Help - Search - Members - Calendar
Full Version: .PNG vs .png un citi liidziigi zveeri
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
edg

Es nevaru uploadeet .PNG bildi, man saka, ka formaats nav labs. Uploadeet var tikai, ja ir .png ar maziem burtiem.
Shitais gljuks ir jaalabo!

Ja gribat prasiit, kaapeec man .PNG jaataisa, tad tas taapeec, ka taa dara mspaint, un mspaint ir aatraakais bilzhu redaktors, kaadu esmu redzeejis, un necieshu, kad progas ilgi veras valjaa. Bet arii, ja paarliecinaasiet mani lietot citu redaktoru, gljuks paliks gljuks, un tas prasaas peec laboshanas.
Inc
QUOTE(edg @ Dec 7 2004, 18:32)
Es nevaru uploadeet .PNG bildi, man saka, ka formaats nav labs. Uploadeet var tikai, ja ir .png ar maziem burtiem.
Shitais gljuks ir jaalabo!

Ja gribat prasiit, kaapeec man .PNG jaataisa, tad tas taapeec, ka taa dara mspaint, un mspaint ir aatraakais bilzhu redaktors, kaadu esmu redzeejis, un necieshu, kad progas ilgi veras valjaa. Bet arii, ja paarliecinaasiet mani lietot citu redaktoru, gljuks paliks gljuks, un tas prasaas peec laboshanas.
*



Faila nosaukumu tachu tu vari eerti pats nomainiit. un nav tam nekaada sakara ar redaktoru, kuraa shis fails radiits.
arteck
Vai kā es par šo vienmēr smejos. Piedod, ja. Nesaprotu tos cilvēkus, kuriem 10 - 30 sekundes ir tik kruciāls laika sprīdis (Photoshop's veras apmēram tik ilgi).Pietam arī to var nogriezt, atslēdzot plug-in'u ielādēšanos pie starta. Paint's ņihuja nesaspiež un tad var gaidīt daži ar dial-up'iem kāmēr ielādējās Paint'a 1 - 2 megu bilde. Photoshop'ā ir tāda skaista lieta kā "Save for web" un to arī jāsaprot vārda vistiešākajā nozīmē. Manuprāt, spiež ļoti labi nezaudējot kvalitāti. Cilvēk, kļūsti cilvēcīgs!
edg

Pirmkaart, es negribu installeet visaadus tur Photoshop, jo man nav vajadziigi baigi labi saspiesti faili, kaa arii visaadas citaadas fiichas. Man ir patiikami, ka paints ir vienkaarshs.

Un protams, ka failu nosaukumu var nomainiit, bet var tachu tik tieshaam viegli uztaisiit, lai sisteema paziitu arii failu nosaukumus, kuros paplashinaajums ir ar lielajiem burtiem. Tas aiztaupiitu man nosaukumu mainiishanu katru reizi, kad bildi uploadeeju. Un tas buutu arii tikai korekti no sisteemas administreeshanas puses.
Inc
QUOTE(arteck @ Dec 7 2004, 18:47)
Vai kā es par šo vienmēr smejos. Piedod, ja. Nesaprotu tos cilvēkus, kuriem 10 - 30 sekundes ir tik kruciāls laika sprīdis (Photoshop's veras apmēram tik ilgi).Pietam arī to var nogriezt, atslēdzot plug-in'u ielādēšanos pie starta. Paint's ņihuja nesaspiež un tad var gaidīt daži ar dial-up'iem kāmēr ielādējās Paint'a 1 - 2 megu bilde. Photoshop'ā ir tāda skaista lieta kā "Save for web" un to arī jāsaprot vārda vistiešākajā nozīmē. Manuprāt, spiež ļoti labi nezaudējot kvalitāti. Cilvēk, kļūsti cilvēcīgs!
*



Paint informāciju piedāvā saglabāt dažādos formātos, tai skaitā JPG, kurš ir kompresēts vai BMP, kurš ir t.s. "1-2 megu bilde". Neredzu problēmu nudien. Savukārt ja tev ir kārba, uz kuras Photoshop atveras 10 sekundēs, neredzu pamatu ar to lielīties un izteikt pārākumu pār cilvēku, kuram iespējams Paint ir vienīgais daudzmaz komfortablais rīks.

Patiešām, "kļūsti cilvēcīgs".
arteck
Tik un tā Paint kompresija ir niecīga. Tās bildes vienmēr ir samērā nežēlīgos izmēros. Jā, nekādīgi arī nemēģināju "palielīties ar kārbu un pārākumu". Manuprāt, tagad lielākajai daļai cilvēku jau ir pieteikami jaudīgas kastes, lai varētu atļauties arī PS uzlikt. Nevajag saskatīt visādas kaitīgas lietas.
edg
Bac, nu sheit galiigi runa nav par kompresiju.

