Help - Search - Members - Calendar
Full Version: anime ciiniitaaji
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ONIX
Ne iisti Anime stilaa, bet aziaati tik un taa.
image
image
Puma
blink.gif
image
Yume
image
Shinobi-sama
Ta sstrokji nav biku par leilu tam, meiteenam ? nokuras anime stas ir.. nekaadi nevaru atcereeties
Yume
Heh, Shinobi.. tas stroķis ir vispār nepareizs.. nakoi viņam ir optiskais mērķētais, ja tas ir automāt.. viņa sev tak aci izsitīs, ja skatīsies tajā kad šaus.
Unbja labi papēta tad tur visādu lieku detaļu tā ka viņam jāsver būtu kilogrami 30.
A ni kuras animes nezinu.. es vienā mailinglistā dabūju.


UPD: lai nerakstītu jaunu postu.
Es par šito lietu referātu pagaišgad rakstīju.. un dabūju ar īstām lietām paspēlēties. tāpēc nevajag man teikt cik ļoti viņš ir pareizs.
Bet ok, tēma nebija par to.
Shinobi-sama
QUOTE(Yume @ Nov 13 2004, 14:24)
Heh, Shinobi.. tas stroķis ir vispār nepareizs.. nakoi viņam ir optiskais mērķētais, ja tas ir automāt.. viņa sev tak aci izsitīs, ja skatīsies tajā kad šaus.
Unbja labi papēta tad tur visādu lieku detaļu tā ka viņam jāsver būtu kilogrami 30.
*


Draudzeniit tu sheit sarunaaji vistiiraako sviestu strokjis kak raz ir pareizs un cepuri nost tam kuram kursh izziimeeja to? spriezhot peec izskata tas vareetu buut "sg" austrieshu strokjis, pusautomaatiskaa assault/sniper rifle ar clip size 20-30 nevar iisti saprast peec chauliishu lieluma,bet var jaubuut ka taas cauliites ir biku paarspiileetas.. paareejos tehnisko parametrus gan es nemaaceeshu pateikt, jo galugalaa nesmu nekaads specs, bet kaut ko tomeer sajeedzu ... varianti ir 2 vai nu tas meiteenam 12 gadi un jamaa panjeemsu "kaut ko lielu un speeciigu" vai arii jamaa ir panjeemusi shaa ierocha versiju kas doimaata milzhiem tongue.gif

P.S. ja nu tomeer kaads zin no kuras nimes tad ir .. tad gribeetu iechekot tongue.gif
ShinChan
Atļaušos apsāubīt to, ka stroķis ir "pareizs". Varbūt tas ir domāts kaut kam, bet ne jau cilvēkam. Kājās stāvot šo agregātu praktiski nav iespējams litot, jo laidne ir kaut kur ellee ratā no gaiļa, tā ka nav pret ko šo uzparikti balstīt, protams, ja vien mēs neuzskatām par normālu situāciju, kad katrā rokā var turēt pa "lielgabalam" un droši zvetēt apkārt nesagaidot nekādu atsitienu (a la Melnnnēģera un Stallones muuvji). Kaut kā viņu varētu pielāgot vienīgi stacionārai lietošanai, bet nekas uz to nenorāda. Neesmu iipashi pētījis šaujamos, taču šis man liekas reti nepraktiski uzbūvēts, pie jau minētajiem trūkmiem var piemetināt arī to, ka aptvere un tēmeklis ir novietoti tā, ka to izmantošana ir apgrūtināta. Kopumā visu cieņu māksliniekam, taču tas ierocis dabā nav lietojams.
Shinobi-sama
QUOTE(ShinChan @ Nov 13 2004, 15:32)
Atļaušos apsāubīt to, ka stroķis ir "pareizs". Varbūt tas ir domāts kaut kam, bet ne jau cilvēkam. Kājās stāvot šo agregātu praktiski nav iespējams litot, jo laidne ir kaut kur ellee ratā no gaiļa, tā ka nav pret ko šo uzparikti balstīt, protams, ja vien mēs neuzskatām par normālu situāciju, kad katrā rokā var turēt pa "lielgabalam" un droši zvetēt apkārt nesagaidot nekādu atsitienu (a la Melnnnēģera un Stallones muuvji). Kaut kā viņu varētu pielāgot vienīgi stacionārai lietošanai, bet nekas uz to nenorāda. Neesmu iipashi pētījis šaujamos, taču šis man liekas reti nepraktiski uzbūvēts, pie jau minētajiem trūkmiem var piemetināt arī to, ka aptvere un tēmeklis ir novietoti tā, ka to izmantošana ir apgrūtināta. Kopumā visu cieņu māksliniekam, taču tas ierocis dabā nav lietojams.
*


