Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Latvijas-Japānas apmaiņas programma
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
sunder
Manas augstskolas forumā šodien parādījās raksts. Katrā ziņā links paskaidros vairāk nekā es.
Latvijas-Japānas apmaiņas programma!
velviens links
Būtība uzraksti eseju par tēmu „Three things that could bridge Latvia and Japan”, un konkursa kārtībā izvēlēsies 12 jauniešus kuri uz ~17 dienā dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Japānu. Konkurs ir līdz 24. aprīlim. Es jau labprāt, tik man rakstīšana nepadodas, un japāņu valoda ar aprobežojas ap kādiem 20 vārdiem, kautgan tā nav īsti obligāta. Katra ziņā ja es pareizi sapratu, tad būtībā jebkurš vecumā no 18-30 gadiem un interesi pa šo temu var droši mēģināt.
FuschichO
I am soooooo applying to this! Cuz it's time to FAIL again! ^^
Bet paldies par informāciju, tiešām! Ir jāmēģina.
Es tā cenšos, veidojot japāņu stila gravīras, ka ir laiks redzēt, kā tas notiek IRL
Koneko
Paldies par info. Negribēju neko teikt, kamēr nebiju neko izdarījusi, bet, tā kā paspēju šodien vēl aizsūtīt pieteikumu, tad jauki beidzot palielos.

IPB Image

Lai gan, protams, pat neceru, ka sapnītis par ceļojumu uz suši zemi varētu tik ātri piepildīties.
sunder
Nu jācer, ka kāda no jums tiks izvēlēta. Varēs pēctam pastāstīt kā tad tur īsti ir no letiņu skata punta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.