Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Seksiigie anime puishi
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Maija
Lol.....I Love this one....no adore LOL
tongue.gif


image
Isabel Carmin fon Edelhain
Viņi ir tik jauki.........happy.gif happy.gif
image
image
kakuccupa
viena kaartiiga geju ziimeejumu paraade laugh.gif laugh.gif laugh.gif
anti
vairāk nekā skaidrs, ka aivvv un sūdčupa ir viena un tā pati persona - pēc tā patizlā rakstības stila var atpazīt.
Sailor Moon
image
imageimage
Iori Yagami
QUOTE(Shumins @ Jul 1 2005, 19:55)
Buutu veel izskats peec dzjekiem ta veel taa, pagaidaam tikai peec topika nosaukuma var nojaust...tachu shitie kaut kaadi `Srednjij rod`...Ja nebuutu rakstiits viirietis, tad buutu slikta izskata sievietes bez kruutiim un uusaam....
Dziivee izskats vareetu buut shaads
http://www.dribbleglass.com/subpages/strange/man-girl.jpg
uzminu nu, kas tas ir  ph34r.gif
*



Is that a man or a girl? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Kikyou
QUOTE(Iori Yagami @ Jul 1 2005, 19:01)
QUOTE(Shumins @ Jul 1 2005, 19:55)
Buutu veel izskats peec dzjekiem ta veel taa, pagaidaam tikai peec topika nosaukuma var nojaust...tachu shitie kaut kaadi `Srednjij rod`...Ja nebuutu rakstiits viirietis, tad buutu slikta izskata sievietes bez kruutiim un uusaam....
Dziivee izskats vareetu buut shaads
http://www.dribbleglass.com/subpages/strange/man-girl.jpg
uzminu nu, kas tas ir  ph34r.gif
*



Is that a man or a girl? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
*



Mm... labs jautājums. x_x
Zuzix
QUOTE(Shumins @ Jul 1 2005, 19:55)
Buutu veel izskats peec dzjekiem ta veel taa, pagaidaam tikai peec topika nosaukuma var nojaust...tachu shitie kaut kaadi `Srednjij rod`...Ja nebuutu rakstiits viirietis, tad buutu slikta izskata sievietes bez kruutiim un uusaam....
Dziivee izskats vareetu buut shaads
http://www.dribbleglass.com/subpages/strange/man-girl.jpg
uzminu nu, kas tas ir  ph34r.gif
*


tas ir wiirietis... ar labu grimma kaartu... bet tas IR wiirietis (ir jaabuut happy.gif)
Isabel Carmin fon Edelhain
image
Ceru šis būs gana labs.
not_alone
image
Forgotten*Memory
Seksīgs? Manuprāt jā, itsevišķi tādā pozā :}
image

image
Isabel Carmin fon Edelhain
Nav ne mazākā nojausma, kas tas ir. Vienalga smuks.
image
Winry
image
image
anti
nav gan no anime, bet no Houshin Engi doujinshi, bet nu.. vienalga seksīgs :)

image
Yume
em, a tā nav Kazusa Takashima? drausmīgi līdzīgs stils. Nomet lūdzuman to doujinshi uz... kautkur. gaužam gribās.

Un lai nav offtopiks, shis ir Takashima's Harlem Beat varonis.
image
Forgotten*Memory
Nu Hugue manuprat atbilst šim titulam "Seksīgais anime puisis" Lai gan gandrīz visa TB brandža te iederētos *Grin*
image

Tas taču ir Kitamura Suzu? *Huh*
image

*Big Grin* Nu šitais te noteikti iederās *lol*
image
anti
QUOTE(Yume @ Jul 23 2005, 22:29)
em, a tā nav Kazusa Takashima? drausmīgi līdzīgs stils. Nomet lūdzuman to doujinshi uz... kautkur. gaužam gribās.
*



mhm, ir ir, Kazusa Takashima :) man viņas darbi ļoti patīk. tas pats Private Magician kaut vai. trakoti jautrs gabals :> nu un par Wild Rock vispār nerunāsim - ņamma!

anyway, doujinshi ir te: Everlasting

man gan vēl kaukādi K.T. zīmētie Houshin Engi doujini ir, bet tie ta laikam teu jau ir :)
Forgotten*Memory
anti, a cik tev chapter'i ir Private Magician? Man personīgi tikai divi, bet manuprāt ir jābūt vairāk, ne? :/
Bet no Takashimas darbiem man patīk vēl The Last Client, tikai arī tam man nav dažu chapter'u

image
anti
QUOTE(Forgotten*Memory @ Jul 24 2005, 00:10)
anti, a cik tev chapter'i ir Private Magician? Man personīgi tikai divi, bet manuprāt ir jābūt vairāk, ne? :/
Bet no Takashimas darbiem man patīk vēl The Last Client, tikai arī tam man nav dažu chapter'u
*



man ir 3 chapteri, vairāk kautkā neesmu manījusi :/
Last Client man ir 6 chapteri.. cik tev?
un tam pašam Harlem Beat ar tikai 3 :(

lai nebūtu offtopiks ;> Naono Bohras/Bouras (nez, kā ir pareizi) darbi arī ir super :)
image
Forgotten*Memory
Jā, būšu aizmirsusi novilkt trešo chapter'u
Un Last Client arī tikai seši - es nezinu vai vispār kāda cita scanlation grupa izņemot Shi-Ran viņu vēl skanē. Bet Shi-Ran savu darbību ir apstādinājusi << Grr... Vismaz tā es sapratu...

