Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ko lasa otaku?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Sushi
Man ljoti patika Da Vinci Code!!! Un to filmu es obligaati skatiishos! smile.gif
anishuara
Davinchi kods jau sen izlasits tagad esmu jau puei no vinja 2.gramatas "engeli un demoni" izurbusies cauri, baigi interesanta, pat interesantaka par pashu 1 par davinchi kodu.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif dieviga gramata iesaku ari citiem... >.<
anishuara
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 29 2005, 23:56)
QUOTE(Taka @ Aug 29 2005, 16:50)
Da Vinči Kodu sāka filmēt tagad tikai tāpēc, ka Vatikāns lauzās un līdz šim nedeva atļauju filmēt (jo daudz scēnu notiek Vatikānā). Tagad svētie tēvi ir piekāpušies (droši vien par labu summiņu) un viss notiks.
*


Vatikānā??? blink.gif blink.gif blink.gif Francija +Anglija. Vatikāns bija ''Enģeļos un demonos".
*


nu ja vairakie darbi atrodas vatikana un tapec tur ari filmes... ^__^
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(anishuara @ Aug 31 2005, 18:00)
Davinchi kods jau sen izlasits tagad esmu jau puei no vinja 2.gramatas "engeli un demoni" izurbusies cauri, baigi interesanta, pat interesantaka par pashu 1 par davinchi kodu.... laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  dieviga gramata iesaku ari citiem... >.<
*


Vajadzēja sākt ar "Eņģeļiem un dēmoniem". Patiesībā ši ir pirmā, ja netici paskaties izdošanas gadu.

Kā man patīk šī izdevniecības radīta putra.
Zuzix
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 31 2005, 20:09)
QUOTE(anishuara @ Aug 31 2005, 18:00)
Davinchi kods jau sen izlasits tagad esmu jau puei no vinja 2.gramatas "engeli un demoni" izurbusies cauri, baigi interesanta, pat interesantaka par pashu 1 par davinchi kodu.... laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  dieviga gramata iesaku ari citiem... >.<
*


Vajadzēja sākt ar "Eņģeļiem un dēmoniem". Patiesībā ši ir pirmā, ja netici paskaties izdošanas gadu.

Kā man patīk šī izdevniecības radīta putra.
*


Njaa... to jau me teica dazhiem labiem... bet diemzheel cilweeki to saprot tikai peec izlasiishanas dry.gif
A Tu esi izlasiijusi wisas chetras winja graamatas?
anishuara
jup visas... tikai haotiskaja seciba ta sanaca ka izlasiju 1 tad 2 tad davin4i un tikai tagad engelus....
+Chibi+
QUOTE(standby @ Aug 31 2005, 12:12)

Par Rui Murakami. Arī izlasīju Miso zupu, bezgala labs. V meru dīvains v meru nedaudz atgādināja Palanjuku.

Nupat izlasīju kartējo Haruki Murakami grāmatu .. .Patīk. Kā tēja ar medu un citronu - izskaidrot nevaru bet patīk.


*



Kura ir kārtējā? *pati lasa H. Murakami "Afterdark"*

Pēc Kioko izlasīšanas manas domas par Ryu mainījās, tacu būdams tomēr tīri optimistisks [ v meru], cilvēks, es labāk tomēr lasu Haruki. Nav tik bezcerīgi. Ryu valdzina ar savu asumu, šokējošo realitātes attēlojumu. Viņš izmanto visus līdzekļus, lai nostādītu lasītāju face to face ar tiem šīs pasaules aspektiem, no kuriem mēs visvairāk slēpjamies. Lietas, par kurām mēs negribētu aizdomāties, kurās negribētu iedziļināties. Viņš neļauj vietu ilūzijām, ka life is a pretty fairytale, all you have to do is ignore what you dislike.
Protams, tas viss ir lieliksi, un piu piu, taču es nevaru izturēt Ryu lielās dozās. Vai nu es esmu pārāk jūtīga or something, bet viņa texti [sorry par izteicienu] sadr..ž man smadezenes un es nedēļu pēc tam staigāju kaut kādā afekta stāvoklī. vienalga, vai viņš raxta par maniakiem vai par dejotājām. >.<


Bet Haruki.. Eh... He must have put osme kind of spell on me. Jau kāda miljonā grāmata, ko no viņa lasu, jau kāda miljonā reize, kad nevaru atrauties.. Un jau miljonā reize, kad saprotu, ka viņš nekad neatkārtojas. Heh. Nu patīk man viņš, nu ko tur padarīt....


