Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sava manga
Anime forum > Anime > Manga
Pages: 1, 2
+Chibi+
vienkāršs jautājums... vai kāds pats savu mangu nav mēģinājis zīmēt?

X_Kamui
smile.gif Zimeju jau sen (nevaru paradit, jo nav skanera sad.gif )
+Chibi+
Tu taču dzīvo Rīgā, atnes uz kluba sanāxmi, es, piem., ļoti gribētu iečekot! biggrin.gif
Yume
mmm, Aikis, kas šeit ir zināms kā Haikis. biggrin.gif zīmēja. man šķiet pāris gadus atpakaļ viņam saitā kautkāda bija izlikts. bet tā, to varēja atrast tīņu žurnālos.
Nez... es arī mēģināju,. bet manis vairāk kā uz pāris lpp nepietika, es pat tagad nezinu kur viņas mētājas.
Ito no Kazuki
Mēģināts ir jau...Sazīmēju charsheetus (tādā shoujo manga stilā), man pat ir normīgs sižetiņš izdomāts - bet esmu riktīgi slinks radījums, kuram diezgan ātri noriebjas...Bet baigi jau kārotots to projektiņu novest vismaz līdz pirmajam chapterim. Tāda paliekoša lieta tomēr happy.gif
Ghoul
Meegjinaats ir bet sanaacis baigais sviesc. Bet ir jau radusies jauna taa teikt genjaala doma( pagaidaam ir uziimeets tikai vins chars) kad uzziimeesim iemiksu sheit!!! laugh.gif
MitSuki
xe xe es ari grasos mangu zimet, bet man talants nav(bet macos jau zimet)
Man jau ir izdomats nosaukums mangai zinu cik Chapteri buss un par ko stasts iess biggrin.gif biggrin.gif Galvenais jaiemacas zimet cilveki xe un tad buss viss OK smile.gif
Ghoul
Dazi padomi:jo jaunaaks chars jo lilaakas acis, ja Hyperaktiivs chars tad taadus izspuurushus matus ziimee, ja pasiivs tad garus taisnus!! Ja dziivee pieredzeejis tad baardains un dazreiz pat plikpauris!!! smile.gif
MitSuki
eee tiesam xe smile.gif
Nebutu iedomajies sito xe
Paldies.. smile.gif
Jaladin
QUOTE(S.U.D @ Nov 23 2004, 12:27)
Dazi padomi:jo jaunaaks chars jo lilaakas acis, ja Hyperaktiivs chars tad taadus izspuurushus matus ziimee, ja pasiivs tad garus taisnus!! Ja dziivee pieredzeejis tad baardains un dazreiz pat plikpauris!!! smile.gif
*


Hey tas par matiem ir mans peetijums mad.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ah un neaizmirsti, ka mangu idejas ir manas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
(kaut taas galiigi S*X!!! un ziimee visu tu)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Aaa un veel, ja mati iisi pieglausti, tad varonis ir taads "luuzeriigs" par sevi nepaarliecinaats. Un jo mati vairaak izpuurushi, tad chars ir par sevi paarliecinaataaks, bet shiis lietas neattiecas uz visaam animeemm, bet lielaakajaa daljaa tomeer taa ir.
+Chibi+
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Nov 23 2004, 18:19)
QUOTE(S.U.D @ Nov 23 2004, 12:27)
Dazi padomi:jo jaunaaks chars jo lilaakas acis, ja Hyperaktiivs chars tad taadus izspuurushus matus ziimee, ja pasiivs tad garus taisnus!! Ja dziivee pieredzeejis tad baardains un dazreiz pat plikpauris!!! smile.gif
*


Hey tas par matiem ir mans peetijums mad.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ah un neaizmirsti, ka mangu idejas ir manas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
(kaut taas galiigi S*X!!! un ziimee visu tu)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Aaa un veel, ja mati iisi pieglausti, tad varonis ir taads "luuzeriigs" par sevi nepaarliecinaats. Un jo mati vairaak izpuurushi, tad chars ir par sevi paarliecinaataaks, bet shiis lietas neattiecas uz visaam animeemm, bet lielaakajaa daljaa tomeer taa ir.
*




starp citu, baigi labā teorija! *impressed* blink.gif ]






Nu, mana draudzene zīmē savu mangu, kas gan teorētiski ir yaoi, heh heh [es viņu šausmīgi slikti ietkmēju! happy.gif], bet tur nekas trax vēl nav noticis. Viņa jau daudz ir uzzīmējusi... Kā no konveijera nāk, heh... wink.gif

re ku ira

sākums apakšā... scroll down..

