Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mangabase DC hubs?
Anime forum > Anime > Resources
Pages: 1, 2
Hideki
DC hubs mangabase.no-ip.com:3412 mainijis adresi vai vispār nonīcis?
deleted-ray
mangabase.no-ip.info:3412

INFO
Hideki
QUOTE(Ray @ Oct 17 2004, 21:27)
mangabase.no-ip.info:3412

INFO
*



jā, īstenībā uz to adresi arī konektējas, tikai huba nosaukumā man vecā adrese ar .com rolleyes.gif
*** Connecting to mangabase.no-ip.info:3412...
*** Connection timeout
Hublist DC++ vel velk? Man - nē... sad.gif
ShinChan
Man tā pati kaite. unsure.gif Neatceros, kad pēdējoreizi sjamais tik ilgi būtu bijis off. Varbūt kādam tiesjām ir kas tuvāk zināms?
deBUGa
nja nepatiikami, pavisam nepatiikami... pa briivdienaam gribeeju tur padziivoties... sad.gif
tostermaize
pameklrrju netaa kaut ko pa mangabase hubu bet neko neatradu man arii nnobrucis
tostermaize
kaadam nav naakusi kaada info par sho hubu asiis???
Aazmandius
Today topic on #otaku :
animehub.dyndns.info:1606 biggrin.gif
tostermaize
QUOTE(Aazmandius @ Oct 22 2004, 16:32)
Today tiopic on #otaku :
animehub.dyndns.info:1606      biggrin.gif
*


es jau otro dienu shitai hubaa iekshaa netieku kas vinnsh arii nospraadzis???
Wiper
MMmm, naktii veel gaaja..
tostermaize
wiper a kur tevi inuyashas lietaa var sastapt???
Wiper
Tanii pashaa animehub.dyndns.info:1606 (ja tas straadaa)

Bet kaa jau teicu - pa naktiim. Peec 2200-2400 liidz 900-1000...

Saakumaa pasaki kaadas seerijas tevi interesee.

tostermaize
pagaidaam no 31 liidz 165 paareejaas man ir
p.s 165 velku 31 man nav un es vel dazzas varbuut dabuushu
Wiper
QUOTE(Aazmandius @ Oct 22 2004, 17:32)
animehub.dyndns.info:1606
*



Ehh, naktii konstateeju ka no manis saaka tur aarzemnieki suukt :(
Tas noziimee, ka tuvaakajaa laikaa manis tur nebuus vairaak.
Shinobi-sama
uzliec vinjam limiteru un lai jau suuc vesels savus 5 kb/s tas ir uzliec vinjam manuaali uz taas ip limitu
deleted-ray
Maybe mosh uztaisiit lai tikai no Latvijas tiek???
Wiper
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 2 2004, 10:28)
uzliec vinjam limiteru un lai jau suuc vesels savus 5 kb/s tas ir uzliec vinjam manuaali uz taas ip limitu
*



Tas protams ir risinaajums, bet tad ir jautaajums par tooljiem (kaada kreisa DC++ versija vai externaals limiteris ? ) ar ko to var panaakt...
Inc
QUOTE(Wiper @ Dec 2 2004, 10:56)
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 2 2004, 10:28)
uzliec vinjam limiteru un lai jau suuc vesels savus 5 kb/s tas ir uzliec vinjam manuaali uz taas ip limitu
*



Tas protams ir risinaajums, bet tad ir jautaajums par tooljiem (kaada kreisa DC++ versija vai externaals limiteris ? ) ar ko to var panaakt...
*



NetLimiter

Vai veel deriigaak - ieviest ugunsmuuriiti.
Wiper
QUOTE(Inc @ Dec 2 2004, 19:06)
Vai veel deriigaak - ieviest ugunsmuuriiti.
*



Es kaadreiz kerio lietoju... kameer peec kaarteejaam dzelzhu mainjaam atklaaju ka vinsh man lokaalo tiiklu bremzee :( Nosplaavos un noraavu nost. Taapat esmu piesleegts caur NAT - pilniigi pietiek manai paranojai. (Jaatziist firewallam man pat vairaak intereseeje kontrole paar izejoshajiem konektiem nekaa ieejosho nogrieshana :) )
jurc
animehub.dyndns.info aizgājis aizsaulē? Vakar vēl gāja!