Goddamnit. Es aizrāvos. Tā ir, kad nav ar ko parunāt par grāmatām. >.<
Shaisuke
Njaa, skatos te liela dalja baigi iefano par Da vinchi kodu... Laikam buus jaasanjemas un jaaizlasa arii man taa graamata... Pashlaik uz beigaam iet J.R.R Tolkien - Unfinished Tales, origjinaalvalodaa.

~BN~
Ghoul
te saak runaat par Rju Murakami, esmu lasiijis tikai vienu graamatu, bet ar to pietiek, '' Gandriiz caurspiigiiga zilgme '' . Perversa graamata, ar...........briinishkjiigu aprakstu!!!!!!!

Lai nu kaa man jau ir iegaadaata graamata '' Dark Elf Triloggy '' R.A Salvatore!!!!!!! Kad pabeidshu '' Icewind Dale Triloggy '' saakshu sho!!!!!
Janus
Ja kaut ko lasu tad tikai mangas. Es esu loti maz lasijis gramatas, bet mangas esu jau paspejis neskaitamas izlasit. dry.gif
Shaisuke
Ar to nelepojas Janus... tongue.gif dry.gif

Jeee piebeidzu es beidzot to Unfinished tales... Tagad ir izveele Da vinchi kods vai jaunais poters angliski.

~BN~
standby
Ak, man nez kāpēc liekas ka Haruki Murakami ir kā reiz ļoti bezcerīgs... Kā tur bija tajā dzenbudistu pastāstā .."viņš ļoti labi runā par tukšumu" smile.gif

Lai nu kā pēc mēģinājuma lasīt Marķīzu de Sadu es sapratu ka nekas no tā ko esmu lasījusi nav ne tuvu bijis tik briesmīgs/pretīgs/perverss. Iespējams ka dzimums nepareizais:)

Par Ryu..hmm, jāatzīst mani daudz vairāk uzrunā emocionālā vardarbība Sālamana Rušdi vai Margarētes Atvudas darbos (Aklais slepkava). Nu tipa cik briesmīga gan ir cilvēka daba. Savukārt Ryu Miso zupas briesmīgais maniaks pat kaut kur likās simpātisks..
ShinChan
QUOTE(standby @ Sep 2 2005, 16:16)
Lai nu kā pēc mēģinājuma lasīt Marķīzu de Sadu es sapratu ka nekas no tā ko esmu lasījusi nav ne tuvu bijis tik briesmīgs/pretīgs/perverss. Iespējams ka dzimums nepareizais:)
*


Kāda sagadīšanās, es kā reizi vakar noskatījos pretrunīgo Paolo Pazolīnī filmu "Salò o le 120 giornate di Sodoma", kuras pamatā ir de Sada apcerējums.
Diezgan baisi.
+Chibi+
QUOTE(Shaisuke @ Sep 2 2005, 14:47)
Ar to nelepojas Janus... tongue.gif  dry.gif

Jeee piebeidzu es beidzot to Unfinished tales... T
~BN~

*



to ar Silmarillionu kopā jālasa. Unfinished Tales + Silmarillion = perfect. Heh. Tad kopējā aina ir daudz pilnīgāka. Mazāk blato plankumu Middle-Earth vēsturē.


QUOTE(standby @ Sep 2 2005, 17:16)
Ak, man nez kāpēc liekas ka Haruki Murakami ir kā reiz ļoti bezcerīgs... Kā tur bija tajā dzenbudistu pastāstā .."viņš ļoti labi runā par tukšumu"  smile.gif 
*




labi runā par tukšumu? Ha. Labi runā par Mu. Tieši tagad lasu, kā viņš tukšumu apspēlē iekš Afterdark.
Bezcerīgs? Mmm. Kā nu kuram. Not for me, at least.

QUOTE(standby @ Sep 2 2005, 17:16)
Savukārt Ryu Miso zupas briesmīgais maniaks pat kaut kur likās simpātisks..
*




