Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BT Prob.
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Takashy
Hmmm,man i taada maza probleema ar BT,man i faili kurus es gribu nolaadeet,bet man atkal ir taa,ka ja mans uzlaadeešanas aatrums ir aukstaaks par 5~8 Kb/s tad mans citreiz nets atsleedzas,vai tiek arii atsleegts.....
Es gribeeju zinaat vai kaads nezin kaa es vareetu izdariit taa ka mans nolaadeešanas aatrums ir normaals,bet ka mans uzlaadeešanas aatrums nepaarsniez tos 5~8Kb/s,vai taa.... nez.,varbuut tur ir kautkaada prog....?
Rune
izsleedz firewall , novelc kaadu advanceetu BT klientu un uzliec limitu uploadam
Takashy
QUOTE (Rune @ Mar 4 2004, 06:18 PM)
izsleedz firewall , novelc kaadu advanceetu BT klientu un uzliec limitu uploadam

em,ok,bet kuraa vieta es varu dabuut šo advanceetu BT klientu ? ^^"
Rune
ABC (yet another BitTorrent client) shitas ir labs
Takashy
Thx... happy.gif
Roze
Shim te arii ir upload/download limiteeshanas iespeejas:

BitTorrent EXPERIMENTAL download client
http://ei.kefro.st/projects/btclient/
Takashy
Ok,thx.... happy.gif
Fatalis
QUOTE (Takashy @ Mar 4 2004, 03:41 PM)
Hmmm,man i taada maza probleema ar BT,man i faili kurus es gribu nolaadeet,bet man atkal ir taa,ka ja  mans uzlaadeešanas aatrums ir aukstaaks par 5~8 Kb/s tad mans citreiz nets atsleedzas,vai tiek arii atsleegts.....
Es gribeeju zinaat vai kaads nezin kaa es vareetu izdariit taa ka mans nolaadeešanas aatrums ir normaals,bet ka mans uzlaadeešanas aatrums nepaarsniez tos 5~8Kb/s,vai taa.... nez.,varbuut tur ir kautkaada prog....?

Bhāhahahāh. Cik man zināms, nolādēt var, piem., tos mērgļus, kuri apmētā tavus logus no pagalma ar sniegu, bet uzlādēt - savu divstobreni, lai viņus aizbiedētu. Failus var lejup-/augšup- lādēt.

Un universāls rīks šim mērķim ar diezgan plašām papildus iespējām ir NetLimiter. Piemēram, bez ierobežošanas, es ar to varu arī apskatīties, cik ātri dažādos laika sprīžos ir k-kas nācis lejā; cik es esmu novilcis šomēnes, pagājušomēnes; salīdzināt šo gadu ar iepriekšējo; eksportēt statistiku etc.
Hideki
Tikai ir redzeets, ka par upload aatruma ieroberzhoshanu Dazhos DC hubos izkiko :/
Bet tas nav BT. smile.gif
Fatalis
Es DC limitu lieku reizēs, kad vajag trafiku kam citam, un vēlāk [ja atceros] noņemu. Turklāt kikot mani nevienam nav iemesla.
Roze
Nu BT variantaa apmeeram tagad saak skatiities upload/download ratio t.i. skataas cik tu novelc un cik uploadee aatrums ar kaadu tu to dari nav buutisks..
Ja piem esi novilcis 1Gb a uploadeejis 1Mb skaidrs ka kaut ko limitee vai arii fiksi ver ciet nedodot iespeeju citiem pavilkt un dazhi torrentutrackeri var uzlikt banu..
Fatalis
He, interesants princips. Pat labs. DC tādu vajadzētu. Pēc slotiem tak neko nevar pateikt, un, man liekas, arī atsevišķu lietotāju pārsūtītajai plūsmai nevar sekot.
Roze
QUOTE (Fatalis @ Mar 5 2004, 09:13 PM)
He, interesants princips. Pat labs. DC tādu vajadzētu. Pēc slotiem tak neko nevar pateikt, un, man liekas, arī atsevišķu lietotāju pārsūtītajai plūsmai nevar sekot.

DC to nav iespeejams panaakt tapeec ka nav vienota resursa / servera kas uztureetu informaciju par to cik un kas ko kuru failu ir downloadeejis / uploadejis (itkaa ir hubs bet tas nodroshina tikai klientu failsarakstu paarsutiishanas iespeejas (ja ieviestu funkciju ka klientam ir jaasuuta dati arii par to ko vinsh uploadee downloadee tas buutu paraak traki)), BT gadijumaa taads ir - to dara "trackeris".
Un tas ir panaakams vienkaarshaak sakaraa ar to ka trackeris tur informaaciju tikai par noteiktu skaitu failiem, tachu DC katrs var jebkuraa briidii var mainiti savas shaares saturu par utt liidz ar to serverim buutu jaatur papildus dati par katra lietotaaja katru failu..
Fatalis
Kaut gan, no otras puses, DC jau tagad ir gana labs. ^^ Ko tur daudz prātot, neviens tāpat neko negrasās mainīt.
Roze
QUOTE (Fatalis @ Mar 5 2004, 09:36 PM)
Kaut gan, no otras puses, DC jau tagad ir gana labs. ^^ Ko tur daudz prātot, neviens tāpat neko negrasās mainīt.

Nujaa savaa zinjaa vareetu piekrist..

Tachu vairaak vai mazaak tas nepiecieshams lai serviss buutu kaut cik kvalitatiivs un abpuseeji izdeviigs / godiigs. Proti lai kaut kaadi frukti ar slotlockeriem / speed limiteriem u.c. neapdaliitu citus.
Hideki
QUOTE
Kaut gan, no otras puses, DC jau tagad ir gana labs. ^^


Vel labaaks vinsh buutu, ja pievienojot failu shaarei, automaatiski kalkuleetu vismaz CRC32, ja ne MD5. Ja reneimotos failus vel var atpaziit (no kuras raliizes vinsh ir) peec faila lieluma, tad vai vinsh ir ar badfreimiem tajaas pashaas vietaas... Neatvelkot failu to nav iespeejams noteikt. sad.gif Tad arii ljoti eerti vareetu realizeet faila vienlaiciigu lejuplaadeeshanu pa daljaam no vairaakiem lietotaajiem.

Vienreiz jau vilku animes seeriju 7 reizes no dazhaadiem juuzeriem, peec tam ar virtualdub no 3 bojaatiem failiem saliku vienu normaalu. mad.gif
Roze
A ir jau taadi DC klients(i) kas supportee multisources..
Kaa arii CRC checkings ir.

http://www.revconnect.com/
Hideki
QUOTE
A ir jau taadi DC klients(i)


Tikai ar vinjiem ir jaameklee speciaali hubi, kas sho klientu nekiko/nebaano. sad.gif
Lielaakaa dalja hubu opu uzskata - viss kas nav orgjinaalais DC++ vai DC, ir evil modified/hacked client. ph34r.gif
Taa ka jaagaida, kameer DC++ buus taadas iespeejas...
Fatalis
Es gan īpaši starp hubiem nemigrēju, bet ne UO, ne Alfā, ne Otaku Anime, ne TUC vai CrazyCatGirl ar Reverse Connect nav bijušas problēmas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.