Help - Search - Members - Calendar
Full Version: "izpalika anime DVD pārdošana"
Anime forum > Anime > Resources
Martins
Lasīju Zeno atstāstu par festivālu un uzdūros rindkopai:
QUOTE
Protams bija nelieli trūkumi, dažādu iemeslu dēļ (piemēram, izpalika anime DVD pārdošana, jo kravu par ilgu aizturēja muitā)

Pārņem ziņkārība - vai tos DVD galā atmuitoja un vai tie tagad ir kaut kur nopērkami vai arī nekas tāds nav un nebūs. Kā nojaušu, tad tie varētu būtu no Krievijas importēti ieraksti, dublēti krieviski. Kādam ir vairāk ziņu par šo?
zenofex
Vieniigais kas man pashlaik ir zinaams ir tas, ka diskus veelaak varees dabuut uz pierakstu. Varu arii painceeties pie Hasana.
Martins
Painteresējies, lūdzu. Arī par cenu un kvalitāti. Ja ir kādas ziņas, izliec še pat.
zenofex
Nu pagaidaam nav jaunas infas iznjemot ka uz DVD varees pieteikties, tie maksaas 8 Ls, un paardoshanaa buus viss, ko izdevusi kompaanija Mc Entertainment

Kvalitaate - normaala, tomeer gljuki gadaas, var palasiit vinju forumus.
deBUGa
QUOTE(zenofex @ Nov 9 2004, 00:13)
Nu pagaidaam nav jaunas infas iznjemot ka uz DVD varees pieteikties, tie maksaas 8 Ls, un paardoshanaa buus viss, ko izdevusi kompaanija Mc Entertainment

Kvalitaate - normaala, tomeer gljuki gadaas, var palasiit vinju forumus.
*
Aaargh.... zheel, ka tikai originaal- un krievu valodas sad.gif
kaarleens
QUOTE(deBUGa @ Nov 9 2004, 07:52)
QUOTE(zenofex @ Nov 9 2004, 00:13)
Nu pagaidaam nav jaunas infas iznjemot ka uz DVD varees pieteikties, tie maksaas 8 Ls, un paardoshanaa buus viss, ko izdevusi kompaanija Mc Entertainment

Kvalitaate - normaala, tomeer gljuki gadaas, var palasiit vinju forumus.
*
Aaargh.... zheel, ka tikai originaal- un krievu valodas sad.gif
*


pag eng subu nav shtolji ?
deBUGa
QUOTE(kaarleens @ Nov 9 2004, 09:16)
pag eng subu nav shtolji ?
*
Nu spriezhot peec aprakstiem MC Entertainment lapaa, tad skanja originaalais un krievu un subtitri tikai krievu... dry.gif
Shinobi-sama
kam taads drankjis vaidziigs?
Leonheart
Tiem kuri saprot krievu valodu smile.gif
Hotya man no MC tapat gandriiz viss ir happy.gif
Ghoul
Kur var pieteikties uzDVD??? smile.gif
deBUGa
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 9 2004, 15:19)
kam taads drankjis vaidziigs?
*
Tas atkariigs no taa, cik kvalitatiivi ierunaats un cik preciizi subtitri...
Ghoul
Visu taa diezgan normaali... smile.gif
deBUGa
QUOTE(S.U.D @ Nov 9 2004, 16:06)
Visu taa diezgan normaali... smile.gif
*
normaali t.i. "stiepjams" jeedziens... "chto odnomu horosho, drugomu smertj"...
Ghoul
taa ka visi dziivi paliek smile.gif
Martins
QUOTE(zenofex @ Nov 9 2004, 01:13)
Nu pagaidaam nav jaunas infas iznjemot ka uz DVD varees pieteikties, tie maksaas 8 Ls, un paardoshanaa buus viss, ko izdevusi kompaanija Mc Entertainment

Manuprāt, labas ziņas. Turpini novērošanu smile.gif
zenofex
Ok, taatad jaunumi:
Ir pieejamas VISAS Mc-ENT izdotaas animes, cena par DVD - 7 Ls. Veelaak buus dargaak smile.gif

Ja veelaties pasuutiit kaut ko, luudzu privaato zinjojumu man, ceturtdienaas tikshanaas reizees droshi vien notiksies naudas/DVD apmainja.
kaarleens
vareetu intreseet shiis 2
imageimage
korablj prizrak mana pirmaa anime ko CCCP laikos 15-20 gadus atpakalj skatiijos kino
Inc
QUOTE(kaarleens @ Nov 29 2004, 17:41)
vareetu intreseet shiis 2
korablj prizrak mana pirmaa anime ko CCCP laikos 15-20 gadus atpakalj skatiijos kino
*



