Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vajag Yu-Gi-Oh forumu!
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Pages: 1, 2, 3
jurc
nesen saaku pamanīt ka te ir ļoti daudz topiku par yu-gi-oh kā tādu.. un tas ļoti traucē lasīt paarējos postus, kad piemēram paņem ""View New Posts". Mans ieteikums ir tāds ka vajadzētu uztasīt jaunu forumu tieši priekš yu-gi-oh faniem! Es domāju ka daudzi man šajā ziņā piekritīs!
X_Kamui
Yu-gi ir visur tas mani jau labu laiku tracina mad.gif
ShinChan
QUOTE(-Kai- @ Jan 1 2005, 03:00)
Yu-gi ir visur
*


Sāc pierast
Kikyou
Nez nez... mosh arii tad naaks atpakalj, zini, garlaiciigi sametiisies... biggrin.gif
Yume
Pag, viņiem ir savs forums, un ne viens vien. Taču šiten laikam uzturēties ir interesantāk. biggrin.gif
Samierinies, no pokemoniem nekur nepaliksi.
deleted-ray
Kad man nav ko dariit ir tiiri interesanti palasiit ko vinji tur raksta smile.gif Manis peec var palikt, vismaz dazbriid nav garlaiciigi
X_Kamui
Man gan nepatik ir tak daudz Yu-gi-oh forumu ( ph34r.gif es pat uz viena member tongue.gif ) un tur pat tik daudz par Yu-gi neruna....
huh.gif Bet nu varbut šeit tik tiešam ir intersantak.... es nezinu.....
jurc
ka tik beigu beigās šo forumu nepārņem yugoisti.. bet nu.. dzīvosim redzēsim
Yume
Šodien vakara ziņās -Pokemonu bars pārņem otaku.lv vadību savās rokās. biggrin.gif
Taka
Mņjāāā... kaut kā bezsakara, vienteikumu postu skaits visos topikos pēdējo pāris nedēļu laikā ir astronomiski pieaudzis... blink.gif
Hideki
Katram pokemonam savu forumu! laugh.gif tongue.gif

P.S.Mani ar kaut kā jaunajā gadā sāk vilkt uz spamošanu. rolleyes.gif
Duarh
Nez nez, buutu jau labaak atsevishks forums, savaadaak vairs no taadas lietas, piem., kaa RSS feeda nekaada jeega, jo visi topiki ir par jugiju-jogiju
ShinChan
QUOTE(Tuning-man @ Jan 2 2005, 15:45)
Jā pa cik tu varētu man pārdot galvu?
*


Nosmeejos līks laugh.gif Tas ir citāts no viena Yuugja sadaļas topika.

Jā, nu pat jau viņu saak palikt par daudz un katram gribās uzreiz pieteikt savu klātbūtni ar jauna pavediena taisīšanu. "Kāda ir tava mīļākā kārts (3 kārtis)?"; "Cik jums gadu?"; "Ar kuru briesmoni tu sevi saisti?"; "Cik daudz naudas mamma tev dod kāršu pirkšanai?"; "Kur var iemācīties angļu valodu, lai varētu izlasīt to kas uz kārtīm uzrakstīts?" un "Ar kuru briesmoni tu vēlētos paargulēt (ja mamma atljautu)?"

P.s. Tuuliit saakshu sanjemt nosodiijuma un draudu pilnus tekstus tongue.gif
Hideki
QUOTE(ShinChan @ Jan 2 2005, 15:58)
["Ar kuru briesmoni tu vēlētos paargulēt (ja mamma atljautu)?"

laugh.gif Labais ! laugh.gif biggrin.gif šitais laikam derētu balsošanai sadaļā "Hentajs". tongue.gif
Rob_X
100% citu forumu !!!! tongue.gif
X_Kamui
QUOTE(ShinChan @ Jan 2 2005, 15:58)
"Ar kuru briesmoni tu vēlētos paargulēt (ja mamma atljautu)?"

