Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Naruto
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
deBUGa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 7 2005, 12:14)
Godiigi sakot, animes veidotaajie rihtiigi nemiiljo Sakuru.. jo mangaa vinja izskataas daudz daudz labaak...
*
Nez... nez... neteiktu, ka ir tik traki... redzees, kaa Sakura-chan izskatiisies, kad anime tiks tik taalu cik tagad iznaakusi manga... Es ceru, ka anime nebeigsies ar kaadu 26-27 mangas volumi...
+Chibi+
Cik esmu dzirdējusi, anime nebeigsies vēl ĻOTI ilgi...... Es būšu sirma un veca, un krunkaina, bet Naruto vēl arvien turpināsies..... *sāk dziedāt Neverending story* dry.gif
Sigfa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 7 2005, 15:07)
Es būšu sirma un veca, un krunkaina, bet Naruto vēl arvien turpināsies
*



Taatad tu visai driiz buusi krunkaina veca un kaada tur veel ne laugh.gif
Kikyou
Pašlaik man liekās tikai divi ticami nobeigumi Naruto:
1) show canceled
2) kāds Konohā nosviež atomeni....

o_O;
+Chibi+
Noup, simt punkti buus "to be continued" kinda beigas... Lai peec kaada laicinja var atkal saakt naudinju taisiit.. kad visu jau buus noilgojushies.... ph34r.gif
Ito no Kazuki
Gah, smagi jau ir - no vienas puses jau baisi negribas, lai viss tagadiņ tā gaisā pakāries beigtos, par spīti tam, ka pēdējās sērijas nepārtraukti tur uz adatām - vāks, kā, kur, kurš atkal daramtiski samaksās par uzvaru, vai Naruto beidzot parādīs kādu spiedzienu cienīgu tehniku, cik gaisa vēl Sasukem atlicis tajā mucā, WILL THEY ALL EVER FIND TRUE LOVE AGAIN??? *woops, carried away*. Bet...kas par daudz, tas par skādi...Pretrunas, pretrunas, pretrunas...*uztetovē "contradiction" virs kreisās uzacs* Nekas cits neatliek, kā vien gaidīt...Time will tell or tension will kill...
Sigfa
tur i jaabuut slimam, lai no naruto gaidiishanas nomirtu tongue.gif

tas taa. Par beigaam runaajot, vinjas 100% buus drausmiigi dramatiskas (lai arii cik ljoti man negribeetos redzeet Naruto kad vinjam piedaavaa hokages torni, un vinjsh vienaa mieraa atbild: "Go find yourself another suicidal fool." un taadaa pashaa mieraa arii aiziet prom...).
+Chibi+
QUOTE(Ito no Kazuki @ Feb 7 2005, 23:08)
cik gaisa vēl Sasukem atlicis tajā mucā, WILL THEY ALL EVER FIND TRUE LOVE AGAIN???
*





ROFL laugh.gif laugh.gif laugh.gif Lieliski, hah hah.
SheWr
Yay! deviitajaa februaarii iznaaks 121 seerija, kaut man pasham tik taalu veel jaatiek... Tagad turu iikshkjus par Neji, lai tas to zirnekli beidzot nosit...
+Chibi+
nu, tu jau esi 100ajaas seerijass, nevis kaut kur ap 26, kaa, piem., mani istabaas biedri..... dry.gif Bremzes.
SheWr
Es pie 116. Tuuliit saaksies mociibas, jo nevarees taa - kad grib, tad dabuu Naruto...tagad buus jaagaida ik pa nedeeljai kad iznaaks katra naakamaa seerija...
Rob_X
QUOTE(SheWr @ Feb 7 2005, 23:32)
Es pie 116. Tuuliit saaksies mociibas, jo nevarees taa - kad grib, tad dabuu Naruto...tagad buus jaagaida ik pa nedeeljai kad iznaaks katra naakamaa seerija...
*


Nu zini, es jau gadu taa mocos, un tas man nemaz neliekas drausmiigi... laikam esu pieradis tongue.gif
Nu un runaajot par mangu... ahahahaha kaa gribas te spoilot biggrin.gif
SheWr
Aaaa! Man rokas triic kad redzu ka var dabuut netaa mangu un uzzinaat, kas notiks taalaak, bet nee...kautkaa ciinos pretii...