hem kakraz proporcijas ir pareizas .. voit tikkai meiteens ir par mazu shim strokjim.. tu esi dziivee redzeejis "stayer AUG" austrieshu assault rifle, viena no preciizaakajaam assault rifle kaadas ir, tad sapratiisi ka viss tur ir pareizs.... iesaku noskatiities"gunslinger girl"-seichi fansubs manuprataa labs gabals kur preciizi iziimeeti ierochi.. un sapratiisi ka es te "ledu negrauzhu"

ja grib piesieties "scope" tad vieniigaa problema ir ka vinjsh ir bisku par tuvu sobram tobish 1.5 reizes augstaak vaidzeeja
ShinChan
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 13 2004, 15:41)
hem kakraz proporcijas ir pareizas .. voit tikkai meiteens ir par mazu shim strokjim.. tu esi dziivee redzeejis "stayer AUG" austrieshu assault rifle, viena no preciizaakajaam assault rifle kaadas ir, tad sapratiisi ka viss tur ir pareizs.... iesaku noskatiities"gunslinger girl"-seichi fansubs manuprataa labs gabals kur preciizi iziimeeti ierochi.. un sapratiisi ka es te "ledu negrauzhu"

ja grib piesieties "scope" tad vieniigaa problema ir ka vinjsh ir bisku par tuvu sobram tobish 1.5 reizes augstaak vaidzeeja
*


Ok neturpināšu strīdu par lietām, kurās neesmu stiprs. Var jau būt, ka tev taisnība.
MitSuki
Smuki, Smuki smile.gif
image
smile.gif
image
smile.gif
image
zenofex
image

image
Hikaru
image
image
Hikaru
image
image
image
Kenshin
atsauksim pagaatni laugh.gif *topiku no dziileem izvilksim... *

image
imageimage

asamashii ritori banpaia
image
image
image
Kikumi
Zobens rokā ir, tad jau cīnītājs...
Starp citu no Cowboy Bebop... cool.gif

image
Yume
Hehe, nu OK Vicios'u var uzskatīt par gana lielu cīnītāju.. vienīgais ka šī ir ne visai raksurīga bilde viņa cīņas stilam. biggrin.gif
ShinChan
image
kaut kas nešķīsts tajās sarkanacainajās tomēr ir...
image
Hikaru
image
image
sandzi
image
image
image
image
Ghoul
Forsha mantinja:
image
asamashii ritori banpaia
kuroneko forshs
sandzi
image
image
Puma
huh.gif
image
sandzi
image
Ghoul
Nu nav gluzi anime bet ziimeejumi ir forshi......... atteelots tajos viens no slavenaakajiem fantasy varonjiem Drizzt' Do' Urden:
image
image
Yume
Uuu, tumšie elfi...

Nja, nu es patirpināšu RGVeda's tēu.
image
SheWr
Escaflowne!
image
image

Un kur nu bez pasha Escaflowne

image
Nuin
Daži no Onepiece.
image
image
image
image
Kikumi
Wow! Niko (Nico Robin; OP) ir uberkruta! smile.gif

image
SheWr
Man Niko Robin ne paaraak, labaak tad Sanji!

