Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ji = amatieris...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ReD_FoXy
QUOTE(Tjen @ Dec 3 2005, 16:31)
Tad jau labi biggrin.gif Um man pateikt ko tev zimet vai pati improvizesi?
Ja kas man nav nejausmas ko tu varetu uzimet  sad.gif tad paliek improvizeshana smile.gif nju ko? Sarunats?  smile.gif
*


oki... gan jau...
Ghoul
nju peedeejajaa ziimejumaa, man patiik tikai sejas, sejas tev vienmeer sanaak, taads forshas.. wink.gif paareejais nav iipashi labi uzziimeets, citi ziimeejumi tev bijushi labaaki ( nu varbuut te darbojas mana antipaatija pret chibi, bet tas taa.. ). Bet nav slikti, topiku nesleedz un turpini likt savus ziimeejumus, Ok??? smile.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Ghoul @ Dec 3 2005, 16:45)
nju peedeejajaa ziimejumaa, man patiik tikai sejas, sejas tev vienmeer sanaak, taads forshas.. wink.gif  paareejais nav iipashi labi uzziimeets, citi ziimeejumi tev bijushi labaaki ( nu varbuut te darbojas mana antipaatija pret chibi, bet tas taa.. ). Bet nav slikti, topiku nesleedz un turpini likt savus ziimeejumus, Ok??? smile.gif
*


mans lielaakais kritikjis ierunaajaas laugh.gif okey okey master laugh.gif
Ghoul
QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 3 2005, 15:52)
mans lielaakais kritikjis ierunaajaas laugh.gif okey okey master laugh.gif
*


wink.gif dry.gif mad.gif laugh.gif i'll eat your soul!!!! cool.gif laugh.gif

es veeljoprojaam saku, lai tu pameegjini ziimeet kko NEchibi, kaut ko nopitnaaku...... dry.gif ehh taa meitene pedeejaa ziimeejumaa esi domaata tu???? wink.gif laugh.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Ghoul @ Dec 3 2005, 16:55)
QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 3 2005, 15:52)
mans lielaakais kritikjis ierunaajaas laugh.gif okey okey master laugh.gif
*


wink.gif dry.gif mad.gif laugh.gif i'll eat your soul!!!! cool.gif laugh.gif

es veeljoprojaam saku, lai tu pameegjini ziimeet kko NEchibi, kaut ko nopitnaaku...... dry.gif ehh taa meitene pedeejaa ziimeejumaa esi domaata tu???? wink.gif laugh.gif
*


Es paarsvaraa ziimeeju sev paziistamus cilveekus... Gadaas arii iznjeemumi... Un jaa taa tipa taakaa esmu es... rolleyes.gif
Ghoul
QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 3 2005, 19:37)
QUOTE(Ghoul @ Dec 3 2005, 16:55)
QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 3 2005, 15:52)
mans lielaakais kritikjis ierunaajaas laugh.gif okey okey master laugh.gif
*


wink.gif dry.gif mad.gif laugh.gif i'll eat your soul!!!! cool.gif laugh.gif

es veeljoprojaam saku, lai tu pameegjini ziimeet kko NEchibi, kaut ko nopitnaaku...... dry.gif ehh taa meitene pedeejaa ziimeejumaa esi domaata tu???? wink.gif laugh.gif
*


Es paarsvaraa ziimeeju sev paziistamus cilveekus... Gadaas arii iznjeemumi... Un jaa taa tipa taakaa esmu es... rolleyes.gif
*


eu, uzziimee mani, Ok???? nu luuuudzu, buus viegli man ir ljoti prasta un negliita seja, nu ok,ok,ok,ok,ok??????
ReD_FoXy
QUOTE(Ghoul @ Dec 3 2005, 20:43)
eu, uzziimee mani, Ok???? nu luuuudzu, buus viegli man ir ljoti prasta un negliita seja, nu ok,ok,ok,ok,ok??????
*


Don't play on my nervs dry.gif laugh.gif es veel padomaashu vai esi pelniijis biggrin.gif man nesanaak tik liidziigi kaa gribeetos... sanaaks veel meitene deelj taviem garajiem matiem laugh.gif
animeec
nja nu vis skaidrs, ta jau biju domajis, cik tu esi likusi tos darbus un kads ir pateicis ka kaut kas nepatik ta tu uzreiz izdoma kaut kadu atrunu nevis iemacies kaut ka citadak zimet
Nirvana
QUOTE(animeec @ Dec 4 2005, 00:54)
nja nu vis skaidrs, ta jau biju domajis, cik tu esi likusi tos darbus un kads ir pateicis ka kaut kas nepatik ta tu uzreiz izdoma kaut kadu atrunu nevis iemacies kaut ka citadak zimet
*