EDIT: Eu, Taka, kad tev buus 120 seerija?
Tora-san
scene from NARUTO THE MOVIE. i downloaded the movie its greatnaruto the movie scene
Kikyou
QUOTE(SheWr @ Feb 7 2005, 23:23)
Yay! deviitajaa februaarii iznaaks 121 seerija, kaut man pasham tik taalu veel jaatiek... Tagad turu iikshkjus par Neji, lai tas to zirnekli beidzot nosit...
*



Vai tad tas nav 10. februāris, kad iznāks? o_o;
Sigfa
Tora san, it's not the movie, but a jump festa, called The hidden waterfall or smt like that.
Sigfa
nu ko, noskatiijos jauno (121) un juutos kaa piekraapts biggrin.gif es domaaju, ka buus naruto vs. kikimaro, bet izraadaas, mani pasuutija. Nu, naakamaa vairaak par shikamaru smile.gif
deBUGa
QUOTE(Sigfa @ Feb 10 2005, 18:21)
nu ko, noskatiijos jauno (121) un juutos kaa piekraapts biggrin.gif es domaaju, ka buus naruto vs. kikimaro, bet izraadaas, mani pasuutija. Nu, naakamaa vairaak par shikamaru smile.gif
*
Nu gluzhi taa kaa nesen buutu saacis skatiities naruto... smile.gif Shitaas ciinjas ar visiem flashbackiem veel ievilksies uz paardesmit seerijaam...
mieru... tikai mieru...
+Chibi+
rolleyes.gif Man apnika gaidīt. Sāku lasīt mangu. Viss.
SheWr
nav jau nemaz tik ilgi jaagaida. Ja paveicas, tad nedeeljaa 2 seerijas var dabuut. Es sev situ pa nagiem tad, kad roka velk kursoru uz manga downloads pusi...
Sigfa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 11 2005, 00:42)
rolleyes.gif Man apnika gaidīt. Sāku lasīt mangu. Viss.
*



haha, saluuzi. Nu, man veel taalu liidz vadzis pliisiis. Es tomeer varu dziivot arii bez naruto tongue.gif
deBUGa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 10 2005, 23:42)
rolleyes.gif Man apnika gaidīt. Sāku lasīt mangu. Viss.
*
Apsveicu! Pareizais risinaajums (diemzheel paliidzees tikai uz neilgu laiku)... sizhetam liidz sekojam ieksh mangas... anime atkaartoti to visu izbaudaam kustiigaa variantaa un ar nelielaam izmainainjaam...
kaarleens
QUOTE(SheWr @ Feb 10 2005, 23:46)
nav jau nemaz tik ilgi jāgaida. Ja paveicas, tad nedēļā 2 sērijas var dabūt. Es sev situ pa nagiem tad, kad roka velk kursoru uz manga downloads pusi...
*


nedeeljaa 1 sērija vai special 2 nekad neizlaiž
SheWr
Nu nekas...pashlaik veel varu to izciest...Tiko noskatiijos 121 seeriju. Man tie atminju gabali diezko netraucee. Tagad domaaju - kaa nez Kiba tiks no shitaas pljuutes aaraa...? ph34r.gif
+Chibi+
ph34r.gif *tur muti ciet, jo izlasiija mangaa* WEEE!!! Lasiit mangu patiesi bija labaakais risinaajums.



QUOTE(deBUGa @ Feb 11 2005, 11:06)
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 10 2005, 23:42)
rolleyes.gif Man apnika gaidīt. Sāku lasīt mangu. Viss.
*
Apsveicu! Pareizais risinaajums (diemzheel paliidzees tikai uz neilgu laiku)... sizhetam liidz sekojam ieksh mangas... anime atkaartoti to visu izbaudaam kustiigaa variantaa un ar nelielaam izmainainjaam...
*




Ka tik es tu nebija tas cilveex, no kaa es taas mangas novilku.... huh.gif



SheWr
aaaa...! Nekaardini...Nekaardini! Tagad kad tu taa ierunaajies man arii nezheeliigi sagribeejaas mangu downloadeed! Neliete... dry.gif Es veel kautkaa ciinos pretii!
+Chibi+
A man apnika taas nenormaali izvliktaas ciinjas, man ir taads - pain, pain, i need more - nu, un neiztureeju. Bija nenormaalaakaa dilemma - lasiit vai nelasiit? Bet- heh - es tomeer esmu vaajas dabas cilveex! Plus - man vispaar patiik no saakuma izlasiit mangu un tad ko skatiities... Double pleasure. laugh.gif
SheWr
AAAA! Tu mani burtiski spiidzini! Es ilgi taa neiztureeshu...Es gribu redzeet kaa Kiba uzvar Sakonu kustiibaa un labaas kraasaas!
CloudX
QUOTE(SheWr @ Feb 11 2005, 22:03)
AAAA! Tu mani burtiski spiidzini! Es ilgi taa neiztureeshu...Es gribu redzeet kaa Kiba uzvar Sakonu kustiibaa un labaas kraasaas!
*



Stay away from the dork...khm dark side and dont even touch the manga.Neiesaku lasiit mangu jo anime paliek anime vis tiek paradiit ar kraasaam un kustiibaam pluus emocijas...
+Chibi+
A kursh teica, ka es neskatiishos animi? Protams, kustiiba, action... Tas viss. Bet manai neizmaarojamai zinkjkaariibai ir nepiecieshama manga! Sizhets! Story! Not action! Action will wait.
Sigfa
MANGA IR GARAA VAAJIEM CILVEEKIEM! laugh.gif Jaaturaas pretii tongue.gif
+Chibi+
Ko tu muldi? Original is the best. Manga VIENMEER ir labaaka par animi. Tas, ka TU esi paraak slinks, lai to lasiitu, nenoziimee, ka taas suukaa. tongue.gif
CloudX
QUOTE(Sigfa @ Feb 11 2005, 22:15)
MANGA IR GARAA VAAJIEM CILVEEKIEM! laugh.gif Jaaturaas pretii tongue.gif
*



smile.gif Atbalstu atbalstu
Sigfa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 11 2005, 22:16)
Ko tu muldi? Original is the best. Manga VIENMEER ir labaaka par animi. Tas, ka TU esi paraak slinks, lai to lasiitu, nenoziimee, ka taas suukaa.  tongue.gif
*



