Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3, 4
Yume
Nu, man radās doma par cosplay'er apvienošanu.
Pašlaik cik es zinu Latvijā viņu ir visai maz, a ja tiešāk tad veseli 8 cilvēki un vēl kādi 3 kas grib, bet nevar savākties.
Tad nu man ir piedāvājums, ja vēl kāds grib piedalīties tad varbūt pasakiet. pasākums ir gauzām jautrs, zinu pēc vairākkārtējas pieredzes.
Un jo vairāk cilvēku, jo jautrāk.
Kopa vieglāk arī tērpus taisīt, nerunājot jau par chara meklēšanu kuram esi daudz maz līdzīgs
Es gaidu kādu atsaucību.
Ito no Kazuki
*izstiepj rociņu un aktīvi lēkā*
Apvienošanās ir tiešām laba ideja - citādi, sēžot vienam pašam līdz trijiem naktī, drāklējot apmetņa vīles, dažkārt pārņem doma - is the pain worth it? laugh.gif Un tad būtu arī tāds kā apvienotais cosplay record. Katrā ziņā, mana atsaucība garantēta! *chiii*
Kima
Es jau ar wisaam chetraam par!!!!!Tikai man patiesham gribaas atrast kautk ko kam es esmu liidziiga....Nu Yume tu jau zini manu ideju par Digi Charats wink.gif
ShinChan
Varbūt tomēr labāk ejiet ķekatās.
Yume
Varbūt tomēr ej.. em labi.. nelamāsimies.. vārdu sakos Shin Chan.. varbūt tomēr ej kautkur un nemaisi, jan nav ko teikt?

Un kam interesē.. te būs kautkas priekš jums http://www.livejournal.com/community/balticcosplay/

Starp citu, kam ir tērpi, laipni aicināti piedalīties coplayā šo sestdien..
ShinChan
QUOTE(Yume @ Dec 23 2004, 12:40)
Varbūt tomēr ej.. em labi.. nelamāsimies.. vārdu sakos Shin Chan.. varbūt tomēr ej kautkur un nemaisi, jan nav ko teikt?
*


Te prasas peec zinaama paskaidrojosha teksta:

Ķekatnieki ir ģērbušies dažādās maskās - nāves, zirga, lāča, dzērves un citās. Tie staigā no ciema uz ciemu un nes visur savu svētību un dzen prom ļaunus garus. Ķekatnieki jāuzņem viesmīlīgi.

Svētku naktī priekš pusnakts atskan pie loga ziemassvētku dziesmas. Nu sanāk visi mājas ļaudis pie loga un noskatās uz pagalmā dejojošo un dziedošo bārenīšu un nabagu pulciņu. Tie ir tā saucamie gradzes, pirmie svētku vēstneši. Par dziedāšanu namamāte tos apdāvina ar pīrāgiem, sviestu, gaļu un desām.
Ķekatnieki centās pārģērbties pēc iespējas dīvaināk un arī balsi pārmainīja, jo liels gods bija palikt nepazītam. Ar sparīgu dancošanu ķekatas nesa svētību arī dārzos, lai tur augtu kāļi, kāposti, un druvās.
Ķekatu baru veda vecākais, barvedis vai budēļu tēvs, kam līdzi bija sieva jeb budēļu māte. Ķekatas pārbauda, vai viss mājā kārtībā, vai pīrāgi izcepti, vai bērni prot lasīt. Gan saimnieces un saimnieka, gan puišu un meitu, gan bērnu pienākumiem jābūt izpildītiem. Visur jāvalda tīrībai un sakoptībai. Budēļu tēva neiztrūkstošs atribūts ir dzīparota pātadziņa vai arī bērzu slotiņa, ko sauc par budēļu rīksti. Šai rīkstei latvieši piedēvējuši maģisku spēku. Visā Eiropā izplatīts paradums ziemas saulgriežus sagaidīt ar izplaucētiem zariem, ar kuriem, pieskaroties cilvēkiem vai dzīvniekiem, varēja pārnest dzīvinošo spēku, kas piemīt šiem zariem. Ar šo Eiropā izplatīto tradīciju sasaucas budēļu tēva rīkste. Tos, kas nepaklausīgi vai slinki, budēļu tēvs simboliski noper.
Šīs pēršanas pamatā nav sods par slinkumu, pārmācīšana, bet gan veģetatīva auglība un veselība. Tāpat cilvēkus kuļ ne tikai Ziemsvētkos, bet arī Lieldienās, lai tos pasargātu no dažādām kaitēm un ļaunuma.