Kaalab cilveekam jaamaacaas kaut kaa citaadaak ziimeet, ja vinjam patiik ziimeet taa, kaa vinjsh ziimee?
Lai gan daleeji tomeer jaapiekriit - piestraadaat pie tehnikas ta kaa vareetu.
ReD_FoXy
QUOTE(Nirvana @ Dec 4 2005, 13:40)
QUOTE(animeec @ Dec 4 2005, 00:54)
nja nu vis skaidrs, ta jau biju domajis, cik tu esi likusi tos darbus un kads ir pateicis ka kaut kas nepatik ta tu uzreiz izdoma kaut kadu atrunu nevis iemacies kaut ka citadak zimet
*



Kaalab cilveekam jaamaacaas kaut kaa citaadaak ziimeet, ja vinjam patiik ziimeet taa, kaa vinjsh ziimee?
Lai gan daleeji tomeer jaapiekriit - piestraadaat pie tehnikas ta kaa vareetu.
*


pirmai daljai pat ljoti piekriitu... Nu pie tehnikas tas jaa.... eem... more practise, more pratcise ^^ gan jau ar laiku...
Sushi
Tieshi taa! Ar laiku tu iemaaciisies taa, ka patiks gan pasham, gan Sasham!
Starp citu, kkad gribeeju ziimeet otakieshus (kuriem zinu izskatu) kko arii uzskriceleeju, bet sen jau pazuda.
Negribi uzziimeet arii mani? biggrin.gif
Davai, davai, Foxy! Liec jaunos ziimeejumus!!
ReD_FoXy
QUOTE(Sushi @ Dec 4 2005, 16:27)
Tieshi taa! Ar laiku tu iemaaciisies taa, ka patiks gan pasham, gan Sasham!
Starp citu, kkad gribeeju ziimeet otakieshus (kuriem zinu izskatu) kko arii uzskriceleeju, bet sen jau pazuda.
Negribi uzziimeet arii mani? biggrin.gif
Davai, davai, Foxy! Liec jaunos ziimeejumus!!
*


es lielaako dalju vispaar neesmu ielikusi rolleyes.gif Bljaaviens man jau ir triis pasuutiijumi un es neesmu klaat kjeerusies ne pie viena... grrr... kkad jaasanjemas... peec iepseejas driizaak ph34r.gif
Sushi
Ouu... Es arii labpraat sanjemtu kaadus pasuutiijumus, jo nenaak idejas, ko ziimeet..
Bet, Foxy, ieliec kko no taa, kas tev tur ir! smile.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Sushi @ Dec 4 2005, 17:34)
Ouu... Es arii labpraat sanjemtu kaadus pasuutiijumus, jo nenaak idejas, ko ziimeet..
Bet, Foxy, ieliec kko no taa, kas tev tur ir! smile.gif
*


man skaneris nav maajaas, bet skolaa... es taa uz fikso pasuutiijumu nevaru... tikai vienreiz nedeeljaa
ReD_FoXy
Shodien saziimeeju visu ko bija luugushi... Proti Tjen (nezinu kaa izskataas so...) - chalis no avataras FF VII... Sushi - Sushi laugh.gif ... Ghoul aka S.U.D - pats savaa personaa... ( I know that Ghoul will like him self in my drawing laugh.gif )

P.S. Darbi kaut kad nedeeljas laikaa paaraadiisies pie shii posta...

Taaaaaatad....
Tjen:
image

Sushi:
image

Ghoul [ laugh.gif ]:
image
ReD_FoXy
Dazhi ziimeejumi... Vismaz baudaamaakaa kvalitaatee nekaa caur to skaneri dry.gif

image
image
image
image
Sushi
Yaaaa!! Paldies, Foxy!!! Smuks ziimeejums! wub.gif
Jaasaglabaa savaa mapiitee!
ReD_FoXy
QUOTE(Sushi @ Dec 21 2005, 01:16)
Yaaaa!! Paldies, Foxy!!! Smuks ziimeejums! wub.gif
Jaasaglabaa savaa mapiitee!
*


Nav nemaz TIK labs dry.gif Un nav par ko happy.gif
Tjen
Paldies biggrin.gif
Es ja kas skatijos uz to zimejumu un secinaju ka es esmu loti lidzigs tam tongue.gif
Jo man ir tadi pashi mati ka Kodajam no ffac
biggrin.gif
Liels paldies!!!
Aven
He hee ,smuki un miilji, man patiik! wink.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Tjen @ Dec 21 2005, 16:47)
Paldies biggrin.gif
Es ja kas skatijos uz to zimejumu un secinaju ka es esmu loti lidzigs tam tongue.gif
Jo man ir tadi pashi mati ka Kodajam no ffac
biggrin.gif
Liels paldies!!!
*


