Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Spoileri
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
edg
Buutu jauki, ja Roze pacenstos un pieliktu forumam birku
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
, kas nodroshinaatu taadu lietinju, ka normaali tas spoileris neraadaas, bet, ja uzspiezh, lai paraada, tad paraadaas. Daudzos anime un filmu forumos taada fiicha ir.


Piemeers uzskataamiibai:

"Vispaar jau anime bija forsha, bet besii, ka [spoiler] GALVENAIS VARONIS BEIGAAS NOMIRST!!!
."

Nu bez [spoiler] iespeejas buutu gruuti neizlasiit, bet ar [spoiler] cilveeks redzees tikai:
"Vispaar jau anime bija forsha, bet besii, ka /+Spoiler/."

Un nospiezhot uz to, vinjsh redz:
"Vispaar jau anime bija forsha, bet besii, ka /-Spoiler_begins/ GALVENAIS VARONIS BEIGAAS NOMIRST!!! /Spoiler_ends/."

Tadaa...

Domaaju, ka pollu vai kaut ko taadu nav veerts taisiit, jo lielaakaa dalja taapat man piekritiis, ka taada fiicha nodereetu.
Yume
aha, es arī abām rokām par, bet kā tādu dabūt?
kaarleens
QUOTE(Yume @ Nov 5 2004, 12:30)
aha, es arī abām rokām par, bet kā tādu dabūt?
*


a tur tik mums Roze var palīdzēt es no kodēšanas neko nejēdzu
Taka
spoileris te: LIELS NOSLĒPUMS! <------


A ja tā? smile.gif

color=white tags wink.gif
Shinobi-sama
Mmm fiicha izklausaas laba, bet taada agdiijumaa pastaaviigi kaadam adminam naaktos taiisiit edit textiem jo biezhi vien mees(mani ieskaitot) neapzinaamies ka esam spoileri pateikushi. Bet atkal var piesieties no skatpunkta, shis ir forums, un taadaa gadiijumaa vajag izveidot sadalju "ask and get answer about anime without spoiler". es piemeeraam kaut ko spriezhot gandriiz vienmeer velku references uz kaut koa, turklaat shii apspriezhamaa anime jau ir izlaista ar subiem, un es izsaku savas konkreetaas domas. Man pimeeram pilniigi neko neizska teiciens "noskatiijos un man nepatika/patika/viduveeji" ja meklee ieteikumus tad mums jau ir sadalja "requests" a paareejais forums jau ir domaats dziljaaaka analiizei... un man nekaadi negribas pastaaviigi klikshkinaat textaa pa visaadiem spoil linkiem lai saprastu ko autors pateicis. mad.gif.
deBUGa
QUOTE(Taka @ Nov 5 2004, 12:38)
A ja tā? smile.gif
color=white tags wink.gif
*
Der... bet tikai gadiijumos, ja lasiitaajs neizmanto savus 'stylesheet'us t.i. taa saucamaa "User mode"
zenofex
Taka, es tavu spoileri redzu, tas ir balts, a backgrounds baali zils.
Labaa uztaisiit kaa forums.animesuki.com ir, un kaa edg izstaastiija. Nezinu tikai cik vienkarshi to ir izveidot.
Saiko
.. kā būtu ar ?
SPOILER:
QUOTE
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Sigfa
Saiko variants ir labāks, bet ja gribiet aplūkot tādu lietu(lasi- tagu) darbībā- http://dzelme.susurs.net/index.php?showtop...=findpost&p=188
PS. uztveriet to saiti arī par reklāmu pussprāgušam(pavisam jaunam) forumam...
edg
Man patiik Saiko doma, buus jaaatceras.

Tomeer no lietotaaja puses gribeetos, lai nebuutu taa atsevishkjaa rindaa un kraasas baigi jaamaina, bet lai ir viena smuka podzinja un, taa kaa man ir tieksme automaatiski visu laiku ieziimeet to, ko lasu, tad var gadiities visaadi...

