Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tas tik ir teerps!!!
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
not_alone
ok,kaa nekaa gothic lolita man ir tuws stils,tapee.....
nju te wispaar ir tikai 1/100000000dalja no wisa,taa kaa,ja kaadam interesee,ko ieraugot,ec izkuustu,warat ieiet www.heavyred.com un x-tra-x.de....
taatad...i present to u....somthin i adore...
image
image
image
image
image
image
aya-angel
Thanks a loooooooooooooot!! *skatās mute atvērusi*
Vaaaaa, cik te daudz mīļu bilžuku!!!! Un liels paldies, ka ieliki manu mīļāko bildi(otrā no apakšas)!! Man tā bija, bet pirms kāda laika pazuda, jo kompis nojūdzās!! sad.gif Now I have it once again!! *^-^*
not_alone
nju ko,turpinaam gothizeet $o topicu,huh?
image
image
image
not_alone
image
aya-angel
Pēdējā bildē man nepatīk kā uzzīmēta meitenes seja, bet štrunts parto, jo TĒRPS IR VIENKĀRŠI DIEVĪGS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es arī sev tādu gribu!!!!!
Kikumi
Bet man gluži otrādi, patīk! Ļoti skaista bilde! biggrin.gif
wIZARD
happy.gif ...
image
Ella
lol One Piece =]]] biggrin.gif
ShinChan
tumša misterioza leide......
image
aya-angel
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE IT!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
dexis
image
Ella
ShinChana bilde cool riktiigi skaisti=]]]
ShinChan
image
aya-angel
Smuki..................
not_alone
blink.gif wow!shin chan,nju tas juw ir riktiigi,riktiigi cmux teerps smile.gif
Jaladin
ohmy.gif
ShinChan
Te būs kaut kas tradicionālāks...
image
Hikaru
Oo ohmy.gif Skaisti.
Yume
image
Ella
o_O man kautkaadu diivainu pidzjamu atgaadina unsure.gif
not_alone
njaa...siewietei seja ir pabriesmiiga,bet kleita..... wub.gif
Yume
Runājot par seju, nu Ryoko Ikeda tāvienmēr zīmē, ar laiku pierod. Pat sāk atrast tā labās puses.
image
ShinChan
Neapvainojies Yume, bet tās "dāmas" izskatās pēc no morga izvilktiem transseksuāļiem, kam virsū uzsstīvētas kleitas. Drebulis pār kauliem pārskrēja uzluukojot tādas šausmas.

Te būs jauka čiepiņa greznā autfitā ala "bomž" biggrin.gif
image
Yume
Hehe, tās vel ir piķītes ( par iepriekšējām bildēm) Ikeda-sensei lielākoties zīmēja 80-90-to gadu sākumā, un a laik sieviešu zīmētās mangasbija pārsvara visas tādā stilā.
Un šitas lai nav offt.
image
+Chibi+
happy.gif SANZO!!!!! *ieskrien sienaa no excitment*
ShinChan
Ideja par skolas formām smile.gif
image
Kima
[quote=Kikumi,Jan 4 2005, 15:04]
image

kikumi, kur tu shito atradi? Luudzu, luudzu!!!! wink.gif man baigi patiik

ShinChan, ja manaa skolaa iewiesiis skolas formu es ar wisaam 4 buushu par sho!!!!!!!!
Kikumi
Ferricorp <---- te! smile.gif
aya-angel
*Aya spēlējās ar skaneri*
image

image

Kikumi
Jautrie japāņi! laugh.gif
Ehh, es ar gribētu kaut ko tādu...
Shaisuke
Njaaa, japi gjeerbjas nu ljoooooooooooooti neuzkriitoshi...

image
aya-angel
Aha, ievēro cik daudz tām meitenēm somā smile.gif Mana draudzene to komentēja šādi: "This is Japanese high school girls' page. The content of their bags....... Too much things, don't you think? But this is usual... and kinda me too ^__^; "
Kikumi
What glamour girls! laugh.gif
Anyway, šitais ir inčīgs:

image
aya-angel
Vai cik mīļi bērni!! ^____^ Kur tu tādus rāvi?
Kikumi
Googlā atradu! Ieraksti, lai meklē japanese style, asian style vai kimono un viss notiksies! smile.gif

image
Kikumi
image
image
not_alone
nezinu,kaa lai waardos izsaka sawu lielo sajuusmu,nezinu,arii kur izteikties,but:
Yeeeesssss!!!!!!!manc patss pats pirmais Gothic Lol teerps ir finished! Beidzoot!!!Yeeeei!
Yume
Un kāpēc tas bija jābļauj forumā? huh.gif
Shaisuke
Akdies Yume tu vareetu beigt par visaadiem siikumiem piekasiities. Saak jau besiit aaraa.
alt
image
Kikumi
Man šitie drausmīgi patīk! wub.gif

image
image
ShinChan
image
Shaisuke
image
aivvv
jau passaa saakumaa pirmaas paaris lapas skatoties bija pilniigi skaidrs ka juus tikai un vieniigi dievinat savu eliti vai vismaz tos ko pieskaitat par saveejiem ...vai protams arii vispaar nesaprotat kas ir spams... pavedienam koncepcija nav izdomaajama nju nekaadiigi vieniigi ssaadu pavedienu vareetu taisiit kaa protestu hentai yaoi vai kam tamliidziigam bet tas nebuut te nav svariigi jo ""man arii patiik grandiozi teerpi mans zekkes ir vienkaarssi satriecossas ....ak jaa citu apggerbu es nemaz nevalkaaju esmu nuudists uz pusslodzi"" un tikai pasakiet ka arii ssaads nevar buut teerps ja mees veel pieskaitam tetoveejumus un ziimeejumus uz kkermenna kaa te tika mineets tad te taatad vareeja likt jebko be arii tas veel netika izveersts normaali bet gan paarveertaas par viena cilveeka paraadi kad paareejiem tas apnika man vispaar vairs nebija ko teikt ...pajaasim ziimeejumi vai nee liksim katrs to kas mums patiik o jaa goti ir topaa (...buusim kruti buusim goti... ...buusim kruti buusim govis...) davai liekam japannu gotu meiteniites jeeeeeeeeeeeeee huh.gif

un juus veel braucat virsuu yugijistiem...... unsure.gif

aa jaa bet protams es jau arii neiessu spamot ....ee man patiik eezelli it sevisskki uz vinniem skatiiteis gan dziivee gan virtuaali

image

njaa piemirssu piebilst ka vinna teerps ir izcili exstravagants
not_alone
QUOTE(ShinChan @ Feb 3 2005, 12:37)
image
*


akmansdies ec tuuliit nogjiib$u blink.gif whatta beautifulness....
Kikyou
O_O Varu tikai piebalsot not_alone... Mīļi..... ^____^

image
ShinChan
Ak tad patīk gan, ko?! Te būs vēl...
image
image
image
not_alone
paga paga...man cietais disx ir taa bik paarbaazc.... sad.gif bet tas netrawcee man spaidiit 'save as' pogu taa,ka nemetaas biggrin.gif
sandzi
image
image
smile.gif smile.gif smile.gif
not_alone
nju ko,me likez...
image
image
image
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.