Aha, šī bija jauka. Taču atceros vēl vienu, par mecha, taču nekādi neatceros kā dēvējās :/
Taka
Man Spoku Kuģis ir VHS ...
Martins
Varu še liecināt, ka ar Zeno palīdzību tiešām var tikt pie minētajām filmām uz DVD. Es vismaz tiku smile.gif
Revol
Mani ntereseetu ja kaads ir iegaadaajies korablj prizrak DVD vai vinjsh ir PAL vai NTSC? Un vai tie DVD ir DVD-5 vai DVD-9 [single layer vai dual layer]?
Taka
Ja paprāto, tad PAL (jo RU) un DVD-5, jo filma nav gara.
Taka
QUOTE(Inc @ Dec 3 2004, 15:21)
QUOTE(kaarleens @ Nov 29 2004, 17:41)
vareetu intreseet shiis 2
korablj prizrak mana pirmaa anime ko CCCP laikos 15-20 gadus atpakalj skatiijos kino
*



Aha, šī bija jauka. Taču atceros vēl vienu, par mecha, taču nekādi neatceros kā dēvējās :/
*



Visticamāk, ka Robotech filma
Robotech ir Macross adaptācija amerikāņu auditorijai
Revol
QUOTE(Taka @ Jan 30 2005, 18:58)
Ja paprāto, tad PAL (jo RU) un DVD-5, jo filma nav gara.
*


Loģiski domājot tā jau jābūt, bet kamēr nav tieša pierādījuma tam, var jau cerēt ka ir NTSC, jo anime PAL formātā 99% gadījumu ir bleeeeehhhhhhhh
Taka
Nevis anime PALā ir bleh, bet gan ārpus R1 animi bieži vien transkodē visādām lētām metodēm (no nevar teikt par filmām) līdz ar to kvalitāte bieži vien ir briesmīga. Anime kompānijām vienkarši nav tādas finanses aļauties high-end enkodingu PALā pa tiešo no sources. Izņēmums ir Mijadzaki gabali jo par to relīzēm rūpējas Disney Co. Tiem naudas pietiek.
Piem. Lord Of The Rings Extended Edition PAL DVD ieliek NTSC analogam visos punktos.
Revol
QUOTE(Taka @ Jan 30 2005, 19:46)
Nevis anime PALā ir bleh, bet gan ārpus R1 animi bieži vien transkodē visādām lētām metodēm (no nevar teikt par filmām) līdz ar to kvalitāte bieži vien ir briesmīga. Anime kompānijām vienkarši nav tādas finanses aļauties high-end enkodingu PALā pa tiešo no sources. Izņēmums ir Mijadzaki gabali jo par to relīzēm rūpējas Disney Co. Tiem naudas pietiek.
Piem. Lord Of The Rings Extended Edition PAL DVD ieliek NTSC analogam visos punktos.
*


iemesli kaapeec lielaakaa dalja PAL anime ir blehh, neko nemaina faktaa ka lielaakaa dalja animes PAL formaataa ir bleh. bez tam saliidzinaat parastas filmas un anime sheit ir nedaudz nevietaa, filmu gadiijumaa vienkaarshi materiaals tiek paaatrinaats no 24 fps uz 25 fps [taadeelj PAL filmas parasti ir par dazhaam minuuteem [4%] iisaakas nekaa NTSC], bet nedriikst aizmirst shajaa gadiijumaa arii skanju apstraadaat attieciigi (veikt pitch correction) citaadi lai arii ne visi ir speejiigi to uztvert, bet skanja paliek augstaaka paaatrinaajuma deelj [un ir cilveeki kam tas ir pilniigi nepienjemams].

Anime reti kad ir tiirs 24 fps materiaals [bet to protams anime dvd masterotaaji arii maak sachakareet], biezhaak tas ir hibriid materiaals gan ar 24, gan 30 fps, un tur jau lietas paliek sarezhgiitaakaas, jo no 30fps uz 25 fps nav iisti labas paarejas, parasti tiek blendots, kas ir galiigi garaam, lai arii skatoties uz parasta tv nav paaraak uzkriitosh, bet ja grib uztaisiit labu dvd ripu tad neiespeejams to labot.
zenofex
Vai neviens papildus neko neveelas nopirkt no MC-ENT klaasta?
Tikko iznaaca DVD ar The Boy Who Saw The Wind, Sin un pirmais disks ar The Slayers TV. Cena joprojaam 7 Ls.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.