TUR JAU IR TĀ ŠOKĒJOŠĀ REALITĀTE! Tas, ar ko viņš (vismaz mani) biedē. Viņš neļauj maniakam būt vienkārši maniakam, viņš to padara simpātisku, viņš liek mums kaut kādā veidā just viņam līdzi un piedod viņam tā noziegumus. Varbūt tā ir mana savdabīgā uztvere, taču tas, ka autors liek man attaisnot visas tās slepkavības un pat noticēt, ka tā tam ir jābūt, ir vardarbība pret manu emocionālo pasauli. Taču tā taču ir realitāte, nekas nav ne balts, ne melns. Nav pasaulē ultimate villian. Un bāžot to manā uztverē, viņš vienkārši grauj tās illūzijas, caur kurām es uztveru pasauli. And that always hurts, doesn't it? You try to distance yourself, but some wierd japanese guy comes and brakes all your protection. Looky, looky, welcome to reality!
Dīvaini, ka tieši Miso-soup es uztveru tik saasināti. Ne pirmā, ne pēdējā reize, kad grūst illūzijas.
GM
Ja jau nu kādam nenormāli vajag zināt, ko GameMaster's lasa (par ko gan es, zināmu iemeslu dēļ, stipri šaubos), tad varat atzīmēt, ka pašlaik pus-pabeigtā kondīcijā atrodas:

Elmora Leonarda gangster-komēdija "Be Cool"
un
Stīvena Freja brittish-style satīriski nenopietnais wonder-book "Making History"
aivvv
starpcitu ieskau visiem sekss un lielpilseeta biggrin.gif

visnotall interesanta lasaamviela mana graamata ir visu laiku uz izkkerssanu biggrin.gif
Shaisuke
Chibi, Silmarillions ir izlasiits jau pirms tam kaadas 3 reizes. LoL. Es kaa LOTR friiks esmu paarlasiijusi gandriiz visas graamatas par Middle Earth pa kaadaam triis, chetraam reizeem... Driiz jau zinaashu no galvas lol.

Un runaajot par De Sadu, nu ko lai saka... Interesanti darbi... Varbuut ja vieniigi "nedaudz" perversi wink.gif

~BN~
Cips
Es, kaa jau dbz fans, lasu dbz mangu. No DC kacaaju un lasu....
Veel man kompii staav Battle Royale 1. vol. - manga prieksh pieaugushajiem, (bet kuru tas interesee?)
Un palaikam palasu Naruto.
aivvv
pag manga tak vispaar nemaz neskaitas ne ???
taa nav graamata tongue.gif

es ssobriid lasu musoliinii un hitlera slepenaas sarunas
Taka
Nūūū... tehniski komikss nav tas pats kas grāmata...
Arī saturs un stils cits.
Hikaru
QUOTE(aivvv @ Sep 12 2005, 12:49)
pag manga tak vispaar nemaz neskaitas ne ???
taa nav graamata tongue.gif
*



Ko nozīmē manga neskaitās? blink.gif Topiks saucās "ko lasa otaku".... un par grāmatām nosaukumā nav ne smakas. Tas nekas, ka 1. postā jautā par grāmatām, bet nu kurš tagad lasīs to pirmo postu.

Es turpinu lasīt Hikaru no Go mangu. Bet visvairāk un visbiežāk es lasu subtitrus angļu valodā. happy.gif
aivvv
paga paga kas tad ir galvenais nosaukums vai tas kas ar to domaats manupraat galvenaa ir taa informaacija kas dota autora pirmajaa postaa un taa tam sskkiet ariii vajadzeetu buut...
X_Kamui
rolleyes.gif Tagada lasu ļoti daudz un tikai krievu rakstnieku darbus, pagaidam....
priekš skolas vajaga >_< .........................I hate my school waaaaaa
Rune
Ahh, izlasīju Amerikāņu Psihu... Neizmērojams gandarījums. Dievs dod vēl šāda veida grāmatas. Un vispār.. 2. daļa ir dabūjama vai nav? Pats gan neesmu interesējies, ceru, ka kāds varēs atbildēt. 2. grāmata, starp citu, ir par meiteni, kas nogalināja Beitmenu kādā viņa slepkavnieciskās izvirtības laikā.
Roze
Mārgaretas Atvudas "Oriksa un Kreiks"
http://www.atena.lv/getbook.php?key=217&ca...uthor&order=ASC
http://www.oryxandcrake.com/

.. manuprāt ideāls tuvojošās apokalipses pareģojums / apraksts (palasot kaut vai http://www.randomhouse.com/features/atwood.../headlines.html )
Batou
jaunākais "Empire" nummurs.
kad rakstīju kursadarbu, tad lasīju "Ridley Skott" by James Clark.
pinksakura
tauta lai cik tas neticami neizklausās...es tagat lasu Aleksanders Grīns - Pelēkais Jātnieks Kārlis XII mamma ieteica...teica kad interesanta grāmata tā arī ir...
X_Kamui
Gii >_< mekleju RG Veda mangu... atradu tikai vienu chapteri un tagada sežu to lasu biggrin.gif
Tigra2
Dimitrij Jemec - Tanja Grotter i lokon afrodjiti
Jeb
Dimitrijs Jemecs - Taņa Grotere un afrodītes matu cirta
lasu krievu valodā,
Hikaru
biggrin.gif
QUOTE(Tigra2 @ Sep 27 2005, 18:12)
Dimitrij Jemec - Tanja Grotter i lokon afrodjiti
Jeb
Dimitrijs Jemecs - Taņa Grotere un afrodītes matu cirta
lasu krievu valodā,
*