Avots:http://www.liis.lv/folklora/gadsk/origin/ziemsvetki.htm

Kaa redzi nekaa aizvainojosha vai rupja manaa tekstaa nebija wink.gif
zenofex
Bet ar ko iet kekataas ir labaaks par iet kosplejaa? biggrin.gif
Yumes ideju atbalstu, tachu nepiedaliishos. Man nekad nav patikusi paargeerbshanaas par kaut ko citu. Pietiek jau ar galda RPG wink.gif
Yume
Shin Chan.. emm.. tava ironija spīd pa visiem stūriem un man tas nepatīk. tāpēc bija tāda atbilde. tongue.gif
ShinChan
QUOTE(Yume @ Dec 23 2004, 13:30)
Šin Čan.. emm.. tava ironija spīd pa visiem stūriem un man tas nepatīk. tāpēc bija tāda atbilde. tongue.gif
*


Taa vienkārši bija alternatīva (diezgan aktuāla) kosplejam. Palasi, cik daudz kopīga ir kosplejam ar ķekatām, es pat teiktu ķekatas kospleju sit pušu gan kostīmu, gan aktivitātes, gan atraktivitātes ziņā, bez tam ir taču Ziemassvētki, un tā kā vairums no foruma dalībniekiem, cik noprotu, pēc paarliecības ir pagāni un ateisti tad nesasakatu neko sliktu šādā ierosmē. Bet, ja nu tu tomēr manu izteikumu uztvēri kā sava topika torpedēšanu un kosplejistu apsmiešanu (kas nebūt tā nebija domāts, vismaz ne tad kad es to rakstīju) tad atvaino, nebija ļauni domāts.
edg
Neesmu ne pagaans, ne ateists, ne arii man zinaamas religjijas ticiigais, tomeer doma par kjekataam likaas spiidosha. Saprotu veelmi paargjeerbties par anime varonjiem, bet ir tachu Ziemassveetki! Pie tam, jums patiik paargjeerbties par kaadu citu. Ja paargjeerbsieties par kjekatniekiem, sagaadaasiet Ziemassveetku prieku cilveekiem, pie kuriem iesiet ciemos, un veel labi paeediisiet, un noteikti buus vismaz tikpat jautri kaa parastaa kosplejaa. wink.gif

P.S. Manaa postaa gan nav ironijas - nepaarprotiet kaarteejo reizi.
X_Kamui
ph34r.gif Ka saprast costplay............
smile.gif Mekle lidzibu ar kadu charu, taisi viņa terpu un................ talak.........

ES TIKAI PAJAUTAJU...................... unsure.gif
Yume
OK, man piebesīja šitā te reakcija, nepatīk nelieniet.