lasot šito mangu var redzēt, kā attīstās viņas zīmēšanas māka, beigāš jau baigi labi, manuprāt, iet...
Kaede
Es, pat ja gribeetu, nekaa nevareetu uzziimeet, man nav taada talanta. Lai gan noziimeet meegginaajusi esmu, bet tas nu galiigi neskaitaas... sad.gif
jurc
QUOTE(Halina @ Dec 22 2004, 15:56)
Es, pat ja gribeetu, nekaa nevareetu uzziimeet, man nav taada talanta. Lai gan noziimeet meegginaajusi esmu, bet tas nu galiigi neskaitaas... sad.gif
*


Ja tu gribeetu, un tev buutu liels gribasspeeks ta tu visu vareetu! Pat ziimeet taa kaa profesionaalie mangas ziimeetaaji! Tikai protams ir japaiet laiks... Bet nu nekad nesaki nekad! wink.gif
+Chibi+
QUOTE(JurCHiX @ Dec 22 2004, 18:03)
QUOTE(Halina @ Dec 22 2004, 15:56)
Es, pat ja gribeetu, nekaa nevareetu uzziimeet, man nav taada talanta. Lai gan noziimeet meegginaajusi esmu, bet tas nu galiigi neskaitaas... sad.gif
*


Ja tu gribeetu, un tev buutu liels gribasspeeks ta tu visu vareetu! Pat ziimeet taa kaa profesionaalie mangas ziimeetaaji! Tikai protams ir japaiet laiks... Bet nu nekad nesaki nekad! wink.gif
*





tieš tā! Vajag trennēties, mācīties! zīmē sākumā fan fics, nozīmē... un tad jau sāk attīstīties pašai sava māka... laugh.gif
Ito no Kazuki
Hai, hai, un online anime tutoriali (arī tie, kurus var DC++ atrast) arī nav gluži zemē metami - es sākumā ļoti skeptiski skatījos uz to, bet tur var atrast šadus tādus knifiņus, kurus pašam grūti atkost ^^ All you need is practice, practice, practice, practice...Njā, un nesākt uzreiz ar grandioziem projektiem...Manga - tas imho ir ļoooooti darbietilpīgi ><
Pikis
Jop, laikam visi ir meiginaajushi ziimee mangu arii es, biggrin.gif
aam un man taads jautaajums, cik es saprotu visi mees ziimeejam ar ziimuli, bet ar ko ir jaamaalee isteniibaa, es te vienreiz pameiginaaju ar melnajaam piltspalvaam itkaa baigi labi, kontuuras isteiktas un itkaa vis kaartiibaa, tikai rodas uzreiz probleema kaa lai sataisa normaalu fonu. Ja ar to pashu piltspalvu maalee sanaak riktiiga shviikaashana mad.gif un loogiski atri apniik shviikaat....

Varbuut ir kaads speciaals inventaars prieksh mangas ziimeeshanas, sheit Latvijaa?
not_alone
njah,mees ar za4peedinju arii pirms gadiem 2 ziimeejaam sawas mangas...taga ar k-ko domaaju taisiit,tikai man wienmeer bija probleema-newaru ziimeet tuxas kontuuras,nju waardu sakot,mangas sanaaca kaa pabeigti ziimeejumi ar wisaam eenaam utt.,newis kaa mangas.
un piikji-war nopirkt artistic pildspalwas,ar taam wieglaak ziimeet mangas,bet ar bik kjeepiigi,liidz pierod.paardodas v.o$inja weikalaa un firma ir faber castell.
Ghoul
Man ljoti senaa beerniibaa patika ziimeet ( visaadus ierochus utt.) bet animi iemaaciijos ziimeet skatoties DBZ un tadjau pameegjinaaju citu tehniku un taa tas aizgaaja smile.gif
DarkRockslizer
Kad biju pusaudzis pāris mēnešu laikā sazīmēju 60+lpp. krāsainu mangu lielā rūtiņu blokā... tagad kauns rādīt.. bet kāds treniņš bija!!
+Chibi+
nekad nevareetu ziimeet mangu, jo neizdotos visu laiku uzziimeet vienaadi tos pashu teelus, hah hah! tachu ar laiku (laikam) pierod un uztrenneejas.
dmonster
Es pats arī esmu mēģinājis ir grūti dažkārt arī uzzīmēt visu laiku vienādus varoņus, bet man ir triks, ja to tā var saukt, lai nu kā vajag pamēģināt paņemt lapu(vai lapas) un atkārtoti uzzīmēt vajadzīgo, tad lēnām iznāk. biggrin.gif
baseboalbatboy
Tagad es zīmēju mangu (nosaukumu vēl neesmu izdomājis) uzzīmēju 1. lapu (papusei sad.gif ) pa pusei tādēļ ka nezinu kā rakstīt tekstus ar roku vai ieskenēt datorā un tad sarakstīt????
-kumori-
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 21 2005, 19:45)
Tagad es zīmēju mangu (nosaukumu vēl neesmu izdomājis) uzzīmēju 1. lapu (papusei  sad.gif ) pa pusei tādēļ ka nezinu kā rakstīt tekstus ar roku vai ieskenēt datorā un tad sarakstīt????
*


