Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kas zīmējas vieglāk...
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
baseboalbatboy
dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif
wIZARD
tas droshi vien ir atkariigs no taa ko biezhaak ziimee, man dzekus ziimeet ir gruutaak jotos maz esu ziimeejis
Ghoul
MAn ar sievieteeem( to ziimeeshanu) vispaar bija probleema bet tagad iemaacijosz
( Art Useru galerija Mans Arts......)
xikes
Sievietes (gan gribas labaak saukt par meiteneem) man kaut kaa daudz vieglaak ziimeejaas (nu vismaz lieklaaku prieku sagaadaa vinas ziimeet) biggrin.gif Bet vispaar nav iipashu atskiriibu..
Kikumi
Tā kā džekus neesmu nekad zīmējusi, tad man jāsaka, ka sievišķis ir vieglāk zīmējams...
X_Kamui
Man gan grutak uzzimet sievieti .... smile.gif
Pikis
Man ar kaa jau vairaakumam ir vieglaak uziimeet S. dzimtu,,,,, happy.gif Kautgan ne vienmeer ir taaa.
Yume
a man laikam roka ir uztrennēta zīmēt džekus. tongue.gif ( un kas par to šaubītos)tāpēc šobrīd vienglāk tos, taču kādu laiku atpakaļ, labu laiku atpakaļ, bija vieglāk uzvilkt meitenes.
Viss atkarīgs no tā, ko vairāk skicē.
DarkRockslizer
Bezdzimuma overhumans, dievišķas radības vislabāk. Ar vīriešiem un sievietēm arī nav problēmu. Varu arī ne tikai apollonus un venēras anime style sazīmēt, bet arī pretīgas bābas un veči realystic-style man kruti sanāk.
baseboalbatboy
QUOTE(DarkRockslizer @ Jan 5 2005, 16:13)
Bezdzimuma overhumans, dievišķas radības vislabāk. Ar vīriešiem un sievietēm arī nav problēmu. Varu arī ne tikai apollonus un venēras anime style sazīmēt, bet arī pretīgas bābas un veči realystic-style man kruti sanāk.
*



Pēdējos trīs vārdus prieks lasīt smile.gif smile.gif smile.gif happy.gif happy.gif happy.gif
-kumori-
Man sanak abi... Atkariba, ko es tur zimeju... biggrin.gif
sandzi
es vairak un copesanu tas man padodas labak smile.gif
dmonster
Tā kā es māku abus normāli, bet tomēr viņi izskatās itkā būtu saldajos 16, vairāk meitenes.
Brendon 2.
Man vieglak zimet ir sieveiti
Arfija
Meitenes, sievietes.
undux
viirieshus vieglaak ziimeet jo vinjiem naw jaaziimee izteiktas formas, bet kad sievieteem man jaaziime gurni parastri sanaak kaukaadi kropliigi viens resns otrs tievs bet dzeeshu dzeeshu mkameer sanaak...
Mimi
Nepiekrītu tev, undux.
Vai tavuprāt, vīrieši ir kā koka dēlis? Viņiem arī ir jāzīmē kādas formas, kā saka, pleci utt. Nezinu kā tev, bet man vieglāk zīmējas sievietes, jo arī sejas vīriešiem uzzīmēt grūtāk.
Turklāt - nav nemaz tik grūti uzzīmēt sievietēm tās krūtis un gurnus, tikai, ja gadās TIK grūti, jāsāk no stickmeniem.
Nothinga
Manuprāt vieglāk zīmējas sievietes. Iemesli: tām vienkaŗšāk izveidot formas un sejas. Vīrieši nereti ziskatās sievišķīgi (zīmējot). Pēdējā laikā gan vairāk zīmēju džekus, tomēr vēl aizvien uzskatu, ka sievietes vieglāk.
kakene
Hmm... lielākai daļai un man arī zimējas vieglāk sievietes ))
Silhouette
Skills mazāks vīriešu dzimuma zīmēšanā. Tādēļ vasarā grasījos ar papīra bloku un zīmuļiem uz jūrmalu braukt un puskailos puišus/vīriešus/večus skicēt. Diemžēl tik tālu netiku, jo visu laiku man bija par karstu. biggrin.gif
Shinobi
Kurš uz ko praktizējas ! smile.gif Es piemēram vairāk zīmēju sieviešu personāžus un man vieglāk ir viņus zīmēt! smile.gif Tas ir viss! smile.gif
Kao
Nejauši sanāca nobalsot par sievietēm, bet īstenība man vieglāk zīmēt puišus
Sievietēm man ir problēmas ar krūšu zīmēšanu un sejas tādas puiciskas sanāk dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.