Tā ja tomēr kāds grib, par sestdienu, mums ar Yuki ir 2 tērpi ar kuriem varam padalīties, ja kāda meitene grib, laipni aicināta aizņemties. Vienīgais ka viņi ir uz augumumu minimums no 170cm. tā kā mēs abas esam 175.. nu tā.
manis te vairs līdz svētdienai nebūs tāpēc ja kādam rodas vēlēšanās tad var zvanīt uz 9753563 un es paskaidrošu kas un kā.
Guest
apmeeram ir kaa tu saprati (1. reizee)Kai. Sorry,Yume, ljoti jau gribaas man tikai es biju un esmu nesagatawota, gan jau pacentiishos uz kaa du naakoshoreizi! wink.gif
Yume
emm, un kas bija šis nezināmais kas aizmirsa ielogoties?
wiesiiz
ta kas iisti ir tas cosplay???
Yume
use search!
Ito no Kazuki
Hweet, I wunt this!!!!
image
Kā lai cilvēks nemirst no skaudības??? :raud: *btw, who is it ><?*
Sigfa
Ka tik tas nav Raziels (*vai keins) savaa veneeriskajaa buutiibaa? laugh.gif
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Dec 23 2004, 13:40)
Varbūt tomēr ej.. em labi.. nelamāsimies.. vārdu sakos Shin Chan.. varbūt tomēr ej kautkur un nemaisi, jan nav ko teikt?

Un kam interesē.. te būs kautkas priekš jums http://www.livejournal.com/community/balticcosplay/

Starp citu, kam ir tērpi, laipni aicināti piedalīties coplayā šo sestdien..
*



i nevar būt, ka ir arī LJ community... O.o Tas gan labi. Es LJ dzīvoju. laugh.gif
Yume
QUOTE(Sigfa @ Dec 25 2004, 01:17)
Ka tik tas nav Raziels (*vai keins) savaa veneeriskajaa buutiibaa? laugh.gif
*


emmm, nez nez... Roziel... man šķiet tas ir vienkārši random gotik angel.
Ito no Kazuki
Rocielam labāk piestāvētu rozā spārniņi wub.gif Un zilas bantes arī nav īsti viņa stilā...But gawd...tie spāniņi ir wonderfulīgi...Must've cost a fortune >_<
Yume
Aha... ek, es arī gribu.. nu ko "ecChii" taisam? biggrin.gif
Sigfa
{O.O} kur... KUR?
Yume
Ek... nu tikai skaļi nerēciet, savādāk kaimiņiem traucēsiet, šis ir kombinējums vienai no Navras cospley'a bildēm. unsure.gif

image
Sigfa
*Phmhmmphrrrrrt.... MWAHAHHAHAHAHHAHAHHA...* laugh.gif nee, nu jauki jau.. kjipa laugh.gif
Yume
Zinu man arī prieks, un cilvēkam kurš vakar šito štukoja bija vēl lielāks prieks. Mani kaimiņu laikam domā agad pārcelties, jo rēca ilgi un dikti, tur tādas bildes gadās, no kurām tikai vārtīties var. ( Un vislabāk ja azvārtās prom)
Neskaitot ka es W-D pimizrādē tādā paša veidā blandījos... ne, ecChe, tev bildes kādas nav? Varētu arī kautko tādu saštukot. happy.gif
Sigfa
Who the F*ck is ecChe?
X_Kamui
Nu es tieši nezinu bet dzirdeju(redzeju) smile.gif
smile.gif Ta citeju: Эччи - это по русски секси пикчи - не хентай просто девки без пацанов. От просто секси до голых.
Ito no Kazuki
Woot, WD pirmizrāde bija jautra ^^ Žēl, būtu varējis būt vairāk ļautiņu sad.gif Bet Yume bī fabulous, un Yuki gothic Lolitas kostims bija vnk drool, un Hinata bija kawaii ^__^ Žēl, ka tik vēlu uzzināju, būtu izveidojusi kauko inčīgāku, ne tikai e-CHII laugh.gif
Sigfa
bah, es zinu kas ir ecchi, bet kas ir tas uz ko referro yume?
X_Kamui
QUOTE(Ito no Kazuki @ Dec 28 2004, 21:33)
Woot, WD pirmizrāde bija jautra ^^ Žēl, būtu varējis būt vairāk ļautiņu sad.gif
*


Kad bija pirmizrade?


