Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Janots
pirmais oficiallais darbs ar palnshetes paliidzibu IPB Image
Mimi
kur tu dabuuji plansheti? cik maksaaja? es arii gribu!! biggrin.gif
p.s. par darbu - patiik acis un luupas, vieniigais mazliet ar taam rokaam netieku skaidriibaa...
Janots
Galerija Azur "bmsmegapolis" par 144.90 planshete rulle!!! wub.gif
Mimi
ph34r.gif opaa cik daargi... leetaak tur nebija sad.gif?
Janots
nezinu, bet jaabut. paskaties bmsmegapolis.lv pie klaviatuuras&peles
bet nu dargakam ir labaaka kvalitaate
Janots
oops pavisam aizmirsu
ar sho keepajumu taalak ir veerts straadat?IPB Image
reaalais tikaj linearts. robezas tik tak lai buutu
Cilveeks
QUOTE(Janots @ Jan 30 2007, 18:35) *

oops pavisam aizmirsu
ar sho keepajumu taalak ir veerts straadat?


jaaaaaaaaa pavisam noteikti gribu redzeet izkraasotu.. happy.gif
Janots
IPB Image huh.gif they all died inspirit by 2003 gada notikumi (neprasiet kadi)
kahi
vat ze heck? meitene ir smuka, bet tas izskatās pēc kaķa un gaiļa krustojuma. labā roka kaut kāda ne tāda, bet krāsas kā vienmēr nevaru beigt apbrīnot.
Janots
vienk pikcha
IPB Image
Janots
IPB Image
Janots
nevisai komiksu stils ph34r.gif
IPB Image

ph34r.gif
IPB Image

vienk niekojos ar plansheti
IPB Image
kahi
galva bišku vierd un loka pieguļ dīvaini. bet nevisai komikss ir ļoti labs, tikai nav ne mazākās nojausmas, ko tur dara meitene sarkanā.
Misa
komiks ļoti jauks, man patīk tie koki un tas kā krīt drēbes. Bet ko tur dara tā ar sarkano džemperīti? Man patīk arī tas putniņš ,pēdējajā ,nedaudz atgādina to, kas bija pokemonos ^.^ Jā un acis arī ir skaistas. Tikai nezinu kāpēc, sejas kopskats man nepatīk.
Janots
taa meitene sarkanaa dusmojas... tongue.gif tas viss vel nav iisti pabeigts, dialogi veel bus tikai angliski, laikam...
metaphor
cool. happy.gif visaadi paardabiski speeki., komiks... biggrin.gif
Janots
pedejais pabeigtais baigi dauzd kluudu
name: ULTRAVIOLET
time: about 17 hours
tools: wacom tablet & AP
tongue.gif
IPB Image
Saint_one
Man patīk smile.gif supā vienīgi, tas deguns izskatās tā itkā tur kāds ar skaupeli būtu nedaudz palabojis un uztaisījis viņu plakanu un vairāk līdzīgu taisnstūrim. unsure.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Kāsot jau tu māki, bet godīgi sakot tavi pēdējie februārī liktie īsti nepatīk. It sevišķi jau krīt acīs nedabīgi izteiktā matu līnija.
exile
Peedeejaa darbaa, jaa nebuutu vaacinji uz kruutiim un sapampushi celjgali, buutu tiiri neko. smile.gif
Ayumi
Piekrītu isai. Krāso ļoti smuki. Pie proporcijām vēl jāpiestrādā.
zeloco
ultraviolet lielisks. patiik, kaa taalaakaa kaajinja pazuud - lielisks efekts!
Pakkun
ir ļoti smuki, ir savs stils, bet kā jau teica - tā matu līnija.
krāso ļooti smuki.
bet.. par ultraviolet.. nu kāpēc tev transvestīts bija jāzīmē? sad.gif izdomā tač veci vai meiteni zīmēsi biggrin.gif vēršu jūsu uzmanību uz pleciem(torsu vispārībā) un gurniem. aaaa faaaak.. viņas labais plecs vienkārši nogalina ph34r.gif
Janots
paldies visiem kas noradiija manas kluudas laugh.gif proporcijas man vienmeer klibo, jo es nekur nemacos un ziimeju no atminjas vai ar spikeri
fiksi meginaaju pielabot, vai sanaaca? vislabaak saskatams saglabaajot abus ziimejumus un laizhot peec kaartas
IPB Image
Pakkun
ir, ir labāk smile.gif bet deguns joprojām kā ar skalpeli nogludināts un miesasbūve, lai gan mazāk vīrišķīga, bet tomēr vēl ir jūtama. tā vietiņa, kur tev labajā pusē virs krūts redzams paduses muskuļa gabaliņš - tā rada iespaidu par plato torsu un pielipinātajām krūtīm biggrin.gif bet nu atstāj, būs tev skuķis ar pavairāk vīrišķajiem hormoniem miesā tongue.gif
Janots
darbins taisiits peec utravioletas iespaida, baigi nepardomaats jo skice ziimeta kulturas veestures kontroldarda laika. terrific! tikai kad jau viss bij uztaisiits ieraudziiju ka laini parak tievi un mazinot saizu pikselizejas mad.gif
IPB Image
zinu jau deguns ka pielipinaats un ar vederu sazin kas, ka ar plaukstas par mazu dry.gif

