Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime Latvijā
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Kadiljaks
Sveicināti visi.. veicot nelielu pētījumu par AMV, un citām anime lietām, attīstību uzdūros vienai lielai mūra sienai..
nevaru tā īsti atrast par LAtviju neko t.i. kad LV šaka norisināties pirmie animefesti, kad vispār anime ienāca latvijā un it īpaši - kad sāka veidot AMV

Tāytad ceru uzzināt visu ko zin;at par tiem aizsākumiem..
Koneko
Par festivāliem visu var atrast internetā. Pati esmu meklējusi.
Kadiljaks
QUOTE(Koneko @ May 4 2011, 15:40) *

Par festivāliem visu var atrast internetā. Pati esmu meklējusi.


Lab par festivāliem tas tā.. bet ja unāt konkre'ti par AMV, jo nu c'mon tak bija kaut kādi Latvijā AMV pionieri..
FuschichO
It kā kādam būtu īpašas spējas noteikt, kurš nūģis pirmais uztaisīja AMV... tas ir kā prasīt, kurš pirmais zīmēja anime tēlus savā skolas kladē. Drausmīgi neveiksmīga tēma tādā ziņā. Tā tomēr nav nekāda īpašā nodarbe vai māksla, ar kuru kāds kļuvis pietiekami populārs plašākās tautu masās, lai viņu varētu saukt par pionieri. Not that I know at least.
Ginta
Spriežot pēc paskopās AnimeFesta mājaslapas AMV konkursi parādījās tikai no pagājušā festa? o0 (http://www.animefest.lv/ - kas varbūt ir kādas citas informācijas dēļ noderīga.)
Bet, jā, tādus entuziasti noteikti taisījuši jau krietni ātrāk. (Šājā forumā runas par AMV arī parādījās kopš gandrīz pašiem tā pirmsākumiem - piemērs #1, #2, #3)
Nav gan, protams, zināms vai viņi joprojām ko taisa un vai nav vispār izauguši no anime kā tādas.
Bet var jau izteikt aicinājumu biedriem, kas kādreiz ar to vairāk nodarbojušies (un šeit vēl mēdz iegriezties) pagremdēties nostaļģijā, padaloties atmiņās un pieredzē, kas ar AMV taisīšanu saistītas. ^^
(Tas ir, ja nu ir kāds opis-pionieris vēl nav tik saīdzis, ka pat tik daudz nevar. XD)
Kadiljaks
QUOTE(FuschichO @ May 4 2011, 17:35) *

It kā kādam būtu īpašas spējas noteikt, kurš nūģis pirmais uztaisīja AMV... tas ir kā prasīt, kurš pirmais zīmēja anime tēlus savā skolas kladē. Drausmīgi neveiksmīga tēma tādā ziņā. Tā tomēr nav nekāda īpašā nodarbe vai māksla, ar kuru kāds kļuvis pietiekami populārs plašākās tautu masās, lai viņu varētu saukt par pionieri. Not that I know at least.


Nu, nu... jo globālā mērogā aptuveni jau zināms ir, kurš pirmais tad sāka taisīt.. un to ka kāds ar AMV nav kļuvis pazīstams pietiekami, par to tu ļoti traki kļūdies, aj cik ļoti...
Lab enivej, pats esmu jau noskaidrojis kuros gados sāka notikt kaut cik kaut kādi amv konkursi...
FuschichO
es jau nesaku, ka AMV kā tādi nav pazīstami plašākās tautu masās pasaules kontekstā. Es vairāk par LV. Vispār jau es daudz neko par to nezinu, kaut skatos anime. Tas droši vien kaut minimāli norāda uz to, ka ar AMV populāram palikt ir grūti pat attiecīgajās aprindās.
Keydan
"bija kaut kādi Latvijā AMV pionieri"

Nu jā, bija kaut kādi Latvijas AMV pionieri...
Hikaru
O, jā.... amv.... nostaļģija. tongue.gif Tagad nav īpaši laiks taisīt vairāk. Man ir vēl 4 amv iesākti, sāku taisīt pirms dažiem gadiem, no ~5 līdz ~60 sekundēm iesākti katrā.... un palika, guļ datorā iesaldēti projekti. Nez kad turpināšu un vai jebkad kaut vienu pabeigšu, pie tam tagad daudz kas jāpārtaisa - viss labakā video kvalitātē utt. biggrin.gif

Es savu pirmo AMV uztaisītju kaut kur 2002. vai 2003. gadā, izmantojot Adobe Premiere 5.0 laikam. Pēdējā laikā izmantoju Adobe Premiere 6.5. Nekādus extra super profesionālus amv ar specefektiem es netaisīju, kādus var redzēt starptautiskos konkursos, bet bija baudāmi.

AMV konkursi animefestā sākās pavisam nesen. Bet kurš Latvijā vissenāk sāka taisīt amv.. varbūt to ar visprecīzāku varbūtību varētu zināt Ha-san? biggrin.gif
Cyberdog009
Zinu, ka varbūt nedaudz offtopic, bet nevēlējos taisīt jaunu thread. Bija kaut kad gadus atpakaļ bērnu anime šovs pa ltv7. Visi varoņi bija dzīvnieki cilvēku lomās (kā piemēram tā 80 dienas apkārt pasaulei multenes versija), un galvenā varone bija trusis. Settings bija Wild West jeb vesternveidīgs. Viens no varoņiem, kurš bija vilks, ļoti pat atgādināja veco labo ''Nu Pagaģi.'' Vispār tā anime likās kā ļoti savāds rimeiks no Nu Pagaģi, jo tur daudzās vietās ar to trusi un vilku bija interesantas veida sāncensības.

Ja kāds atceras šo tad please help, jo gribu nedaudz apčolīt nostaļģijas pēc.

EDIT:

Oh, shit, šis threads nebija par anime rādīšanu Latvijā (neizlasīju par AMV).
FuschichO
QUOTE(Cyberdog009 @ May 30 2011, 01:02) *

Zinu, ka varbūt nedaudz offtopic, bet nevēlējos taisīt jaunu thread. Bija kaut kad gadus atpakaļ bērnu anime šovs pa ltv7. Visi varoņi bija dzīvnieki cilvēku lomās (kā piemēram tā 80 dienas apkārt pasaulei multenes versija), un galvenā varone bija trusis. Settings bija Wild West jeb vesternveidīgs. Viens no varoņiem, kurš bija vilks, ļoti pat atgādināja veco labo ''Nu Pagaģi.'' Vispār tā anime likās kā ļoti savāds rimeiks no Nu Pagaģi, jo tur daudzās vietās ar to trusi un vilku bija interesantas veida sāncensības.

Ja kāds atceras šo tad please help, jo gribu nedaudz apčolīt nostaļģijas pēc.

EDIT:

Oh, shit, šis threads nebija par anime rādīšanu Latvijā (neizlasīju par AMV).

Tu gadijumā nedomā Damekko Doubutsu? I'm quite positive, ka tas nu nebija nekāds rimeiks kaut vai tāpēc, ka daži joki, manuprāt, domāti pieaugušākai auditorijai. Kaut neatceros- pasen skatījos.
Cyberdog009
Ar rimeiku tas bija joks, jo tas trusis un vilks ļoti atgādināja tos no krievu multenes. Un sorry tas nebija īstais. Varoņi bija domāti kā īsti dzīvnieki, un darbība norisinājās kā 19 gs amerikā.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.