Un Shinobi, tu, jau atkal paarspiilee. Ta nevajag likt katru otro teikumu kaa spoiler, un es ceru, ka neviens taa netaisaas dariit. Mani visvairaak kaitina tas, ka kaads izstaasta anime beigas, un tas ir kaa ar bomi pa pieri. Uzzinaasi, kas notiek naakoshajaa seerijaa, paardziivosi, bet, ja uzzinaasi, kas notiek peedeejaa, tizli.
Shinobi-sama
Es censhos nelasiit, un ieniistu, ka kaadss nerespektee manu veelmi "uzinaat beigas pasham". Savukaart pasham ir jaamaak arii izvairiities, un nelasiit to kas spoilee.
edg
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 6 2004, 12:55)
Es censhos nelasiit, un ieniistu, ka kaadss nerespektee manu veelmi "uzinaat beigas pasham". Savukaart pasham ir jaamaak arii izvairiities, un nelasiit to kas spoilee.
*


Iet tachu maaki, bet ar mashiinu vienalga gribas braukt, ne?
Shinobi-sama
he he shiet tu "senciit" miiljo maldies cool.gif es miilu iet ar kaajaam un riigaa ja nav jaaskeerso n-tie kilo tad eju ar kaajaam un vispaar es autobusu izveelos tad ja saliit negribas vai arii galiig jaasteidzas. Es miilu iet ar kaajaam, un arii to gaisa gabalu no Jelgavas liidz Riigai desotu uz pakljeejaam extremitaatem, ja es dziivotu 1000 gadus, jo tanbi laikaa kas tiek pavadiits celjaa ir ljoti augsts procents paardomu un maaciishanaas razhiibai. Seezhot maajas pie galda un sapsringti teereejot smadzenes tiek panaakts mazaak nekaa ja toi dara celjaa...
edg
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 9 2004, 11:56)
he he shiet tu "senciit" miiljo maldies  cool.gif  es miilu iet ar kaajaam un riigaa ja nav jaaskeerso n-tie kilo tad eju ar kaajaam un vispaar es autobusu izveelos tad ja saliit negribas vai arii galiig jaasteidzas. Es miilu iet ar kaajaam, un arii to gaisa gabalu no Jelgavas liidz Riigai desotu uz pakljeejaam extremitaatem, ja es dziivotu 1000 gadus, jo tanbi laikaa kas tiek pavadiits celjaa ir ljoti augsts procents paardomu un maaciishanaas razhiibai. Seezhot maajas pie galda un sapsringti teereejot smadzenes tiek panaakts mazaak nekaa ja toi dara celjaa...
*


No taa es arii baidiijos, ka ar tevi taa buus, bet ticu, ka analogjiju vienalga saprati.
Shinobi-sama
man taa nav tikai "maaka" bet gan bauda
edg
Uz taadu kaa testa versiju uzliku principaa to pashu variantu, kas
QUOTE
Harijs Poters neatgriezeniski cietiis no neizdevushaas magjijas
, tikai smukaak tongue.gif
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Un vinjam buus daudz taustekju
.
Nekas dizhs jau nav mainiijies. Nonjemshu(ja) taapat bez briidinaajuma kaa uzliku.
Taka
Paga, paga... mums BEIDZOT ir spoiler tagi? Wow!
kaarleens
domaaju nevajag njemt nost
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
pzsc kruto shito bez ieziimeeshanaa nevar redzeet
Sigfa
Supa! Nenjem nost. Pats rakstiiji?
Taka
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
es te biku paspoilerošu laugh.gif


Super!!!! biggrin.gif edg'am cepums!!! cool.gif
edg
QUOTE(Taka @ Jan 9 2006, 15:47)
Super!!!! biggrin.gif edg'am cepums!!!  cool.gif
*


Nevis cepums, bet alus!

P.S. Atradu netaa, garaamejot. Mekleeju un diemzheel neatrodu, kaa Invision forumam templatees var lasiit katra usera custom profile fields. Ja buutu atradis, tad juus dabuutu sev individuaalas visa kaa konfigureeshanas iespeejas.
Aven
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Spoiling spoiling spoiling...I LOVE SPOYLING !! tongue.gif

Labais edg!! Tev tieshaam pienaakas ALUS..
Taka
QUOTE(edg @ Jan 9 2006, 16:32)
QUOTE(Taka @ Jan 9 2006, 15:47)
Super!!!! biggrin.gif edg'am cepums!!!  cool.gif
*


Nevis cepums, bet alus!

P.S. Atradu netaa, garaamejot. Mekleeju un diemzheel neatrodu, kaa Invision forumam templatees var lasiit katra usera custom profile fields. Ja buutu atradis, tad juus dabuutu sev individuaalas visa kaa konfigureeshanas iespeejas.
*


Labi, siera cepumi pie alus tongue.gif
Ghoul
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
atvainojiet, bet kaads pielietojums ir shai fiichai??? ko mees ieguustam??? huh.gif EDIT: aa labi sapratu, baigi forshi vispaar... lol
jurc
Varbūt beidzam šeit spamot? Gan jau visiem kādreiz izdosies pielietot šo fīču.
paldies ^___^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.