P.S. mekleeju kadu skici uzzimeet, pashai galva nestrada... ya tormoz......
tongue.gif
Saint_one
atkal deguns, kādēļ tu zīmē tā itkā tur kāds dakteris būtu kārtīgi ar skaupeli nolaidis un šoreiz arī viņš ir par platu!
Un par vēderu varu teikt vienu, viņai steidzami ir jābrauc un jāārstējas no anoreksijas tongue.gif.
Par proporcijām nepiesiešos, jo pats no viņām neko nezinu un man viņas arī liekas uz visa pārējā fona diezgan nesvarīgās rolleyes.gif
Mimi
Galva, I mean, seja, man nepatīk. Izskatās tāda kā uzstiepta.... Dunna.
Bet patīk drēbju ēnas. happy.gif That's gut.
Ayumi
Lielākā daļa no taviem zīmējumiem s**. Krāso tu samērā labi, bet sorry, tas nav pietiekami. Nezinu ko tu Sensejos dari.

Meitene daudz pa tievu. tas speciāli?
Kikyou
QUOTE(Ayumi @ Apr 15 2007, 19:10) *

Lielākā daļa no taviem zīmējumiem s**. Krāso tu samērā labi, bet sorry, tas nav pietiekami. Nezinu ko tu Sensejos dari.


o_ō Nevaru piekrist. Labāks jautājums būtu, ko ES sensējos daru.
Zīmējumi ir labi, lai gan stils nav īsti manā gaumē.
Tigra2
QUOTE(Kikyou @ Apr 16 2007, 23:00) *

QUOTE(Ayumi @ Apr 15 2007, 19:10) *

Lielākā daļa no taviem zīmējumiem s**. Krāso tu samērā labi, bet sorry, tas nav pietiekami. Nezinu ko tu Sensejos dari.


o_ō Nevaru piekrist. Labāks jautājums būtu, ko ES sensējos daru.
Zīmējumi ir labi, lai gan stils nav īsti manā gaumē.


eeeu... tu esi sensejos jo tu rullee visvairaak par visiem. :B
Bet janots, jo maak darboties ar progaam. pie tam cooliigi. happy.gif Proporcijas dazjkart nerullee, un sejas.. peedeejaa laikaa galiigi nerullee, bet ir okei, visiem gadaas. ¦J
Ayumi
QUOTE
o_ō Nevaru piekrist. Labāks jautājums būtu, ko ES sensējos daru.

Ko lielākā daļa šeit samesto te dara? Krāsot ir viena lieta. Bet ja ar proporcijām utt vēl slikti iet, tad daži te nav nemaz pelnījuši to Sensei tutulu. Domājams Sensejam jāprot GAN krāsot, GAN zīmēt.
Kikyou
QUOTE(Ayumi @ Apr 17 2007, 17:13) *

Ko lielākā daļa šeit samesto te dara?


Sēdies, divi. Dirst citiem virsū ir kruti un tā, bet šoreiz es goda vārds neredzu pamatu. Sāksim no apakšas.

Ito no Kazuki - Labs, nekrāso.
-Kai- - Labs, gandrīz nemaz nekrāso.
Forgotten*Memory - Labs.
Meistardarbi - Ok, kas pie velna, šito galeriju gan iespējams varētu pārnest uz otru sadaļu, jo tur vienkārši randomā cilvēki liek iekšā savus darbus, kas patīk...
aeOn - Labs.
kelhims - Labs, nekrāso.
Pikis - Gan krāso, gan zīmē labi, cilvēka uzbūvei ir savs stils.
Zeloco - Labs.
Xikes - Labs, gandrīz nemaz nekrāso.
dcrow - Labs.
asamashii ritori banpaia - Labs.
not_alone - Labs, arī ir savs uzbūves stils, kas neatbilst reālajam.
nitra - Labs.
Janots - Labs (lai gan man vecākie zīmējumi patika labāk), goda vārds neredzu, ko tur dažs labs ārdās.
Kikyou - Par to jums spriest, ne man, lai gan es tiešām domāju, ka es te esmu tikai un vienīgi par krāsošanu.

Protams, es bieži "sliktos" zīmējumos redzu kaut ko tādu, kas man patīk un pēc kā es izsecinu, ka cilvēkam šī lieta padodās, tāpēc varbūt es īsti nevaru spriest.
Un neaizmirsīsim arī to, ka iekš Sensei of Art galerijas ielika modi, tā kā nevajag sliktāk izturēties pret tiem, kuri pēc tavām domām te neiederās.
Janots
Tigra2
paldies *hug*
Kikyou
blush.gif paldies! lai gan uzskatu ka savu stilu vel neesmu atklaajusi
Ayumi
wub.gif PALDIES!! IPB Image kritika tiesam iedvesmo un nomaac +_+ Es arii nezinu ko daru sensejos. Visi te saliktie darbi ir "nepabeigti", jo te es prasu lai cilveeki vareetu koregeet kluudas,te ir manas skices. Neesmu jau baiga maksliniese un anime darbojos nepilnus 2 gadus