*


biggrin.gif Aaaaaa.... ka kautko tadu var uzrakstit... laugh.gif
jurc
QUOTE(ShinChan @ Jan 2 2005, 15:58)
"Ar kuru briesmoni tu vēlētos paargulēt (ja mamma atljautu)?"
*


Aaaaaa.... tu to pats izdomāji vai tādu tie pokemoni izdomāja?
*me gar zemi un vārtās laugh.gif laugh.gif *
Hmm.. a mums būtu vairāk piemērots: "Ar kuru anime varoni tu pārgulētu ja būtu tāda iespēja"

Gribētos jau protams lai viņi atrod sev mājas citā forumā, bet ja viņi paliks te tad ir liela iespēja ka ar laiku saaks skatīties kautko normālu! Kā sacīt jāsaka - nākošā anime paaudze dry.gif
ShinChan
QUOTE(JurCHiX @ Jan 2 2005, 17:17)
Aaaaaa.... tu to pats izdomāji vai tādu tie pokemoni izdomāja?
*


Bez vinjiem es to nebuutu speejis smile.gif (ceru, ka pasviedu labu tematu jaunam topikam).
Kikumi
Nez vai kāds te vēlētos ar kādu briesmoni pārgulēt... smile.gif
edg
Zinaams, ka ir Pokemon hentai, Digimon hentai, Lion King hentai (100% mani tagad uzskataat par slimu cilveeku biggrin.gif, tomeer ieteiktu atcereeties manu attieksmi pret hentai...), bet vai kaads ir dzirdeejis par Yugioh hentai? Tas gan buutu jautaajums prieksh Yugioh sadaljas, tomeer baidos, ka taa var traumeet dazhu labu veel neattiistiijushos psihi...
Kikumi
Varu pateikt, ka esmu redzējusi gan Yugioh hentai, gan Yugioh yaoi, gan Yugioh yuri un velns sazin ko vēl... >_>
deleted-ray
Es paardomaaju, noschkicot vinjus visus uz citu forumu vajaga smile.gif
wiesiiz
aizdziit juus vinus varat bet vini atgrieziisies
wiesiiz
izslaveetajaa gamez.lv arii notiek yugio invaasija taikai ljoti klusi, praatiigi, leenaam. dazhreiz kad ieeju tajaa lapaa paskatos offtopicaa tur ir taadi topici kaa ko juus domaajaat par trade kaartiim, kur varr dabuut yugio speeli, vai arii kaadas ir labaakaas kaartis kuras juus esat dabuujushi.
jurc
QUOTE(wiesiiz @ Jan 2 2005, 19:13)
aizdzīt jūs vinus varat bet vini atgrieziisies
*


Nu ja te nekā nebūs par jurģiem tad nu viņi neko te nemeklēs!

+
-iespējams ka šī būs nākamā anime paaudze kas skatīsies vairāk nekaa YGO

-
-traucē skatīties jaunos postus (80% par YGO)
-nežēlīgi spamo
-uzdod muļķīgus jautājumus

gan jau vēl kautkas ir... bet katrā ziņā - ir vairaak nekaa +
Rob_X
Noteikti spamo ! dry.gif (tb suuta nevajadziigus pm ar mulkjiigiem jautajumiem vai ko tml)
deleted-ray
plus veel forumu kaa chatu izmanto ")
jurc
ta jau labāk izveidot te patās atsevišķu ygo čatu un lai viņi visi tur čato! dry.gif
edg
QUOTE(JurCHiX @ Jan 2 2005, 20:51)
ta jau labāk izveidot te patās atsevišķu ygo čatu un lai viņi visi tur čato!  dry.gif
*


Pilniigi noteikti tas ir vislabaakais risinaajums. Roze taapat uztur vinjus shinii forumaa. Kaapeec nesadaliit sho forumu divos? Mees paliekam http://otaku.lv/ un vinji iet uz http://jurgjis.lv/ smile.gif sliktaakajaa gadiijumaa http://otaku.lv/yugioh/ ... Lai vinji tur vaaraas, un mums atliks vinjus lamaat tikai tad, kad vinji aizmirsiis pierakstiit yugioh, vai izdomaas neuzrakstiit yugioh taapat vien, un nokljuus muusu forumaa, un prasiis, kas te dziivo.
Taka
QUOTE(Hideki @ Jan 2 2005, 14:29)
P.S.Mani ar kaut kā jaunajā gadā sāk vilkt uz spamošanu. rolleyes.gif
*



