Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Reeciigas bildes no anime
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
edg
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 11 2004, 19:07)
zini, neko sāpīgāku man nevarētu pateikt. Tikai tādēļ, ka es nezināju, kas ir Chi un Totoro. A varbūt mani neinteresē tāda veida anime, a?
Bet  - izlaižot subejktīvo apvainojuma daļu - vai tad nav tā, ka mūžu dzīvo, mūžu mācies? Tu jau arī kādreiz nezināja, kas tie ir! Vai arī īsts anime cienītājs piedzimst ar zināšanām par visām animēm?
Es gan uzskatu, ka zināšanas cilvēki dzīves laikā uzkrāj.. Un pienāca diena, kad arī es uzzināju, kas ir Chi un Totoro! Bet tas jau nenozīmē, ka pirms tikai uzzinot to, es kļuvu par otaku.  dry.gif
Un pēdējais. Salīdzinājums ar Bībeli. Ha! 8 no 10 kristiešiem t ir tikai turējuši rokā.  dry.gif

Sorry, es vienkārši jūtos dziļi aizvainota, jo manā gaumē, redz, nav mīļas, jaukas, tipiskas animes.  dry.gif
*


Luudzu piedod! Man nekad nebija gadiijies, ka kaads nepaziistams cilveeks tik ljoti pie sirds njem manu vienpersonisko viedokli. Muuzhu dziivo, muuzhu maacies... Manis teiktaa nodoms nekaadiigi nebija Tevi aizvainot, bet gan aicinaat Tevi uzzinaat, kas iisti ir Chii un Totoro. Tas, ka neaizdomaajos, ka Tu vareetu apvainoties un ka Tu neesi tik ilgi otaku, lai saaktu uznjemt vispaareeju informaaciju par anime kaa taadu, taas lielaakajiem meistariem, darbiem, un citas muljkjiibas, ir tiiri mans stulbums un neapteestums. Par to man kauns, un es veelreiz luudzu Tev piedoshanu!

Man piemiit riebiiga iipashiiba reizeem spljaut aaraa visu, kas uz sirds, neaizdomaajoties daudz par to, cik tas ir virspuseeji, nepareizi un, reizeem, tikai nelabu nesoshi. Taa ir iipashiiba, pret kuru neprotu ciiniities, jo, ja veel ilgaak piedomaashu pie taa, ko saku, tad buushu 100% bremze. Luudzu Tev, kaa arii visiem citiem, to paaraak nenjemt pie sirds, laiciigi uz manis teikto sagatavojot atbildi: "Tu te atkal muldi bezjeegaa! Ej guleet!"

P.S. Es te tikko taa palasiiju tavu livejournal, un radaas veel piebilde:
Es neprasiiju, lai Tu noskatiitos, bet tikai, ka zinaatu, kas tas ir. Tavas milziigaas naida juutas pret mani pilniigi shokee. Ja to, ko pateicu es, pateiktu kaads, ko Tu paziisti, tad vareetu saprast, bet tas biju es - es, kura sajeega par Tevi nav nekaada, un tu to tik ljoti njem pie sirds. Kaa jau teici - neviens nevar visu zinaat, taapat arii es par Tevi, un tieshi taapec nevajag taa trakot.
DarkRockslizer

Un pēdējais. Salīdzinājums ar Bībeli. Ha! 8 no 10 kristiešiem t ir tikai turējuši rokā. dry.gif

*

[/quote]

Em, es esmu vairākreiz lasījis Bībeli un pat neesmu kristietis rolleyes.gif
Hikaru
Pretear:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Hikaru
...Nuku Nuku:
image
image
image
image
Kenshin
warbuut jau nau tik smiekliigas kaa wiss paareejais... bet tomeer biggrin.gif
image
Hikaru
Nu es turpinu spaidiit Prt Scr pogu, ka karsts... biggrin.gif
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Hikaru
Nu ko... vēl nav par karstu? biggrin.gif Tad tūlīt būs...
Varat minēt no kuras komēdijas ir šis:
image
image
image
deBUGa
QUOTE(Hikaru @ Dec 16 2004, 11:29)
Varat minēt no kuras komēdijas ir šis
*
jaa jaa t.i. no taas pashas visasinjainaakaas animes... laugh.gif
P.S. Man jau tajaa epizodee iepatikaas "Akmens, shkjeeres, papiiriits" ar savu atspulgu skatlogaa... smile.gif
TheBadEdd
QUOTE(deBUGa @ Dec 16 2004, 11:37)
QUOTE(Hikaru @ Dec 16 2004, 11:29)
Varat minēt no kuras komēdijas ir šis
*
jaa jaa t.i. no taas pashas visasinjainaakaas animes... laugh.gif
P.S. Man jau tajaa epizodee iepatikaas "Akmens, shkjeeres, papiiriits" ar savu atspulgu skatlogaa... smile.gif
*



