Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Naruto
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Sigfa
Nu, esmu veel zaljsh gurkjis Anime lietaas, tamdeelj vaicaaju juusu domas par sho seriaalu. Cik zinu vinju veeljoprojaam ziimee, un pavisam nesen veel iznaaca 83. seerija. Pagaidaam esmu redzeejis liidz 20 seerijai un caur torrentu velkaas naakamaas devinjas. Tad nu aicinu juus, Anime guru un arii vnk zinaataajus, izteikties par sho produktu.

Mans personiigais viedoklis ir taads- animaacija visai pieklibo, lai gan man viens cilveeks teica, ka tas esot jauns anime stils (whatever). Storyline's liekaas visai saistosh un speejiigs notureet shaadas taadas zinjkaariigas acis pie monitora. Seerijas tiek vilktas garumaa un ik pa briidim ir kaada seerija kur vairaak ir atminju, nekaa jaunaa.

UPDT: ak jaa, tiem kuri nav lietis kursaa, varu piesviest torrentu linku zem Got Woot, kur klaat ir arii seerju apraksts.

IPB Image
(bildi izvilku no guugles, taada miglaina ir, bet nu...)
Roze
Manuprāt animacijai nav ne vainas (ja nu vienīgi pēdējās epizodes 8x vietām izskatās nenostrādātas (seju izteiksmēs/vaibstos) vai arī ir mainījušies mākslinieki).
Tikpat labi var piesieties Gilgamesh vai FLCL kur pēksņi pa vidu vispār manga parādās. Starp citu stils kaut kut ir ļoti līdzīgs arī One Piece)

Protams ar jaunajām tehnoloģijām, 3D modeļiem utt kā piemēram GITs tā neizceļas un ja arī ir detalizācijas trūkums tad sižets un epizodiskas ainas ir tas atsver to un padara šo šovu jauku. Reizēm ir kaitinoši biežie flašbacki (piem Sarutobi ar Orichimaru kādas 4-5 epizodes nemainīgi netika pie konflikta atrisinājuma) kas varbūt pastiptina brīža dramatiskumu tai pašā laikā iznīcinas visas pēdējās pacietības atliekas smile.gif

Lai arī ļoti dziļu domu, bez "standarta" atziņām par draudzību un cilvēku attiecības nav ja esi iesācis noteikti ir vērts turpināt skatīties..
kaarleens
hehz man principa jau gandriiz po ka saziimeets shausmiigi patiikas sizhets taapeec turpinaashu skatiities aniway ljoti ceru ka nepaliks vinsh licenzeets
Yume
kaarleen, zini peec FMA licenzeeshanas, man jau saak zust ceriiba uz to ka kaads labss eriaals paliks nelicenzeets, un veel nedod dievs ka Naruto dublees un raadiis pa kautkaadu Cartoon Network...
Batou
Yume tas viss ir ljoti relatiivi. mani piemeeram neuztrauca FMA licenzeeshana, kaut arii dazhas seerijas mazliet paskatiijos. un pat ja licenzeetu kaadu seriaalu kas man patiik, vienmeer veel ir dc++.
Yume
Njaa, bet ar DC ir taada probleema, ka tur to visu varees dabuut riktiigi peec seerijas paraadiishanaas...
Un vispaar..."Viss musu dziivee ir relatiivs"...
kaarleens
oftopic par FMA ir dabuujams anime.mircx.com wink.gif nav jau protams zinaami suberi bet ir
Sigfa
gribeeju nedaudz papildinaat informaaciju.
Shajaa saitaa biezhi vien naruto seerijas uzrodas pirmaas (kaa nu kuras kvalitaate). Manga, spec. izlaidumi utml. lietas. Es tikko izdomaaju, ka es arii uzmetiishu vienu flash saitinju devototu Naruto anime... heh...
Takashy
es tikai paziistu Naruto-Kun...
tur arii daudzas Naruto serijas,un vissas ir Avi(640x480)... vieniigi ka tur ir jaapiesakas lai vareetu kautko no tas lapas laadeet...
Spectre
QUOTE (Sigfa @ May 17 2004, 10:04 PM)
Storyline's liekaas visai saistosh un speejiigs notureet shaadas taadas zinjkaariigas acis pie monitora. Seerijas tiek vilktas garumaa un ik pa briidim ir kaada seerija kur vairaak ir atminju, nekaa jaunaa.