Šitais ir Harijs Poters 2, ja? Modificētais Harijs? biggrin.gif
anishuara
tagad lasu Shekspiru " Hamletu "istaja anglju valoda... gi gi nezinu kapec bet man sagribejas happy.gif
Sērfijs
Lasu M. Bulgakova "Meistars un Margarita".
anishuara
QUOTE(Sephiroth @ Sep 27 2005, 19:31)
Lasu M. Bulgakova "Meistars un Margarita".
*




un ka patik? man nereali patika kad izlasiju 1 reizi, bet kad lasiju 2 reizi tad jau bija ta ka naca apgaismiba happy.gif nju protamz smadzenju ta vairak palika un sapratu ari jau vairak neka pirmit biggrin.gif
Sērfijs
Lielisks gabals. Uzskatu, ka katram šī grāmata būtu jaizlasa.
Tigra2
Taņa grotere ir Ir Harujs poters superversija, latviešu tulkojumā kautkāds sūds, bet ja lasa krievu valodā, tad super. Taņā Groterē ir vairāk humora, mazāk činkstēšanas, dziļas pārdomas u.c traģiskas lietas. Nav taisnība ka Harija Potera kopija, tikai pirmajās divās daļās, atgādina Hariju Poteru, tālāk viss iet pavisam savādāk. Ļoti labas grāmatas, nav sliktāk par Potiju. Ir pat viens liels pluss - 3 reizes lētāk!
Kazuki
skola beidz nost taapeec peedeejaa laikaa no briiva praata lasiijusi neesmu, bet esmu staraa par zhila verna nosleepumu salu. taa ir interesanta graamata.
Kenshin
tikko izlasiiju "Samuraju"un "Geishas atminjas'nu labas graamatas, it iipashi peedeejaa, lasaas taa ka nejuut, samurajs ir baigi.... nu khm... asinjains...* kaada atklaasme....^^)
Tomoko
Es pashlaik lasu graamatu - Edgars Katajs "Japaana, krustaam, shkjeersaam" happy.gif
Tigra2
Izlasīju Taņu Grotteri,tagad lasu Da Vinči kods - ļoti izglītojoša grāmata. Es vairs nelasīšu neko, kas saistīts ar fantasy,mani tas ietekmē ļoti slikti.
Udate.
es kļūdijos, šī grāmata arī ir nedaudz fantasy, bet ietekmē mani ļoti labi.
Kagome
nu, es uz doto briidi lasu - Amerikāņu skola(japaanju staasti) No japāņu valodas tulkojis Edgars Katajs.
+Chibi+
Ursula Le Guinn "Skazanija Zemnomorja". Tāpat kā Tolkinam bija Sillmarillions, tā arī viņai ir Earthsea vēstures un leģendu krājums. Ļoti patīk. Esmu tikai iesākusi, bet ļoti apmierināta. Beidzot kaut kas, kas nav Murakami [ viens vai otrs!]
Church
QUOTE(+Chibi+ @ Oct 1 2005, 12:38)
Ursula Le Guinn "Skazanija Zemnomorja". Tāpat kā Tolkinam bija Sillmarillions, tā arī viņai ir Earthsea vēstures un leģendu krājums. Ļoti patīk. Esmu tikai iesākusi, bet ļoti apmierināta. Beidzot kaut kas, kas nav Murakami [ viens vai otrs!]
*


