Help - Search - Members - Calendar
Full Version: What does it mean?
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Hikaru
Vai varat paskaidrot nepieredzējušam iekavu un divpunktu rakstītājam, ko nozīmē tie smilie...
Nu šos: smile.gif biggrin.gif dry.gif sad.gif mad.gif laugh.gif es daudz-maz saprotu, ko tie nozīmē..
Bet ko nozīmē ,piemēram, šie: ph34r.gif tongue.gif cool.gif ?
Un, piemēram, kāda starpība starp šo smile.gif un šo rolleyes.gif ?
Shinobi-sama
QUOTE(Hikaru @ Nov 24 2004, 09:19)
Vai varat paskaidrot nepieredzējušam iekavu un divpunktu rakstītājam, ko nozīmē tie smilie...
Nu šos: smile.gif  biggrin.gif  dry.gif  sad.gif  mad.gif  laugh.gif es daudz-maz saprotu, ko tie nozīmē..
Bet ko nozīmē ,piemēram, šie: ph34r.gif  tongue.gif  cool.gif ?
Un, piemēram, kāda starpība starp šo smile.gif un šo  rolleyes.gif ?
*


rolleyes.gif - shis ir domaats kaut kas liidziigs kad tu kaut ko pasaki, bet tu jau neesi kuudiitaajs biggrin.gif

tongue.gif - tas ir domaat skad tev ir mazas nekjiitras domas... un tu juuties labi savaa sulaa cool.gif

ph34r.gif - vairaak domaats kad tu staavi un kriiti par savu viedokli, kaa arii tad ja tam ko tu saki tu apzinies kaadas var buut sekas biggrin.gif

cool.gif - nu tas ir domaats tad kad tu sajuuties kaa boss par savu viedokli vai to ko tu esi pateicis - tipo "es savaa kapnjutelpaa esmu dievs cool.gif "
deBUGa
Nja... smags gadiijums... smile.gif

P.S. Iepatikaas Shinobi skaidrojums par "mazajaam nekjiitrajaam domaam"... tongue.gif
Hikaru
OK! Paldies par skaidrojumu. biggrin.gif
edg
Bet tad jau man vienmeer nekjiitras domas tongue.gif

Vispaar piedaavaaju savu tulkojumu:
Iedomaajies sevi ar attieciigo sejas izteiksmi, un padomaa, kaa tu juuties taa darot. Ja izteeloshanaas nav stipraa puse, panjem, pieej pie spogulja un sataisi taadu seju.

Piemeeram, tu gribi zināt, ko noziimee tongue.gif
Aizej pie spogulja, izkar meeli un pameegjini pasmaidiit, pameegjini nesmaidiit, pameegjini aizveert acis to darot. Kaa juuties un kaa spogulii izskataas? Nesaki, ka debiili, saki, ka sajuuta taada, it kaa buutu nedaudz divkosiigs maita. Es parasti lietoju konkreeto sejinju tad, ja veelos pateikt: "Zinu, ka piekasiisieties, bet taa nu es pateicu un viss!" vai "Neatbildu par saviem vaardiem". Normaali :P lieto tad, kad seja ir nopiena, tipa, piemeeram, "Visu piekaast", "Es taa nemaz nedomaaju, kaa teicu"

Nu un liidziigi ir ar ph34r.gif. Uzmauc galvaa cepuri liidz kaklam, izgriez acu caurumus un pasaki, kaa juuties un kaa spogulii izskaties biggrin.gif

Lai ieguutu cool.gif gan buus saulejes jaameklee un shkjiibais smaids jaamaacaas...

Un rolleyes.gif ir diezgan viegli atdarinaams. Nejuuties kaa cilveeks, kas tikko uzzinaajis, kas tikko uzzinaajis, ka VVF ir latvijas prezidente? Pasham smiekli naak par to, ka kauns aciis... Nu jaa, arii Shinobi skaidrojuma gadiijumaa raksturiigi sataisiit taadu pashu seju.
Shinobi-sama
QUOTE(edg @ Nov 24 2004, 21:20)
Bet tad jau man vienmeer nekjiitras domas tongue.gif

Piemeeram, tu gribi zināt, ko noziimee  tongue.gif
Aizej pie spogulja, izkar meeli un pameegjini pasmaidiit, pameegjini nesmaidiit, pameegjini aizveert acis to darot. Kaa juuties un kaa spogulii izskataas? Nesaki, ka debiili, saki, ka sajuuta taada, it kaa buutu nedaudz divkosiigs maita. Es parasti lietoju konkreeto sejinju tad, ja veelos pateikt: "Zinu, ka piekasiisieties, bet taa nu es pateicu un viss!" vai "Neatbildu par saviem vaardiem". Normaali :P lieto tad, kad seja ir nopiena, tipa, piemeeram, "Visu piekaast", "Es taa nemaz nedomaaju, kaa teicu"

*


nu prakstiski tas ko es teicu .. un nkjiitrs, nav tikkai tas ko tu padomaaji. Es pateicu tava apcereejuma konspektu cool.gif
Taka
QUOTE(Hikaru @ Nov 24 2004, 09:19)
Bet ko nozīmē ,piemēram, šie: ph34r.gif  tongue.gif  cool.gif ?
Un, piemēram, kāda starpība starp šo smile.gif un šo  rolleyes.gif ?
*



ph34r.gif - Freaked out, izbijies, šokēts, bezfilmā
tongue.gif - Rāda mēli (jautri vienkārši), mēdās, ķircina.
cool.gif - cool guy, vēsais džeks (no Sprite reklāmas biggrin.gif ), zīmējas, "tas ir forši/kruta!"
smile.gif - generic smilie
rolleyes.gif - smalks uzbrauciens tipo "tev jau nepieleks", "es jau neko..."
edg
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 12:37)
nu prakstiski tas ko es teicu .. un nkjiitrs,  nav tikkai tas ko tu padomaaji. Es pateicu tava apcereejuma konspektu  cool.gif
*


Man kaut kaa nepatiik nepilniigi tulkojumi, taapeec papildus tava konspekta pilnveidoshanai es vispaarinaaju probleemu liidz jebkaadas sejinjas izteiksmes noziimes mekleeshanai un formuleeju pienjemamu metodi shiis probleemas risinaashanai, lai cilveekam nebuutu turpmaaku neskaidriibu.
Ralfs
Par tām sejām:
bija reiz Gobziņam tāds labs teksts (fragmenti):
"Kad man no rīta ir labi gan..." - "es skatos spogulī kā video".
Nez vai forumā ir tāds "smiley"? tongue.gif

Par Omi (VVF) gan te labi iegriezās, ņjā, vai veļas mazgātavas direktors vai
importa grōša - viss viens... Kas būs mūsu nākamais prezi(s)dents - sētnieks?
Vispār, ļoti godājama profesija, labāk jau tāds, nekā mākoņos lidinošies
teorētiķi.

edg
QUOTE(Ralfs @ Nov 25 2004, 23:33)
Par Omi (VVF) gan te labi iegriezās, ņjā, vai veļas mazgātavas direktors vai
importa grōša - viss viens... Kas būs mūsu nākamais prezi(s)dents - sētnieks?
Vispār, ļoti godājama profesija, labāk jau tāds, nekā mākoņos lidinošies
teorētiķi.
*


Kas tad taa peekshnji par runu? Kaads tam vispaar ar visu sakars? blink.gif
Taka
Spermotoksikoze reizēm izpaužas dīvainos veidos... blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.