Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DCPlusPlus-0.4034
Anime forum > Anime > Resources
Hideki
Tā tam arī jābūt, ka jaunākajam dc++ zem setings var tikt klāt tikai general setingiem, pārējie vispār neverās vaļā? rolleyes.gif
Revol
Nē, tā tam nevajadzētu būt, man vismaz veras vaļā visi settingi cool.gif
X_Kamui
Man DC++ nav, ho-ho-ho laugh.gif bet man ir eMule programa un es domaju ta ir labaka par DC++.
Nu man vispar nebija DC++ nekad ta ka es tieši nezinu kura labaka!!! ph34r.gif
Revol
QUOTE(-Kai- @ Nov 18 2004, 23:57)
Man DC++ nav, ho-ho-ho laugh.gif  bet man ir eMule programa un es domaju ta ir labaka par DC++.
Nu man vispar nebija DC++ nekad ta ka es tieši nezinu kura labaka!!! ph34r.gif
*


Tas ir viennozīmīgi ka eMule ir daudz labāka par jebkādiem DC++. cool.gif eMule ir labākā p2p programa cool.gif ph34r.gif
Hideki
QUOTE(Revol @ Nov 19 2004, 00:11)
QUOTE(-Kai- @ Nov 18 2004, 23:57)
Man DC++ nav, ho-ho-ho laugh.gif  bet man ir eMule programa un es domaju ta ir labaka par DC++.
Nu man vispar nebija DC++ nekad ta ka es tieši nezinu kura labaka!!! ph34r.gif
*


Tas ir viennozīmīgi ka eMule ir daudz labāka par jebkādiem DC++. cool.gif eMule ir labākā p2p programa cool.gif ph34r.gif
*


Tikai ne tad, ja nav iespējams tikt vaļā no Low ID. Kādreiz mēģināju un secināju ka baismīgāku bremzi nesmu redzējis sad.gif 1-2 kb/s bija parastais ātrums... blink.gif
Diemžēl bittorents pēdējā laikā sāk viņu atgādināt. Garš saraksts ar useriem, vilkt iespējams tikai no 2-3, no katra pa 1-5kb/s. Beigās apnika gaidīt un atvilku no DC. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.