Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problema ar savas bildes ielikshanu
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
kaarleens
paraadaas shitaads smuks uzraksts
No access permissions
Sorry, the board administrator has not enabled your permissions for this part of the control panel.
http://roze.lv/f/index.php?act=UserCP&CODE=photo
izmantoju savas tiesiibas un parakaajos Invison power board bet nespeju to funkciju atrast tur zem user profiles nebija vispaa user pictures piemineetas
gljuki kaut kaadi mad.gif
mosh roze vai kaads gudraaks moderators var paliidzeet
Fatalis
Afaik te [vēl?] nav neviena moda, un Roze vienpersoniski sastāda administrējošo personālu. smile.gif

QUOTE (Me)
Starp citu, laba doma būtu max avatar izmēru likt ne lielāku par 160x160 (System Settings -> User Profiles), ieslēgt User Photos (zem Manage User Groups) un turpat uzlikt Max upload file size kā kaut-ko mazāku par 512.
Roze
karlitos tagad vajadzeetu vareet.. Tur taa viltiigi pie grupu definiicijaam ja personal foto max izmeers nebija noraadiits tad itkaa fiicha tiek diseiblota

Fatalis KAA NAV ? smile.gif Nospied apakashaa uz The moderating team http://roze.lv/f/index.php?act=Stats&CODE=leaders

Upload limits pagaidaam neiet krastaa ir bildes kas ir lielaakas par sho..
Ja nu kaads ljaunopraatiigi saaks izmantot izraveesim vinju smile.gif
Fatalis
Roze, parādi man kaut vienu par 512 kB lielāku bildi. smile.gif
Roze
A tu pasaki man kapeec tevi tas taa satrauc? smile.gif Zheel diskvietas vai kaa?
kaarleens
jaa atradu to vietu izskataas viss ir ok uzliku lai chuunini ar var savas bildes likt
Fatalis
Nē, taisnību sakot, man tak ir vienalga. Tas tikai neglīti izskatās.

user posted image

Starp citu, tas esmu es.
Guest
Nu taa kaa no Hellsing izkaapis, tikai sarkanaa uzvalka un huutes truukst blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.