Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Reeciigas bildes no anime
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Jaladin
image
Un taadaa garaa turpinam postot biggrin.gif
Yume
Nu tad turpināšu tēmu
image
image
image
image
image
image
UI, aizrāvos... tongue.gif
Jaladin
image
laugh.gif
image
Yume
hehe, Trigun vispār būtut gandrīz viss vērs te likšanai...
Un Sakaki, tu negribi pamēģināt ielikt screensot'us reālajā faila izmērā, nevis foolscreen'ā taisītus, sanāk samērā izplūduši.
Kikyou
Veel FMA... biggrin.gif

image

image

Un azumanga :3

image
Jaladin
image
Vai labaak? laugh.gif
Hikaru
image
image
Yume
Gravitation is everywere..
image
image
image
Hikaru
imageimageimage
imageimageimage
deleted-ray
Click here
X_Kamui
sad.gif smile.gif Varat mani skaitit par stulbeni, bet pasakiet ka sauc to anime multeni kura
skrenus deva Hikaru un Ray ??? sad.gif ( smile.gif Nu tas kura ir tas foršais puisis sarkana apgerba un ar kaķa ausim smile.gif )

Ha sorry vai ari suņa laugh.gif biggrin.gif Thanks Ray!! smile.gif
deleted-ray
Sunja ausiim happy.gif un to animi sauc InuYasha
siikaakai informaacijai spiest te
Rune
Kaut kā neizdodas paņemt tos skrīnus dry.gif Kad ar Ctrl+V iepastē paintā tad tur, kur tā atskaņotāja logs, ir melna bilde dry.gif
Yume
mmm, screenshot'us nesanāk uztaisīt? a kādam playerim tu mēģini uztaisīt? un kādam faila formātam, ka melns logs paliek?... nu man draudznenei tādu prikolu bsplayers darīja, bet viņai ar kodekiem bija problēma..
Rune
Formāts - .avi
Players - VLC Media Player.
Rob_X
Nu es iesaku Fraps - tada laba proga iisteniibaa jau domata cs un citam spelem bet labi der screenu taisiishanai. Vienkarshi uzliec take screenshot uz, teiksim, k un tik spaidi kamer iet filminja (tikai nespied pauzi tad neko nedara). tongue.gif
deleted-ray
Es ielieku to failu Windows MOvie makeraa un tur ir taada opcija kaa bildes taisiishana
Yume
nezinu, es uz BSPlayer'a dīvoju jau kādu pusotru gadu un nesūdzos, pirmkārt, viņam ir opcija kas taisa screenus, un otrkārt, tas ir vispār ērts lietošanā.
Hikaru
Lina Inverse from Slayers:

image
image
Hikaru
Elf Princess Rane:

image
image
image
image
Rune
Beidzot izdevās ar Fraps paņemt skrīnu...
image
image
image
image
Yume
hehe, Genshiken ir viss vērts likšānai biggrin.gif

Reku es par Peace Maker atcerējos, tur arī labi gabali bija..
image
image
image
image
image
image
image
Inc
Visi ātri iedomājas ainu, kad Onizuka (GTO) domā par meitenēm un visu kas ar tām saistīts smile.gif
Hikaru
image
edg
QUOTE(Inc @ Nov 28 2004, 14:46)
Visi ātri iedomājas ainu, kad Onizuka (GTO) domā par meitenēm un visu kas ar tām saistīts smile.gif
*


Labs, it iipashi kur vinjsh vilka kostiimaa seezh uz tatami! biggrin.gif
Ghoul
FMA
image
FruitsBasket
image
Trigun
image
image
Yume
mm, tu nemēģināji sākumā to melno laukumu nogriezt?
jurc
Kautkas no chobits
image
Yume
image
image
image
Hideki
image
edg
Nu ka pats labaakais:
image
jurc
Tas jau pats briesmīgīgākais! blink.gif
deBUGa
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 11:42)
Nu ka pats labaakais
*
Iz kurienes?

Niea under 7 (5. ep):
image

Azumanga Daioh (22. ep):
imageimage
imageimage

P.S. Vairaak kaa atgaadinaajums tiem, kas redzeejis shos seriaalus... smile.gif
edg
QUOTE(deBUGa @ Dec 6 2004, 12:11)
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 11:42)
Nu ka pats labaakais
*
Iz kurienes?
*



Mucaa augat vai? Tas tachu ir Genshiken!!! Anime, kas ljauj paskatiities uz sevi no malas un iereekt par sevi, un iereekt, un iereekt, un reeeekt...
deBUGa
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 17:39)
Mucaa augat vai? Tas tachu ir Genshiken!!!
*
Kush kush kush... tikai nevajag paardziivot!.. Ne visi visu i redzeejushi...

edg
QUOTE(deBUGa @ Dec 6 2004, 17:53)
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 17:39)
Mucaa augat vai? Tas tachu ir Genshiken!!!
*
Kush kush kush... tikai nevajag paardziivot!.. Ne visi visu i redzeejushi...
*


