Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Saiyuki
Anime forum > Anime > Manga
+Chibi+
Varbūt kādam labai dvēselei ir Saiyuki skani? Jo tā kā tā ir licenzēta, nekur vairs nevaru atrast. *sniff* unsure.gif
Yume
Ūūūūūūūūūūū.. būtu tu to 2 dienas agrāk pateikusi, es tieši tad paņēmu un izdzēsu, man visa manga no pirmās līdz pēdējai grāmatai kompī bija.
Zini, kas, ja tu neatrdori viņu līdz nākamajai kluba "strelkai" es viņu draudzene paprasīšu un uz diska atstiepšu.
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Nov 12 2004, 19:51)
Ūūūūūūūūūūū.. būtu tu to 2 dienas agrāk pateikusi, es tieši tad paņēmu un izdzēsu, man visa manga no pirmās līdz pēdējai grāmatai kompī bija.
Zini, kas, ja tu neatrdori viņu līdz nākamajai kluba "strelkai" es viņu draudzene paprasīšu un uz duska atstiepšu.
*




Es jau gadsimtiem meklēju, šaubos gan, ka man izdosies... sad.gif


Negribās, ka tev jātērējas diskam [ vai duskam, nezinu gan, uz kā īsti tu nesīsi, heh heh]... Pa meilu caur yousendit.com nevar atsūtīt? ph34r.gif <- lūdzošas acis
Yume
man uz kompja nav, a darudzenei neta nav, es uz rw atstiepshu, tad nebuus jaateereejaas.
+Chibi+
WEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif Liels, liels, liels paldies! MILZīGS!!!! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.