Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Meklēju bildi
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2
Zuzix
QUOTE(Niks @ Dec 30 2007, 21:18) *

*Niks noliec galvu dziļā cieņā*

+1
Zuze arī. tā viena bilde [lielākā] man lika zaudēt žokli
Tenma
vispār jau es smēķēšanu neciešu kā tādu, bet smēķējošs Soubi ir speciālgadījums:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Kikyou
Oh hush, you. XD
Man patīk imageboardi.
Mei
Man vajad attēlu ar meiteni kurai ir sarkanas acis un mati ir kā liesmas, t.i., pie galvas sarkani, bet uz galiem paliek dzelteni.
Kikyou
IPB Image
Apgāzu cieto disku kājām gaisā meklējot šo vienu bildi. XD Vot tā iet, ka nekārto attēlus kā vajag. Toties meklēšanas procesā vēl šo to līdzīgu atradu:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
edg
http://fanart.lionking.org/Artists/Faragona/5Cherry.jpg
IPB Image
Nevaru saprast, ko tu domāju ar "uz galiem", bet visos galos tālāk no galvas, ir diezgan oranži. Var uzskatīt, ka gandrīz dzelteni. Par acīm piedod... sad.gif Varu mspaint salabot, ja gribi...
Lars
paliidziet atrast shaadu bildi, tikai labaakaa kvalitaatee... vai vismaz pasakiet kas tas par personaazhu un no kurienes.... man ir 800x600, bet briesmiigi sakompreseeta... vajag dedziigi dabuut labaaku...

IPB Image
vampiregirl
um... ļoti vajag Yuki* the vampire** bildītes, velams fanārtus... kāds var izpalidzēt? IPB Image

IPB Image

un vel es meklēju pick ar Rimu***

IPB Image


QUOTE
paliidziet atrast shaadu bildi, tikai labaakaa kvalitaatee... vai vismaz pasakiet kas tas par personaazhu un no kurienes.... man ir 800x600, bet briesmiigi sakompreseeta... vajag dedziigi dabuut labaaku...


lai bildi dabūtu labakā kvalitatē, vajag vnk viņu samazināt biggrin.gif


_________
*Yuki no Vampire Knight
**the vampire - tad kad viņa ir sava vampiriskajā izskatā, nu vobšem ar gariem matiem biggrin.gif
***Rimu no Vampire Knight
Fleur
*šausmīgi plivinot rokas, ieskrien topikā*

Cilvēki! Es atceros, ka vienā no topikiem bija tāda jocīga bilde, kurā Sephiroth no FFVII bija ietērpts kā Chii, bet es nevaru to atrast! Vai kāds man lūdzu nepalīdzētu? Akūta vajadzība. :/
Fleur
Jap. Milzīgs paldies, man liekas, ka es tevi varētu pat sabučot. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.