U.Le Guin ir arii gliiti sci-fi darbi, lai gan paziistamaaka protams kaa fantasy autore. - eg. pameegjini vinjas "Heinskij Cikl". pats sen-sen lasiiju to hardprintaa, bet ja nau pretenziju lasiit no ekraana - http://fenzin.org/library/author/499 http://lib.ru/LEGUIN/
Kenshin
jup, jup sahi i labs graamats, bet zheel , ka daudzas krieviski...
Juurzemes seerija ir baigi labaaa^^
Church
QUOTE(Kenshin @ Oct 3 2005, 07:28)
jup, jup sahi i labs graamats, bet zheel , ka daudzas krieviski...
Juurzemes seerija ir baigi labaaa^^
*


ieteiktu apguut krievu valodu dailjliteratuuras lasiishanai sietaa. ne tikai tas, ka vairaaki krievu autori i diezgan lasaami, bet arii tas, ka .ru i hosteeta kaudze publisku scanlations/OCR bibloteeku. protams, var lasiit arii eg. angliski, bet mazaak esmu paziistams ar publiskaam iepuvusho kapitaalistu sieta bibloteekaam. pietam ar daudz legaalaaku attieksmi pret copyrights noteikti vinjaam vareetu buut nabadziigaaks kontents.
personiigi manaas aciis latvieshu valoda netiek uzskatiita kaa variants dailjliteratuuras lasiishanai. (gan izdots ljoti maz, gan labu graamatu tulkojumu maz, gan arii .. liekas mazpiemeerota/nabadziiga valoda dailjliteratuurai. iespeejams gan, ka vairaaki suudiigi tulkojumi viedokli pasliktinaajushi .. )
Kenshin
protams, spilgts piemeers slikta tulkoshanai lv valodaa ir GP.... bet nu.. ar kaut ko ir jaasaak... ir jau arii kaadalabi iztulkota.... kriviski baigi gruuti, ja vaardu kraajuma nav, meegjinaaju ar waardniicu blakus, bet nekas labs nesanaaca....
Church
QUOTE(Kenshin @ Oct 3 2005, 16:42)
.... kriviski baigi gruuti, ja vaardu kraajuma nav, meegjinaaju ar waardniicu blakus, bet nekas labs nesanaaca....
*


atkariigs no prakses. peec pirmajaam 5-10 graamataam buus vieglaak. veel vareetu ieteikt katru vaardu netulkot, bet izsecinaat no konteksta. man pasham bik vieglaak ar krievu valodu sakaraa ar sovdepisko beerniibu, kas vismaz savlaik ljaava zinaat/lietot krievu valodu kaa otru dzimto ;> (protams, arii reizes 50 vairaak izlasiitu graamatu krieviski nekaa latviski jau mineetajaas sieta bibloteekaas paliidz ar biggrin.gif )
Kenshin
nu.. e jau saprotu, ka taa nav labi.. bet .. es krievu valoodaa esmu absoluutaaa nulle.....
eniiivejs, paldies par saitu, meegjinashu kko palasiit...^^
+Chibi+
QUOTE(Church @ Oct 1 2005, 19:54)
QUOTE(+Chibi+ @ Oct 1 2005, 12:38)
Ursula Le Guinn "Skazanija Zemnomorja". Tāpat kā Tolkinam bija Sillmarillions, tā arī viņai ir Earthsea vēstures un leģendu krājums. Ļoti patīk. Esmu tikai iesākusi, bet ļoti apmierināta. Beidzot kaut kas, kas nav Murakami [ viens vai otrs!]
*


U.Le Guin ir arii gliiti sci-fi darbi, lai gan paziistamaaka protams kaa fantasy autore. - eg. pameegjini vinjas "Heinskij Cikl". pats sen-sen lasiiju to hardprintaa, bet ja nau pretenziju lasiit no ekraana - http://fenzin.org/library/author/499 http://lib.ru/LEGUIN/
*



Zin, es savaa jauniibaa, khe khe, izlasiiju nu ljoooooooooooooooti daudz graamatu, un lielaakaa dalja no taa, kas tur ir, man ir zinaama. Man liekas, ka tik daudz sci-fci, cik es savos teenage gados izlasiiju, neviens manaa paaudzee nav lasiijis. Eh. Eh, eh, eh.
Taka
QUOTE(+Chibi+ @ Oct 1 2005, 12:38)
Ursula Le Guinn "Skazanija Zemnomorja". Tāpat kā Tolkinam bija Sillmarillions, tā arī viņai ir Earthsea vēstures un leģendu krājums. Ļoti patīk. Esmu tikai iesākusi, bet ļoti apmierināta. Beidzot kaut kas, kas nav Murakami [ viens vai otrs!]
*


Starp citu - daļa no Earthsea ir ekranizēta un to var redzēt Hallmark kanālā
Church
QUOTE(Taka @ Oct 4 2005, 18:23)
Starp citu - daļa no Earthsea ir ekranizēta un to var redzēt Hallmark kanālā
*


earthsea miniseries? esmu dzirdeejis daudz slikta no to muteem, kas lasiijushi savlaik. neizjuutu veeleeshanos paarbaudiit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.