Man prieks ka jums patiik happy.gif Tas jau laikam tas svariigakais... Un tagad daavanas no jums man tongue.gif Ziemassveetki ir daavinaashanas laikas! Nu labi manaa zinjaa tas ir sanjemshanas laiks.... rolleyes.gif laugh.gif
Tigra2
Mery cristmas meitene jauka. Pat ļoti jauka.
biggrin.gif man patīk tā devil bildīte. Kā vecās anekdotēs(un tautas pasakās) - sievietes = 2xļaunākas par sātanu.
ReD_FoXy
QUOTE(Tigra2 @ Dec 25 2005, 03:52)
Mery cristmas meitene jauka. Pat ļoti jauka.
biggrin.gif man patīk tā devil bildīte. Kā vecās anekdotēs(un tautas pasakās) - sievietes = 2xļaunākas par sātanu.
*


Pfffff... Skolotaaja Shkjeele ir 10x ljaunaaka par saatanu laugh.gif
Arts
8x jo viņa ir skolotāja,bet 2x jo viņa ir sieviete.Kopā 10x.Viss saskan }wink.gif

P.S. Vajag velniņu un enģelīšu gifu. tongue.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Arts @ Dec 25 2005, 19:55)
8x jo viņa ir skolotāja,bet 2x jo viņa ir sieviete.Kopā 10x.Viss saskan }wink.gif

P.S. Vajag velniņu un enģelīšu gifu. tongue.gif
*


par to ps neiiebraucu malziet... bet esmu apjeegusi ka neko citu bez chibi nemaaku ziimeet... tas laikam mans dziives aicinaajums... nu ko - metamies prieskh manas chibi animes laugh.gif
Arts
You must be perfect!!!Es gribu redzēt ne-chibuskus charus tava mangā,sensei!!! tongue.gif

P.S(2.).Ja esi Japānā,tad runā japāniski.Ja esi Latvijā,tad runā latviski.Ja esi Otaku,tad aizveries un zīmē(neuztveriet personiski). tongue.gif
Lūdzu piedošanu par aizvēršanu. biggrin.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Arts @ Dec 26 2005, 02:00)
You must be perfect!!!Es gribu redzēt ne-chibuskus charus tava mangā,sensei!!! tongue.gif

P.S(2.).Ja esi Japānā,tad runā japāniski.Ja esi Latvijā,tad runā latviski.Ja esi Otaku,tad aizveries un zīmē(neuztveriet personiski). tongue.gif
Lūdzu piedošanu par aizvēršanu. biggrin.gif
*


I'm NOT sensei dry.gif Go to Nimi-chan.. And leave my littelness to my self laugh.gif
Sushi
Bet Foxy, treshajaa un ceturtajaa lapaa tev ir smuki ziimeejumi, kur meitenes nav Chibi. Chibi ziimeet ir vieglaak, piekriitu. Bet ja tev tur tik labi sanaak kjermenji, pameegjini to apvienot un veido skaistas anime meitenes! smile.gif
Nu labi, varbuut bishkjin aizraavos, bet pameegjini!
ReD_FoXy
QUOTE(Sushi @ Dec 26 2005, 17:45)
Bet  Foxy, treshajaa un ceturtajaa lapaa tev ir smuki ziimeejumi, kur meitenes nav Chibi. Chibi ziimeet ir vieglaak, piekriitu. Bet ja tev tur tik labi sanaak kjermenji, pameegjini to apvienot un veido skaistas anime meitenes! smile.gif
Nu labi, varbuut bishkjin aizraavos, bet pameegjini!
*


tas kas man skaitaas skaisti ir citaa galerijaa... taa man iemaaciities ziimeet ir IMPOSIBLE MISSION!!! laugh.gif
Lieciet mieraa manu chibi-dveeseli... Esmu mieraa par taadu palikt... Bet profesionaalja liimenii wink.gif
Jaaaiet pieluugt Nimi for god's sake... Mosh dievi apzheelosies un daavaas man 1/2 vinjas talanta rolleyes.gif ( Nee nee tas nebija maajiens Nimi, ka tu veel neesi man uzdaavinaajusi Ziemassveetku daavanu laugh.gif )
Sushi
Nu labi! Var jau likt mieraa chibi dveeseli... smile.gif
Bet jebkuraa gadiijumaa, ir labi maaceet abus (un izmantot abus).
Arts
Nimi?Kura ir Nimi?Es gribētu redzēt viņas galeriju.
[/QUOTE]Jaaaiet pieluugt Nimi for god's sake... Mosh dievi apzheelosies un daavaas man 1/2 vinjas talanta [QUOTE]

Un dieviete?Man ir jāredz viņas galerija. huh.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Arts @ Dec 26 2005, 21:48)
Nimi?Kura ir Nimi?Es gribētu redzēt viņas galeriju.
Un dieviete?Man ir jāredz viņas galerija. huh.gif
*