DATORAAAAAAA!!!!!!! Nezinam cik tev labs rokraxsts *gigi* rolleyes.gif
X_Kamui
Es piemeram visu tekstu rakstu pats..... dry.gif
-kumori-
QUOTE(-Kai- @ Feb 21 2005, 21:30)
Es piemeram visu tekstu rakstu pats..... dry.gif
*


smile.gif Butu jau brinums, ja tavai mangai textu kads cits raxtitu...
Ghoul
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 09:04)
QUOTE(-Kai- @ Feb 21 2005, 21:30)
Es piemeram visu tekstu rakstu pats..... dry.gif
*


smile.gif Butu jau brinums, ja tavai mangai textu kads cits raxtitu...
*


ēs piemeeram tikai ziimeeju tekstu domaa kaads cits man nekas sakariigs nesanaak.............. sad.gif
dmonster
QUOTE(S.U.D @ Feb 22 2005, 15:28)
ēs piemeeram tikai ziimeeju tekstu domaa kaads cits man nekas sakariigs nesanaak.............. sad.gif
*


Bet, ja tu neraksti tekstu, vai tam citam nav drausmīgs murgs rakstīt, ja tev piemēram nepatīk uzrakstītais? huh.gif
sasuke321
eu kas tas par klubu?? pirmajaa laapusee mineets
-kumori-
QUOTE(dmonster @ Feb 22 2005, 18:22)
QUOTE(S.U.D @ Feb 22 2005, 15:28)
ēs piemeeram tikai ziimeeju tekstu domaa kaads cits man nekas sakariigs nesanaak.............. sad.gif
*


Bet, ja tu neraksti tekstu, vai tam citam nav drausmīgs murgs rakstīt, ja tev piemēram nepatīk uzrakstītais? huh.gif
*


Patiesiba jau tas otrais nemaz nevaretu paredzet ko tu doma... un vins raxtitu visu ka vins to gribetu, nevis ka tu to veletos...
X_Kamui
QUOTE(sasuke321 @ Feb 22 2005, 18:36)
eu kas tas par klubu?? pirmajaa laapusee mineets
*


blink.gif Kads klubs, kur es neredzu ...... huh.gif
-kumori-
Vins domaja luk so biggrin.gif
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 21 2004, 14:40)
Tu taču dzīvo Rīgā, atnes uz kluba sanāxmi, es, piem., ļoti gribētu iečekot!  biggrin.gif
*


dmonster
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 18:42)
Patiesiba jau tas otrais nemaz nevaretu paredzet ko tu doma... un vins raxtitu visu ka vins to gribetu, nevis ka tu to veletos...
*


Tieši manas domas.
baseboalbatboy
A kādā valodā raxtīt angļu vai latviešu?
-kumori-
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 22 2005, 21:59)
A kādā valodā raxtīt angļu vai latviešu?
*


Ja tu gribi raxtit tikai mums- raxti latviski, bet ja plashakai publikai, tad anglu biggrin.gif
X_Kamui
Es rakstu sava dzimtaja valodaa..... dry.gif
biggrin.gif jo kam man rakstiit visu, piemeram angļu v. ja es to mangu radiišu tikai draugiem..... (labiem dr.)
-kumori-
QUOTE(-Kai- @ Feb 22 2005, 22:16)
Es rakstu sava dzimtaja valodaa.....  dry.gif
biggrin.gif jo kam man rakstiit visu, piemeram angļu v. ja es to mangu radiišu tikai draugiem..... (labiem dr.)
*


AAAAAAAAA!!!! Un man neee? ? ?!!!! [puff] mad.gif
dmonster
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 22 2005, 20:59)
A kādā valodā raxtīt angļu vai latviešu?
*


Man piemēram patīk angliski, jo tur ir krutākie izteicieni laugh.gif
-kumori-
QUOTE(dmonster @ Feb 22 2005, 22:23)
Man piemēram patīk angliski, jo tur ir krutākie izteicieni laugh.gif
*