Bljin, beidziet mani mociit... pasakiet kas taa par animi!!! mad.gif
Hikaru
Nu ko labu karstumiņu uzlaidu. biggrin.gif Kā jau solīju. biggrin.gif

Šī ir tā vissmieklīgākā un visasiņainākā anime Excel Saga - parodija uz visu, visu, visu un uz asiņainām animēm tai skaitā. biggrin.gif

Apsveicu par to, ka nepadēvāties un par pacietību. biggrin.gif Šeit būs balva Excel Saga reklāma (cerams jums labi Interneta sakari)

image
deBUGa
Nu ja jau shis threads izveertaas par lielu Excel Saga reklaamas vietu, tad paturpinaasim smile.gif
Dazhi snapshoti no 17. un 26. ep.:
imageimage
imageimage
imageimage
QUOTE(Excel)
Hello!
Merry X-mas! I am Excel.
Y-You are dog.

P.S. Veel dazhas bildiites no 18. ep.
imageimage
Vispaar Excel Saga ir pilna ar dazhaadiem gruuti pamanaamiem, kur nu veel nopauzeejamiem un saglabaajamiem jokiem. Kaut vai taa pati aina ar kakja ausiim ilgst tikai dazhas sekundes desmitdaljas...
deBUGa
Mikoto and super hot dynamite curry bread. Mai HiME 2. ep.
imageimage
Kikyou
Bleach episode 1. xD

image
image
image
+Chibi+
QUOTE(edg @ Dec 13 2004, 12:27)
Luudzu piedod! Man nekad nebija gadiijies, ka kaads nepaziistams cilveeks tik ljoti pie sirds njem manu vienpersonisko viedokli. Muuzhu dziivo, muuzhu maacies... Manis teiktaa nodoms nekaadiigi nebija Tevi aizvainot, bet gan aicinaat Tevi uzzinaat, kas iisti ir Chii un Totoro. Tas, ka neaizdomaajos, ka Tu vareetu apvainoties un ka Tu neesi tik ilgi otaku, lai saaktu uznjemt vispaareeju informaaciju par anime kaa taadu, taas lielaakajiem meistariem, darbiem, un citas muljkjiibas, ir tiiri mans stulbums un neapteestums. Par to man kauns, un es veelreiz luudzu Tev piedoshanu!

Man piemiit riebiiga iipashiiba reizeem spljaut aaraa visu, kas uz sirds, neaizdomaajoties daudz par to, cik tas ir virspuseeji, nepareizi un, reizeem, tikai nelabu nesoshi. Taa ir iipashiiba, pret kuru neprotu ciiniities, jo, ja veel ilgaak piedomaashu pie taa, ko saku, tad buushu 100% bremze. Luudzu Tev, kaa arii visiem citiem, to paaraak nenjemt pie sirds, laiciigi uz manis teikto sagatavojot atbildi: "Tu te atkal muldi bezjeegaa! Ej guleet!"

P.S. Es te tikko taa palasiiju tavu livejournal, un radaas veel piebilde:
Es neprasiiju, lai Tu noskatiitos, bet tikai, ka zinaatu, kas tas ir. Tavas milziigaas naida juutas pret mani pilniigi shokee. Ja to, ko pateicu es, pateiktu kaads, ko Tu paziisti, tad vareetu saprast, bet tas biju es - es, kura sajeega par Tevi nav nekaada, un tu to tik ljoti njem pie sirds. Kaa jau teici - neviens nevar visu zinaat, taapat arii es par Tevi, un tieshi taapec nevajag taa trakot.
*



