Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cute...
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Ella
cool.gif
Kikumi
Man patīk... smile.gif

user posted image

user posted image
Kikumi
Mīļas versijas par NGE! wub.gif

user posted image

user posted image
Yume
Man nezkaapeec nepatiik, taa miiljaa versija NGE..
Nezinu, neasocieejaas man vinjas ar kautko taadu, kaa tur bija atteloots, vai vismaz ar taadaam sejas izteiksmeem.
edg
Taa pirmaa no "miiljajaam versijaam par NGE" izskataas peec "Specially for pervs with a good imagination" tongue.gif
Kikumi
Katram jau ir sava gaume, un katram patīk kaut kas cits. Un edg (kā, lai to pasaka maigāk), *lol* tā kā tu daudz laika esi pavadījis apgaismojot citus, tad man liekas, ka tev jau mazliet par tālu aizgājis ar to visu hentai... Sorry, bet es vienkārši tā iedomājos. Tev nav uzreiz jāapvainojas vai jāsāk vārdu karš ar mani... Gomen, minna!!! ohmy.gif smile.gif
aya-angel
Kikumi, es tev piekrītu. Edg, just think about what she(Kikumi) said wink.gif
aya-angel
user posted image

user posted image

Nezinu vai tas ir liekams pie cute, bet vienalga:

user posted image
Hideki
wub.gif
user posted image
user posted image
Yume
Jei for Kaze to Ki no Uta..
user posted image
edg
QUOTE (Kikumi @ May 22 2004, 09:26 AM)
Katram jau ir sava gaume, un katram patīk kaut kas cits. Un edg (kā, lai to pasaka maigāk), *lol* tā kā tu daudz laika esi pavadījis apgaismojot citus, tad man liekas, ka tev jau mazliet par tālu aizgājis ar to visu hentai... Sorry, bet es vienkārši tā iedomājos. Tev nav uzreiz jāapvainojas vai jāsāk vārdu karš ar mani... Gomen, minna!!! ohmy.gif smile.gif

Zheel, ka forumaa nedzird izteiksmi, kaadaa lietas izrunaa...

Tas, ko es teicu, bija manas paardomas par bildes taisiitaaju izveeleeto skatiitaaju auditoriju, kaada taa vareetu buut. Laikam vainiigs, ka esmu radiijis iespaidu, ka ar savu teikto vienmeer gribu kritizeet, un vairs nav iespeejams atshkjirt, kad ko daru... reizeem esmu peec vella nopietns, reizeem bezsakariigi nenopietns.
Kikumi
Nu, ja tas ir tā, tad es atvainojos! Tomēr manī tās bildes nekādas jūtas vai aizdomas neizraisīja, tāpēc arī nenovākšu! tongue.gif
edg
QUOTE (Kikumi @ May 23 2004, 08:11 PM)
Nu, ja tas ir tā, tad es atvainojos! Tomēr manī tās bildes nekādas jūtas vai aizdomas neizraisīja, tāpēc arī nenovākšu! tongue.gif

Kaapeec, lai tev vajadzeetu aizvaakt? Normaala bilde. Tu laikam veel aizvien domaa, ka taa bilde manii kaut kaadas negatiivas sajuutas izraisiija... dry.gif
Kikumi
Jā, bet nu jau man pieleca, ka tu neko ļaunu nedomāji! biggrin.gif
Kikumi
Šito es pati uztaisīju!!! cool.gif

user posted image
edg
QUOTE (Kikumi @ May 24 2004, 10:33 PM)
Šito es pati uztaisīju!!! cool.gif

Ja arii uzziimeeji, tad tev maajaas jau ir 3 latvieshu pashziimeetas animes, un es vispaar nezinu, kas ir traktors... ehh, taa gribeetos, lai tu tieshaam buutu to uzziimeejusi - buutu mums taada maaksliniece, ka vai nu... cool.gif
Kikumi
QUOTE (edg @ May 24 2004, 11:32 PM)
QUOTE (Kikumi @ May 24 2004, 10:33 PM)
Šito es pati uztaisīju!!!  cool.gif

