Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Azumi
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
kaarleens
Nu laba filminja zobenciinju cieniitaajiem skaista galvenaa varone japaaniete kas griezh visus pa labi pa kreisi asinju juura garanteeta kaa arii labas zobenu ciinjas ninjas samuraji un viss paareejais saturs gan pavaajsh bet nu kam nu gan taada rakstura filmaas tas intresee.
ph34r.gif mans veerteejums 6/10 skaisti arii nofilmeeta japaanas daba
man pieejamaa ripa kval ljoti laba mekleet peec Azumi.SUBBED.R2.DVDRip.XviD-GiSO mdsl lietotaaji mosh var dabuut no maniim wink.gif
Fatalis
Izskatās sviestaini. IMDb jūzer reitings ir 7,3, varbūt pat laba izrādīsies. Jānoskatās.
Fatalis
Un labāk faila nosaukuma vietā pasaki precīzu filesize. Tā ir parocīgāk.
arteck
O, yeah! Esmu šitādu filmu fans. Nevaru vien nopriecātoes par katanām. Papldies par info, jau atradu cilvēkus tikai nenormāli lēni nāk.
Rune
izskataas jauki , buus jaadabuu wink.gif
kaarleens
azumi.subbed.r2.dvdrip.xvid-giso-cd1 size: 696 MB (729 829 376 bytes) size on disk: 696 MB (729 841 664 bytes)
azumi.subbed.r2.dvdrip.xvid-giso-cd2 size: 668 MB (701 231 104 bytes) size on disk: 668 MB (701 235 200 bytes)
ShinChan
ekraanbliezji no filmas izskataas atziistami, meegjinaasju dabuut un ieveerteet
mapet
Nesen noskatījos Azumi un Azumi2:love or death(pirmā daudz labāka par otro, bet lai storys būtu izstāstīts līdz galam vajadzētu noskatīties abas)

Filma ir par meiteni Azumi, biedriem-slepkavām (labajiem slepkavām) un viņu likteņiem un piedzīvojumiem. Un, protams, galvenajā lomā katanas, šķēpi, naži un citi ieroči (pat viens diezgan iespaidīgs šotguns)

Iespaidi - filma, kas balansē uz komēdijas (tur bija daudz epizodes par, kurām var ierēkt, hmm, godīgi sakot vēl arvien rēka uznāk atceroties atseviškas), drāmu. Bet pamatu pamatā tas ir actions.

Žēl ka filmā tika taupīts kečups.

http://www.imdb.com/title/tt0384819/combined
http://www.imdb.com/title/tt0431641/combined
zenofex
Pavasarī šī filma bija K.Sunī Fantāzijas Filmu Festivālā btw. Ļoti interesanta un smuka. Man viennozīmīgi patika.
kaarleens
2 dalja ir ljoti shvaka izsauca smagas asociaacijas ar holivudu saturs nekaads ciinju skati atpalika no 1 daljas vispaar man nepatika tuliit peec noskatiishanaas liku lietaa delete podzinju
mapet
QUOTE(kaarleens @ Sep 14 2005, 15:27)
2 dalja ir ljoti shvaka izsauca smagas asociaacijas ar holivudu saturs nekaads ciinju skati atpalika no 1 daljas vispaar man nepatika tuliit peec noskatiishanaas liku lietaa delete podzinju
*



esmu nobnaacis pie secinaajuma ka pirmaa dalja bija daudz labaaka tikai deej sizheta ( it iipashi par to pirmo uzdevumu kas vinjiem bija jaaveic) un teeliem (it iipashi balto viiru - vo gribeetu zinaat kaads vinjam vaards).
otraa dalja bija shvaka - piekriitu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.