[gigi] Latvieshu valoda ari var izdomat krutus izteicienus... Bez problem rolleyes.gif
dmonster
HMM...
Iespējams...
hmm...
Ne nevaru izdomāt tagad, bet itkā ir, piemēram vārdu spēles.
Bet es palikšu pie angļu valodas, jo kā jau teikts:
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 21:08)
ja plashakai publikai, tad anglu biggrin.gif
*

Ghoul
QUOTE(dmonster @ Feb 22 2005, 18:22)
QUOTE(S.U.D @ Feb 22 2005, 15:28)
ēs piemeeram tikai ziimeeju tekstu domaa kaads cits man nekas sakariigs nesanaak.............. sad.gif
*


Bet, ja tu neraksti tekstu, vai tam citam nav drausmīgs murgs rakstīt, ja tev piemēram nepatīk uzrakstītais? huh.gif
*


Mees jau domaajam kopaa ja man kaada ideja es to pasaku tad kopaa nosliipeejam un aiziet............
-kumori-
QUOTE(S.U.D @ Feb 23 2005, 13:24)
Mees jau domaajam kopaa ja man kaada ideja es to pasaku tad kopaa nosliipeejam un aiziet............
*


Tad laikam jus dienu slipejat, ko viena bildite pieraxtit... ph34r.gif
Es ar savu draudzeni projektos par 1 teikumu nevaru vienoties, kur nu vel par veselu textu... laugh.gif
Jaladin
Nuuu tik taalu veel neesam. Esam ljoti slinki. Kopiigi esam labi ja characteru konceptus uztaisiijushi nekas cits pagaidaam nenotiek, bet idejas iiiiir.
-kumori-
Tikai idejas.... blink.gif Nju tagad piesledzaties 1 otra smadzenem un uzzimejiet to mangu! cool.gif
Ghoul
Nu jaa es jau saakshu charus ziimeet tad jau redzees kaa sanaaks tikai probleema taada ka man nav eerta darba galda( papiiri kompis utt.) nav arii ar ko normaali mangu vareetu ziimeet..............
-kumori-
QUOTE(S.U.D @ Feb 24 2005, 14:28)
Nu jaa es jau saakshu charus ziimeet tad jau redzees kaa sanaaks tikai probleema taada ka man nav eerta darba galda( papiiri kompis  utt.) nav arii ar ko normaali mangu vareetu ziimeet..............
*


Nju papiru var nopirkt... Un ari to ar ko zimet mangu biggrin.gif [parasti mangas zime ar zimuli-sakuma, skices] Bet ta redzeju, ka ar tinti cool.gif
Brendon 2.
man siten tas bildes ir bet es nezinu cik labas ieejiet ART/Mans brivais laiks un noverteja ludzu
Ghoul
QUOTE(MIMI @ Feb 24 2005, 14:59)
QUOTE(S.U.D @ Feb 24 2005, 14:28)
Nu jaa es jau saakshu charus ziimeet tad jau redzees kaa sanaaks tikai probleema taada ka man nav eerta darba galda( papiiri kompis  utt.) nav arii ar ko normaali mangu vareetu ziimeet..............
*


Nju papiru var nopirkt... Un ari to ar ko zimet mangu biggrin.gif [parasti mangas zime ar zimuli-sakuma, skices] Bet ta redzeju, ka ar tinti cool.gif
*


Nu jaa es parasti paarvelku ar zelejas pildspalvu neslikti izskataas............... huh.gif
baseboalbatboy
QUOTE(S.U.D @ Feb 25 2005, 10:25)
QUOTE(MIMI @ Feb 24 2005, 14:59)
QUOTE(S.U.D @ Feb 24 2005, 14:28)
Nu jaa es jau saakshu charus ziimeet tad jau redzees kaa sanaaks tikai probleema taada ka man nav eerta darba galda( papiiri kompis  utt.) nav arii ar ko normaali mangu vareetu ziimeet..............
*


Nju papiru var nopirkt... Un ari to ar ko zimet mangu biggrin.gif [parasti mangas zime ar zimuli-sakuma, skices] Bet ta redzeju, ka ar tinti cool.gif
*


Nu jaa es parasti paarvelku ar zelejas pildspalvu neslikti izskataas............... huh.gif
*



Želejas pildspalva??? Pirmo reizi dzirdu.
Ghoul
Nu parasta tintes pildspalva........... wink.gif
baseboalbatboy
Viss skaidrs. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.