ohmy.gif sad.gif aaaaaaaa atcerejos sesdien neeeeee es palaidu garam gmmmm
viss rit iešu uz kt. Riga skatit.....
Ito no Kazuki
QUOTE(Sigfa @ Dec 28 2004, 22:35)
bah, es zinu kas ir ecchi, bet kas ir tas uz ko referro yume?
*



TAS ir lil' ol' me laugh.gif Wus Chii, yet again, tikai atšķirībā no animefesta, man garo, plandošo svārku vietā bija ļoti īsie, kuplie. So - eCHII happy.gif
Sigfa
{O_O} *droooool*
Lija
blink.gif Yume tajā fotkā tā biji tu?????? ohmy.gif zini kad es ieraudziju nokritu no krēsla... Yume=Ranma... hi,hi,hi.... biggrin.gif
Yume
Aha, ja es kādreiz ieskanēšu, un dabūšu to bildi.. ir viena labāka.. Ranma ar krēstu mēģina nosist Veg.. em, Tatsuo. biggrin.gif Skats labais.
SheWr
Es jau baigi shitaados pasaakumos gribeetu piedaliities, tik nemaaceeshu uztaisiit kaadu skaistu aancuugu. Diez vai iisti iedereeshos pie jums faniem...Mans redzes loks apstaajas pie Escaflowne, Inuyasha, Cowboy Bebop, u.t.t.
Ito no Kazuki
Woot, 'eku arī black eCHII foto happy.gif

image

image

image
Yume
Woot, eChe!
Bet šmuki-ii!...
Sigfa
manupraat tas nav ecchi. Tas ir vnk... vnk.
Ito no Kazuki
eCHII ir tad, kad visu laiku jāvaktē, lai topiņš nenoslīd uz leju wink.gif
Sigfa
nee, ecchi ir tad, kad vinjsh nosliid uz leju tongue.gif
Ito no Kazuki
Can't argue with that cool.gif
+Chibi+
wah, izskataas nenormaali superiigi.... O_O *highly impressed* Nimi-chan's sooooooo pretty!!!!! ohmy.gif
Ito no Kazuki
Sankjū! ^^ Bet tagad esmu devusies jaunas cosplay identitātes meklējumos, tā kā - just wait ph34r.gif
+Chibi+
ah! Es arii gribu cosplay identitaati (kas nav Eds).... Tev nudien labi sanaak.... Kawaii. laugh.gif Man neviena tipiskaa anime meitene nesanaak... I'm too short. dry.gif No pretty long legs, heh heh. tongue.gif {kompliment Nimi}
Sigfa
Bwaha... eds tev tieshi laikaa, tikai kautkaa tie videejie izmeeri jaanosleepj... korsete, manupraat, nepaliidzees tongue.gif
Yume
Starp citu, mans vāc cospleyerus. kas grib paceļ ķepiņas, var visas četras un asti.
Tad nu tā, kam man vajag tautu- būs anime party ko taisa Kampai, 29.janvārī, tiešāk var sameklēt uz anime.lv, bet tā kā tur būs cospleya iespēja, tad nu.. es gribu sataisīt vienotu grupu.
Tuvāk pateikšu nākamajā "strelkā"
Ella
Es jau to4 visas 4etras pacelj bet par agru mans nepaspees teerpu dabuut kopaa =[[[[ Taa kaa 6is events man absoluuti atkriit =[[
Yume
Paspēsi, man vēl arī nekā nav, es pat nenolēmu vēl ko cospleyot. Tāpēc c''apo droši sestdien uz kaigana " strelku" un mēs visu sarunāsim.
+Chibi+
QUOTE(Sigfa @ Jan 11 2005, 10:56)
Bwaha... eds tev tieshi laikaa, tikai kautkaa tie videejie izmeeri jaanosleepj... korsete, manupraat, nepaliidzees tongue.gif
*



dry.gif zem mēteļa nevar redzēt... *sulks* atradis, ko pārmest.... dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.