Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Scribble-dee-doo
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4
Ito no Kazuki
Hweeet, man arī patīk ar zīmulīšiem padarboties...Melnajam, tušīgajam Rotringam arī nav ne vainas...Bet no krāsām man ir vnk P A R A N O J A (vienmēr sabojāju tieši izkrāsojot) Woot, daži šitos jau ir redzējuši...:svilpo:

image
"Birth of the Rusted Venus"...Kiborgi - verī mīļa tēma...

image
"Puppet I"...salauztas lelles - banāli, bet var izvērsties

Te pāris esquisses jeb skicītes...Very dirty, yuck yuck ^^

image
Giiiiirl....giiiirl....giiirl....

image
Dragonoīdi jeb drakonu hibrīdņi...mazliet špikots no BOF...

image
Veeeery nelabojami netīrs shonen ai pikucis...Ideja man puslīdz der, laikam būs jāpārzīmē biš labāks variants...
X_Kamui
Forši zimejumi smile.gif ..........
Heh man ar neizdodas izkrasot savus kad saku krasot tad vis zimejums pagalam.................. unsure.gif
Sigfa
Bwaaaaa O.O cool...

tev vnk lieliski sanaak dreebes... nevaru beigt apbriinot...

un taa pa labi shitam image
ir perfekta... vnk perfekta... ne mazaakaas vainas... anatomija... emocijas, sejas izteksme... *drool*
Kikyou
Uaau... Tev reaali sanaak... Apskauzhu. <_>
asamashii ritori banpaia
emm, nu jā es tik gribēju izteikt dziļu respektu arī tev, tāpat kā visiem pārējiem zīmētājiem kas ir sasnieguši tādu līmeni - this is wow. un ja nav noslēpums cik ilgi tu jau zīmē? (tas tā lai varu nokaunēties, ka neko neesu sasniedzis)
сприган
wow =) I like the second one! good work!

P.s. chiiii...chiiii *gigling* laugh.gif
Kima
Man 1. BAIGI patiik arii otrais un par dreebeem taisniiba tew labi *za4ux pliist labaa greizsirdiibaa* sanaak, pat ljoti labi!!!
X_Kamui
Uuuu....... man visvairak patik 3 bilde -super smile.gif
Ito no Kazuki
Konkrēti anime zīmēju kopš...*paskaita uz pirkstiņiem* njā, laikam kādi trīs gadi jau sanāks. Bet sākumā tas bija tāds anime + personal style miksējums. Un tāds progress manāms tikai pēdēja pusotra gada laikā...

Ok, sum other junk...šādas tādas skicītes un skribelējumi, neko tādu nopietnu (kā tie pirmie divi) pagiadām nevaru piedāvāt - take sum time tomake 'em *nervozi pakasa pakausi* biggrin.gif

Some psycho with a sickle ^^
image

Angelic Disgrace (yaoi never dieeeees)
image
*tāds pavisam jancīgs ēnojums - sākumā jau visp gribēju tīri lineāru zīmējumu taisīt, bet baisi plakani sanāca ><

Kazuki fanarts wub.gif
image



Sigfa
*nodreb aiz skaudiibas...* That skill.. that talent...
X_Kamui
blink.gif He 1 forši izskatas........
Kima
TIIK superiigi darbi.......................
Yume
Wa blink.gif Kazu-chan.
Visa cieņa, bet zini ko es tev slti ieteiktu- tu pieradi zīmēt ar zīmuli un ēno ar pildspalvu tajā pašā stilā. pamēhini uztaisīt dažādus toņus nevis izmanot faktūru.
xikes
Nice.. wink.gif
Ito no Kazuki
Gothca, Yume-san ^_~

Woot, jaunākais pikucis...biš noņēmos...