chill out! Es vienkārši esmu.... flamable, heh. Ātri uzkarstu un ātri nomierinos. Heh. Es vienkārši izbesījos un viss. Es jau to visu sen esmu aizmirsusi. wink.gif Un tev iesaku. Neesmu es nekāds otaku, tev taisnība. unsure.gif Man vienkārši jau 3 mēnešus nav nekādu lādēšanas iespēju un pat, ja es gribētu, es nevarētu papildināt savas zināšanas. Sad, isn't it?
Yume
Ui, ieraugot to Mai Hime bildi, man uzreiz ienāca prātā n-tā Price of Tennis sērija ar čibiem. biggrin.gif
Tur Momoshi bija tādas pašas bizītes.
image
Un kādi tur bija ķaķi, tas bija tik prieks skatīties...un klausīties *atcerās -fushhh...fushhhhh..*
image
.. un te būs jau normālās formās un ar parasto uzvedību, bet tāpat jautri. biggrin.gif Kikumaru un Inuis juce.
image
neko-form . biggrin.gif
image
zenofex
Nezinu vai melnais humors var kljuut veel melnaaks smile.gif
image
Nuin
image
Yume
Nūuu, wolfwood's bija vienkārši kolosāls personāžs.
zenofex
I second that, Yume!
Shad tad par paarspeeja pashu Vash, coolness factor was extremely high laugh.gif
Nuin
image
Hikaru
Tikko noskatījos Labyrinth of Flames. Baiga rēcīga un ecchiga anime. laugh.gif
Un dzirdēt, ka animes Endings ir krievu tautas dziesma "Kalinka", laugh.gif nu tas vispār baigi rēcīgi.

image
image
image
image
Kagome
image
Kagome
image
imageimageimage
Nuin
image
SheWr
Hehe. Paturpinaashu One Piece...

image


Un protams tachu ar Naruto!

image
image
image
image
Yume
Naaa, Bleach is one big LOL... biggrin.gif
image
image
image
image
OK, un šis saldajam... ģeniāls kadrs.
image
Ella
Man gan vislabaak patiik priekshpeedeejais laugh.gif
Nja ( *giggles* )
Yume
Hehe, paskaties Bleach, sparatīsi pēdējā ģenialitāti. biggrin.gif
Hehe, tādu Ichigo iedomāties, laugh.gif
Kikyou
Hahaha XD Pēdējais attēls.
"Red cap... Black hair... a girl... Ichigo's sister... she looks like Ichigo?"
Kagome
imageimageimage
Revol
Nedaudz Ebichu ph34r.gif :
image
image
image
ShinChan
image
image
image
asamashii ritori banpaia
hei, no kurienes ir pēdējās 2 bildes?????? baigi interesanti izskatās...
Revol
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Mar 26 2005, 21:11)
hei, no kurienes ir pēdējās 2 bildes?????? baigi interesanti izskatās...
*


Taas ir no Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu. Vai vinjas ir no TV seriaala vai no kaadas no abaam OVAam, preciizi gan nepateikshu.
Kagome
image
image
image
Kagome
nezinaaju kur shiis bildes likt, tapeec ieliku sheit
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Revol
image
image
Kagome
image
image
image
zenofex
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Mar 26 2005, 21:11)
hei, no kurienes ir pēdējās 2 bildes?????? baigi interesanti izskatās...
*



Pirmaa bilde no FINAL ovas, otraa no TV, seeriju numurus gan nepateikshu smile.gif
-kumori-
Ko tā tur īsti dedzina... ? ? ? blink.gif
image
Kagome
image
Rags
laugh.gif
image
Kikyou
QUOTE(Rags @ Apr 4 2005, 19:49)
laugh.gif
image
*



Lol... XDD Ko šitais norijis? Sālsstandziņu? laugh.gif
No kuras animes tas?
Rags
QUOTE(Kikyou @ Apr 4 2005, 20:11)
Lol... XDD Ko šitais norijis? Sālsstandziņu? laugh.gif
No kuras animes tas?

hehe, liekas ka jā biggrin.gif
anime ir Onegai Twins, kas iet itkā pēc Onegai Teacher happy.gif
Rags
Special for Chibi: "uh huh huh" laugh.gif
image
+Chibi+
*smejas ar asarām acīs* heh heh, varbūt, varbūt... *gi gi gi* happy.gif laugh.gif
Revol
image
image
ETM
QUOTE(Rags @ Apr 4 2005, 21:12)
Special for Chibi: "uh huh huh" laugh.gif
image
*


Nupat atcereejos to ainu 8)

Shamais nu to4na ir special prieksh Chibi. Tikpat firmiigi smieklinji. iisteniibaa sho charu arii vareetu cosplayot, vareetu sanaakt pat ljoti labi 8)
+Chibi+
Man tā President uzdzen šermuļus.... blink.gif Tāds frīks. O_O
Revol
image
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.