Sorry, to say, bet taa tas ir. Atminas, atminas, atminas. Man tie flashbeki tiiri apnika ja skaties vairaakas seerijas peec kaartas, jo dazhreiz sanaak noskaties kaasdas 5 tad kaada naakamaa buus toch ar kaudzi no ieprieksheejaam. Un tad veel viniem patiik vilkt garumaa arii tur dazhas ciinas velkaas 4-5 seerijas. Tas bikiit ........... pa ilgu.user posted image
Spectre
Jautaajums??? Vai kads jau ir ticis liidz 85 serijai vai veel tik saak skatiities sho saudzseeriju briinumu biggrin.gif
deBUGa
Ir ticis... saakumaa patraapijaas dazhas seerija no "vidus" un seriaals tika "izbraakjeets" (traapiijos kaareiz uz kaarteejo ciinju, kas izstiepta pa vairaakaam seerijaam). Veelaak sanaaca laiks atsaakt skatiities sho briinumu veelreiz, bet jau no pasha saakuma... rezultaataa uz to laiku iznaakushaas ~65 seerijas tika noskatiitieas paaris nedeelju laikaa un peectam saakaas nepacietiiga nedeeljas nogales gaidiishana (ap sho laiku parasti paraadaas kaarteejaa seerija jau ar subtitriem)

Spectre
Beidzot, shodien no riita noskatijos, jo ieprieksh nevareeju novilkti. Biju sastrideejies ar savu provaideri par trafika taisiishanu, a shamie man pagaajshnedeel norubija netu par to smile.gif
Sigfa
85 seerija redzeeta un visas pirms tam arii, vieniigi, jump fest 2003 neesu redzeejis, bet 2004. gan.
Smogs
Nu labi. Laikam pēc kāda gada būs jāsāk skatīties...
Sigfa
kad tad shito lietu saaka ziimeet?
volzha
Man vairāk interesē kad beigs smile.gif
Spectre
QUOTE (Smogs @ Jun 1 2004, 05:23 PM)
Nu labi. Laikam pēc kāda gada būs jāsāk skatīties...

He he he, tad nu gan tev buus daudz jaaskataas biggrin.gif tik daudz Naruto var arii apnikt. Vismaz man taa bija luureju, luureeju tad jau paleenaam saaku skatiities ar tiishanu uz priekshu jo tas atminu epizodes bij smagi apnikushas. A tagad kad jaunaa sezona paleenaam naak aaraa liekas tiiri okej pat ar visiem flashbekiem. biggrin.gif
P.S. Man jau liekaas, ka shis buus, kas liidziigs hameleonu rotalaam. Shamajam beigu nebuus taa iskataas biggrin.gif
Sigfa
riitdien iznaaks bakafisf 86 seerija (tulkotaa, protams) netulkotas japaanaa jau esot 102...
deBUGa
No kurienes taada infa par 102 netulkotaam seerijaam? unsure.gif
Spectre
QUOTE (deBUGa @ Jun 2 2004, 04:11 PM)
No kurienes taada infa par 102 netulkotaam seerijaam? unsure.gif

EEEmmm piebuiedrojos ........ ???? Gribeetu zinaat, cik esu mekleejis vienmeer varu novilkt no saakuma JAP valodaa un tad peec kaadas nedeelas pusotras paraadaas ar subtitriem.......
Loti intereseetu no kurienes taada informaacija ????
Tas moshka ir paredzeets izlaist pa sho gadu.
Katraa zinaa esu ........... apmulsis ...........
deBUGa
QUOTE
peec kaadas nedeelas pusotras paraadaas ar subtitriem.......

Iisteniibaa paraadaas jau peec paaris dienaam... parasti treshdienaas raada (tad arii paraadaas raws) un piektdienaa jau var skatiities ar subtitriem...

Vispaar ja pareekjina, ka animes 85 episode groziijaas kautkur ap mangas 148 chapteru un tagad jau ir iznaacis 217. mangas chapters (un pagaidaam veel neozh peec beigaam) sanaak, ka anime vareetu izstiepties paari 120 epizodeem...
Spectre
Heeemmm ir interesanti, jo taa arii visas mangas nenovilku NARUTO, laiam buus tas jaaizdara.
deBUGa
QUOTE (WhoKnowsWho @ Jun 2 2004, 10:07 PM)
Heeemmm ir interesanti, jo taa arii visas mangas nenovilku NARUTO, laiam buus tas jaaizdara.