Nimi's galery

Gozee savas actinjas... laugh.gif
anishuara
negribu ieviest paaraak lielu kritiku, bet tev 4ibuki nevisai padodaas... dry.gif taapeec domaaju ka labaak ziime vecajaa labajja stilaa...
Arts
Nu jā dieviete nu dien...Un es sev jautāju...''Kāpēc man tas neizdodas?''.Kad cilvēks var tik skaisti zīmēt.
Patiešām apsveicami. happy.gif
ReD_FoXy
QUOTE(anishuara @ Dec 26 2005, 22:44)
negribu ieviest paaraak lielu kritiku, bet tev 4ibuki nevisai padodaas... dry.gif   taapeec domaaju ka labaak ziime vecajaa labajja stilaa...
*


oh shut up es tikpat labi varu pateikt ka tavi doggamnitie ziimeejumi naturaali s.cks laugh.gif kaa gribu taa ziimeeju un iepuut man dzilji biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ja nepatiik ej un paziid pirkstu laugh.gif jebshu ej eed olas... Like i care what u think bwahahaha biggrin.gif
Atashi
Heii!!! I like chibi! And I like the way you draw them! Really cute! happy.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Atashi @ Dec 28 2005, 16:00)
Heii!!! I like chibi! And I like the way you draw them! Really cute! happy.gif
*


Thanks happy.gif I appreciate that smile.gif
ReD_FoXy
Emīlija...
image

Un Džastins...
image


Emīlijai nav kaut kas kārtībā ar pozu un ķermeni vispār, bet Džastinam mētelis ir galīgā pakaļ*. Es zinu. Bet vienkārši vajadzēja viņus atdzīvināt...
Sushi
Man arii kkad bija ideja uzziimeet sava staasta varonjus (uz lapas to jau arii esmu izdariijusi), bet nelieku otaku, jo negribu sabojaat juusu iedomaato Kendiinu, kaa arii Taju.
Starp citu, es Emiiliju un Dzhastinu apm taadus arii biju iedomaajusies! smile.gif Tikai jaanjem veeraa arii matu kraasa utt! biggrin.gif
Kaede
Pēdējam darbiņam patika tikai Emīlijas mati un acis. Pārējais kaut kā...ne visai. Bet tu jau mani neklausies, es jau pat tik labi uzzīmēt neko nemācētu... laugh.gif
anishuara
QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 26 2005, 22:47)
QUOTE(anishuara @ Dec 26 2005, 22:44)
negribu ieviest paaraak lielu kritiku, bet tev 4ibuki nevisai padodaas... dry.gif   taapeec domaaju ka labaak ziime vecajaa labajja stilaa...
*


oh shut up es tikpat labi varu pateikt ka tavi doggamnitie ziimeejumi naturaali s.cks laugh.gif kaa gribu taa ziimeeju un iepuut man dzilji biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ja nepatiik ej un paziid pirkstu laugh.gif jebshu ej eed olas... Like i care what u think bwahahaha biggrin.gif
*




Alleluja blink.gif wink.gif huh.gif nedomaaju ka tu shitaadi vari izteiktiez.... ohmy.gif raxtiic ta4u ka var izteikt savas domas, nju es arii izsaku, nav jauuzreiz ja*** virsuu!!! wink.gif ja napatiik ka cilveeki izsaka savu viedokli, tad pieraxti pie topika "luudzu izteikties tikai pozetiivi" laugh.gif bet taa lai tu nelamaatos domaaju ka tev buutu lietderiigi izlasiit kas raxtiic foruma augshaa... "THIS LAND IS MADE OF LOVE AND PEACE" biggrin.gif
Tjen
Vai topiks beigts dry.gif ?
ReD_FoXy
Niekojos paintaaa...
image
mms61
Drausmīgi forshi!
Tjen
Divaini! blink.gif
Ammmmm..... a kas tas ir huh.gif ? ... XD
Karamele
hmmm inčīgi, man patīk stils kādā tu zīmē! happy.gif būtu forši ja ieliktu vēl kko
ReD_FoXy
Tas taa... paarpalikums no dzimshanas dienas...
image

EDIT: Bljin taads pasliktaaks skaneejums bet naaksies iztikt ar taadu kaads ir. Gomen sad.gif
Kirara
Tu esvi pashu taa tad arii apsveici ar ziimeejumu?
ReD_FoXy
QUOTE(Kirara @ Jun 16 2006, 00:15)
Tu esvi pashu taa tad arii apsveici ar ziimeejumu?
*


Nu ne gluzhi... Nebija ko dariit un uzziimeeju ziimeejumu ( biezhi ziimeeju to vienu teelu, tipa es bet nu... ne gluzhi laugh.gif ). Jaa un pie reizes apsveicu sevi smile.gif
ReD_FoXy
Tikko izcepināju. ~1 h
Neesiet bargi - pirmais nopietnais paint ziimeejums anime stilaa. Liekas jau norm...
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.