nu sis gan ir pabeigtais
IPB Image

ak ja, un shis arii. Varbuut kadam patiks vairaak
IPB Image
Alexa De Šarlote
Man patīk tavs otrais darbs labi saliktas krāsas spilkts tik spilktas ka uzreiz acīs krīt...labā ziņā domās....un otrā daļa man patīk tās meitenes apenes ka tur rakstīts kiss me man majās kaut kas tāds lidzīgs ir.... biggrin.gif
Ayumi
Da labi, nekrāso. Ur right. Bet nu mūsu domas tomēr gluži nesaskan. Daži no taviem ''Labi'' IMO nav nemaz tik labi. Blah, blah, blah. Bet nu lai paliek, mums katram savas uzskati. Neiešu nu te diskutēt tongue.gif

Man patīk Big boobs lady. Ar kreiso roku nav ok. tāda kā gumija.

Koa? Tu manu nežēlīgo kritiku neuzņēmi tik emo'īgi un turpini? Žetons tev. Nejauka kritika ir vajadzīga. Turpini savu ceļu uz profesionālu artistu.

Un pēdējā bildē meitenei krūtis pa mazu. ;D
Sushi
Manuprāt, par mazu ir tikai kreisā krūts (no viņas puses), bet to es teicu jau deviantartā. :3
Misa
Tāks pirmas man nepatiik, jo liekas nepabeigts un neizstrādāts.
Otrais arii ne, jo esmu redzējusi multeni un tur vinjas smukākas(nu tā salīdzinoši wnk nepatiik, varbuut ,ja nebuutu redzējusi oriģinālu patiktu)
Trešais gan ļoti patīk neskatoties uz dīvainajām krūtīm XD
Janots
Ayumi
sveiciens no hidden emo laugh.gif
Misa
multeni redzeju tikai paaris seeriju, zimeets no zurnaala tapec ar atskiras
pirmais ar tik skice, zimeets depresijaa vienkaarsi lai ziimet nevis tracinaat klasenes
Misa
žurnālu arii mazā māsa pērk, tā kātas ar i redzēts.
Njā zīmēt ,lai netracinātu apkārtējos ļoti labs risinājums. A ja depresijā tad kāpēc naw melns, skumjs & stuff ,m?
Janots
vienkaarsi nekad neradu ka juutos un par ko domaaju. Kad man baigi hujovo nemu tiiras in spilgtas kraasas, kad baig labi kraasas ir melnas peleekas tumshas un img pilnas ar dragoniem vampiem cuskam un visadaam riebigaam lietinaam. Zel ka labs noskanojums ir RETUMS
Mimi
Man patīk W.i.t.c.h. zīmējums. ):J
Vila un Irma sanāca labas XD
Bet kaut kas nav kārtībā ar Vilas tērpu. Tas tākā dvielis kaut kāds. Nu itkā audums pie sāniem ir savienots ar audumu pie rokām. īsāk, PĒC KREKLA NEIZSKATĀS laugh.gif nu es nemāku paskaidrot.
Sorrow
Otrjā zīmējumā sarkanmatainajai meitenei vienkārši galva par mazu.
kahi
manuprāt, tev ir gan savs stils. jā, ar novirzēm, bet big eye girls vienmēr ir tava firmas zīmē, krāsojums ir ļoti labs, neredzu iemeslu, lai tu arī turpmāk nevārītos sensejos.

patīk pēdējā rozā meitene. seja ir vienkārši neaprakstāmi burvīga.

kas attiecas uz visiem, kuri sienās klāt par sejām... vai jūs arī uz ielas ejat pie cilvēkiem ar gudri izteiktu seju un sakāt, atvainojiet, jums deguns par platu...(the same on me)
Janots
lab un ko teiksiet par sho? bija probleemas ar fonu, vai kaadam nebuutu padoma kaadu to uzzimeet?
IPB Image
Keydan
Pedeja ir sexy... in a strange way!
Saint_one
janots the best smile.gif
Vienmēr ir patikuši tavi zīmējumi:p, bet nu pēdējais ir vnk labs, tas skatiens rolleyes.gif
Tigra2
O o... tas ir tas, ko mēs no tevis gribam ^.^
Tev laikam bija optimistisks garīgais :B

Forša noskaņa, prporcijas ownz.. tā rocinja tik smalka un skaista. Sejas izteiksme. Tas tenshi no kage... >w< wub.gif
Kopumā glīši, pie tam riktiigi.... no taviem darbiem mans fav... ^.^
Tā tik turēt.

Kage no naka de Tenshi da.

Btw. ādas tonis un gaismas ir vnk... ;~;


*aizsūta virtuālos banānus*
Kikyou
Mm, šis krāsojuma veids man pie sirds iet vairāk. Tie atspīdumi uz matiem, uii... Un tas logs fonā arī man patīk.
Lai gan šo to pamanīju, neredzu iemeslu to pieminēt. Darbs ir labs, pēc manām domām.

Par fonu, varbūt sniegu pamēģini?
Misa
mmm šitais gan ir skaists. ^ ^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.