Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gojira!
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Takou
Es gribeetu paintereseeties vai kaadam no jums ir visas Gojiras filmas un OST'i?
vai vispaar kaads no jums to ir redzeejis? blink.gif
Es esmu redzeejis tikai shito te - Godzilla , Mothra , Mechagodzilla - Tokyo Sos!

Takashy
emu redzeejis paaris no filmaam,bet tikai pa vaacu kanaaliem(RTL2 un Pro7)...
Man taas filmas tiiri labi patiik... smile.gif
Varbuut kaadam ir tasa Jap.?
Dzonis
heh..kursh tad Godzillu nezin..kaadas triis daljas redzeetas un ar diemzjeel ka vaacu valodaa...
Yume
Vovo, man tas pats. Nez, bet man shkiet ka kaadu no vinjaam redzeeju DC, tikai neatceros kaadaa valodaa.
ShinChan
Esmu redzēji dažus no šiem japāņu tapinājumiem. Manā skatījumā tās ir vienas no labākajām bezjēgas komēdijām kādas vien ir radītas, var smieties vēderu turēdams. "Godzilla", "Mechagodzilla", "Godzilla vs. Mechagodzilla", "Godzilla un milzīgs taurenis kā arī mazais godzilla", "Kāds pārlaidās pār Godzillas ligzdu", "Intervija ar godzillu", "Godzilla gone wild. feat. Pamela Anderson, 55" dildo & 3 horny ninjas" utt.
Vai tiešām kāds šo murgu uzskata par nopietnu skatāmvielu? Vislabākā atsauce uz šo filmu ir bijusi Southpark, kur godzillas lomā iejutās ļaunuma sakne Bārbra Streizande, vot tas bija kaut kas laugh.gif
Dzonis
lol.. biggrin.gif ...bet Godzilla ir nenoliedzams fenomens filmu pasaulee.ir uztaisiitas ~15 filmas, kur viena pat amerikaanju razjojums.un shaubos vai filmai buutu tik daudz turpinaajumu, ja cilveekiem neintereseetu..klasika kaa nekaa.
reku paaris nosaukumu:
"Godzilla vs. the Smog Monster", "King Kong vs. Godzilla", "Godzilla Fights the Giant Moth", "Godzilla vs. the Thing", "Godzilla vs. Super-Mechagodzilla"........nosaukumi daudzsoloshi smile.gif
Taka
Gojira AKA Gumijas dinozaurs starp kartona mājelēm? laugh.gif
Viņu nereti rāda pa RTL un RTL2 ja nu dikti vajg...
Takou
Vai tad nevienam nepatiik klasika? blink.gif
Avaarijas brigaade tachu arii ir latvijas labaakaa multene bet taa ir taisiita ar visaadaam lellem , nejau ar istu PC grafiku dry.gif
Piemeeram man Gojira ir ljoti interesanta lieta , tur ir ljoti skaisti OST'i....
kad taa pirmo reiz iznaaca taa bija pat paaraak populaara blink.gif
Takashy
Man patiik... biggrin.gif
Tagad jau joprojaam taisa taas filmas,vieniigi tikai tie vaacu kanaali laikam tikai taas vecaas vien raada... (Man taa vismaz liekas)
ONIX
Atceros kaut kad sen atpakal dazos no siem raadiija pa kaadu no LV televiizijaam.
Tad ar baigo aizrautiibu skatiijos.... smile.gif
Shinobi-sama
Vislabaaka Godzillas filma bija manupraat, ko es esmu redzeejis ir taa kur atlido dzhekinji no naakotnes.... Es siiks buudams kjiniitii ar atveertu muti sekoju liidzi biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.