un biš augstāks rakstīts -soreha, ko mans arī nepazīst.
*


Tas augstaakais uzraksts "soreha" izrunaajas kaa "sore wa" un tulkojas kaa "tas ir"
Centraalalais uzraksts izsktaas peec "torokesouni", par ko vaardniica saka taa:
"torokeru = to be enchanted with"
iespeejams, ka "torokesou" ir shii vaarda kaut kaads tur lociijums, bet mana mineejums ir uz punjkjiem balstiits.
Pie tam, jaanjem veeraa, ka vaards rakstiits hiroganaa nevis kanji, un taa iemesls man neir skaidrs.
To apaksheejo kanji tieshi nemaaku izlasiit, cerams, kad kaads japaanju valodas prateejs te ieliidiis...
Yume
centrēto vārdu es arī aptuveni tāpat minēju, un uzrādiīja tāpat, kad bez galotnes meklēju.
Bet par pirmo, em.. kāpēc ha lasās kā wa? huh.gif

Nu un lai nav offtopics..Weiss humors. happy.gif
image
edg
Es nepaarzinu japaanju valodas gramatiku (negribas jau par sevi teikt, ka esmu galiiga nulle), taapeec nezinu, kaapeec "ha" raksta "wa" vietaa.


Man nav nekas diivains, ko likt, bet shitais ir diivaini, ne:
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


Aargh, forums neljauj likt 25 emociju bildiites!
ShinChan
Ms. Smith and her clones biggrin.gif
image
ShinChan
Atceros reiz Yume runāja par lietām, kas dzīvi padara jautrāku un "dzīvāku". Viena no tādām, ja nemaldos, bija gulēšana tel. būdā. Te nu jums būs uzskatāms piemērs ar ko tas var beigties. A varūt tas ir jauns Lattelekom pakalpojums?
image
Yume
Jap, tieši tā, kura slogans ir - piezvani ShinChan'am, un viņš tev pateiks ko tu izdarīji nepareizi savā dzīvē, tas vei novedīs līdz pašnāvībai, pasaule bez tevis ķļūs lamīgāka, zvani XXXXXXX.
PS. Un neaizmirsti atstāt pēdas pie telefonbūdas, lai policija meklē slepkavu. lai taču citiem arī ir jautri.
edg
Es pa netu parakaajos, un man tad nu arii tagad ir paaris bildiites.

image

image

image

image

image

image
Yume
Sailor Wing
image
Prince of Moon
image
aya-angel
Wah HA, HA, Ha!!!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Mans jau ilgi nav tā smejies! biggrin.gif
BAIGI SEXĪGĀS(IE) SailorMoones(i)!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Seven_of_zero
wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.