Nu, ja man kaadrs paprasiitu, kas ir Otaku no Video, manii arii rastos taadas pashas sajuutas. Neredzeet kaut ko taadu peec manaam domaam ir tas pats, kas nezinaat, kas ir Chii vai Totoro! Protams, diezgan subjektiiva veerteeshanas sisteema, kaa arii, protams, ne jau visu var visu redzeet, kur nu veel tik jaunu un veel nepabeigtu anime, bet paspruuk reizeem... Kam negadaas?
deBUGa
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 18:02)
Neredzeet kaut ko taadu peec manaam domaam ir tas pats, kas nezinaat, kas ir Chii vai Totoro! Protams, diezgan subjektiiva veerteeshanas sisteema, kaa arii, protams, ne jau visu var visu redzeet, kur nu veel tik jaunu un veel nepabeigtu anime, bet paspruuk reizeem... Kam negadaas?
*
Sorre esmu paspeejis ieveerteet tikai pirmo epizodi no shii pasaakuma, so uzreiz neatpazinu Saki-chan(?)... shame on me... laugh.gif
Yume
mmm, nu es domāju ka daudzi daudz ko nav redzējuši, un es ar visu to ka Genshiken redzēju neuzreiz sapratu kas tas ir. Hehe, bet nu tas gabals par ausīm un cospley'u bija labs. biggrin.gif

Te būs dažas bildes no Fushigi Yuugi. Hehe, chibi tajā seriālā ir kolosāli.
image
image
image
image
image
edg
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 6 2004, 19:52)
Es nezinaju, kas ir Chi un Totoro. So what? huh.gif
*


Nav tachu tik gruuti saprast no manis ieprieksh teiktaa: manaas aciis tu par anime nezini gandriiz neko, kaa arii necenties uzzinaat, un tas raada tevi par pilniigu anime necieniitaaju. Tas ir taapat kaa buut kristiigajam un nebuut lasiijusham Biibeli. Bet veelreiz piebilstu, ka taas ir tikai manas domas.
Un tavam naakoshajam "So what?" uz priekshu atbildot: "Man tachu vienalga! Ja tev arii, tad stresa nav! Neviens neapstriid to, ka neviens cits neizveeleesies, ko tev skatiities."
deBUGa
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 22:32)
tas raada tevi par pilniigu anime necieniitaaju.
*
Tas gan buutu par skarbu teikts... driizaak sliktu anime pazineeju vai ne-otaku...

P.S. Pats sevi par otaku neuzskatu... smile.gif
P.S.S. Bet "zinu" gan Chii, gan Totoro...
Hikaru
Iesāku skatīties Fushigi Yuugi otro reizi. Pirmo reizi esmu skatījies pirms vairākiem gadiem. Jau biju piemirsis, cik smieklīga un nopietna ši anime ir. Vispār šajā animē ļoti labi ir saliktas savā starpā šīs divas pretējas īpašības.

image
image
Yume
heh, jap.. tur vispār baigi labi raksturi parādīti. Bet galvenais ka Watase tur iepia visu ko vien varēja. Pilnīgi pretrunīgas savā starpā lietas, un tajā pašā brīdi faktiski vēsturiskus notikumus.
Bet tās omake, tās vispār bija ģeniālas. Viens ceļojums uz *aizmirsa nosaukumu latviski* hot springs, cik vērts. biggrin.gif
image
image
image
Hikaru
image
image
image
Hikaru
Rune Soldier:

image
image
image
image
image
image
Hikaru
Ui, man jau jāatgriežas pie Inuyashas cool.gif

image
image
image
image
Hikaru
Nu es spaidu Prt Scr pogu, ka karsts.... biggrin.gif
image
image
image
image
+Chibi+
QUOTE(edg @ Dec 6 2004, 23:32)
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 6 2004, 19:52)
Es nezinaju, kas ir Chi un Totoro. So what? huh.gif
*


Nav tachu tik gruuti saprast no manis ieprieksh teiktaa: manaas aciis tu par anime nezini gandriiz neko, kaa arii necenties uzzinaat, un tas raada tevi par pilniigu anime necieniitaaju. Tas ir taapat kaa buut kristiigajam un nebuut lasiijusham Biibeli. Bet veelreiz piebilstu, ka taas ir tikai manas domas.
Un tavam naakoshajam "So what?" uz priekshu atbildot: "Man tachu vienalga! Ja tev arii, tad stresa nav! Neviens neapstriid to, ka neviens cits neizveeleesies, ko tev skatiities."
*




zini, neko sāpīgāku man nevarētu pateikt. Tikai tādēļ, ka es nezināju, kas ir Chi un Totoro. A varbūt mani neinteresē tāda veida anime, a?
Bet - izlaižot subejktīvo apvainojuma daļu - vai tad nav tā, ka mūžu dzīvo, mūžu mācies? Tu jau arī kādreiz nezināja, kas tie ir! Vai arī īsts anime cienītājs piedzimst ar zināšanām par visām animēm?
Es gan uzskatu, ka zināšanas cilvēki dzīves laikā uzkrāj.. Un pienāca diena, kad arī es uzzināju, kas ir Chi un Totoro! Bet tas jau nenozīmē, ka pirms tikai uzzinot to, es kļuvu par otaku. dry.gif
Un pēdējais. Salīdzinājums ar Bībeli. Ha! 8 no 10 kristiešiem t ir tikai turējuši rokā. dry.gif

Sorry, es vienkārši jūtos dziļi aizvainota, jo manā gaumē, redz, nav mīļas, jaukas, tipiskas animes. dry.gif
Hikaru
Slayers Premium:

image
image
image
image
image
image
image
image
image
zenofex
Smiekliigi kadri no smiekliigas anime Jungle Wa Itsumo Hare Nochi Guu (shie gan ir no OVAs, TV ir veel jautraaki smile.gif )

image

image

image

image

image

image

image
Yume
hehe, aha, šitā lieta ir laba, es viņu pāris dienas atpakaļ redzēju. biggrin.gif viens gabals ar mājkalpotāju un filmēšanu bija ģeniāls.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.