Ja dikti interesee, kas ta notiksies taalaak, tad obligaati. Jo mangaa sizhetiskaa liinija ir aizvijusies labu gabalu uz priekshu...

Jauno izlaidumu torrentus var mekleet un gaidiit ieksh
http://anime.mircx.com/
Spectre
Vee joprojaam neko ezinu par mangu cik taalu taa ir izvirzijusies, bet katraa zinaa shodien esu pamanijis Naruto - 86 tikai neko nezinu par kvalitaati un vai ir ar subtitiriem novilkshu pateikshu.
Naruto - 86
Ja ir veelme riskeet luudzu. Vai arii varat bikiit pagaidiit, kad es novilkshu pateikshu kaadaa kvalitaatee un vai ar subtitriem. tongue.gif
Sigfa
nu, es shobriid arii velku naruto 86. bet par nelaimi bakafish. nebuus taa augstaakaa kvalitaate, bet cik dzirdeeju no mangas lasiitaajiem, tad sheit naruto iemaaciisies jaunu tehniku tongue.gif /siekalojas.../

par taam 102 epizodeem lasiiju vienaa saitaa, kaa komentaaru par naruto, bet man arii shkjiet, ka tas visticamaak ir blekjis. Atvainojos par dezinformaaciju tongue.gif
deBUGa
QUOTE
sheit naruto iemaaciisies jaunu tehniku

Taadas nepamatotas aizdomas, ka tehnikas apguushana var ievilkties uz paaris epizodeem... tongue.gif
Sigfa
***SPOILERS(ep85)***
hmm, nu var gadiities, bet shkjiet ka summoning technique vinjsh iemaacijas vienaa, ne?

EDIT: nee, shkjiet, ka divas tomeer tongue.gif (nu jaa, vienaa vinjam paraadija kaa to lietu dara un otraa vinju nogruuda no klints laugh.gif)
Spectre
Nu esu iededzies lielaa nepacietiibaa, ja nekritiisies aatrums buus jau peec kaadam 40 min un tad jau naaksies vien skatiities, ....... jauna tehnika hmmmm vai iespeejams taa, ko pielietoja Pervert Hermit biggrin.gif ieprieksheejaa dalaa.....
Kad noskatiishos doshu zinu .....
Spectre
Eeehhh, kaa jau tas bij gaidaams dry.gif skillu varees redzeet next episodee sheit vinsh tik saaka vinu maaciities pashaas beigaas. Takshto iespeejams peec 2 seerijaam vinam tas skills padosies un pielietos to kaada ciinaa....... gaidiisim naakamo seeriju ....
deBUGa
pashaas beigaas saki... nuuu tad ievilksies tas viss pasaakums kaa minimums uz veel chetraam seerijaam... laugh.gif

*** SPOILERS ***
Bet Saske buus zaljsh aiz skaudiibas deelj shitaa Naruto skila... smile.gif
Spectre
QUOTE (deBUGa @ Jun 3 2004, 03:50 PM)
Bet Saske buus zaljsh aiz skaudiibas deelj shitaa Naruto skila... smile.gif

laugh.gif tur Tev ir taisniiba, skills taads iisteniibaa liidziigs Saske skillam.
Tagad vieniigi aatliek gaidiit naakamo, tad jau buus skaic cik taas serijas buus vaidziigas, lai vinsh to skilu apgutu. tongue.gif
Sigfa
nu jaa, vienaa seerijaa vinjsh shito jutsu neaguus, tas ir token laugh.gif
Spectre
Cik taalu nu bija tik arii izlasiju mangu ......, bet arii tur veel turpinaajums sekos biggrin.gif
Ehhh sheit veel padaudz seerijas buus virs 100 , kak s pushki biggrin.gif
kaarleens
ehh es palieku uzticiigs anbu taapee man ir tikai 85 epas
Sigfa
nu jaa... bet shkjiet, ka anbu 86 buus iznaakusi tachu?