*** Connecting to animehub.dyndns.info:1606...
*** Connection timeout
dry.gif
bypass
QUOTE
animehub.dyndns.info aizgājis aizsaulē? Vakar vēl gāja!

*** Connecting to animehub.dyndns.info:1606...
*** Connection timeout

Jā, vakar vēl gāja.
Kas noticies? Mainīta adrese, ports?
deBUGa
QUOTE(bypass @ Dec 6 2004, 19:00)
Jā, vakar vēl gāja.
Kas noticies? Mainīta adrese, ports?
*
Patreiz straadaa...
jurc
aha, aizgāja... ta jau laikam šis nav 24/7 hubs dry.gif Nu bet šā vai tā ir prieks par tādu hubu!
jurc
animehub.dyndns.info
Nu jau otro dienu neiet sad.gif Kāds nezin kas noticies?
jurc
Kāds var pateikt kas ir animehub.dyndns.info saimnieks?
+Chibi+
Es arī tikko pamanīju..... Neiet.

*** Connecting to animehub.dyndns.info:1606...
*** Unknown address

sad.gif Nav godīgi, man vajag Samurai Deeper Kyo un ĀTRI!!!!!!
edg
Es meegjinaaju piekonekteeties tam animehub.dyndns.info:1606, bet man saka "Unknown address..." Ir idejas?
jurc
QUOTE(edg @ Feb 7 2005, 15:00)
Es meegjinaaju piekonekteeties tam animehub.dyndns.info:1606, bet man saka "Unknown address..."  Ir idejas?
*


Nu tā izskatās ka viņš tagad neiet! Pa retam jau tā gadās. A kam viņš pieder?
-kumori-
Laikam pazuda musu forshakais dc hubs sad.gif
edg
Taatad, tagad neiet ne mangabase ne tas otrs? Kas tad vispaar iet?
jurc
QUOTE(edg @ Feb 7 2005, 15:27)
Taatad, tagad neiet ne mangabase ne tas otrs? Kas tad vispaar iet?
*


Hmm.. kurš tad ir tas otrs? Nu varbūt šamais vēlāk aizies. Vienreiz 2 dienas negaaja...
ETM
Heh.. es ar savu struntiigo netu visu laiku seezhu otaku-anime.net hubos un viss kedaa. Tur vinjiem vismaz 4 hubi visu laiku iet. Mani jau aarzemju trafiks nesatrauc 8)
jurc
QUOTE(ETM @ Feb 7 2005, 15:47)
Heh.. es ar savu struntiigo netu visu laiku seezhu otaku-anime.net hubos un viss kedaa. Tur vinjiem vismaz 4 hubi visu laiku iet. Mani jau aarzemju trafiks nesatrauc 8)
*


nu es tur ar kādu laiku sēdēju, bet nu vairs ne, jo tur visiem ir pārsvarā 0 brīvi sloti kas nemaz nerulzz!
ETM
QUOTE(JurCHiX @ Feb 7 2005, 15:50)
QUOTE(ETM @ Feb 7 2005, 15:47)
Heh.. es ar savu struntiigo netu visu laiku seezhu otaku-anime.net hubos un viss kedaa. Tur vinjiem vismaz 4 hubi visu laiku iet. Mani jau aarzemju trafiks nesatrauc 8)
*


nu es tur ar kādu laiku sēdēju, bet nu vairs ne, jo tur visiem ir pārsvarā 0 brīvi sloti kas nemaz nerulzz!
*


Nu nez.. Veel neesu saskaaries ar baigaam slotu probleemaam. Bet tas var but arii tapeec, ka man nets ir galiigi garaam, tapeec mani arii leenie piesleegumi tiiri labi apmierina. Tur arii diezgan labi fakerus net limiterus un citus <nelabus cilveekus> apkaro. Man jau tur tiiri labi patiikas.
edg
"Tas otrs" ir ...dyndns....