On Topic: Nebeigshu ar savu Escaflowne!
image
image
image
image
-kumori-
Luk tas ir visssssssss sexigakais kareivis visaaaaa pasaule!!!
image
Nuin
image
image
image
Yume
QUOTE(MIMI @ Feb 12 2005, 20:47)
Luk tas ir visssssssss sexigakais kareivis visaaaaa pasaule!!!
*


Uuu, Kira, bet nez-cik nu viņš "karēvis", palasi mangu... Luciferam ir savi principi. biggrin.gif
Hehe, bet Griffith arī ir viens smuks chars.
image
-kumori-
Nju man ir pilnigi vienalga vai vins ir kareivs vai nav... Galvenais ka ir super izskatigs... Tas zobens ir tikai otrshkiriga lieta biggrin.gif
ShinChan
image
P.s. Dažam labam attēli ir baisā kvalitātē.
sandzi
...... smile.gif
image
Righorn
Šis ir riktīgais!MIMI Kira Sakuya nestāv līdzi Setsunai! (nejua seksiiguma zinaa)
image
sandzi
imageimageimage
imageimage
-kumori-
QUOTE(righorn @ Feb 18 2005, 15:12)
Šis ir riktīgais!MIMI  Kira Sakuya nestāv līdzi Setsunai! (nejua seksiiguma zinaa)
*


Setsuna ir mixtais!!!! To pat pec ANIME vareja redzet... Vins labak ar savu masu njemas wacko.gif Un vins ir blondinitis... Tas tieshi liecina par to, ka vinam nav viss kartiba biggrin.gif
image
Yume
Emm, cilvēki, ko jūs pēc anime spriežat, mangu palasat un sapratīsiet ka viņi abi nav nekād svētie bruņinieki.

Hehe, ek, bet kāda tur Yoh bilde, Shaman kind ir forš. happy.gif
sandzi
...... laugh.gif
image
image
Righorn
Vins vismaz ir kaut kas nozīmīgs iznemot sakuju kurs kluuust par dalu no lucifera
nesaskati līdzību" unsure.gif
image
bet sis ir arii viens no augstaakaas klases huh.gif
image
-kumori-
QUOTE(righorn @ Feb 23 2005, 16:51)
Vins vismaz ir kaut kas nozīmīgs iznemot sakuju kurs kluuust par dalu no lucifera
nesaskati līdzību" unsure.gif
*


Zinu, zinu... Tikai Sakuyam tad raxturs mainas... image Bet ta... VINI ABI IR GANDRIZ PILNIGI VIENADI!!!! biggrin.gif
Righorn
man tas likaas stuulbi! jo sakuya tak bija tik stiliigs ! un vina zobens ar kuru vins nogalinaajaa aleksielu samuraju laikmetaa! zeeelll sad.gif
Kikumi
I have found my love for One Piece again! laugh.gif

image
image
image
image
image
image
Righorn
laugh.gif
image
image
image
Righorn
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif tongue.gif biggrin.gif dry.gif sad.gif mad.gif wink.gif ph34r.gif rolleyes.gif cool.gif unsure.gif ohmy.gif blink.gif huh.gif
X_Kamui
wink.gif Hmff... nu labi... righorn ka redzu X fans - hehe atbalstu laugh.gif smile.gif
Re kur Fuma ar savu "bandu" laugh.gif
image
hihihi un Kamui....
image
image
baseboalbatboy
QUOTE(CryRat @ Feb 21 2004, 02:12)
QUOTE
Nu vai tad man vieniigajam jaierosina topici ?
nu nav jau jā... bet kaut kā gaidīju... smile.gif

nezinu kas tas tāds viņam rokās ir... bet pieņemu ka ar to var kādam labi iezvelt... heh...
*


A tas tad kad viņš iepinies nepatikšanās viņš to hļurpaku šupina no vienas puses uz otru un kamēr pretinieks aizņemts šis aizbēg(bet bikses neizskatās diezko ērtas lai ar tām skrietu) nu tad viņš noteikti ar to kādam belž.

Nu šitiem arī te vajadzētu iederēties...
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.