Help - Search - Members - Calendar
Full Version: useri bez postiem
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Yume
nu tāda lieta psatāv, plaukst un zeļ. Man viņi īsti nemaisa, bet vai ir vērts tādu atstāt pie memberiem?
Batou
veca tēma. neaiztiec, lai skatās. katram sava kautrības pakāpe.
jurc
Varētu tā uztaisīt, ja kādus 2 mēnešus neviens neko nesaka, ta autommātiski accounts izdzēšas.
Un skatīties var jau zem Guest
zenofex
Lai tak vinji staav, man absoluuti netraucee shie klusie tipi.
ShinChan
Te jau šis temats ir izrunāts. Uzvar viedoklis, ka, lai klusais vairākums paliek kā bijis.
Roze
Rezumē: Kamēr forums nebremzējas (dēļ daudziem inaktīviem lietotājiem - bet tam nu kādus pārdesmit tūkstošu vajdzētu) tikmēr neko nedaram smile.gif
gordon
Jāieposto kaut ko, lai nedzēš laukā wink.gif
X_Kamui
QUOTE(JurCHiX @ Nov 15 2004, 10:25)
Varētu tā uztaisīt, ja kādus 2 mēnešus neviens neko nesaka, ta autommātiski accounts izdzēšas.
Un skatīties var jau zem Guest
*


Mde labak pec kadiem 3 menešiem, jo es uz laukiem braucu uz 2,5 menešiem un tur nav datora smile.gif
edg
QUOTE(-Kai- @ Nov 24 2004, 20:02)
QUOTE(JurCHiX @ Nov 15 2004, 10:25)
Varētu tā uztaisīt, ja kādus 2 mēnešus neviens neko nesaka, ta autommātiski accounts izdzēšas.
Un skatīties var jau zem Guest
*


Mde labak pec kadiem 3 menešiem, jo es uz laukiem braucu uz 2,5 menešiem un tur nav datora smile.gif
*


Jee, lauki rulee vai ne?
X_Kamui
laugh.gif Laukos var darit visu ko velies smile.gif Gandriz visu laugh.gif biggrin.gif
deleted-ray
Manis peec tie nepostotaaji var tusot, neko sliktu jau vinji itkaa nedara, ne? smile.gif
virgin
Katram gadiijumam, lai mani neiedomaajas izdzeest, iepostoshu te, jo neesmu paarliecinaata, ka daudz postoshu. smile.gif
deBUGa
Mde... Nu gluzhi kaa tajaa pasakaa par vistukuuti un kriitoshajaam debesiim...
edg
QUOTE(deBUGa @ Nov 26 2004, 12:16)
Mde... Nu gluzhi kaa tajaa pasakaa par vistukuuti un kriitoshajaam debesiim...
*


Bet vai tad nav jautri? laugh.gif
Inc
Viens no pamatojumiem kādēļ rodas idle-accounts, ir tāds, ka citu forumu, IRC tīkla vai vienkārši lietotāji, piereģistrē savu iecienīto niku (iesauku, palamu), lai to nelietotu kāda cita persona.

Tas protams neatbrīvo no atbildības par idlēšanu :>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.