Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Janots
blink.gif nu tad .... mana maza galerija... nav arii nekas iipashi skaists, bet gribaas dzirdeet arii citu cilveeku domas...
Click to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachment Click to view attachment
Ghoul
Teikshu, ka ljoti labi!!!!!!!! Pirmais gadiijumaa nav fan arts par Quistis Trepe????? Man patiik otrais!!!!! Treshajaa acis tieshaam nav sanaakushas, ceturtais man patiik vislabaak, piektais ir forsh, tev diezgan labi sanaak kraasoshana !!!!!! Turpini !!!!!!!!!!
yorsa-kun
Manupraat, vislabaak sanaacis pirmais darbs, sevishki patiik matu detalizaacija. Peedejais izskataas buutu normals ja nebuutu tas kraasojums, tur neko no sejaam un detaljaam nav iespeejams saredzeet, manupraat, paaraak daudz melnaa, bet kopumaa ok.
Janots
thanks par visu, bet pirmais ir manas draudzenes portrets, treshaja iipasha elfu rasa ar tadam aciim. peedejais ar man liekas paarak daudz melna, bet bija druums noskanojums... bet thanks!
Ghoul
QUOTE(Janots @ Aug 25 2005, 18:27)
thanks par visu, bet pirmais ir manas draudzenes portrets, treshaja iipasha elfu rasa ar tadam aciim. peedejais ar man liekas paarak daudz melna, bet bija druums noskanojums...  bet thanks!
*


Ziimeejumi Superiigi, bet pirmais ziimeejums tieshaam atgaadina Quistis Trepe no FF8 :
image
image
image
Janots
hmm.... tieshaam. Bet es par taadu pat nebiju dzirdejusi...
Kima
man patiik tavi darbi, tomeer shurtur skatoties ziimeejos, shkjiet mazliet shkjiibi...un piekriitu, vislabaak tev ir sanaacis 1. ziimeejums, 2. ar labs, tik rokas ir pa mazu kjermenim, ne?Patiik ka tu kraaso, kas man nekaadi nesanaaca...Malacis
Tigra2
Man visvairāk patīk pēdējais zīmējums, tas ir izkrāsots ļoti skaisti.
Kagome
man jaapiekriit, piermais ziimeejums tev sanaacis vislabaak smile.gif . manupraat biski vajag piestraadaat pie seju ziimeshanas, bet taa zimeejumi tieshaam ir labi.
Janots
pirmais ziimetais ar Adobe Photoshop... skiibs... dry.gif
yorsa-kun
Tieshaam pirmais blink.gif?? bet baigi forshi sanaacis, MALACIS^^
Kagome
tagad vispaar nav ko teikt par 1. ziimeejumu. tieshaam malacis smile.gif
Tigra2
Kolosāls backgraunds! Atgādina pavasari. smile.gif
Janots
thanks par komentaariem! smile.gif kadas domas par naakoshaam... man: wacko.gif taa es trakoju dzimshanas dienaa...

puukim gan stulbs purns... dry.gif
Ghoul
Met shitos pa taisno Fantasy!!! topikaa!!!!!! smile.gif Superiigi ziimeejumi!!!!!!!!!!! Puukja purns Rullee!!!!!!!!
Kima
ha!Tas izskataas piemiiligi nevis baisi! happy.gif
un tik un taaa, otrajaa ziimeejumaa...hmmm, kaut kas....shoreiz nav shkjiibs, bet shkjet tomeer proporcionaai nevisai pareiz, bet nejau augumaa, bet kaut kaadaas mazaas detaljaas...piem. rokas...un acis shkjiet ir pa tuvu...
es tavainojos, ja tev nepatiik taada kritika, bet patieshaam gribaas ieraudziit laut ko labi no tevis, jo tu jau pieraadiiji, ka vari (ar 1. ziimeejumu), taapeec tagad es peikasiishos!!!! laugh.gif
Janots
nu vispaar es ar gribeeju lai cilveeki izsaaka savas domas un kritiku, lai es vareetu izlabot savas kluudas... thanks par visu!!! wub.gif
nu tad arii jaunie ziimeejumi. Lineart & kas sanaaca beigu beigaas.
pinksakura
fantastsiski zīmējumi...1postā 2 zīmējums man neīpaši patika acis....bet tā nav par ko piesieties...
Janots
Thanks!!! Lai gan man liekas ka kluudu ir vairaak. nez... nepatiik man savi ziimejumi dry.gif kaut kaadi vini ir baigi plakani... un vel anime stils...
Click to view attachment
nu... pabeigts vinsh nav... un laikaam ar nebuus...
I'm yellow alien!!!
Click to view attachment
arii shodienas darbs. stundas garlaiciigas!!!!!
yorsa-kun
Tas gjiimitis ar to masku man patiik, un sanaak tev NORMALJAUSKAS^^Uj taa nav laikam maska WUPSI:P
AmnE
gliishi, glishi, bet tikai tam citplaneetietim vinja kreisaa(no muusu puses labaa) tongue.gif kaaja taada diiwaina!! bet taa man jau baigi patiik!! smile.gif
Tigra2
Nesaprotu kā var uztaisīt tik smukus backgraundus, es tā nemāku.
Janots
un kaa jums shis? Taa vispaar ir tikai skice. Laiks : ar 10 min...

