Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime jaunumu apskats. Vasara 2013.
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Ho_0LiGaN
Sveiki, foruma biedri! Vai jau ir plāni karstajām vasras dienām? Nāku glābt Jūsu dvēseles no neželīgas saules, lai atdzesēt tos ar jaunajām anime, kuras tiek gaidītas 2013. gada vasarā. smile.gif

Apskats: link.

P.S. Protams, link uz citu web ir reklāma, bet abi projekti nav domāti peļņai, tapēc, cerēsim, ka var to saukt par nesaderētu sadarbību, cienijami administratori. unsure.gif
Niks
Pirmkārt, varēji ielikt pa taisno saiti uz oriģinālu, jo no sevis tāpat neko neesi pielicis. Otrkārt, vai tas gadījumā nav 1. aprīļa joks?
Ho_0LiGaN
QUOTE(Niks @ May 12 2013, 12:10) *

jo no sevis tāpat neko neesi pielicis.


Vai varu uzskatīt par apvainojumu? Sākot ar montēšanu un beidzot ar skaņu visu taisiju es! 5 stundas bez saules gaismas. 3 renderi un divas upload. Jā, treilerus taisijis neesmu, tos bezatbildīgi nolādēju no YT. dry.gif
Niks
Es par vasaras anime sarakstu.
Ho_0LiGaN
QUOTE(Niks @ May 12 2013, 12:28) *

Es par vasaras anime sarakstu.

Ja tu par bildi, tad, jā es viņu nolādēju un visas saites uz autoru ir atstātas bildē, kā redzi.
Niks
Lejupielādēji, savukārt nolādēt nozīmē kaut ko citu. Un, cik es varu noteikt, tas attēls ir pirmā aprīļa joks.
Ho_0LiGaN
QUOTE(Niks @ May 12 2013, 14:01) *

Lejupielādēji, savukārt nolādēt nozīmē kaut ko citu. Un, cik es varu noteikt, tas attēls ir pirmā aprīļa joks.

kādā veidā tas var būt aprīļa joks, ja internetā vairākos avotos ir tāds pats info? dry.gif
EruLaif
Šaubos, Ho_0LiGaN, ka šos būs iespējams redzēt vasaras sezonā:
Historie;
D-Frag;
Arakawa Under the Bridge x3;
Gakuen Babysitters;
Kabu no Isaki;
Hitsugame no Chaika.
Arī Sailor moon izkrīt no vasaras sezonas saraksta: Sailor moon anime delay confirmed
---------------------------
Eh, nepamanīju, ka ir jau šis Summer v1 – THE REAL DEAL
Ho_0LiGaN
QUOTE(EruLaif @ May 12 2013, 15:28) *

Šaubos, Ho_0LiGaN, ka šos būs iespējams redzēt vasaras sezonā:
Historie;
D-Frag;
Arakawa Under the Bridge x3;
Gakuen Babysitters;
Kabu no Isaki;
Hitsugame no Chaika.
Arī Sailor moon izkrīt no vasaras sezonas saraksta: Sailor moon anime delay confirmed
---------------------------
Eh, nepamanīju, ka ir jau šis Summer v1 – THE REAL DEAL

Un nevienu no viņiem neesmu ielicis tajā video, par laimi. unsure.gif ohmy.gif

Tie, kuri ir video, tiešām vajadzētu būt vasarā, jo myanimelist un tā mājaslapa, kur var taisīt savu wikipediju ir to apstiprinājuši. Un tiem es ticu. rolleyes.gif
Niks
Par laimi? Drīzāk jau likumsakarīgi, jo tam būtu jābūt vienam apjomīgam 1. aprīļa jokam, lai YouTube saliktu reklāmas rullīšus tam, kas nebūs. Neviens tevi nesitīs, ja arī pateiksi, ka kļūdījies ar to vasaras anime sarakstu, toties locīšanās kā zutim gan nav feina.
Ho_0LiGaN
QUOTE(Niks @ May 12 2013, 16:44) *

Par laimi? Drīzāk jau likumsakarīgi, jo tam būtu jābūt vienam apjomīgam 1. aprīļa jokam, lai YouTube saliktu reklāmas rullīšus tam, kas nebūs. Neviens tevi nesitīs, ja arī pateiksi, ka kļūdījies ar to vasaras anime sarakstu, toties locīšanās kā zutim gan nav feina.


Neattaisnošos, jo galīgi nav vēlmes tik miermīlīga portālā izraisīt jauno sveto karu. Toties, visi anime, kuri ir video vasrā būs un tas ir labi. cool.gif
Pats personīgi gaidu Stellu, Kamisama No Inai Nichiyoubi, blood lad un danganronpa
aruka_sei
QUOTE(EruLaif @ May 12 2013, 15:28) *
Arī Sailor moon izkrīt no vasaras sezonas saraksta

It kā sola no šī gada novembra līdz nākošā gada janvārim.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.