Ophelia Immortal
image
jurc
aaaa... pirmais iespaids bija taads itkaa vinjai paari galvai kaads traktrors buutu paarbraucis paaris.. vai nu kaads padarbojies ar ugunsdzeeshamo aparaatu! kautkaa nereaali taa acs uz saanu izspiezhas, ja vinja staaveetu ta acis vinjai buutu pie pashaam ausiim! Bet nu paareejais ir ljoti labs.. it iipashi backgrounds...
Sigfa
Shitam peedeejam padaudz kljuudu, lai gan, vizuaali pilniigi noteikti ir visiespaidiigaakais.
Ito no Kazuki
Hai, honto, to ausi nepamanīju >_< Par šito es manāmi sastresojos...Laikam uzkrāvu vairāk nekā varu pavilkt, iedzinos strupceļā. It kā esi ļot daudz izdarījis, bet redzi, ka kaut kas ir neglabjami sajāts. Atliek vai nu dragāt tālāk tādā pašā modē, vai arī mest miskastē. Pirmais variants, pēc divu stundu darba, turp arī aizlidoja. Otrā žēl palika, atļāvu dzīvot laugh.gif C'est la vie
Lija
Pēdējais ir vienkārši grandiozs... (kļūdas speciāli nemeklēju, jo nevēlējos bojāt šo patīkamo iespaidu) biggrin.gif
asamashii ritori banpaia
to peedeejo nebiju pamaniijis... zheel biggrin.gif bet ir riktiigi krutta. tik taas acis man ljoti viltotas izskataas, taakaa stikla leecas buutu iistajaam priekshaa uzliktas... bet nu jaa - respect, respect, respect smile.gif ...
zenofex
Kaameer neizlasiiju paareejo piekasiishanos, darbs likaas iistas sajuusmu veetras veerts. Tagad skatos un tieshaam, kautkas ar to augsheejo aci nav kaartiibaa.

Lai gan man tas netraucee baudiit kopeejo noskanju.
berzinsh
mmjaaa... SHITAA ziimeet... respect, no more comments, respect.. wink.gif
DarkRockslizer
QUOTE(Sigfa @ Dec 25 2004, 19:39)
Bwaaaaa O.O cool...

tev vnk lieliski sanaak dreebes... nevaru beigt apbriinot...

un taa pa labi shitam image
ir perfekta... vnk perfekta... ne mazaakaas vainas... anatomija... emocijas, sejas izteksme... *drool*
*


Viss reāli tikai tā meitene, kura notupusies, viņai kājas lejasdaļā par lielu!!
Sigfa
e? kur? neredzu... viss izskataas labi.
DarkRockslizer
QUOTE(Sigfa @ Jan 4 2005, 20:13)
e? kur? neredzu... viss izskataas labi.
*


Salīdzinoši - pēdu izmērs tāds varētu būt večiem.
X_Kamui
Man ar liekas ka tur viss ir kartiba.... dry.gif
Sigfa
kapeec tu taa domaa? pavisam proporcionaali. Viss tur ir pilniigaa kaartiibaa.
Ito no Kazuki
Woot, tur ir zināma matemātika tam apakšā ^^ Pie tam refernece no tutoriala. Man pašai ir 40 izmērs. Big-footed gals rule laugh.gif
Sigfa
40 nav liels o.O 40 ir veel ir ok... vot 43 jau ir probleema...
Ito no Kazuki
Zābaciņus pērku uz 42 - lai varu brīvi kustināt īkšķus happy.gif Bet visas elegantākās kurpītes ir uz ne lielāku kā 38 >__<
Sigfa
{._O} 4 izmeeri starpaa? nu i nu amplituuda... Man nekas mazaaks par 40 vispaar virsuu nelien laugh.gif
Ito no Kazuki
Nē, nē, tur jau tā škrobe, ka elgenatākās kurpītes nevaru iegādāties laugh.gif (ok, lai nav pilnīgs oftops, ar nākamo postu kauko ielikšu wink.gif )
DarkRockslizer
Okay, gomen, tā varbūt tikai mana uztvere.
Ito no Kazuki
Nu, te būs vēl pāris esquisses ^^ (alias - dirty sketchy stuff)

Hydra
image

Mes Petits Pierrots
image

Yuki Eiri fanart (not the most successful one ><)
image

Shonen: Kiss
image
SheWr
Ej tu nost...

