Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Angels
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Roze
Liekas ka shitais kaut kur saitaa jau ir bijis.. bet nu lai aptuvenu saprastu shiis sadaljas jeegu ieposteeshu veelreiz..
Saiko
...

user posted image
Roze
Mmm galvas rota (stiipinja) ir forsha =]
Saiko
angel like - isn't? smile.gif
volzha
Vo šis ir mans mīļākais eņģelis. Ne jau pēc smukuma, bet pēc stila.
Bilde.
kaarleens
shitaaa meitene man kaadu meenesi nostaaveeja uz desktopa taga ciya nevainiigaaka staaav
user posted image
kaarleens
ziemai atbilstosha beibe ko var uz desktopa uzlikt rolleyes.gif
user posted image
CryRat
neona enģelīts... vai... kaut kas cits ar spārniem un jauku seju smile.gif
CryRat
un tāpēc ka... ne visi enģeļi ir jauki...
Saiko
pēdējā bildīte ir sweet happy.gif
CryRat
QUOTE (Saiko)
pēdējā bildīte ir sweet
enjoy... ir man vēl daži dark enģelīši tikai bez asinīm gan...
Roze
Eueueueu veel kaut ko shitaadu!
CryRat
QUOTE
Eueueueu veel kaut ko shitaadu!
as u wish... ne gluži anime bet...
CryRat
jau teicu ka asiņainu vairāk nav...
CryRat
dark gan vēl daudz...
CryRat
mazliet ecchi wink.gif
CryRat
ir jau vēl šis tas bet pietiks floodot... nobeigumā kaut kas skaistāks...
Rob_X
Engeliishi jau ir jauki, bet KAA PIELIKT IMAGE ?? kad lieku klaat vinsh saka ka errors. plzz help!
CryRat
QUOTE (Robik)
KAA PIELIKT IMAGE ?? kad lieku klaat vinsh saka ka errors. plzz help!
a kas par err ? nu es vienkārši [Browse...] un [Add Reply] un nekādu err nemet ārā... tikai ar [Preview Post] gan nerāda...
Roze
..
Roze
..
CryRat
otrā bildīte virs mana posta - sw33t happy.gif

te vēl viena no tā paša autora ( laikam ) ...bez spārniem gan... bet ne jau visiem enģeļiem ir spārni wink.gif
Roze
No shitaas seerija sir veel (aizejam gan uz neengjeljiem bet pienjemsiem ka tie ir kritushie ar lauztiem spaarniem)
Roze
..
Roze
..
Roze
..
CryRat
njā... interesantas... btw viņas ir no Nocturne

ja ir kāds Dizzy fans ( kā es happy.gif ) tad varu vēl dažas bildītes iepostēt... kaut gan reti kura ir baudāma... savukārt ja kādam ir viņas bildītes tad gribētu redzēt wink.gif
Roze
..
karlik
ninja girl
n00b
AK TU DIES! KARLIK TEV 10BALLES PAR SHO
es aizies uz tualeti wink.gif
kaarleens
veel viens angjeliitis no maniim rolleyes.gif
Rob_X
Vot shitaadu erroru raada : Sorry, dynamic pages in the [IMG] tags are not allowed
Mosh es netaa ievietoju image ?
CryRat
QUOTE
Vot shitaadu erroru raada : Sorry, dynamic pages in the [IMG] tags are not allowed
huh... tu esi pārliecināts ka tu mēģini pievienot bildīti nevis web lapu ? neliec ar [IMG] liec ar [Browse...]
Rob_X
Es nekur neredzu Browse pogu... Mo6 paskaidrosi tuvaak ? =/
CryRat
wink.gif
Saiko
CryRat, tāda iespēja ir tikai adminiem ( kā izskatās ) tāpēc mums pārējiem - mirstīgajiem ir jālieto [IMG] tags smile.gif
Robik mēģini rakstīt [IMG ]http://www.anime.com/angel.jpg[ /IMG] tikai bez atstarpēm un protams ar savu linku - domāju ka vajadzētu strādāt unsure.gif
Roze
Cryrats kjeras pie galeejiem liidzkljiem biggrin.gif

Neeneenee iespeeja ir visiem (man vismas taa liekas) pat neregjistreetiem useriem ieksh Art sada;jas Uploadeet bildes.. Protams ja Invision bord nav nolaidis gljuku
CryRat
QUOTE
Neeneenee iespeeja ir visiem (man vismas taa liekas) pat neregjistreetiem useriem ieksh Art sada;jas Uploadeet bildes..
nea... es skatījos... nu jā forumam ir atļauts uploadot bet Chuunin grupai POST: Max upload file size (in KB) ir 0 smile.gif tur tā lieta...

jābeidz šhitas topiks man sāk trūkties skaistu enģelīšu smile.gif šitas vēl i labs...
Roze
Oj paldies par noraadi.. Tagad tas ir labots..
Ir idejas naakoshai teemai (mans variants black & white) ..?
CryRat
QUOTE
Oj paldies par noraadi.. Tagad tas ir labots..
np... nu ta visi tagad go go go ! a to gandrīz tikai es un Roze posto bildītes sad.gif

QUOTE
Ir idejas naakoshai teemai (mans variants black & white) ..?
hmm... B&W man būs stipri maz... es biju domājis kaut kādu Weird ( dīvainu un neparastu bildīšu ) topiku nu teiksim meitene ar izspūrušiem matiem, izbrīnītu skatu uz sejas, vienā rokā tur eglīšu dekorējamo bumbiņu otrā maisiņu ar ūdeni kurā peld ziftiņa laugh.gif nopietni man tāda bildīte ir... va arī Extreme Cuteness topiks... bet gan jau derēs jebkāds smile.gif
Batou
bet tas tak ir jauki ka CryRats un Rozes kungs posto biggrin.gif
pasham nav bilzhu un ja arii dazhas ir tad mans uploads sako un jaagaida stunda kameer bildi var ielikt sad.gif

erm, nevareetu topicu par efektiigaako kadru, labaako 3d vai 2d, nu kauko taadaa garaa?
Rob_X
Yee ir File attachments !! nu ta es te engeli iemetishu biggrin.gif
Saiko
... the same? or maybe smthng completely different?
alt
nez vai shii arii te iederaas wink.gif
CryRat
te ar kaut ko iepostosim... enģelīti ar plasmasas spārniem...
Roze
Viena no reālajām animēm par eņģeļiem - Haibane Renmei
Rob_X
Hehehehe....
ShinChan
Man visvairaak simpatizeeja tiesji tie dark and blood engelju varianti, simpatizee taa gotiskaa vampiiru padariisjana ph34r.gif Paldies visiem, kas atrod par iespeejamu iepostot savus labaakos atteelus, ticu ka daudz datoru ieguva jaunus desktop atteelus.
alt
vinjsh
alt
;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.