Shin-Chan'a un edg'a ietekme laugh.gif
Spamot vispār ir veselīgi... nu tā vismaz ārsti (un Šreks) iesaka, ka neko nevajagot paturēt sevī laugh.gif
edg
QUOTE(Taka @ Jan 2 2005, 23:11)
QUOTE(Hideki @ Jan 2 2005, 14:29)
P.S.Mani ar kaut kā jaunajā gadā sāk vilkt uz spamošanu. rolleyes.gif
*



Shin-Chan'a un edg'a ietekme laugh.gif
Spamot vispār ir veselīgi... nu tā vismaz ārsti (un Šreks) iesaka, ka neko nevajagot paturēt sevī laugh.gif
*


Tomeer es aarkaartiigi daudz paturu sevii. Ja es teiktu visu, ko gribu un kad gribu pateikt, tad shis forums paarveerstos par "forumu, kuraa edg sarunaajas ar citiem cilveekiem. ja ruupiigi pamekleesiet, tad starp tiem garajiem postiem varees redzeet arii citu cilveeku teikto. kas ir edg? nu ir taads cilveeks, kas dziivo forumaa un pusdienaas eed sniegu..."
Yume
Jap, spams ir labi... ja viņš ir sparātīgs, bet flūds, kas ir pārsvarā jurģu gadījumā ir bēdīgi.
Viņi te ilgi nesēdēs, paies kāds laiks un izmirs, viņiem skābekli pa druskai jāpiegriež, un paši pazudīs. tongue.gif ( re kāda amn mīlestība pret bērniem parādījās )
ShinChan
Visi, kas vēl nomokās ar žēlsirdību pret šo foruma "sāpju bērnu". Lūdzu izlasiet šo topiku. No saakuma, līdz beigām.
jurc
Nu jā... bik viņi tur saflūdojušu blink.gif Un es skatos ka tās nodaļas admins ar nav savos uzdevumu augstumos!
Bet šī tiešām nav peļama doma:
QUOTE
Pilniigi noteikti tas ir vislabākais risinājums. Roze tāpat uztur viņus šinī forumā. Kāpēc nesadalīt šo forumu divos? Mēs paliekam http://otaku.lv/ un viņi iet uz http://jurgjis.lv/ smile.gif sliktākajā gadījumā http://otaku.lv/yugioh/ ... Lai viņi tur vārās, un mums atliks viņus lamāt tikai tad, kad viņi aizmirsīs pierakstīt yugioh, vai izdomās neuzrakstīt yugioh tāpat vien, un nokļūs mūsu forumā, un prasīs, kas te dziivo.

Ta lai viņi tur spamo un floodo cik vien grib!
Yume
tos topikus es nesen sametu kopā, to tie bija 5 atsevišķi, ar.. em ka lai pasaka, 2-5 postiem katrā..
Un mods, nu viņš mācās.. tik vakar tu parādījās kāmods. biggrin.gif
Vajadzēja tak kādam to darbu uzvelt.
jurc
Nu kā.. vai ta pats Roze-sama nevar to uzņemties? Neviens citam man liekas ka nav tādas tiesības!
Hideki
QUOTE(ShinChan @ Jan 2 2005, 23:32)
Visi, kas vēl nomokās ar žēlsirdību pret šo foruma "sāpju bērnu". Lūdzu izlasiet šo topiku. No saakuma, līdz beigām.
*


Nez, viņiem nebūtu bijis ērtāk to apspriest ircā? smile.gif
edg
Cik nopratu ircaa, pie Rozes bezdarbiibas vainiigs ir slinkums. Uzskats laikam ir taads, ka vinji tik ljoti netraucee, lai puuleetos kaut ko dariit.