Paint priekshrociibas:
* Nav atsevishkji jaainstallee
* Ir ljoti vienkaarshs, tajaa pashaa laikaa es ar shamo varu izdariit visu, ko man vajag
* Aatri ielaadeejas

Ar failu izmeeriem sheit vispaar nav nekaada sakara. Galvenaa lieta ir tas, ka man nepatiik daudzfunkcionaali monstri. Man patiik vienkaarshas lietas, kas izpilda tikai taas primitiivaas funckijas, kas man vajadziigas. Taadu ir daudz patiikamaak lietot. Taapat man nepatiik speeles, kur ir taadas un shitaadas iespeejas, daudz un dazhaadi charakteri, paveidi, ierochi u.t.t. Es dodu priekshroku speeleem, kas ir primitiivas peec uzbuuves, tajaa pashaa laikaa sarezhgjiitas peec strateegjijas (quake2, idiotworld, jippii pool, elastomania, iistajaa dziivee - zole, krustinji un nulliites). Un taa ir manis briiva izveele, kaadas programmas es gribu lietot, un tam nevajadzeetu ierobezhot manas iespeejas izmantot sho forumu!
Duarh
QUOTE(arteck @ Dec 8 2004, 08:56)
Tik un tā Paint kompresija ir niecīga. Tās bildes vienmēr ir samērā nežēlīgos izmēros. Jā, nekādīgi arī nemēģināju "palielīties ar kārbu un pārākumu". Manuprāt, tagad lielākajai daļai cilvēku jau ir pieteikami jaudīgas kastes, lai varētu atļauties arī PS uzlikt. Nevajag saskatīt visādas kaitīgas lietas.
*



biggrin.gif iznjemot to, ka legaals PS maksaa paarsimts dolaaru. Un tik godiigi cilveeki, kaa useri sheit roze.lv tachu neizmantotu piraatisku versiju - vai ne?
arteck
Duarh :))))
Inc
QUOTE(edg @ Dec 8 2004, 10:05)
Es dodu priekshroku speeleem, kas ir primitiivas peec uzbuuves, tajaa pashaa laikaa sarezhgjiitas peec strateegjijas.
*



Tetris
Inc
QUOTE(arteck @ Dec 8 2004, 08:56)
Tik un tā Paint kompresija ir niecīga. Tās bildes vienmēr ir samērā nežēlīgos izmēros. Jā, nekādīgi arī nemēģināju "palielīties ar kārbu un pārākumu". Manuprāt, tagad lielākajai daļai cilvēku jau ir pieteikami jaudīgas kastes, lai varētu atļauties arī PS uzlikt. Nevajag saskatīt visādas kaitīgas lietas.
*



Vai lietderīgi iegādāties virtuves kombainu, ja nepieciešama tikai blendera funkcija?
edg
QUOTE(Inc @ Dec 8 2004, 13:31)
QUOTE(edg @ Dec 8 2004, 10:05)
Es dodu priekshroku speeleem, kas ir primitiivas peec uzbuuves, tajaa pashaa laikaa sarezhgjiitas peec strateegjijas.
*



Tetris
*


Tetris lielu strateegjijas prasmi neprasa, pie tam, man nepatiik speeles, kuraas galveno lomu speelee varbuutiibas faktors.
Sigfa
es nesaprotu kur ir probleema... kaadam modam atliek ierakstiit pie atljautajiem failu pagarinaajumiem .PNG un lieta dariita...
arteck
Anyway, .PNG nevar pielikt, jo .png jau eksistē. Tā kā nāksies vien veltīt dažas sekundes pārsaukšanai.
Saiko
edg:
manuprāt tā saucamie 'krustiņi un nullītes' ir vispār kaut kas hmm... stratēģija = 0 tāpat arī viss pārējais .. vienīgais kas ir jādara jācer ka pretinieks pieļaus kļūdu un tajā pašā laikā nekļūdīties pašam...
zole tajā pašā laikā ir vislabākais varbūtības teorijas piemērs - kā kārtis izdālās tā izspēlē ( ja ir saprašana par to kā jāspēlē ) pat pie labākās gribas vairāk par 2 - 3 stratēģiskiem gājieniem izdarīt visas spēles laikā nav iespējams .. nē man patīk zole atšķirībā no 'krustiņiem un nullītem' bet tomēr...
par tēmu runājot domāju ka nav tak tik grūti *.PNG nomainīt uz *.png - cik tad tur tā darba...
.. peace smile.gif
deBUGa
QUOTE(arteck @ Dec 8 2004, 17:45)
Anyway, .PNG nevar pielikt, jo .png jau eksistē. Tā kā nāksies vien veltīt dažas sekundes pārsaukšanai.
*
No kurienes tik plasha info... biggrin.gif
[Upload IMG] gadienaa nav Rozes pielikts pasaakums?..