Piekriitu. Tas nesuukaa. Nekur neesu teicis, ka tas suukaa tongue.gif laugh.gif

Labaaka gan vinja nav.
+Chibi+
Cik tu esi lasiijis? laugh.gif
Sigfa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 11 2005, 23:19)
Cik tu esi lasiijis?  laugh.gif
*



Pirmo chapteru, kas ir vairaak kaa pietiekoshi.
Kikyou
Manga.... eh....
Ei kurā chapterā sākās 121. sērija? laugh.gif
+Chibi+
kaut kur ap 213. laugh.gif
Rob_X
QUOTE(Sigfa @ Feb 12 2005, 00:00)
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 11 2005, 23:19)
Cik tu esi lasiijis?  laugh.gif
*



Pirmo chapteru, kas ir vairaak kaa pietiekoshi.
*


Tas ir stipri par maz. Stipri stipri. mad.gif wink.gif
Un palasiiju liidz 110 chapteram tikai... un veel nav 121 serija tikusi liidz... gaidu kad fun buus animee un tad atkal biktin palasiishu kaa mangaa ir laugh.gif
SheWr
Kaads var pateikt kur pirmo filmu var nopumpeet? Es uzzinaaju ka 2005 gada vasaraa iznaaks otra filma, bet to jau laikam visi zinaaja laugh.gif
Rob_X
Cik jau reizes teikts ka filmu nekur nevar novilkt dry.gif
+Chibi+
Mmmmm......Eh jūs, kas nepazīst mangas burvību! Hah hah, tagad es vēl vairāk novērtēšu each single battle animē... Lasu un domāju, cik lieliski tas izskatīsies krāsās un kustībā.... Nevar sagaidīt... laugh.gif
SheWr
Woohoo! 17tajaa februaarii iznaaks 122 seerija! Neatlaidiishos no datora visu nakti! Jaadabuu Naruto, jaadabuu!!
+Chibi+
oi, aizmirsu, man tachu veel nav 121aas!!! blink.gif Taaa, nav ko lasiit tik daudz mangas.... unsure.gif
Revol
ShoPro named as Naruto licensor

Interesanti kuri fansuberi turpinaas darbu pie Naruto, tagad kad vinjsh ir licenceets tongue.gif dry.gif

ANBU par 99% esmu paarliecinaats ka neturpinaas, vinji stingri pieturas pie fansuberu moraales kodeksa, bet AonE gan vareetu turpinaat vieni pashi, par DB un citiem speedsuberiem nav ne jausmas nekad neesmu vilcis vinjus, neesmu tik atkariigs lai nevareetu pagaidiit paaris dienas uz normaalu subu. rolleyes.gif

edit: info no ANBU foruma:
QUOTE
Before everyone bombard the forum with this question, yes if it indeed is true that Naruto was licensed in North America, ANBU will stop fansubbing the series.
Sigfa
Mņā, nu, es domāju, ka DB turpinās...

Smagi, smagi... žēl, ka tā.

Izskatās, ka DB ir uzd*rst uz to, ka naruto licenzēts. To varat apstiprināt viņu mājaslapā.
deBUGa
Nja taa jau vish i ar to licenzeeshanu... itkaa licenzeets/nelicenzeets variants mainiitu piraatisma faktu...

Un taa vish i ar tiem "elitaarajiem" suberiem... kaa jau ieprieksh shajaa threadaa mineeju:
"nekad navar zinaat vai suberi nepaarstaas subot sho seriaalu kautkur viduu."
Shinobi-sama
[10:45] * Now talking in #animeone
[10:45] * Topic is '"Naruto" = 3 min ban | AnimeONE .: Releases: GSD 17 [5132DD8C] Recruiting: Translators & QC'ers @ #aone-recruit BT: http://a.scarywater.net/aone/, http://bt.point-blank.cc/, http://www.gotwoot.net/torrents.php XDCC: http://xrl.us/aonex OR http://aone.anime.biz.ly/ Naruto Licensed, not dropped. Check GotWoot forums for info.'
[10:45] * Set by den628!den628@peace.maker.org on Wed Feb 16 05:14:25


REFERENCEI
Spectre
Shoriits saakaas ar beediigu zinu ilgi mees te diskuteejaam laikam jau kopsh augusta ik pa laikam uzeldeeja teema NARUTO LICENCEESHANA nu tas jauir reality .......... bet nekas AONE nav ar pliku roku nemama happy.gif
kaarleens
RESPECT Aone
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.