Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Firefox
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
edg
Nesen uzliku Firefox, bet, kad nospiezhu pogu "Iezīmēt visus ierakstus kā lasītus", posti neieziimeejas kaa lasiiti. Ja kaads lieto Firefox, pastaastiet man, vai taa ir tipiska probleema vai tikai man!
deleted-ray
Nu nez, es lietoju un ja ieziimeeju kaa lasiitus tad vinji arii ieziimeejas. Man viss stancee
jurc
Man arī viss ir kārtībā!!
edg
Njaa, es izdzeesu cookies, un tagad viss izskataas, ka straadaa. Aciimredzot, tur kaut kas bija sachakareejies...
Rob_X
hehehe man gan savaadaak - ieziimeejas pashi pa sevi wacko.gif



P.S. man taada fishka ar browseri vispaar... meilos neiet ieskshaa, paarbaudiiju - viirusu un spyware nav bet vienalga neiet. ne jau visu laiku, it kaa peec kaada laika atkal var ieiet, bet tomeer vai kads var paliidzeet ? blink.gif

P.S.S kaa var nodzeest defaulto Iexploreri ? man taa netiishaam sanaaca vinju sapurgaat ar nevajadziigu search baru (starp citu augshejais gljuks no tas dienas, bet ari firefox no tas dienas) un to search baru nevar nonemt...
jurc
QUOTE(Rob_X @ Dec 29 2004, 17:23)
P.S.S kaa var nodzeest defaulto Iexploreri ?
*


nu man liekas ka ieksh control panel/ add remove programs/ windows component/... nu tur kautkur man lieka ka bija jaabuut!
Inc
QUOTE(Rob_X @ Dec 29 2004, 17:23)
un to search baru nevar nonemt...
*



Pameegjini atinstaleet.
Rob_X
QUOTE(Inc @ Dec 29 2004, 22:15)
QUOTE(Rob_X @ Dec 29 2004, 17:23)
un to search baru nevar nonemt...
*



Pameegjini atinstaleet.
*


vinjam nebija instala, kaa vinju tavupraat var atinstaleet ? un nelien ar tik tizliem ieteikumiem, nedomaaju ka jebkaads vareetu neiedomaaties atinstaleet.



JurCHiX, paldies smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.