Dog Lady, lai gan par ko tik vinju neuzkatiija citi...
Click to view attachment
aivvv
baigais respekt par to dzelteno citplaneetieti biggrin.gif
tam bij krutaas peedas he he

taccu poaareejie man kaukaa neaizkker ja neskaita to pirmo meiteni kad tu vinnai piekiki kraasas...
Janots
tomeer izkraasoju...
Click to view attachment
shis kaut kur nociepts, tik tas otrs nebija kraasains... smile.gif
Click to view attachment
yorsa-kun
Tas peedejais laps neskatoties uz to ka kraasots ar ziimuli, sanaacis sameeraa pat pievilciigi.
Kagome
tev labi sanaacis peedeejais, kljuudas arii it kaa nemanu, taa tik turpini biggrin.gif
Tigra2
No visiem visskaistākais ir pēdējais, viņa ir kā aizsapņojusies.
Janots
sho es tomeer ar izkrasoju! laugh.gif biggrin.gif
image
shis ir viens no maniem miiljakajiem darbiem! 100%nebus pabeigts... sad.gif unsure.gif bet skice gan bija piemiliiga...
image
Janots
kaut kas lidzigs mangai... man liekas. ph34r.gif ..
image
AmnE
OMG un tu to pati bez nekaadas noziimeeshanas uzziimeeji?? blink.gif taadaa gadiijumaa man nav ko teikt.. lieliski!!! huh.gif
Janots
paldies!! es tieshaam nekur nenoziimeeju!!
Ghoul
blink.gif njaa peedeejais ir SUPERIIGS!!! nav ko teikt, perfekti!!! biggrin.gif
EndlessReality
Skaisti, tiešām izcili... Respect. Kur tu mācījies?
Zīmēt, es domāju.
zeloco
QUOTE(Janots @ Sep 20 2005, 15:33)
sho es tomeer ar izkrasoju!  laugh.gif  biggrin.gif
image

*



QUOTE(Janots @ Oct 10 2005, 14:03)
image
*



Shie divi - <3<3<3 wub.gif
Janots
thanks!!! wub.gif wub.gif wub.gif es visus juus loti miilu!
es nekur nemaacijos, tik agraak paarziimeeju multenju varonus. tagad bez jebkaadas paarziimeeshanas varu uzziimeet!
Janots
laikam mans vislabaakais darbs... Vinu sauc Shaomina Rekkij, mana pasa izdomaata varone tongue.gif
image
AmnE
baigi smuki.. Man tieshaam, patiik, bet vai nav viduklis bish par tievu, vai taa vajag buut?
Tigra2
Pēdējais super tikai kreisajai rokai nevajadzēja tos pirkstus kopā, man ļoti patīk, atgādina vienu bleach charu
Ghoul
vaaks, ir labi, tik seja man nepatiik, bet kljuudu nav, visu uzlabo tas, ka ziimeejums ir labi izkraasots!! smile.gif
Janots
kadreiz fanoju par Sailor Moon
"Mercury's memories"
image
Janots
es te ta redzeeju ka Sailor Moon daudziem nepatiik... nu lab, kas par shiem sakams????
image
image

nitra
wow, baigi labi! Smuki izkrāsots wink.gif
Tomoko
Tev ir ljoti skaisti ziimeejumi! Cepuri nost! (tikai man jau vinja jau sen pazudusi tongue.gif ) Saki man, kur tu TAAAA esi iemaaciijies ziimeet???? Pamaaci man!! smile.gif
Aaa, un jaa, paldies par Happy Halloween! tongue.gif
Janots
mazais eksperiments ar draudzenes focheni tongue.gif tongue.gif tongue.gif
image
Sushi
Hahaa! Labs eksperiments ar labiem rezultaatiem! laugh.gif
Vinjai baigi daudzkas tur samikseets! biggrin.gif
Kaede
Te jau vairs nava bazara! Iistens talants!!! smile.gif
Es pat nezinu, ko pasiic. Burviigi.
iewucis
....vvipara jau ziimeejumi labi.., jo tazjus no tiem pat ar roku neuzziimeetu kur nu vel uz datrora.......njaa apeedejais tieshaam jociigs izskataas... blink.gif
p.s sailormoon ir laba wink.gif
Red Devil
Wow ... nav ko teikt... man ir tikai viens jautaajums ar ko un kaa tu kraaso bildes??
Janots
lineart - zimeets ar parastu melnu pildspalvu, bet kraasots Adobe Photoshopaa CS2, fochenes ar uz Adobe P taisiitas
image

image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.