Ja arii uzziimeeji, tad tev maajaas jau ir 3 latvieshu pashziimeetas animes, un es vispaar nezinu, kas ir traktors... ehh, taa gribeetos, lai tu tieshaam buutu to uzziimeejusi - buutu mums taada maaksliniece, ka vai nu... cool.gif

Ak, edg, tu mēdz būt tik neciešams dažreiz! dry.gif To tak ikviens var redzēt, ka bildi zīmējis profesionālis (šajā gadījumā Satoshi Urushihara), bet background ir manis taisīts. Peace, man... ohmy.gif
edg
QUOTE (Kikumi @ May 25 2004, 10:57 AM)
QUOTE (edg @ May 24 2004, 11:32 PM)
QUOTE (Kikumi @ May 24 2004, 10:33 PM)
Šito es pati uztaisīju!!!  cool.gif

Ja arii uzziimeeji, tad tev maajaas jau ir 3 latvieshu pashziimeetas animes, un es vispaar nezinu, kas ir traktors... ehh, taa gribeetos, lai tu tieshaam buutu to uzziimeejusi - buutu mums taada maaksliniece, ka vai nu... cool.gif

Ak, edg, tu mēdz būt tik neciešams dažreiz! dry.gif To tak ikviens var redzēt, ka bildi zīmējis profesionālis (šajā gadījumā Satoshi Urushihara), bet background ir manis taisīts. Peace, man... ohmy.gif

Bet taa gribeetos, lai tu buutu ziimeejusi happy.gif
Kikyou
QUOTE (CryRat @ Apr 20 2004, 10:22 AM)
nu var jau nebūt tik minimālistisks teiksim šitas ar ir labs ( ja neskaita ka krāsas pēc viņš ir nelietojams )
user posted image

user posted image
Worship me biggrin.gif
20 minuutes paint shop pro 7 lai roozaa kljuutu par zalju smile.gif
ShinChan
Miiljuminsj happy.gif
user posted image
Hideki
Kawaii wink.gif
user posted image
Ella
rolleyes.gif
Yume
user posted image
Swordbraker
The summer came smile.gif smile.gif biggrin.gif laugh.gif
ShinChan
...
user posted image
Kikyou
Ziimeejums nav jaaziimee, tas rodas pats =)

user posted image


Vienmeer patikushi shitie teerpi....

user posted image

Zheel ka tas teksts tik daudz... sad.gif

user posted image
Ella
user posted image
Kima
Shitais no maniim
Kima
...
Kima
...
Kima
....Shitaa man ljoti patiik, atbilst apraxtam... laugh.gif
Kima
...Sjitaa arii
Kima
un peedeeja
Kima
Shita CryRat'am par prieku
Kima
Diez wai es tewi paarsteigshu ar ko jaunu, bet tomeer..
Kima
...
Kima
...
Kima
Manu kakjiiti sauc Chii... biggrin.gif
Kima
laugh.gif Lai gan laikam wajadzeeja saukt Suu... biggrin.gif jox
Taa bija wienkaarshi sagadiishanaas (bet naakosho kakjiiti gan nosaukshu Suu) rolleyes.gif
Unmei
happy.gif
Kikumi
Aaah, Mariah no BB! Viena no jēdzīgākajiem tēliem... unsure.gif
Roze
user posted image
Kima
...
Kima
...
Kima
...
Yume
Un lai tik kaads pasaka ka nav miilsh...
user posted image
Kima
eee, man likaas ka shis tops ir par meiteneem. Mazaas miiljaas nevainiigaas..
Bet ir miiljsh wink.gif
Yume
O-ooo...za4peedinja, tev veel nebija prieks piedziivot kas mans ir... man 85%no visaam bildeem kompii ir ja ne shounan ai tad bishounen happy.gif
Kikumi
Fullmoon wo Sagashite. Un tikai kāds pasaka, ka Arina nav forša!!! blink.gif

user posted image

user posted image
Yume
Heh, izskataas ka vinsh kaadu balodi ieprieksh ir nopuukaajis. laugh.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.