Help - Search - Members - Calendar
Full Version: House of Flying Daggers
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Roze
http://www.imdb.com/title/tt0385004/
http://www.sonyclassics.com/houseofflyingdaggers/

imageimage
imageimage
imageimage

Varbūt jau klišeja no Crouching Tiger, Hidden Dragon vai Hero, taču zināmā mērā tikpat vizuāli krāšņa.. lai arī scenārijs un notikumu gaita uz beigām ne īsti vairs tas ko sākotnēji varētu gaidīt
Leonheart
Un jau var novilkt ljoti labaa kvalitatee + areejie subi.
Laugh|nGMan
"Fetišisti" tongue.gif var mēģināt novilkt 7Gb kluci (DVD R3 kopija) no APEX'a. Torrents ir pieejams APEX mājas lapā.

Vai visiem ir mājās DVD DL "cepēji"? biggrin.gif
arteck
Vienkārši skaists gabals. Un tas arī viss.
Leonheart
laughing man ir cepeeji nau matricu biggrin.gif
Laugh|nGMan
QUOTE(Leonheart @ Oct 29 2004, 16:04)
laughing man ir cepeeji nau matricu biggrin.gif
*


Matricas ta ir... bet cena . . .! Jet Computer veikalā Verbatim DVD DL 8,5 Gb matricas tikai par nieka 8Ls/gab. tongue.gif
HELDON
Sveiciens visiem!
Tikko iegāzu uz SiGMA trakera House.Of.Flying.Daggers.2004.PROPER.DVDRip.XViD-RiZZ.

Šī relīse uz doto brīdi skaitās labākā (no DVDRipiem) TLF relīse bija pilnīgs crap un RoCo arī.

Ripper .: RiZZ
Aspect Ratio .: 2.35:1
Release Date .: 2004/10/28
Resolution ..: 640x272
THEATER DATE .: 2004/05/19
FRAME RATE .: 25.000
DVD DATE .: 2004/10/19
Video : XviD ~1535 Kbps
DVD Runtime : 115 mins
Audio : VBR MP3 ~170Kbps
Language .: Mandarin
SUBTiTLES : English
Film Genre .: Action/Drama/Romance
iMDb URL : http://www.imdb.com/title/tt0385004/
iMDB Rating : 7.1/10 (785 votes)

Ripper's Notes:
This NTSC DVD was strangely converted from PAL source instead of film,
TLF did a bad.ivtc and was widely nuked. We tried several ways to do the
ivtc, u may still see some ghost frames but it's already what we could do
best. TLF's sample is included and also The vobsample is included so that
you can check it by yourself.

VISI INTERESENTI - LAIPNI LŪGTI VILKT biggrin.gif tongue.gif smile.gif
XipnosS
Kaa var palaist taadu filmu. Un pie tam veel ar Zhang Ziyi!
Shinobi-sama
Nesen noluureeji... un kopumaa panjeema.... beigas bija taadas nevisai.... man kaut kaa nevelk kad shie tur veel mahaajaas kaut arii vienam bija veederdobums caurs un abiem pleca muskulis prakstiski paarcirsts.... nu bet .. .ja jau Zhang Ziyi un paareejaa komanda filmeejas... tad tie ir nenoziimiigi siikumi biggrin.gif
Laugh|nGMan
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 24 2004, 14:23)
Nesen noluureeji... un kopumaa panjeema.... beigas bija taadas nevisai.... man kaut kaa nevelk kad shie tur veel mahaajaas kaut arii vienam bija veederdobums caurs un abiem pleca muskulis prakstiski paarcirsts.... nu bet .. .ja jau Zhang Ziyi un paareejaa komanda filmeejas... tad tie ir nenoziimiigi siikumi biggrin.gif
*


Ko tad tu gribēji sagaidīt no šīs filmas? Realitāti?! laugh.gif
Šī filma ir pieskaitāma pie "Wuxia Pien" žanra. Tā kā neceri uz realitāti! cool.gif

:: Definition ::
Wuxia Pien as a storytelling genre draws from Chinese mythology and the more esoteric aspects of martial arts. It usually chronicles the exploits of heroic knights who fight to uphold justice in a mythical realm where powerful clans of heroes and villains dominate society and vie for control of the "martial world." Common elements to these stories include swordplay, flying, magic, weapons infused with special properties, and elaborate lairs or traps. In serialized accounts that appeared in Chinese newspapers in the 19th century, long-running wuxia stories were popular. In this period, these stories were also theatrically dramatized in Chinese opera where performers employed martial arts and acrobatics on stage.
}|{erar
Filma nav slikta tikai momentos garlaicīga...Un pie tam vina ir Ķīniešu....ja kas tad viss stāsts ir nokopēts no korejiešu stasta ^-^
Ghoul
Shitaa ir gada labaako filmu topa 10 vietaa. smile.gif
Laugh|nGMan
QUOTE(}|{erar @ Jan 18 2005, 15:57)
....ja kas tad viss stāsts ir nokopēts no korejiešu stasta ^-^
*


Tik tiešām! Pirmā dzirdēšana! Interesanti no kāda stāsta!?
Vai kāds izņemot |{erar'u var to apstiprināt ?!

Es pārlasiju visas ziņas par HOFD sākot no 2003 gada janvāra un neko tamlīdzīgu neatradu.


Starp citu USA relīze ir klasificējama kā CUT, jo Sony ir izdzēsuši 10 sekunžu garu ainu no tā saucamā "puķu lauka" kautiņa. Acīmredzot lai dabūtu PG-13 reitingu.

Nu ko lai saka! huh.gif
Incubus
QUOTE
....ja kas tad viss stāsts ir nokopēts no korejiešu stasta ^-^


Hmm ļoti interesants apgalvojums, kaut gan nebutu iedomajies ka Mainland rezisors butu kopejis kau kadu Korejieshu stastu pa Tang dinastijas laikiem? Hmm un to visu vel rezisejis Zhang Yimou rolleyes.gif
kaarleens
Man iespaids nebija nekāds par šito gabalu vienīgais varu pateikt ka Hero ir par galvas tiesu paarāks un skaistāks
deleted-ray
Man jau tiiri taa neko patika, vietaam bija booring bet nesagaidiiju lielo fightu beigaas sad.gif
Rob_X
Lielajam faitingam beigaas nemaz nebija jaabuut, shii filma ir kaa teaatrii skataams maakslas darbs rolleyes.gif Un ja kads vel nebija pamanijis - filmaa galvenais nebij faiti. wink.gif
deleted-ray
Var jau buut, bet es tik un taa esmu fight skatu fans smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.