UPDT: uij nee, mana kljuuda, veel 85... jociigi... tagad itkaa bakafish aizgaajis pa burbuli a anbu veel nav nosubojis 86.. laigan jau tuuliit buutu jaabuut 87.
Spectre
EEEm es, Shin Otaku ir nosubojis Naruto 86 2 dienas peec bakafish iznaaca, esu novilcis un esu apmierinaats saliidzinaaju tulkojumus un vispaar filmas kvalitaati hmmm nu Shin Otaku smagi labaaks tapeec nezinu vai ir veerts anbu gaidiit......
Sigfa
sho ceturtdien-piektdien vaidzeetu buut shin otaku 87... kautkgan fignjvinjzin...
kaarleens
hmzz nu ja juus taa slaveejat buus jaanovelk jaapaprovee
Piepz
NarutoFan.com IMO ir the best source. Varbūt tikai tāpēc, ka pats to lapu regulāri lietoju...
Shackal
Parasti es naruto dabunu vai nu ceturdien vakara vai piektdien no rita
(parasti Seit) starp citu tur ir daudz citu interesantu anime ari

Nezinu ka jus bet mani licenzesana izbesija (Full metal alchemist tikai 17 serijas paspeju pakatities) mad.gif

un iesaku ja skataties tad skataties no vienas firmas tulkojumu jo vini tik ljoti atsciras,
pec pasa pieredzes zinu wink.gif
Spectre
Shackal next time, luugums palasiit ieprieksheejos postus .........
Nekas slikts jau nav, ka atgaadinam par animesuki, bet tas ir saits kur naruto paraadas visaatraak taapec jau ir zinaams.
Anyway gaidam riitdienu, gaidam jauno Naruto seeriju tongue.gif
MMMM esu palasijis mangu cik vien taalu speeju novilkt tas jaunais skills, ko vinsh macaas paarsteigs Sasuke-chan riktiigi biggrin.gif
Sigfa
eu eu, kas-kas, nevaig spoilerus- nebojaa citiem prieku. Un vispar to pashu teica pirmais posts shajaa lapaa laugh.gif

kas attiecas uz animesUki tad, vinjsh jau ir tikai search engjins prieksh torrentiem (anime). Tur jau ir vnk linku uz serveriem tongue.gif

Bet 87 naruto gaidaam tongue.gif
Spectre
Es laikam shodien 87 seeriju nesagaidiishu, buus jaaskataas riit, bet ja bakafish ir atteicies tulkot tad suudiigi naaksies veel paris dienas paciesties....
Sigfa
bakafish ir atteicies tulkot. Nez kaa buus ar paareejiem. uz anbu-aone ir bezceriigi gaidiit- vinjiem veel pat 86 nav.

gotwootaa threads
narutomania thrads

PS. 87 RAW jau ir laukaa... taatad riip/pariit buus subi...

Labojums: kaa varat lasiit narutomania threadaa, tad vaacu bakafish filiaalei kompim esot probleemas.
Sigfa
Luugtum, luugtum! Naruto 87 ir iznaacis, un pirmais suberis ir akusei!

sheitan torentinjsh http://a.scarywater.net/sd/[Akusei]_Naruto_-_87_[A69AF1D8].avi.torrent

man jau velkaas... redzees kaada buus kvalitaate. Akusei tulkojumus vispaar redzeejis neesu...

UPDT: nu jaa, noskatiijos un kvalitaatei nav ne vainas, tikai mani kaitina, ka vinji 'ero-sennin' tulko kaa 'perverted hermit'
Spectre
Neuznemos vilkt to variantu iznaaca Shin Otaku subots Naruto .....
Naruto 87
Pagaidaam velku sho, kad noskatiishos doshu atzinu par sho variantu ....

Nu ir okej Ero-sennin ir Ero-sennin tulkojums labs , kvalitaate ar okej ....
Vieniigi tas, ka atkal jaagaida naakamaa seerija huh.gif
kaarleens
he he es sagaidiiju anbu 86 epu beidzot biggrin.gif
Sigfa
drebu nepacietiibaa redzeet 88...
Spectre
88 seerija eehhhh gribu, gribu, gribu, ................ biggrin.gif
Vakar noskatijos Naruto Jump Festa 2004 bija patiikami skatiities 40 min Naruto. Veel palasiju jauno mangu nu vispaar arii taa beidzaas nekurienee, tagad gan to gan to gaidu .........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.