Jaa, veel izskaneeja Rozes pasha ideja, ka vareetu taisiit kaut kaadu iespeeju, ka var arii neraadiit yugioh foruma postus ieksh new posts.

Tagad bljaustieties, fluudojies, spamojiet, veelreiz bljaustieties par to, ko juus gribeetu, ko juus domaajat, kas jums patiik, kas jums nepatiik. Kaa rezultaataa Roze redzees, cik probleema ir nopietna un spriediis, vai ir veerts nogalinaat savu laiku taad deelj. (Copyright: nogalinaat ir mans izteiciens, jo apzinos, ka jebkaa dariishana, ko tev nepatiik dariit, patiesiibaa ir tava laika nogalinaashana)
jurc
Nu neiepriecināji dry.gif Bet nu tas arī būtu jauki ka viņus nerādītu iekš new posts!
Ir arī tāda lieta ka dēļ šiem yugimoniem šis forums saak zaudēt savu vērtību, savu austrumniecisko foruma garu... par to laikam neviens nav aizdomājies....
Inc
QUOTE(JurCHiX @ Jan 3 2005, 01:30)
šis forums saak zaudēt savu vērtību, savu austrumniecisko foruma garu... par to laikam neviens nav aizdomājies....
*



Tāds vispār bija?
edg
QUOTE(Inc @ Jan 3 2005, 10:06)
QUOTE(JurCHiX @ Jan 3 2005, 01:30)
šis forums saak zaudēt savu vērtību, savu austrumniecisko foruma garu... par to laikam neviens nav aizdomājies....
*



Tāds vispār bija?
*


Mees, foruma vecteetinji sajutaam tikai faazes:
1) Uraa, nu ir anime forums, baigi jautri!
2) Aaaa, Yuugisti savairojushies!!! Paliigaa!

Tomeer starp shiim faazeem bija arii:
1,5) Kruta, taads liels, labs, organizeets forums sanaacis. Kaut taads tas paliktu muuzhiigi!

1,5. faazee ienaakusham cilveekam vareeja rasties austrumnieciska gara sajuutas.
xikes
Garaamskrienot..
Pamaniiju fraazi - "Buutu labi, ja neraadiitu ieksh new posts"

Shitais gan buutu geniaali.. Briiziem gruuti pamaniit kaut ko NE-YGOisku ieksh taa saraxta..
Kikyou
QUOTE(Ray @ Jan 2 2005, 20:42)
plus veel forumu kaa chatu izmanto ")
*



Lol xD
Tur pat izsoles iet valjaa.. laugh.gif
MitSuki
davaj citu forumu un lai visi sitie YGO pidari piss naxuj no sejienes, jo ka skatos ka katru dienu vairak un vairak nak sitaja foruma un cakarejas....
Es nevareju notureties bez lamasanas, jo man zb ka sitaja foruma nak un registrejas kaut kadi sikie kuriem ir 10-12 un pisas te par kaut kadu YGO...
Sorry ka es lamajos, jo savadak nevaru paciests sito visu YGO padarisanu mad.gif
jurc
Briest dumpis!!!
jurc
Man ir viens jautājums - vai iekš Games subforuma online RPG's posti skaitās? Es skatos ka pāris dienās tur tik daudz sapostots blink.gif Pret šo pasākumu man sāk rasties līdzīgas domas kā pret yu-gi-oh subforumu! dry.gif

P.S.- Un vai tas ir normāli iekš Today's top 10 posters:
Member Posts Today
Kyoushu 188
SheWr 140
Sigfa
tas... pilniigi noteikti nav normaali...
Batou
es labāk neizteikšos, kas ir most viewed sub forum. varat minēt. trīs reizes.
Kikumi
Hnjā, dēļ viņiem man vairs nepatīk Yu-Gi-Oh! skatīties... dry.gif
Chaos
ohmy.gif kaa muus aprunaa aiz muguras! laugh.gif
labi neesmu jau LJOTI aizravies ar YGO vai dubultpostoshanu, vai spamoshanu, ceru ka neesmu viens no tiem kursh bojaa visu priekšstatu par YGO.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.