Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Similar
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(GameMaster @ Aug 23 2006, 01:26) *

Eh.. lai kā arī man nebūtu vēlmes iepostot japāņu variāciju par savu fizonomiju, kaut kā nav sanācis uzdurties matainam, ar bārdu noaugušam čarakterim, kura mūlī perfektā harmonijā sadzīvo gadu gaitā aizdzerts skatiens un gaumīgas brilles. Vot neraža. Te tev nu bija jap'u plašā fantāzija.

Ja nu kāds neviļus pamana - let me know.

IPB Image
Ragana
Nezinu, kāpēc, jo es galīgi līdzīga neizskatos, bet brīžiem jūtos līdzīga... un varbūt arī esmu.
IPB Image
It sevišķi bieži esmu šādā garastāvoklī...
IPB Image
IPB Image
Vispār, neliela līdzība ir - man ir gandrīz tikpat pinkaini mati kā viņai...
Kaede
IPB Image

-> viņai līdzinos pēc matu garuma un sakārtojuma un kkas sejā arī ir no manis.

IPB Image

-> Ringo līdzinos, jo arī man ir identiskas brilles, bieži ir līdzīga matu krāsa un visp, nu kkas mums ir kopējs.

smile.gif
undux
skatījos, brīnījos. Nevaru neko līdzīgu sev atrast. A varbūt es nemāku meklēt. Kas to lai zina?! ā un vispār vai animē var būt chari ar dzimumzīmi uz vaiga?
Silhouette
QUOTE(zeloco @ Sep 5 2006, 19:51) *


biggrin.gif bet ja nopietni, tad taa gruuti pateikt kam... :/ Ir teikts, ka esmu liidziiga Hinatai, bet man taa pavisam neliekas...


IPB Image
Man šī šķita līdzīga. Bet es jau Tevi vien pa tumsu esmu redzējusi. biggrin.gif

Un te vēl divas Shaisukīgas meitenes:
IPB Image
IPB Image
Storm
Neuzdrosinos neko likt jo man nav iisti skaidrs kaa es izskatos vai uzvedos XD Bet topikam buutu daudz lielaaka jeega ja kaads izveeleetos random objektu un visi liktu bildes kam shameejais liidziigs. Objektiivaaks viedoklis un interesanti XD
Tigra2
QUOTE(jurc @ Sep 6 2006, 23:50) *

Piemēram, tu man liecies līdzīgs šim te:
(nelīdzīga bilde)
biggrin.gif:D


Nā, edg liekas galīgi savādāks. šodien skatījos Sailor Moon un ieraudzīju vienu charu, kas acu mirklī likās - edg!
Iedomājamies: Katru dienu edg sēž un programmē un tad, kad pienāk vakars viņā atmožas mežonis -

IPB Image

viņš lec un bizo apkārt pa veikaliem un tēlo zorro kosplejotāju, cilvēki neko nenojauš, jo domā - kārtējais programmētājs...
Bet edg nav parasts zorro-kosplejotājs, edg laupa jaunu meiteņu enerģiju

IPB Image

Un pēc tam viņš tādu jaunu meiteni iebāž kādā pārģērbšanās kabīnē un pats fiksi aizmūk uz mājām,

IPB Image

lai jauno evil enerģiju liktu lietā programmējot >:B

IPB Image

Tenma
mans šābrīža vizuālais noformējums gaužām apzināti nāk no šīs būtnes:
IPB Image
IPB Image
diemžēl šim Final Fantasy nebija animes sad.gif
Misa
manuprāt nedaudz atgādinu šo te
IPB Image
bet kleitiņas man tādas nav... kaut gan, gribētu ^^
Ayumi
QUOTE
bet ja nopietni, tad taa gruuti pateikt kam... :/ Ir teikts, ka esmu liidziiga Hinatai, bet man taa pavisam neliekas...

Nekur vēl neesmu redzējusi kādu anime čaru, kas patiesi būtu līdzīgs Zeloco biggrin.gif Hinata imho patiešām nav līdzīga. Zeloco - the one and only.xDD
IN`KO
Es neesmu tik daudz anime`s redzejis lai vareetu kaadam noteiktam personaazham sevi pieliidzinaat.. Ja nu te ir kaads pieredzeejis anime pazineejs kursh vareetu to izdariit, tad foto var redzeet manaa personal info rolleyes.gif ..

P.S
Jau ieprieks Paldies wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.