P.S. Sakaraa ar speeleem... smile.gif
Necieshu speeles, kuras vieglaak uzprogrammeet nekaa peectam vinneet (tetris u.c.)...
edg
QUOTE(Saiko @ Dec 8 2004, 23:40)
edg:
manuprāt tā saucamie 'krustiņi un nullītes' ir vispār kaut kas hmm... stratēģija = 0 tāpat arī viss pārējais .. vienīgais kas ir jādara jācer ka pretinieks pieļaus kļūdu un tajā pašā laikā nekļūdīties pašam...
zole tajā pašā laikā ir vislabākais varbūtības teorijas piemērs - kā kārtis izdālās tā izspēlē ( ja ir saprašana par to kā jāspēlē ) pat pie labākās gribas vairāk par 2 - 3 stratēģiskiem gājieniem izdarīt visas spēles laikā nav iespējams .. nē man patīk zole atšķirībā no 'krustiņiem un nullītem' bet tomēr...
*


Krustinji un nulliites ir ljoti kaartiiga strateegjija. Nejauc ar "desaam" (3x3 laukumu). Normaalaa krustinju un nulliishu speelee izveelas laukumu apmeeram 20x20 un speelee liidz 5 rindaa.
Zolee pilniigi noteikti nav taa, ka no taa, kaadas kaartis iedalaas, taa arii izspeelee. Protams, no izdaliitajaam kaartiim daudz ir atkariigs - ir iespeejams, ka nevar izdariit nevienu strateegjisku gaajienu. Tomeer zole ir pilna knifu, piemeeram, vienmeer sekot liidz izgaajushaam kaartiim, lai zinaatu kaa izspeeleet, lai tiktu no janjiem aaraa vai droshi uzvareetu, nevis riskeetu, lai tiktu pie vairaak bezjeedziigiem punktiem. Taapat lielajam jaaplaano uz priekshu, kam izdeviigaak atdot gaajienu, atkariibaa no taa, kas izgaajis, kaads liekais tev palicis, kaadi trumpji otram, u.t.t. Zole ir diezgan viegli speeleejama, ja iet "peec zoles likumiem", tomeer jautriiba saakas tad, kad saac speeleet taa, kaa jaaspeelee, nevis peec likumiem. Un par varbuutiibu runaajot, pats labaakais zolee ir apzinaaties varbuutiibas dazhaadiem sadaliijumiem, taadeejaadi izprotot savas uzvaras iespeejas, it iipashi tas svariigi speeles viduu. Un vispaar zoli biezhi speelee taa, ka izdara strateegjiski muljkjiigus gaajienus, lai maldinaatu saveejo vai pretinieku, taadeejaadi liekot vinjam iziet ar uzvarai nepiecieshamo kaarti. Strateegjija zolee ir kaartiiga un pamatiiga, un tu viss "kaa izdalaas, taa sanaak" ir tikai tad, ja vismaz 2 speeleetaaji no 3 speelee "peec likumiem".

arteck
QUOTE(deBUGa @ Dec 9 2004, 09:09)
No kurienes tik plasha info... biggrin.gif
[Upload IMG] gadienaa nav Rozes pielikts pasaakums?..
*


It kā man arī ir tiesības pievienot extension'us. Mēģinot to darīt, notika jau pieminētais.
deBUGa
QUOTE(arteck @ Dec 9 2004, 16:50)
It kā man arī ir tiesības pievienot extension'us. Mēģinot to darīt, notika jau pieminētais.
*
Extensioni ieksh IPB nav case sentive so nekaads briinums, ka tev neizdevaas pievieenot divreiz vienu un to pashu extensionu... jautaajums ir taads vai tas [Upload IMG] nav Rozes programmeeta fii4a un attieciigi vai nu neizmanto vispaar IPB extensionus uzstaadiijumus vai izmanto tos nepilniigi...

Roze
QUOTE
[Upload IMG] nav Rozes programmeeta fii4a un attieciigi vai nu neizmanto vispaar IPB extensionus uzstaadiijumus vai izmanto tos nepilniigi...


Kā reiz ir programmēta fīča, taču sakarā ar izmaiņām utt bija kaut kā izpalikusies faila extensijas pārveidošana uz lowerceisu (kam vispār pēc ISO u.c. rekomendācijām būtu jābut ar mazajiem burtiem anyway - līdz ar to tā perga kas ģēnerē šos failus principā nav korekta) pie pārbaudes līdz ar to PNG JPG utt tikai uzskatīti par nekorektiem .. tagad vajadzētu būt ok.
deBUGa
QUOTE(Roze @ Dec 9 2004, 17:31)
tagad vajadzētu būt ok.
*
Hip Hip Urrraa!!! biggrin.gif
Taka
Kas intsanti - BMP failiem paplašinājumu Paints kā reiz seivo ar mazajiem burtiem... blink.gif
edg
QUOTE(Taka @ Dec 9 2004, 19:23)
Kas intsanti - BMP failiem paplašinājumu Paints kā reiz seivo ar mazajiem burtiem... blink.gif
*


Microsoft jau sen zinaaja par to, ka buus shaads forums, un jau sen ieplaanoja, kaadaa veidaa meegjinaat popularizeet vinju iemiiljoto bmp. Vinjiem par nelaimi, shis forums bmp suuta dillees. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.