Jautaajums: Vai kaads no vinjiem un kuri vispaar ir LV anime hubi?
+Chibi+
Man obligāti vajag latviešu, man kaut kāda mistiska beša dēļ ārzemju velkas kā gliemeži..... dry.gif
Hideki
Varētu otaku sanākt un visi reizē ieiet kādā lv hubā, pataisot to par anime hubu. ph34r.gif smile.gif Vēlams atrast tādu, kur nav pārāk daudz useru. wink.gif Parasti nekur nav teikts, ka nedrīkst šārēt animi. smile.gif
ETM
Heh.. nu ja shitaads pasaakums taps, tad es ar ar savu pure anime shaari vareshu padaliities 8) tik jeegas buus maz, jo man 128/64 nets, un jau taa visi sloti aizsisti vienmeer.

Un ja te taa visi grib hubu, tad kaads uznjeemiigs otaku vareetu to arii nohostot, un laist iekshaa tikai regjistreetus userus.
edg
Par hostoshanu jau bija bazars. Neviens negrib vai nevar...
deBUGa
QUOTE(edg @ Feb 7 2005, 20:36)
Par hostoshanu jau bija bazars. Neviens negrib vai nevar...
*
Nu ja tautai lieko reizi atgaadinaas nenaaks par ljaunu... varbuut kaadam patreiz paraadiijaas iespeeja hosteet hubu... rolleyes.gif
Kikyou
Un man jau likās, ka tikai man tas hubs neiet... .__.
Protams, ir jau ārzemju hubi. Bet ātrums (vai varbūt to nosaukt par lēnumu?) ir krimināls..... x__x
Hikaru
QUOTE(Hideki @ Feb 7 2005, 17:47)
Varētu otaku sanākt un visi reizē ieiet kādā lv hubā, pataisot to par anime hubu.  ph34r.gif   smile.gif Vēlams atrast tādu, kur nav pārāk daudz useru.  wink.gif  Parasti nekur nav teikts, ka nedrīkst šārēt animi. smile.gif
*


Piemēram izmēģiniet 'hub.terko.lv' Tur ir ļoti ļoti maz useru (ap 10 useru). Un nevienam nav anime, izņemot man. biggrin.gif
ETM
Nu es ar sho pie faviem pieliku, taa kaa seedeeshu tur kaadu laiku. Slotus gan dabuut no manis parastaa veidaa diez vai ir reaali un aatrums izejoshais buus nieciigs, bet janu kaadam vajag taa ka acis spraagst aaraa, tad laipni luugti sabazareet pa privaato, iedoshu slotu.
Hideki
animehub.dyndns.info tagad ir mainīta adrese uz animehub.no-ip.info:1606
jurc
naaciet tak visu uz animehub.no-ip.info:1606. Kautkā baigi maz tautas tur.. sad.gif
edg
Tas deelj Unlimited Oportunities huba, jo tas negrib, ka kaads atrastos vairaak kaa 3 hubos. Bet UO ir labi useri...
jurc
QUOTE(edg @ Feb 10 2005, 13:30)
Tas deelj Unlimited Oportunities huba, jo tas negrib, ka kaads atrastos vairaak kaa 3 hubos. Bet UO ir labi useri...
*


Nu kā - sēdi gan UO gan animehubā. Kur problēmas?
edg
Un veel jaaseezh Alfaa un Live smile.gif
Taka
Ņemot vērā, ka vairumam ir DSL connecti un citi "salmiņi" tad hostēt FTP vai hubu, kuram konektējas klāt vairāk par 1 lietotāju, ir nereāli.
FTP serverim/hubam ir jābūt uz lielas "trubas", ar lielu disku un jopcik - tas kādam ir jāuzrauga, jāapdeito utt...
Bez tam visiem to adresi dot nevar, citādi nožņaugs ar trafiku, vai arī mūsu autortiesību karsēji sāks springt...
ir taču torrents.lv - vai tad maz? Un var arī caur DSL iekšējo torrent serveri mainīties - nu vismaz DSL lietotāji.
Patreiz neredzu iespēju, ka kaut kas tamlīdzīgs tiks uzbīdīts. Bet es saprotu, ka vairākumam šāds variants būtu mīļāks par savas pers. pakaļas kustināšanu dry.gif
Reku cilvēks ar visu 128kbit savilcis lielu kolekciju, citi ar 2M neko nevarot atrast rolleyes.gif
Un tauta šeit regulāri dalās info kur kas atrodams...
deBUGa
to Taka: nejauc kopaa FTP serverus ar DC hubiem...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.