peec shiim bildeem liekas ka tu tieshaam vari ziimeet pati savas animes...image

Ieteiktu tev saakt ziimeet mangas, ja vien tu jau to nedari
DarkRockslizer
Labi.
Sigfa
Yuuu, tie peediigie feisi ir vareni... noziimeeji, vai pati?
Ito no Kazuki
It's fanart - bez zināmas referrence tomēr neiztikt >< Faktiski ar to neaizraujos (but Eiri is a special case...nu jā, vēl arī Naruto ^^). Es nemēdzu nozīmēt - taisu pēc atmiņas (tāpēc arī nav īsti mats matā percīzi), ja nu gaaaaalīgi iet tūtē, tad uzmetu aci kādam oriģinālam, lai saprastu, kur nogājis greizi, un uzietu uz pareizā ceļa ph34r.gif
jurc
blink.gif blink.gif
wow.. kautko tādu bieži nenākas redzēt!! blink.gif
Viss.. no rītdienas saakšu nopietni pievērsties zimēšanai! Tu man devi iedvesmu! Bet jautājums viens.. tu esi gājusi kādā mākslas skolā vai pašmācības ceļā?
Sigfa
njaa, ja godiigi man arii uznaaca neliela iedvesmas dalja, bet man tomeer iisti negribaas kjerties klaat... ziimeet es maaku tikai digitaali un pat taa pavisam shkrobiigi ><
Ito no Kazuki
Woot, I'm a muse laugh.gif

Patiesībā tas viss ir pašmācības ceļā ^^ Un mazliet palīdzības arī no tutorialiem (ko man asamashii sen atpakaļ iedeva novilkt - arigato man happy.gif) Sencītis artists mani ir norakstījis, un ar mākslu nekad nopietni nenodarbošos - bet hobija līmenī var ph34r.gif
NO_ONE
Tev ir talants baigi labie ziimeejumi!!!
Ito no Kazuki
Jau-nāāāā-kais (tūlīt aiz puisīša - sērijveida lācīšu slepkavas wink.gif )

Tricheur, mon beau tricheur: beloved scoundrel
image
сприган
great !
but the hands are very badly done !
Ito no Kazuki
veeery badly... mellow.gif Jap, ar rokām bija murdziņš, jāatzīst - it sevišķi ar to, kurā iemutis sažņaugts...Bet tā, kura supposedly ir kabatā - njā, sākumā man bija smalkākas krunciņas sazīmētas, bet bija grūti izlavierēt, tāpēc vnk mālēju pāri ar tušu laugh.gif Practice makes perfection - nākamreiz būs labāk wink.gif
Ito no Kazuki
She Is My Sin - Vienspārnaino eņģeļu orģijas laugh.gif
image
Kariina
*nokriit no kreesla*, nu esmu taadaa sajuusmaa..nu man BAIGI patiik...gan tavs ziimeeshanas stils, protams ir manaamas siikas, nenoziimiigas klljuudinjas, bet taa vienk. SUPER...smile.gif
Sigfa
plaukstas... PLAUKSTAS... PLAUKSTAS!

citaadi ljoti skaisti.
zenofex
QUOTE(Sigfa @ Jan 17 2005, 18:49)
plaukstas... PLAUKSTAS... PLAUKSTAS!

citaadi ljoti skaisti.
*



Po plaukstas! Ito no Kazuki ir viena no labaakajaam shii mazaa foruminja ziimeetaajaam! Viennoziimiigi. Punkts!
Ito no Kazuki
Plaukstas no Kaori Yuki zīmējumiem mācījos happy.gif Man gan vēl tik labas nesanāk - tādas iekāres pilnas, zirneklīgiem, agriem pirkstiem *shudder with delight* Vnk tās mazās, apaļās roķeles ar strupajiem, desiņveidīgajiem pirksteļiem nav tik erotic ^^

Kāpēc neviens, piem., nepamana, ka aizmugurē stāvošajam puisietim ķermenis neturpinās zemāk par padusēm? Njus ok, tas ir speciāli, lai neizjauktu kompeni...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.