image
anti
QUOTE(Forgotten*Memory @ Jul 24 2005, 00:40)
Jā, būšu aizmirsusi novilkt trešo chapter'u
Un Last Client arī tikai seši - es nezinu vai vispār kāda cita scanlation grupa izņemot Shi-Ran viņu vēl skanē. Bet Shi-Ran savu darbību ir apstādinājusi << Grr... Vismaz tā es sapratu...
*



nu, cik es zinu, tad tikai shi-ran jamo ir skanējuši. eh. žēl. varbūt kādreiz pabeigs :(

// un bildītē tev tik mīlīgs Sesshoumaru fanarts :> awwww ;))

image
Yume
Uuuu, tauta.. es pilnīgi zinu kuras grupas skanus jūs izmantojat. laugh.gif shi-ran ir apsprādzis jau labu gadu atpakaļ, tāpēc turpinājums takašimas darbiem nebūs, tas ir tā bija vienīgā grupa kas tulkoja, un viņi ir nost. tagad ja nu vienīgais kāds paķer kautko, bet cik zinu -Last client ir licenzēts, harlem beat ir licenzēts, un Private magician arī ir licenzēts, tāpēc pieņeu ka turpinājumu viņiemnebūs, kautkad vel labi sen viņi solijās ka ņems priekšā jaunu takashimas mangu, bet ta arī to neizdarīja.
Un runājot par Naono Bohra.. hehe, to mēs visi draudzīgi grupveidā mīlam, itsevišķi pēc Three wolves mauntain. biggrin.gif

Un pilnai laimei, lai nav offtopiks.
image
anti
QUOTE(Yume @ Jul 24 2005, 00:46)
Uuuu, tauta.. es pilnīgi zinu kuras grupas skanus jūs izmantojat. :lol: shi-ran ir apsprādzis jau labu gadu atpakaļ, tāpēc turpinājums takašimas darbiem nebūs, tas ir tā bija vienīgā grupa kas tulkoja, un viņi ir nost. tagad ja nu vienīgais kāds paķer kautko, bet cik zinu -Last client ir licenzēts, harlem beat ir licenzēts, un Private magician arī ir licenzēts, tāpēc pieņeu ka turpinājumu viņiemnebūs, kautkad vel labi sen viņi solijās ka ņems priekšā jaunu takashimas mangu, bet ta arī to neizdarīja.
Un runājot par Naono Bohra.. hehe, to mēs visi draudzīgi grupveidā mīlam, itsevišķi pēc Three wolves mauntain. :D
*



mja, nu pēdējā laikā kaut kā jaunumiem līdzi nesekoju, un lūk arī rezultāts - nezināju, ka shi-ran ir baj baj. es jau gan vispār, kad vilku, tad tik vai no nu shi-ran, vai hochuuami, vai nakama.
visu licenzējuši.. skarbi. laikam jākrāj nauda un Takashimas darbi jāpasūta caur netu :/

no Three Wolves Mountain gan man ar tikai 3 chapteri ir.. būs kaukad jānovelk pārējais. man gan Naono darbi iepatikās pēc Denki un Hinata izlasīšanas :)

bezofftopika bilde :) šoreiz no No Money artbook'a
image
Yume
ojā, pirk to vajadzētu viennozīmīgi, ja vien tas būtu pērkams ie mus pa tādu cenu ka pie viņiem pārdodā. dry.gif
Un runājot par Okane ga Nai, viņškļūs arvien banālāks un banālāks ar katru chapter'u.
Un vispār, varbūt beigsim offtopiku?nav gluži īsta vieta.
image
Forgotten*Memory
Nu-u, nav tik traki tak ar to offtopic, mums vismaz "Seksīgi anime puiši" postu apakšā pavīd! *Grin*

image

image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
Kima
nju ko varu pateikt...blondiins
image
Yume
Hehe, man sāk likties ka Siims ir jautri spēlēt ar anime čariem.
image
Kima
njaaaa, vinjsh gan ir pabriesmiigs ^^
Isabel Carmin fon Edelhain
image
bloody_dragon
image
image
image
kaitou-lala
man shitie patiik.. wub.gif

image

image

image

image

Zuzix
QUOTE(kaitou-lala @ Aug 30 2005, 10:19)
image
*


xexe... mushrambo... Tew tas seriaals patiik?
(sorrzz par offtop)
kaitou-lala
QUOTE(Zuzix @ Aug 30 2005, 10:23)
QUOTE(kaitou-lala @ Aug 30 2005, 10:19)
image
*


xexe... mushrambo... Tew tas seriaals patiik?
(sorrzz par offtop)
*




pats anime taa papusei... laugh.gif
zeloco
sexiigu anime viirieshu galerijas XD:
http://washuuchan.deviantart.com/gallery/
http://vividpunk.deviantart.com/gallery/
un dazhas no deviantart:
image
image
image
Forgotten*Memory
Nu, ne gluži jau "seksīgi", bet puiši gan!
Final Fantasy VII: Ultimania Omega cover's (Cloud & Sephiroth)
image

Cloud & Zack
image

Jin
image
not_alone
XD
ieraudzīju un nenoturējos..

image

image
mms61
image

image

Yume
image
Tigra2
image
mežonīgi garšīgi, tas ir seksīgi, yum
AnGeL_LoVe
image
pinksakura
image

image

image

image
ReD_FoXy
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

image
pinksakura
image

mms61
image

image

image

image
Seniorita
image
image
mms61
image
AnGeL_LoVe
image
pinksakura
image

image
+Chibi+
image

image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.