Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MANGA BILDES
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Yume
man arī. kautkā, tuvak sirdij, tuvāk mājām. biggrin.gif
SheWr
Redzot to visu tik kraasainu man tieshaam naak praataa amerikaanju komiksi...Lasot domaaju, vai tik Neuzvaramais Halks driiz neizleks laukaa... wink.gif
Pikis
Pilniig piekriitu W&B kaa manga ir ideaalaak
Kikumi
image

Starpcitu, kāds nevar pateikt, kur šito Airmaster var dabūt? blink.gif
Westy
image

image
Krumons
Eh, man shitie amerikaanju koiksi besii. Tie izskataas samaaksloti un domaati maziem beerniem. Gatvais suuds! mad.gif
SheWr
Kristap, kuru tu domaa kaa amerikaanju komiksu? Trigun?
Krumons
da tos, kur tie roboti un veel visaadas fignjas dry.gif ,
Krumons
tos, kas pašaa augšaa, Matiis!
SheWr
Nespamo! Edito ieprieksheejo postu!

Rekur dazhas Naruto mangas bildes:

image
image
image
Kikyou
image

Kamichama Karin. :3 Šito mangu nesen iesāku lasīt... Kā man patīk Koge Donbo mangas... :3

Dzonis
image
gribu veelreiz skatiit NGE (mnagas iepsaidaa), bet ripas ta aizdotas :_( gandriiz vai ar galvu sienaa jaaskrien
Brendon 2.
nekas labaks nav
SheWr
un tagad protams arii Bleach;

image
image
Winry
image
image
Ayumi
neliels naruto, no naruto mangas ko lasu.
image
pie shiis lapas es totaali nirdzu! laugh.gif
bloody_dragon
image
image
image
sandzi
image
fuzz
image
berserk <3
not_alone
image
anishuara
image
Ayumi
shis tas, no naruto mangas.
kas notiek peec triis gadiem.
image
image
Yume
Ichno-sama, a tas pēdējais bija spoilers, es piemēram tik tālu mangu vēl nelasīju, un nu tagad zinu to ko nevajadzētu. nava ieteicams tādas bildes likt
X_Kamui
ph34r.gif tongue.gif smile.gif
image
anti
QUOTE(-Kai- @ Jun 28 2005, 07:40)
:ph34r:  :P  :)
*



no kā ir īs?
X_Kamui
QUOTE(anti @ Jun 28 2005, 07:49)
QUOTE(-Kai- @ Jun 28 2005, 07:40)
ph34r.gif  tongue.gif  smile.gif
*


no kā ir īs?
*


Dead Note.... ph34r.gif
Church
QUOTE(-Kai- @ Jun 28 2005, 23:29)
Dead Note....  ph34r.gif
*


labojums, Death Note. reti interesanta manga.
X_Kamui
A nu ja, kļudijos sorr.... biggrin.gif
smile.gif pat ļoti, intersanta manga
image
edg
image
ReD_FoXy
Ljoti ljoti slikts topics... un ljoti ljoti slikta ReD_FoXy... vai juus apzinaaties ka man ir paarsimts mangu lapas ar Love Hina??? dry.gif

image
image
image
image
image
Es juus pazheeloshu un ielikshu tikai piecas lapas... Zheel ka man mangas nav pilniigas... No dc++ izvilktas... Vai kaads kam ir Love Hina manga vareetu to man uz kaadu nedeelju iedot??? LUUUUUUUUUDZU!!! atsaucieties kaads kam vispaar ir kaadas labas mangas... dry.gif
edg
Redfoxy, tu nepareizi izproti shii topika jeegu. Te nav jaasaspamo kaudze mangas lappushu, lai cilveekiem buutu ko palasiities un iepaziit (vai nostaljgjiski atcereeties). Ja ir veelme reklameet kaadu konkreetu mangu, var taisiit topiku Manga sadaljaa. Shis topiks vairaak ir it kaa interesantu, smiekliigu, skaistu v.tml. mangas fragmentu paraadiishanai. 4 lpp fragments jau ir blaakjis, labaak pieturies pie izgrieztiem paaris kvadraatinju gabaliem - tos edg un liidziigie(...) ir speejiigi arii izlasiit.
ReD_FoXy
QUOTE(edg @ Jul 21 2005, 11:32)
Redfoxy, tu nepareizi izproti shii topika jeegu. Te nav jaasaspamo kaudze mangas lappushu, lai cilveekiem buutu ko palasiities un iepaziit (vai nostaljgjiski atcereeties). Ja ir veelme reklameet kaadu konkreetu mangu, var taisiit topiku Manga sadaljaa. Shis topiks vairaak ir it kaa interesantu, smiekliigu, skaistu v.tml. mangas fragmentu paraadiishanai. 4 lpp fragments jau ir blaakjis, labaak pieturies pie izgrieztiem paaris kvadraatinju gabaliem - tos edg un liidziigie(...) ir speejiigi arii izlasiit.
*


