Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tas tik ir teerps!!!
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
not_alone
image
image
image
-kumori-
shitie labaki!!! biggrin.gif
image
image
sandzi
cerams kad jums patiks smile.gif
image
asamashii ritori banpaia
mimi - nice pics, bet par to ka šitas topiks paliek par goth/lol(ita) topiku - ghh, tam taču var uztaisīt atsevišķu drūmo pavedienu...
-kumori-
Pffff... Kada tur gothic? ? ? No gothic tur nav ne minjas!!! Es tikai forshu bildi ieliku!
ph34r.gif
asamashii ritori banpaia
tu jau jā, es par pārējiem fanātiem runāju... tu riktīgi smukas bildes ieliki. viss mierīgi wink.gif
not_alone
khm,$ii topica nosaukums ta4u ir-tas tik ir teerps! taatad teerpi,kas patiik foruma lietotaajiem.taa ka nav kur piesieties smile.gif
image
ShinChan
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Feb 6 2005, 15:35)
, bet par to ka šitas topiks paliek par goth/lol(ita) topiku - ghh, tam taču var uztaisīt atsevišķu drūmo pavedienu...
*


Daļēji jau tev taisnība, pats arī pie tā jūtos vainīgs, taču ko var darīt, ja patīk mazas sarkanacainas meitenītes melnās cakainās kleitiņās biggrin.gif
Šis būs no citas operas...
image
-kumori-
QUOTE
tu jau jā, es par pārējiem fanātiem runāju... tu riktīgi smukas bildes ieliki. viss mierīgi wink.gif

Nju tad viss ir o.k.i. wink.gif
Ella
QUOTE(sandzi @ Feb 6 2005, 01:46)
cerams kad jums patiks smile.gif
image
*


Hallo shitais gan jau ir pie kaazu teerpiem pati liku iekshaa dry.gif nezinu iisti bet man liekas ka shinii topica ar jau ira, mmm mans redz ka peedeejaas 2-4 dienaas baigi daudzi saakushi likt iekshaa jau forumaa esoshas bildes dry.gif
-kumori-
VISLABAK... pasham ir taisit bildes... Lai gan vinas sanak tizlak, bet tomer tas butu unikalas!!! biggrin.gif Un sava zinja ari smukakas... cool.gif
sandzi
Ella nomierinies nu un kad tads jau ir bijis tad tas ne ko launu nedara unsure.gif
Kikumi
Khm, ar bildēm, kas atkārtojas, jūs tikai lieki aizņemat serverī vietu! Forums arī nav unlimited! dry.gif Un es nesaku, ka man arī tā nav gadījies! sleep.gif

image
sandzi
tad cik foruma ir vietas
Kikumi
Aizsūti vēstuli Rozem un viņš tevi apgaismos! Manuprāt jau kaut kur pašā forumā paspīdēja šī tēma un cik es atceros, vietas vēl bija diezgan daudz... Varbūt, ka es maldos! Lūdzu, nesitiet mani! unsure.gif
not_alone
ok,guess aya-chan will be happy laugh.gif
image
image
image
image
image
not_alone
nju ko,turpinaasim smile.gif
image
image
image
image
image
not_alone
image
image
image
image
image
Shaisuke
EGL biggrin.gif

image

image

image

image

image
zenofex
Pa, juus kko gribat staastiit ka Japaanaa shitaadi teerpi ir modee? Gruuti noticeet....
aya-angel
Nevis gribam iestāstīt, bet nostādam fakta priekšā- tā arī ir!!
Yume
Nu teiksim, viņi tur ir kā mms goti. Un neko, pacieš taču.
-kumori-
Terpi izskatas LOTI smuki!!! biggrin.gif Es ari labprat tadas staigatu, ja butu japaniete... smile.gif
not_alone
nju iisteniibaa ne tikai japaanaa taa staigaa...taa ir sawa weida subkultuura,taapat kaa,teixim,punk.un nekur naw raxtiic,ka pankiem jaabuut tikai anglijaa wink.gif bet man liekas,ka latwijas sabiedriibai tas liktos bik diiwaini dry.gif mad.gif
aya-angel
Godīgi sakot man visas tās kleitiņas un citi stuffi tā patīk, ka noteikti neatteikšos, ja man kāds piedāvās ko tādu uzvilkt! smile.gif
Un galu galā tas izskatās KAWAII!!!!!! ^______^
not_alone
nju bet laugh.gif diewinu taas dreebiites smile.gif tik zheel,ka lv newar taadas dabuut,jo tad buutu ideaali....tja.jaashuj wien pashai.
*sniff*
Deadly Frozen
joining the fandom of all dark and gothic.

image
image
image

gan jau kāds ir licis, but I just couldn`t resist ^__________^

image
image


image


pietam, šis ir mans pirmais posts forumā, lai gan novēroju es jau gana igli.
Kima
image
image
image
dabAni6
image
image
image
image
image
bloody_dragon
image
image
dabAni6
image
image
image
dabAni6
image
image
not_alone
smukinji,bet k-kaa paarspiileeti...

image
Zuzix
kaads jaux cilweecinjsh ieteica sho likt sheit... biggrin.gif
image
Eking
image
sandzi
image
Winry
image

image


image
ReD_FoXy
Ceru ka taadu te nav.... divi taadi gotiskie un drosmiigie teerpi... es uz ielas taada ieziet nevareetu blink.gif dry.gif
image
image
Sinistry-Orleo
QUOTE(Ella @ Jun 1 2004, 00:55)
Iespeejams tas ir sakaraa ar sho!!! Man raksturojuma testaa elements zeme.
*


Kur ir tas tests?!

Uhh,cik skaista kleita,un ar visu vēdekli! laugh.gif rolleyes.gif
image
Šis ir nu,tā...
image
Bet man tik ļoti patika dabAnik6 4 no beigām bilde! happy.gif Kur tu tādu dabūji?!TIK Smuka! laugh.gif wink.gif rolleyes.gif wink.gif
Zuzix
image
not_alone
ok,tagad ir uznākusi apsēstība ar cyber smile.gif kāds nezin,kur lv taisa sintētiskos dredus? laugh.gif

image

image

image
Zuzix
image
PHz
image
image
image
EDIT: O, pat Amakusas cosplay atradu, tīri smuks -
image
gramozeks
man piemeeram patiik gan 6ii meitene, gan vinas teerps!!! happy.gif
image
Shaisuke
eS Taisu dredinjus Krix,... XD

image
image
Winry
Tieshaam ceru, ka te taada nebija!!!!!!....Bet man baigi patiik teerps!!! biggrin.gif

image
not_alone

tie tik ir teerpi un frizuuras rolleyes.gif

image
Shaisuke
Nu frizuuras ir visiespaidiigaakais.. LoL Man nekad nav pacietiibas ziedot 5 stundas sava laika lai uz 5 dienaam iestuukjeetu savu galvu maaksliigo matu juuklii... LoL


image

~BN~
ReD_FoXy
image
image
image
image
image
image
Shaisuke
image

image

~BN~
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.