Vispaar tas ir mans miiljaakais moments mangaa... Bet nu labi... varu arii savu postu iznjemt... mad.gif
edg
QUOTE(ReD_FoXy @ Jul 21 2005, 09:35)
Vispaar tas ir mans miiljaakais moments mangaa... Bet nu labi... varu arii savu postu iznjemt...  mad.gif
*


Sheesh, visu vienmeer vajag kjert pie sirds. Taa vieglaak dziivot?
ReD_FoXy
QUOTE(edg @ Jul 21 2005, 12:18)
Sheesh, visu vienmeer vajag kjert pie sirds. Taa vieglaak dziivot?
*


Maybe... rolleyes.gif bet nu lab... centiisimies saprasties... un beidzot respekteet tos mazos [taa laikam buutu arii es] kuriem ir vajadziiga ieveeriiba ieteikumi un paliidziiba no adminu puses... ja kkas nav ta var tach atsuutiit PM ar siiku izklaastu kas nav taa kaa vajag un kaa ir pienjemts utml... dry.gif
edg
QUOTE(ReD_FoXy @ Jul 21 2005, 10:22)
ja kkas nav ta var tach atsuutiit PM ar siiku izklaastu kas nav taa kaa vajag un kaa ir pienjemts utml... dry.gif
*


Labaak ierakstiit topikaa, lai katrs var izlasiit un zinaat, nevis suutiit PM personiigi. Un no adminiem arii visu nevar gaidiit, vinji arii nav ubercilveeki.

Lai nav offtopic:
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
Chufanzo
Ziniet, ir labi apdomaaties pirms taisa kaadu jaunu topicu, jo - tieshaam vienkaarshi likt iekshaa mangu var bezgaliigi daudz un bez jeegas, taapeec vajag jeegu, kuru es shinii topicaa neredzu. Kaa jau Red_foxy teica te vareetu spraust simtiem lapaspushu un bez jeegas. Ja uztaisiitu topicu, kaa manga - sava miiljaakaa seriaala reklaama, tad buutu kaut vai daudz labaak un topicam uzreiz paraadiitos jeega...
Taas ir manas paardomas, taapeec vai to njemt vai nenjemt veeraa paliek juusu speekaa wink.gif
Yume
redzies, šo tēpu es biju pacēlusi jau pirmaja ši topika lapaspusē. bet ta kā tauta urpina popstot, tad acīmredzot tas nozīmē ka viņi sparot kas būtu interesants un vērts postošanai te. un kamēr te nav spama, tikmēr manuprāt topiks nemaisa un tam tiek .ļauts pastāvēt.

Un lai nebarotu offtopiku..
image
edg
Shis topiks jau ir ljoti vecs, un liidz shim nevienam nav bijushas pretenzijas [Edit: gandriiz nevienam]. Topika jeega: Manga bildes, apmeeram taapat kaa screenshots no anime. Citeeju sevi (redz cik taalu nonaakam): "Shis topiks vairaak ir it kaa interesantu, smiekliigu, skaistu v.tml. mangas fragmentu paraadiishanai." Ja taada jeega tev neliekas pietiekami laba, tad raudi.

P.S. Droshi var reklameet mangu, tikai nepaarcensties. Es jau varbuut paaraak strikts esmu par tiem apjomiem, bet tas vispaar ir pasha reklameetaaja labaa, ka posts ir iiss un visiem aatri izskataams, liidz ar ko vairaak ieintereseesies.
Yume
OK, lai ir miers, pielikšu topika nosaukumam apakša skaidrojumu, kam ir domāts topiks.

image
Dero
image
image
edg
image
Tsukino
I can bet, you guy's will kill me after this, but...... Yuzu, this is for you.
image

Iipshi aptaureetajiem- Taa bija "love potion" un man liekas Kagome to gribeeja iebarot muusu InuYasha...

P.S. Red Foxy, vai tu vari man atsuutiit to Love Hina mangu?
ReD_FoXy
Tsukino... vinja nav pilniiga!!! Bet ja veelies varu iedot... Sor pa offtopic... happy.gif
Tsukino
QUOTE
Tsukino... vinja nav pilniiga!!! Bet ja veelies varu iedot... Sor pa offtopic...  happy.gif

Kyuu! If I'd care, I woldn't ask....... Pliiiiiiiiiiiz!

image
GunMetaL
šis ir labs biggrin.gif
image
image
X_Kamui
image
image
AnGeL_LoVe
image
pinksakura
image

image
Sērfijs
Vēl reiz pārliecinos, ka Shigure rullē:
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.